پیشنهاد سردبیر<< بخش

جزئیات دو نامه مهم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به دبیر شورای نگهبان درباره برخی تبعات و خطرات الحاق به کنوانسیون پالرمو منتشر شد.

آقای باهنر، نیروهای انقلابی اگر بخواهند از دست شما و جمنا و امثالهم خلاص شوند، دقیقا باید چکار کنند؟

سخنگوی وزارت خارجه سفر فردای ولایتی به مسکو را سفری بسیار مهم خواند و گفت: آقای ولایتی حامل پیام رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور برای رئیس جمهور روسیه است.

۲۳۰ نفر از چهره‌های دانشگاهی و جوان کشور در نامه‌ای به سران قوا ضمن ارائه راهکار‌هایی برای حل مشکلات اقتصادی کشور، تأکید کردند: نیاز امروز کشورمان نهضت اجتماعی جوانان برای پیگیری و حل مسائل مردم به‌صورت آتش به اختیار و مردمی است.

رهبر انقلاب، در هشتم اردیبهشت‌ماه، در جلسه‌ای محرمانه با مسئولان سه قوه، بر ضرورت تشکیل اتاق جنگ اقتصادی تأکید کرده بودند. در آن جلسه، رهبر انقلاب مطرح کردند که رییس‌جمهور و قوه‌ی مجریه، مسئول شورای هماهنگی اقتصادی قوا هستند، به همین دلیل دبیر آن از سوی رئیس‌جمهور انتخاب شده و جایگاه دبیرخانه‌ی آن نیز در معاونت اقتصادی ریاست جمهوری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،اتحادیه اروپا در پی پایان نشست مشترک کمیسیون برجام، بیانیه‌ای صادر کرد. ۱٫  بنا به درخواست جمهوری اسلامی ایران، نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح وزرا در تاریخ ۶ جولای (پانزده تیرماه) در وین برگزار شد. کمیسیون مشترک به منظور بحث در مورد مسیر پیش رو برای حصول اطمینان از اجرای […]

حضرت امام خمینی(ره): تنها آن‌هایی تا آخر خط با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند. فقرا و متدینین بى‌بضاعت گردانندگان و برپادارندگان واقعى انقلاب‌ها هستند.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس تصریح کرد که وی به همراه جمعی از نمایندگان دنبال اعلام عدم کفایت رئیس‌جمهور بوده است.

اصلاح طلبان که از بانیانِ اصلی اوضاع بدِ اقتصاد در این روزها هستند، درخواست ترمیم کابینه را به صورت جدی تر مطرح کرده اند، اتفاقی که ممکن است در آینده نزدیک شاهدش باشیم و کابینه ای با سهم‎خواهی بیشتر اصلاح طلبان رقم بخورد.

دبیرکل حزب اتحاد ملت با بیان اینکه روحانی قدر رای مردم را ندانست و انتخاب‌های خوبی برای کابینه انجام نداد، گفت: بعید می‌دانم دیگر کاری از دست شخص روحانی بربیاید.

هنگامی که بنی‌صدر کاندیدا شد، شهید بهشتی جزو اولین کسانی بود که متوجه خطر حضور او در صحنه سیاسی و اجرایی کشور شد. با انتخاب بنی‌صدر، شهید بهشتی با زیرکی و درایت زاید‌الوصفی، حزب جمهوری اسلامی را به گونه‌ای مدیریت کرد که در انتخابات مجلس شورای اسلامی، اکثر کاندیدا‌های حزب به مجلس راه پیدا کردند

رئیس‌جمهور با بیان اینکه همه ما در کنار هم تا روز آخر دولت دوازدهم به عهدمان وفا می‌کنیم، گفت: اگر کسی فکر می‌کند دولت استعفا می‌دهد، اشتباه می‌کند.

غائله ۱۴ اسفند سال ۱۳۵۹ نقاب از چهره بنی‌صدر برداشت و ائتلاف او و منافقین را برملا کرد. بنی‌صدر ابتدا با شعار حمایت از انقلاب وارد میدان شد و سعی کرد چهره‌ای انقلابی از خود نشان دهد. او دائماً از وحدت حرف می‌زد، اما عملاً عامل تفرقه بود. او از ابتدا با منافقین رابطه تنگاتنگی داشت، اما با توجه به موجه نبودن بسیاری از چهره‌های منافقین در بین مردم، این رابطه را آشکار نمی‌کرد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنگ امروز جنگ آتش‌ها نیست، جنگ اقتصادی و روانی است، این را که می‌توانیم اداره کنیم، خطر زیادی ندارد، همت، اراده، عزم، روحیه انقلابی، تدبیر و تفکر ابزار این جنگ است.

منابع خبری از دیدار برخی از اعضای یک گروهک تروریستی ضدایرانی با مقام‌های آمریکایی خبر داده‌اند.

رهبر معظم انقلاب در دیدار با رئیس و نمایندگان مجلس گفتند: حالا این ملت را با قبل از انقلاب مقایسه کنید؛ اقتدار و عظمت این ملت، پیشرفت و علم این ملت، حضور این ملت در عرصه‌های بین‌المللی را ببینید.شما عصاره‌ی فضائل این ملتید. پس بدانید که چه‌کار باید بکنید.

سرلشکر جعفری گفت: پیروزی یمن نزدیک است و در روزهای اخیر شاهد شکست ائتلاف بزرگ امریکا و اروپایی ها با مرتجعین منطقه در الحدیده هستیم.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آمد تا مدلی مستمر و پایدار برای کارتشکیلاتی نیروهای ارزشگرا باشد و در ابتدای کار نیز با ابهت ظاهر شد ولی نیروهای شاخص آن در یکسال گذشته یکی پس از دیگری با گرفتن مسئولیت های اجرایی راه خود را از این مجموعه جدا می کنند.