شهدای مدافع حرم<< بخش

بهمن اگر چه با بهار فاصله دارد، اما ماه رویش‌هاست. ماهی که در آن انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و رویش‌های بسیاری را نصیب مردم ایران کرد. شهید عقیل خلیلی‌زاده هم متولد بهمن بود.

وقتی می‌خواستم از شهید مدافع حرم مرتضی حسین‌پور(حسین قمی) فرمانده لشکر حیدریون مطلبی تهیه کنم متوجه همنامی این شهید با سردار شهید مرتضی حسین‌پور از شهدای شاخص عشایر کشور شدم. تحقیق و مطالعه در باره این شهید من را مشتاق کرد از این دلاور خطه خوزستان بیشتر بدانم.

مسئول ایثارگران سپاه قدس گیلان گفت:‌ پیکر مطهر شهید گیلانی مدافع حرم “‌شهید سید احسان میرسیار”‌ در جبهه مقاومت سوریه شناسایی شد و به‌زودی به کشور منتقل می‌شود.

همسر شهید حامد کوچک زاده با بیان اینکه حامد همیشه دغدغه فرهنگی داشت، گفت: اصلی‌ترین دغدغه او رفع وضعیت نامناسب جامعه بود.

جمعه های شهدایی احرار/ همه چیز از گلزار شهدای شهر رشت آغاز شد …/ شهید سجاد طاهرنیا

مراسم رونمایی از نقاشی دیجیتال چهره دوتن از شهدای مدافع‌حرم استان گیلان “شهید حامد کوچک‌زاده” و “شهید محمد اتابه” با حضور خانواده این دو شهید بزرگوار برگزار شد.

شهید سید اسماعیل سیرت نیا یکی از شهدای مدافع حرم استان گیلان است که در زمان حیاتش به فعالیت‌های فرهنگی با محور «ولایت» می پرداخت و به علمدار فرهنگی گیلان معروف شد و عاشق ولایت فقیه بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید «سجاد طاهرنیا» از شهدا مدافع حرم گیلانی می باشد که به فرموده پدر بزرگوارش در خانواده به عنوان یک الگوی اخلاق اسلامی بوده است.

گاهی باجناق‌ها می‌توانند از دو دوست به همدیگر نزدیک‌تر باشند، طوری که طاقت دوری از هم را نداشته باشند.

مزدوران غرب و سعودی پریشب در کهریزسنگ نجف‌آباد با شلیک مستقیم از تفنگ شکاری، پاسدار سجاد شاه‌سنایی‌ را که مدافع حرم و همرزم شهید حججی و پدر دو کودک ۲ و ۵ ساله بود، به شهادت رساندند. شبکه العربیه سعودی، شبکه ملکه انگلستان و شبکه‌های صهیونیستی با تصاویر مشابه و گزارش‌هایی با دو محور دروغ و اغراق در پوشش این جنایت‌ها هم‌پیمان شده‌اند.

مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران با تأکید بر ضرورت تبعیت از ولایت‌فقیه گفت: امروز باید پشت سر رهبری باشیم و گوش‌به‌فرمان او دهیم تا توطئه‌های دشمنان علیه ایران خنثی شود.

مادر شهید سید مصطفی موسوی می‌گوید: تابستان امسال، بسیاری از عکس‌هایش را پاره کرد که علتش را زشت بودن آن‌ها می‌دانست. ولی در واقع می‌خواست کمترین خاطره را برای ما به جا بگذارد. یکی از دوستانش گفت که به سختی توانسته چند عکس از او بیندازد.

عزیزانی ، همچون سردار شهیدوالام مقام علیرضا نظری که در فضای همین وطن زیسته اند ، سرد و گرم روزگار را بیش از ما چشیده اند بر مشکلات واقفند، فشارها را لمس میکنند اما باچه متانتی ستودنی ، هدف را می دیدند ومفهوم ماندن بر عهد را به ما آموختند .

پدر شهید مدافع حرم محمدحسین حمزه با بیان اینکه فرزند شهیدش خبر شهادت خود را به وی داده است، گفت: خودم داوطلب اعزام به سوریه بودم؛ اما قسمت نشد که بروم.

همسر شهید مرتضی حسین پور(حسین قمی) می‌گوید: «علی من باید لباس جهاد بپوشد، اسلحه به دست بگیرد و رجز أنا محب الزهرا(س) در کوچه‌های مدینه سر دهد».

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،داوود عابدی خبرنگار شبکه خبر در اینستاگرامش عکسی از یک شهید مدافع حرم منتشر کرد.

فرمانده سپاه ناحیه رودبار از شهادت پاسدار رشید اسلام شهید نوید صفری خبر داد و گفت: پیکر مطهر شهید صفری پس از طواف در حرم مطهر رضوی در بهشت‌زهرا(س) تهران به خاک سپرده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، پیکر پاک علیرضا نظری شهید مدافع حرم امروز در رودسر تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد