پیشنهاد سردبیر<< بخش

۲۰۲۸۹۸۴

تغییرات در آرایش سیاسی کشور محصول انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است؛ اصلاح‌طلبان و نیروی سیاسی جدید اعتدال و اصول‌گرایان ازنفس‌افتاده به همگرایی عمل‌گرایانه در برابر رقیب رسیدند.

۱۳۹۶۰۶۲۹۰۰۰۲۱۰_PhotoA

خبرگزاری انگلیسی در گزارشی به شکاف میان رهبران غربی درباره ایران و تقابل آنها در مجمع عمومی سازمان ملل پرداخت.

۱۳۰۳۰۷_۶۷۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سایت المانیتور نوشت سردار سلیمانی در دیدار مقامات کردستان عراق نسبت به تجزیه‌طلبی هشدار داده است.

۱۳۹۴۱۱۰۱۰۰۰۰۲۶_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تغییر درهرمجموعه ای میتواند مولد نگاهی جدید درآینده باشد.تحول در ساختار یا اندیشه،روش و بینش و یا رویکردهای متنوع از نتایج تغییر است.

قاسم سلیمانی

فرمانده سپاه قدس گفت: مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند بلکه مدافع حریم حرمت انسانیت هستند.

n00550045-b

تیمور بختیار عموزاده ثریا اسفندیاری بود؛ دومین همسر محمدرضا پهلوی که چون پایش به دربار باز شد، گروه کثیری از فامیل خود را به دربار آورد و راه پیشرفت را برای چهره‌‎هایی چون پسرعمویش باز کرد. تیمور بختیار که تحصیلات اولیه‌اش را در بیروت و پاریس گذراند، دانش‌آموختۀ مدرسۀ نظامی سن‌سیر فرانسه بود و وقتی با درجۀ ستوان دومی وارد ارتش ایران شد، به واسطۀ تبحر و لیاقتی که نشان داد، به سرعت مدارج ترقی را پیمود.

۱۱۷۵۰۹۶

مدیرمسئول روزنامه کیهان بابیان اینکه مسئولان هسته‌ای کشورمان می‌گویند حتی اگر آمریکا هم از توافق هسته‌ای عقب‌نشینی کند اما اروپایی‌ها در آن بمانند، ایران احتمالاً بازهم به آن پایبند خواهد بود، گفت: ترجمه این دیدگاه به زبان غیر دیپلماتیک آن است که در چالش هسته‌ای با شکم خود محکم به لگد آمریکا می‌کوبیم.

photo_2017-09-08_10-49-36

این نوشتار در صدد قضاوت عملکرد دکتر محمدعلی نجفی در طول مدیریت چهارساله او نمی باشد،اما آنچه مطمح نظر ،در این روزهای واپسین تصمیم گیری است،،ستایش و ابراز رضایت برخی از شخصیت های متنفد استان از عملکرد محمد علی نجفی؛ که در جای خود محل تامل می باشد.

پرچم+اسرائیل

حمله هوایی روز پنجشنبه اسرائیل به پایگاه مصیاف در نزدیک حما و در عمق خاک سوریه توجهات و تحلیل های زیادی را پیرامون خود به همراه داشته است. بسیاری از تحلیلگران این حمله اسرائیل را ناشی از ترس و نگرانی این کشور از تثبیت نظام سوریه و گسترش نفوذ ایران در این کشور می دانند.

خاکریزی ها... آرم

توفیری برای عزیزانی که درگفتمان انقلاب ودراردوگاه انقلاب فعلا دندان روی جگرگذاشته اند وثابت قدم هستندندارد

n00547959-b

امام خمینی(ره) می‌فرماید: مسأله این است که به ما یاد بدهند غدیر منحصر به آن زمان نیست، غدیر در همه اعصار باید باشد و روشی که حضرت امیر در این حکومت پیش گرفته، باید روش ملتها و دست‌اندرکاران باشد.

IMG18373467

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،صحبت‌های چپگرایانه اگرچه می‌تواند در مواقعی مفید باشد اما این مفید بودن به شرط آغشتگی این سخنان به واقعیت است.

images (2)

سردار علیرضا تنهایی در گروه تلگرامی«خاکریزی ها» نوشت: دهم شهریور ماه یاد اور تولد لشگر قدس گیلان. عملیات کربلای ۲ و خاطره حدود ۲۰۰ شهید استان گیلان است که در چنین روزی در سال ۱۳۶۵ درمنطقه حاج عمران عراق بر زمین ریخته شد.

JamNewsImage10355962

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، حماس اکنون با راکت هایی که دارد به راحتی می تواند شهرهای اسرائیل را نشانه رفته و ضربات سختی را به اسرائیل وارد کند.

۱۲۹۳۳۵_۴۴۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،پیکر پاک شهید حججی تحویل داده شد و به معراج الشهداء شهر تدمر سوریه رسید.

IMG_3868

حجت‌الاسلام والمسلمین عزت‌الله معتمد در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) رشت اظهار داشت: رمز و راز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر در این بود که نعمت ولایت را برترین نعمت می‌دانستند. نعمت ولایت را خداوند نعمت کامل می‌داند و همه نعمات الهی با این نعمت کامل و تمام می‌شوند

۱۳۱۹۷۰۱_۴۴۷

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه امروز بازگشت به تحریم‌های گذشته علیه ایران امکان‌پذیر نیست گفت: حقوق معلمان و کارمندان در دولت یازدهم افزایش ۲ برابری داشت و در دولت دوازدهم نیز متعهد شده ایم افزایش حقوق کارمندان و کارگران بیش از تورم سالانه شود.

photo_2017-08-14_10-47-14

اقای تاج زاده! شالوده فکری نهضت آزادی منجر به تولد فرزند شومی با نام سازمان منافقین خلق شد که هنور در حال پنجه کشیدن به صورت ایران عزیز هستند این جمله و نگاه عمیق شهید دکتر حسن آیت است که ترور ایشان امثال شما را مشعوف کرد تا نباشد و تفکرات انحرافی شما و مرادتان را آشکار نکند