پیشنهاد سردبیر<< بخش

سرلشکر جعفری گفت: بترسید از روزی که موشک‌های نقطه زن ایران غرش کنان بر سرتان فرود آید و انتقام همه خون‌های به ناحق ریخته مسلمانان مظلوم منطقه را از شما بگیرد.

بچه‌های لشگر قدس خوشحال شده بودند وقتی که شنیدند یک گیلانی مسئول مهندسی(ل۲۵) است؛ آمدند با من مذاکره کردند که سنگرهایمان را به آنها بدهیم. رئیس ستاد آنها آقای برزگر بود و یک نفر را فرستاد تا در مورد سنگرها با من صحبت کند. من قبول نکردم و گفتم: «ما به سنگرها نیاز داریم.»

حوالی شهرک دوعیجی عراق جزیره «بوارین» جولانگاه نبرد او با کفرپیشگان بعثی عراق بود. آرام و قرار نداشت . انگار بانگ تکبیرش را ملائک می شنیدند این را همه آنهایی که در گردان«کمیل»(لشکرقدس گیلان) با او حشر و نشر داشتند گواهی می دهند.!

دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی گفت: به زودی نشست سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در مسکو برگزار می‌شود.

فرماندهان و رزمندگان ایرانی در میانه تردید و امید، ۱۹ دی به خط شلمچه زدند و عراقی ها در جشن پیروزی‌شان در کربلای ۴ حسابی غافلگیر شدند. روش و منش چاپلوس پروری صدام از دلایل اصلی این غافلگیری بود.

نماینده‌ای که خود را وام‌دار رأی مردم می‌داند، متعهد به شنیدن حرف‌ها و دغدغه‌های آنان است اما شخصی که استانی انتخاب می‌شود و به مجلس راه می‌باید، هیچ تعهدی برای پاسخگویی برای مردم شهر یا منطقه‌ای خاص نخواهد داشت.

دشمن همین جاست. شما فرصت را از جوان‌ها گرفته‌اید. من ۵۰ ساله بودم مرا کنار گذاشته اید حالا ۶۳ ساله شده‌ام برای من زشت نیست برگردم؟

مسئله کاملا روشن است. او امروز تیر و ترکش می‌خورد چون دقیقا به میانه میدان جنگی دیگر آمده است. جنگ بر سر اصل ولایت فقیه است. لیبرال‌ها می‌گویند ولی فقیه باشد و نقشش در نظام اسلامی به پند و موعظه و نصیحت محدود شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یکی از اهداف اصلی تطهیر و کوچک‌نمایی خیانت نابخشودنی فتنه ۸۸، فراهم شدن شرایط برای بازتولید آن در آینده است. سرویس سیاست مشرق – «سعید شریعتی» عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت و عضو ستاد انتخاباتی «میرحسین موسوی» و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸– ۳ دی ۹۷- در مصاحبه با روزنامه فرهیختگان درمورد احتمال «تقلب» در انتخابات گفت: […]

علیرضا زاکانی نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای سرگشاده به اظهارات اخیر محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران پاسخ داد.

آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از تحمل یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفت.

آذر ماه جلسات مجموعه ۲۴ تشکل اصولگرا با محوریت آقای رئیسی برگزار نشد، حال آنکه تا پیش از این طبق روال معمول جلسات برگزار می شد.

دادستان کل کشور پاسخ قابل تاملی داد که انگار انتشار اینگونه خبرها خیلی هم بی ربط نیست. حجت الاسلام والمسلمین «جعفر منتظری» گفت: فعلا فضای مجازی است و تا به فضای حقیقی تبدیل شود طول می‌کشد. موضوعی که اگر آن را تائید تلقی نکنیم، اما قطعا به معنای تکذیب این موضوع نخواهد بود!

در این دیدار، الویری، زنگنه، آخوندی، منتجب‌نیا، طلایی‌نیک و فاطمه کروبی نیز نظراتی بیان کردند و پاسخ رهبری را شنیدند. متن‌ پیش‌رو روایتی از جلسه تاریخی ۲۷/۳/۸۸ است که متن کامل آن برای اولین بار منتشر شده است.

اگر ما یک همچو چیزی پیدا بکنیم واز این تمدن مفسد و فاسد پشت بکنیم به آن، خودمان کم کم خودکفا خواهیم شد. آن که ما را نمی گذارد به اینکه در هر قشری که داریم خودکفا باشیم، وابستگی است که ما به آنها داریم.

چنانچه انتخابات سال ۹۸ مجلس به صورت استانی برگزارشود می توان برای «سردار»هم بخت و اقبالی قائل شد اما اگر نه، بعید است که امثال«علیزاده ها» در این بازار بی پولی با جیب سواخ هواداران جبهه اصولگرایی بتوانند برصندلی سبزمجلس بشینند.

گروهک تروریستی منافقین فردا یکشنبه به صورت همزمان در بیش از ۵۰ شهر در اروپا، آمریکای شمالی و استرالیا نشستی ضدایرانی برگزار می‌کنند.

معاون فرهنگی قوه قضائیه: اگر ادعاهای آقای ظریف در خصوص این اسناد درست بوده وظیفه داشتند تا به دبیرخانه شورا اعلام کنند و اگر غیر از این عمل کنند سوءاستفاده از اسناد به حساب می‌آید و بر اساس ماده ۸ به مجازات افشای اسناد سری دولتی محکوم می‌شوند.