پیشنهاد سردبیر<< بخش

۱۳۹۳۰۱۰۳۱۵۴۳۰۸۲۴۵۲۴۰۰۹۹۳

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا شهید حسین املاکی را عاشق و دوستدار امام راحل خواند و گفت: شایستگی‌های حسین املاکی بود که او را سربازی شایسته برای امام راحل درست کرد و چنین شد که در بمباران شیمیایی حلبچه ماسک خود را در آورد و به صورت همرزمش بست.

thm_77820_813

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،از سردیس سردار همیشه قهرمان استان گیلان شهید حسین املاکی امروز در شهرستان لنگرود رونمایی شد.

images

بعد از عملیات نصر ۴ شهید داودحیدری به پیشنهاد شهید محمد اصغریخواه فرمانده گردان کمیل بعنوان مسئول گروهان خیبر انتخاب گردید و تا زمان شهادت در این گروهان انجام وظیفه می نمود.

Abdi-Edit-

شهید عبدی جوانی پر شور، دلسوز و پرتوان بود. وی دارای منش مذهبی و متعهد به رعایت ادب نسبت به دیگران بود. چیزی که بیشتر برای او مهم بود عمل به دستورات الهی و اطاعت از فرمان خدا بود. غیرت و مردانگی و سخاوت و کرامت در وجودش موج می زد.

۳۷۶۵۱_۱۵۴

شهید طالبی: … و باز هم تکرار می کنم و حرف آخرم اینست که قدر این رهبر را بدانید رهبری که همچون سد آهنین در مقابل ابر قدرتها استوار و مقاوم است.

یدالله-قاسم-زاده۲

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید یدالله قاسم زاده متولد ۱۳۶۱، اصالتا اهل روستاهای آسیابسر و ملاسرا از دهستان طاهرگوراب بخش مرکزی شهرستان صومعه سرا و البته ساکن محله خزانه تهران بود.

شهید-فرهاد-خوشه-بر

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید فرهاد خوشه بر شهید خوشه بر در سال ۱۳۶۰ در خراط محله کوشالشاه از توابع شهرستان لنگرود متولد شد.

images (6)

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مدافع حرم شهید امیر رضا علیزاده رودسری اولین شهید گیلانی «مدافع حرم» استان گیلان و متولد ۱۲ مهر ۱۳۵۴ در رودسر بود.

download (2)

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم شهید سجاد طاهرنیا متولد رشت بود و از پاسداران گیلانی در حین عملیات مستشاری برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) در سوریه در مقابل تکفیری ها و تروریست های داعش در روز ۳ آبان ۱۳۹۴ به شهادت رسیده است.

۱۳۹۵۱۲۲۷۰۰۰۸۴۴_PhotoA

نگرانی اصلاح‌طلبان بویژه در یکسال اخیر این بوده که اگر تمام تخم‌مرغ‌های خود را در سبد آقای روحانی بچینند مردم اقبالی نشان ندهند.

۱۳۹۴۱۱۲۴۰۰۰۹۰۰_PhotoA

سخنگوی ائتلاف متجاوز عربستان به یمن می‌گوید دولت جدید آمریکا وعده داده همکاری‌ها با ریاض علیه ایران را تقویت خواهد کرد.

n00508035-b

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح‌طلبانی که می‌خواهند به گوی روحانی تکیه کنند با وضعیت تکان‌دهنده اقتصادی امیدی به رأی او ندارند، گفت: این جبهه در شرایط بسیار سختی برای تصمیم‌گیری و معرفی گزینه است.

a-Copy

پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،‍ بسان سنت هرساله از روز اول عید۹۶ کار اطلاع رسانی خود را تعطیل و با گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای گیلان؛ به انتشارتصاویر،خاطرات،وصیت نامه و زندگی نامه آن پاکباختگان می پردازد.

n00507972-b

ریزش آرای روحانی در انتخابات، تأکید بر معرفی چند کاندیدا و هشدار به دولت نسبت به عواقب عدم حمایت از رسانه‌های اصلاح‌طلب از تأکیدات سخنرانان نشست انتخاباتی هیات‌ رئیسه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان بود.

n00507709-b

چهره‌های شاخص گاهی اظهارنظرهایی دارند که باعث می‌شود نامشان برای مدتی بر سر زبان‌ها جاری شود، این موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که یک مقام یا چهره سیاسی اظهارنظر یا موضعی عجیب‌ بگیرد.

G8zG2

علامه مصباح یزدی گفت: بنده به دنبال شناخت وظیفه‌ای هستم که بتوانم در مقابل خدا جواب بدهم؛ هر گاه تشخیص بدهم کسی اصلح است، از او حمایت می‌کنم، اگر رسید به جایی که قرار است کسی رأی بیاورد که ضررش بیشتر است و رأی به رقیب، سبب دفع ضرر بیشتر می‌شود، دفع افسد به فاسد می‌کنم؛ اما قرار نیست از اول فاسد را ترویج کنم؛

n00507548-b

من معتقد بودم اگر کسی انقلابی بود و خطا کرد باید دو برابر چوب بخورد، چون مردم را به نظام و انقلاب بدبین می‌کند.

۳۷۷۹۰۳_۷۸۰

لاریجانی از لزوم ایجاد چرخه اقتصادی برای افزایش اشتغالزایی سخن گفت و تأکید کرد: در این بخش دولت را موظف کردیم با همکاری بخش خصوصی مسئله را سامان دهند.

 • اسفند ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « بهمن   فروردین »
   123456
  ۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
  ۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
  ۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
  ۲۸۲۹۳۰