پیشنهاد سردبیر<< بخش

خدا کند که در موقع جان دادن راضی باشد خدای مهربان و خودم به رحمت او امیدوار هستم نه به عملکرد خودم.

حسین املاکی حسینی زیست و شهید شد و شهادتش الگو و درسی فراموش ناشدنی به نام «ایثار» به امت عزیز اسلام آموخت.

حتماً تصدیق می فرمایید که در احرارگیل سعی کرده ایم الکسایی فکر نکنیم که آمار بازدید ماو مخاطبان ما چه می شوند و… بلکه خود را مدیون و از دامنه پرعزت شهدا می بینم و تلاش شده است که رویداها را «شهدایی»ببینیم تا«الکسایی»… هرچند اعتراف می کنیم که لایق این مهم نبوده و نیستیم.

اخیراً اظهارات فرشاد امیرابراهیمی از عناصر نفوذی در انصار حزب‌الله منتشر شد که فاش می‌کند فائزه هاشمی از وی خواسته بود با نفوذ و اخلالگری، به مطرح شدن بیشتر نامبرده (فائزه هاشمی) اهتمام کند!

اخیرا در یکی از استان‌های شمالی کشور مشاهده شده است که فعالیت ناکارآمد یک مجتمع تجاری منصوب به امام جمعه که نارضایتی برخی از اقشار عمومی مردم را به دنبال داشته است توسط شخص ایشان به رهبری نسبت داده میشود که ظلم آشکار است

به گفته حسین سبحانی نیا فعال سیاسی اصولگرا، جمنا ساز و کاری برای انتخابات ریاست جمهوری در همان مقطع بوده و قرار نیست ادامه پیدا کند.

ایران هم سرانجام زنگ‌های هشدار درباره خروج از توافق هسته‌ای با ۱+۵ را به صدا درآورد. معاون وزیر خارجه ایران برای اولین بار گفت که…

در کجای دنیا برای مقابله با آشوبگران و متجاوزان به جان و مال مردم، پلیس را بدون اسلحه به میدان می‌فرستند؟! اگر توماس جفرسون -از واضعان دموکراسی آمریکا- سر از خاک بیرون می‌کرد، می‌گفت؛ این روش که شما دنبال می‌کنید آنارشیسم است، نه دموکراسی!

باید سیستم و ساختار مدیریتی و اجرایی کشور را درست کرد. صحبت درباره سن و تحصیلات افراد، اشتباه و یک بحث انحرافی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مهدی محمدی نوشت: 🔹مدت هاست مردم می پرسند چرا یک دلقک دائم الخمر به نام ری استارت باید بتواند مشتی اوباش را برای حمله به مال، جان و مکان های مقدس مردم تحریک کند، دستورالعمل قتل و انفجار بدهد و تا امروز هم همینطور راست راست برای خود بگردد؟ حالا جماعتی […]

رئیس جمهور گفت: نه تنها ما مسلمانان باید برادر باشیم و با مهربانی و رافت با یکدیگر رفتار کنیم بلکه مسلمانان باید مایه رحمت برای همه جهانیان باشند.

ناب گرایان نتوانستند اعتماد طبقه متوسط و طیف خاکستری را جلب کنند/«نواندیشان مومن» متولد می شود؟

رئیس جمهور در جمع مردمی که حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن همیشه از نگاه دوست و دشمن یک رفراندوم همراهی با نظام به شمار می‌رفته و می‌رود…

سردارسلیمانی: این‌ها که هم‌پیمان آمریکا هستند برداشت غلطی کردند و می‌گویند همانگونه که امام خمینی(ره) جام زهر را نوشید امروز هم رهبر انقلاب جام زهر را بنوشد و ارتباط برقرار شود، این چه غلط بزرگی است.

جشنواره فیلم فجر در ساعات پایانی روز ۲۲ بهمن ماه با برگزاری آئین اختتامیه به کار خود پایان داد و سیمرغ بلورین این جشنواره در رشته‌های مختلف اهدا شد.

تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در آستانه چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی با هشتگ «#چی_دادیم_چی_گرفتیم» به مقایسه شرایط قبل و بعد انقلاب پرداختند.

دکتر محمود احمدی نژاد در اجتماع پرشور مردم رشت: کسانی که در برابر اصلاح وضعیت کشور مقاومت می کنند، بدترین نوع ضد انقلاب هستند. اگر با مردم همراه نشوند به زودی سیل انقلاب مردم آن ها را محو خواهد کرد.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از ارسال نامه این نهاد عالی حوزوی به رییس جمهور و تذکر درباره مشکلات کشور و ضرورت رسیدگی به آ‌ن ها خبر داد.