شهدای مدافع حرم<< بخش

۱۳۹۶۰۲۰۳۱۲۴۳۰۷۲۵۶۱۰۶۱۵۰۵۴

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر گفت: مراسم چهارمین سالگرد شهادت نخستین شهید مدافع حرم گیلان، شهید امیررضا علیزاده پنج شنبه در گلزار شهدای رودسر برگزار می‌شود.

سجاد طاهرنیا (۵)

همسر شهید: چند لحظه قبل از شهادت به یکی از دوستانش گفته بود «حالم بهتر از این نمی شود»/ در نامه آخرش نوشته بود: «صدای بچه‌های شیعه سوریه را می‌شنیدم و نمی‌توانستم بمانم»

۱۳۹۶۰۱۱۷۰۰۱۰۶۶_Test_PhotoH

پدر شهید مدافع حرم سعید مسافر گفت: فرزند شهیدم مدافع حریم اسلام بود و از ارزش‌های اسلامی دفاع کرد و آسمانی شد.

۷۲۹۰۳۳

… می گفت ما خیلی خوشبخت هستیم وبا شوخی ادامه می داد به زندگی ما چشم می زنند. می گفتم؛ می دانم خیلی مهربانی و مهربانی می کنی و تو را یک روز ازدست می دهم!.

۶۶۸۵۹۱٫xladlb1 (1)

… می‌گفت ما تنها از سوریه دفاع نمی‌کنیم، در واقع از کشور و نوامیس خودمان دفاع می‌کنیم. اگر نرویم روزی باید در خانه خودمان با دشمن بجنگیم.

۱۳۹۶۰۱۱۷۰۰۱۰۶۶_Test_PhotoH

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،نخستین یادواره شهید سعید مسافر مدافع حرم در مهدیه رشت برگزار شد.

shafiee-724x1024

سردار شهید سید شفیع شفیعی از رزمندگان اهل رودبار گیلان در ۱۷ اردیبهشت سال ۹۵ در خان طومان سوریه به دست تکفیری‌های تروریست به شهادت رسید. پیکر مطهرش به میهن بازنگشت .

جواد دوربین شهید

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم سردار شهید جواد دوربین متولد ۱۷ فروردین ۱۳۴۶ و از چهره های فعال سپاه انزلی بود.

۱۱۰۴۶۷_orig

شهید حامد کوچک زاده: هان ای دوستان! ای سینه زن های ارباب!.برحذرباشید که بعدازگذشت سه دهه از انقلاب هنوز جنگ به پایان نرسیده است.

۱۳۹۵۰۹۳۰۰۰۱۰۴۷_test_photoa

حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: اگر جلوی بدخواهان و فتنه‌گران که دست‌مایه دشمنی آمریکا و صهیونیسم هستند در آنجا(سوریه) گرفته نمی‌شد باید در تهران، فارس، خراسان و اصفهان جلوی آنها را می‌گرفتیم.

۱۳۹۵۰۹۰۳۱۰۴۳۴۲۸۸۷۹۲۸۸۴۹۴-۱

مراسم اربعین شهید یدالله قاسم‌زاده مدافع حرم زینبی در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) سپاه قدس گیلان واقع در میدان شهدای گمنام رشت برگزار می‌شود.

photo_2016-12-24_09-51-03

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فرمانده عملیاتی لشکر ۱۶ قدس گیلان در مراسم ویژه روایت آزادسازی حلب که شب گذشته در مسجد شهدا (امینی) لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: شهر حلب برای دولت سوریه از امتیاز ویژه‌ای برخوردار است که حاضر شد بعد از آزادسازی نیروهای دشمن را حتی با تجهیزات دولتی از شهر خارج کند. […]

خاکریزی-ها...-آرم-۳۰۰x210

بعد از حدود نیم ساعت فرمانده گردانی که نزدیک محور عملیاتی بود داستان همزمانی فریادهای« الله اکبر» دو طرف درگیر(رزمندگان مدافع حرم و داعشی ها) در منطقه را تعریف کرد ولی گفت که نمی داند حقیقت ماجرا چه بود!.

۱۴۵۹۳۰_۸۶۱

برادر شهید در حالی که گریه امانش را بریده بود، می‌گفت: «دیشب بچه‌ها می گفتند شنیدم بابا شهید شده. عمو! شهید یعنی چی؟ شهید چه شکلیه؟»

۲۱۱۳۷۳۷

سردار سرلشگر قاسم سلیمانی گفت: در این دوره پر از فتنه های خارجی و داخلی، بسیج در اوج رسیدن به قله پیروزی قرار دارد و نباید دستاورد بسیج را تضعیف کنیم که این ظلم نابخشودنی است.

۱۴۵۵۰۱_۱۲۶

او از فرماندهان سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) بود که رغد صدام دختر صدام ملعون فقط برای کسی که بتواند انگشت اشاره دست راستش را هدف قرار دهد، یک میلیون دلار جایزه تعیین کرده بود.

۱۳۱۴۹۶۵_۳۴۴

شهید سجاد طاهرنیا: از فرماندهان خواهش می کنم اگر جنازه ام دست دشمنان اسلام افتاد، به هیچ وجه،حتی اندکی از پول بیت المال را خرج گرفتن بنده حقیر نکنند.

۵۴۲۳۹۳۲_۵۱۷

محسن خزایی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در سوریه حین تهیه گزارش از منطقه عملیاتی حلب به شهادت رسید.

 • فروردین ۱۳۹۶
  ش ی د س چ پ ج
  « اسفند   اردیبهشت »
   1234
  ۵۶۷۸۹۱۰۱۱
  ۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
  ۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
  ۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱