پیشنهاد سردبیر<< بخش

۱۰۰۸۸۷۸۴۲۷۹۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مهندس روح الله قهرمانی چابک استاندار اسبق گیلان بر اثر سکته مغزی دارفانی را وداع گفت

n00522382-b

ناطق نوری در حوادث پر فتنه سال ۸۸ حتی از رهبری به عنوان جایگاه ایدئولوژیکش در جمهوری اسلامی که نوک پیکان تهاجمات آن روزها بود نیز دفاعی نکرد و در برابر فحاشی‌ها و پرده‌دری‌ها و بی‌حرمتی‌های علنی نسبت به رهبری، به قول معروف حتی یک جیک هم نزد. درحالیکه پیشتر خود را با این عبارت که ما ذوب در ولایت فقیه هستیم، معرفی می‌کرد.

۱۶۰۵۶۸

گمانه‌زنی‌ها برای فهرست اعضای کابینه دوازدهم آغاز شده است. بر این اساس شنیده شده پس از اعلام نتایج انتخابات و پیروزی حسن روحانی کمیته‌ای مأموریت رایزنی با کاندیداهای احتمالی جهت حضور در دولت آینده را آغاز کرده است.

۱۳۹۳۱۱۱۷۰۰۰۰۱۶_PhotoA

آقایان اعضای کابینه دکتر روحانی و برخی از روحانیونی که به حمایت تمام عیار از ایشان برخاسته بودید، چرا در مقابل اظهارات هنجارشکنانه و تهمت‌های ناروایی که ایشان به اسلام و انقلاب زده است، سکوت کرده و بی‌تفاوت نشسته‌اید؟ سکوت شما در مقابل اهانت آشکار به انقلاب و نظام و حضرت امام(ره) با هیچ توجیهی قابل پذیرش نیست.

۱۳۹۶۰۳۰۶۰۰۱۷۹۱_PhotoA

حضرت آیت الله خامنه‌ای: در راه ایمان باید «قوی، صریح و ثابت‌قدم» باشید و من اصرار دارم که در بیان مبانی اسلامی، آحاد ملت و مسئولین کشور صراحت داشته باشند.

n00520992-b

ترکیبی از این واقعیات و دهها دلیل ریز و درشت دیگر در طول سال های اخیر باعث شده تا اصلاح طلبان در انتخابات مختلف توفیق بیشتری نسبت به رقیب داشته باشند.

۱۳۹۶۰۳۰۲۰۰۰۳۰۷_PhotoA

روزنامه «دیلی‌صباح» در گزارشی با اشاره به سفر اخیر رئیس‌جمهور آمریکا به عربستان و سرزمین اشغالی،نوشت که سیاست جدید «دونالد ترامپ» تشکیل ائتلاف ضدایرانی است.

۱۳۹۶۰۳۰۲۰۰۰۱۲۰_PhotoA

پلیس منچستر تائید کرد که وقوع انفجار در این شهر، شمار زیادی کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

۱۳۹۵۰۹۱۶۰۰۰۵۸۱_PhotoA

رئیس‌جمهور گفت: اجتماع در عربستان به اعتقاد من یک اجتماع نمایشی بود و هیچ ارزش سیاسی و عملی نداشت از این نمایش‌ها قبلا هم عربستان سعودی درست کرده بود.

۱۳۹۶۰۲۳۱۰۰۱۳۷۰_PhotoA

شاه عربستان سعودی امروز طی سخنانی در افتتاحیه نشست «سران اسلامی-آمریکایی» با حمله‎ای شدید‎اللحن به ایران، این کشور را به «نوک پیکان تروریسم» در منطقه متهم کرد.

۱۳۹۲۰۹۱۸۰۰۰۰۴۲_PhotoA

مهمترین و اصلی‌ترین حربه‌ای که علیه حجت‌الاسلام رئیسی بکار گرفته شد، ترساندن مردم از سایه جنگ بود! دولت در اقدامی غیراخلاقی و تعجب‌آور اصرار داشت به مردم بقبولاند، اگر به آقای روحانی رأی ندهند، باید در انتظار جنگ و حمله نظامی آمریکا باشند.

۵۷۱

دستاورد مهم این انتخابات، سیاست ورزی اخلاق مدار، تکلیف محوری و طرح گفتمان «توجه به محرومان» و «مبارزه با فساد و تبعیض» بود که فراتر از جناح بندی های رایج سیاسی، به مطالبه عمومی مردم تبدیل شد و به تدریج مورد اذعان و تعهد دیگر نامزدهای انتخاباتی نیز قرار گرفت.

۱۳۹۶۰۲۲۲۰۰۱۱۴۹_Test_PhotoA

رئیس جمهور منتخب در انتخابات دوزادهم ریاست جمهوری حضور گسترده بیش از ۴۱ میلیونی مردم در انتخابات ریاست جمهوری را گامی در جهت توسعه و سرافرازی ایران عنوان کرد.

۱۳۹۶۰۲۲۹۰۰۱۰۸۶_PhotoA

رسانه‌های غربی ضمن پوشش اخبار مربوط به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران از مشارکت گسترده مردم، شگفت‌زده شدند.

روحانی

علاوه بر دست رد مراجع به درخواست دیدار، اعتراضات مردمی به کارنامه دولت، می تواند دلیل قانع کننده دیگری برای رهسپارنشدن روحانی به قم تلقی شود.

۱۱۳۳۹۳۰_۱۷۲

عباسعلی کدخدایى گفت: از نمایندگان نامزد‌ها دعوت شده تا در روز رأى گیرى در شوراى نگهبان حاضر شوند و از نزدیک شاهد روند اقدامات نظارتى شوراى نگهبان باشند.

photo_2017-05-15_19-54-31

پس از یاسوج و شیراز اکنون این نوبت اصفهان است تا پذیرای سید محرومان باشد. اکنون با انصراف قالیباف به نظر می‎رسد موج عجیبی برای پیوستن به رئیسی در میان مردم شکل گرفته باشد. موجی که شیب روند قبلی رشد آرای رئیسی را به شکلی شگفت‎انگیز افزایش خواهد داد.

n00508747-b

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: مجموع آرای آقایان قالیباف و رئیسی حدود ۵۰ درصد می‌رسد، نتیجه این مسئله این خواهد بود که انتخابات به دور دوم می رود.