پیشنهاد سردبیر<< بخش

نقوی حسینی گفت: چهار تروریست در رژه اهواز به راحتی ۱۲ دقیقه تیراندازی کرده، رفت‌وآمد داشتند، خشاب خود را عوض کردند و با هم صحبت می‌کردند و هیچ کس به آنها حتی شلیک هم نکرد.

دو بلوک شرق و غرب در هیچ مناقشه‌ای در جهان با یکدیگر همسو نشدند به جز حمله رژیم جنایت‌کار صدام به ایران که نه‌تنها با نشان دادن چراغ سبز وی را تحریک به حمله کردند، بلکه میلیاردها دلار نیز کمک تسلیحاتی در اختیارش گذاشتند.

در پی حادثه تروریستی در اهواز حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند: دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: من به برخی از جریان های داخلی لبنان که با ما در مورد دولت آمریکا اختلاف نظر دارند می پرسم آیا می توانید یک دلیل برای دوستی آمریکا ذکر کنید؟ از هم پیمانان آمریکا در منطقه نیز می پرسم آیا تقویت اسرائیل توسط آمریکا به نفع کشورهای منطقه است؟

سرانجام پس از حواشی زیادی که در مسیر تصویب ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان به‌وجود آمد نهایتاً این اصلاحیه در شورای نگهبان تصویب شد و حالا برخی از این استانداران باید با صندلی‌هایشان خداحافظی کنند.

خاطره ای دردناک از ذهنم گذشت؛ خاطره ای از یک پیرزن اهوازی که به هنگام ورودمان به خرمشهر، در برابر تانکم ایستاد و با خواهش و التماس از من خواست که خانه اش را بر سرش ویران نکنم و ادامه داد: «اگر نجابت و مردانگی داشته باشی، این کار را نمی کنی»

در حالی که شرایط خاص اقتصادی کشور نیاز به تحرک مسئولان مختلف برای حل معضلات دارد اما وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌های اصلی کشور همچنان بدون سکاندار رها شده‌اند.

فرمانده سپاه گفت: آنهایی که در اطراف و در شعاع ۲ هزار کیلو متری خاک ایران، نیرو، پایگاه و تجهیزات دارند باید بدانند که همه موشک های سپاه از دقت بالایی برخور دارند.

منابع رسانه‌ای کُرد در عراق خبر دادند دفتر مرکزی حزب دمکرات کردستان(ح‌دک) در «کوی سنجق» هدف حملە موشکی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی شد اگر طرف ایرانی بخواهد، حاضر به مذاکره است. «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از آمادگی خود برای مذاکره با طرف ایرانی در خصوص موارد اختلاف خبر داد. وی پس از دیدار با امیر کویت همچنین از احتمال دیدار خود با «حسن […]

یکی از سایتهای ضد انقلاب به قلم یکی از کاربران دیدگاهشان در خصوص مرگ مک کین و سرنوشت منافقین بعد از مرگش نوشته اند که حاوی نکات قابل تاملی است.

در پایان جلسه سوال از روحانی، نمایندگان از ۴ پاسخ وی قانع نشدند و تنها پاسخ به یک سوال آنها را قانع کرد. بر اساس قانون اساسی و در پی عدم قانع شدن نمایندگان، سوالات مطرح شده به قوه‌قضاییه ارجاع خواهد شد.

با توجه به تحلیلی آرای امروز نمایندگان در سؤال از رئیس‌جمهور، مشخص می‌شود اکثریت اصلاح‌طلبان مجلس با اظهارات روحانی موافق بودند و مشکلات اقتصادی مردم را به رسمیت نمی‌شناسند.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اجلاس سه جانبه رؤسای جمهوری اسلامی ایران، روسیه و ترکیه در تبریز برگزار می‌شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم تا پای جان پای اصول انقلاب ایستاده‌اند و درصد قابل توجهی از مردم به نظام جمهوری اسلامی ایمان راسخ دارند.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: در شرایطی که فشار زیادی روی زندگی و معیشت مردم وجود دارد، وارد شدن به مباحث زودهنگام انتخاباتی، جفا در حق مردم است.

نویسنده کتاب «جنگ ترکیبی: رویکرد غیرمستقیم تغییر رژیم» در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت واشنگتن با تحریک گسل‌های اجتماعی و تکیه بر مشکلات اقتصادی، برای بی‌ثبات کردن کشور هدف با جنگ رسانه‌ای تلاش می‌کند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت شدید برخی شعارها و دست نوشته ها در تجمع اخیر طلاب و روحانیون در مدرسه فیضیه قم ، هرگونه دخالت این نهاد درفرایند برگزاری مراسم را تکذیب کرد.