شهدای مدافع حرم<< بخش

۲۰۱۷۹۵۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،پیش از شهید محسن حججی، سردار «عبدالله اسکندری» و «رضا اسماعیلی» نیز از نخستین شهدای مدافع حرم هستند که تیزی تیغ جنگ تروریست‌های تکفیری داعش آن‌ها را همچون سالار شهیدان بی‌سر کرده است.

۱۲۵۹۷۸۷_۹۹۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، پسرم رو هم یه جوری تربیت کن که سرنوشتش هر چی شد ختم به سعادت بشه؛ ختم به سربازی امام زمان (عج) بشه؛ خیلی دلم میخواد پاسدار یا روحانی بشه اما انتخاب با خودشه؛ هرجور که خودش دوست داشت؛ فقط یه جوری تربیتش کن که توی این جامعه یه سرباز باشه برای امام زمان(عج)؛ خیلی دوستون دارم؛ مواظب خودتون باشین، برام دعا کنین، خیلی برام دعا کنین….

photo_2015-10-27_18-50-55

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مراسم سالروز ولادت مدافع حرم شهید سجادطاهرنیاعصر روز دوشنبه در گلزارشهدای رشت برگزارمی شود.

images (2)

محسن حججی جوان ۲۵ ساله مدافع حرم که در نبرد با کوردلان داعشی به شهادت رسید، از فعالان فرهنگی نجف آباد اصفهان بود. او یکی از جوانان بسیجی بود که تنها به خاطر احساس تکلیف و وظیفه در دفاع از حرم اهل بیت (ع) به عراق رفت… تصاویر دیده نشده شهید محسن حججی و ناگفته های زندگی او را در ادامه بخوانید.

hoseinpoor-3

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، پیکر پاک شهید حسین‌پور ساعت ۹ صبح فردا (پنج‌شنبه ۱۹ مردادماه) از مقابل سپاه ناحیه لنگرود به‌سمت زادگاه شهید واقع در شلمان تشییع و در گلزار شهدای این شهر تدفین می‌شود.

photo_2017-08-07_22-31-06

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: مرتضی حسین پور شلمانی عصر امروز در حین عملیات مستشاری در سوریه به شهادت رسید.

۴۰۷۵۲۴_۹۴۸

شهدای مقاومت ایرانی طی چهار سال گذشته یعنی در سال‌های اوج درگیری مردم عراق با تروریست‌های تکفیری، در شکل‌گیری، آموزش و پیشروی جریانات مقاومت در میان مردم عراق نقش اثرگذاری داشتند.

عهمکا

دادستان اردبیل با بیان اینکه برگزاری کنسرت در شب دفن شهید مدافع حرم توهین به مردم عزادار اردبیل بود، گفت: دستور مستقیم برای لغو اجرای این کنسرت در روز دوم صادر شد.

۱۹۸۴۳۵۰

حاج شعبان به همراه سه نفر دیگر بین دو روستای ایزدی توقف می‌کنند من هم چند کیلومتر جلو تر بودم وقتی انفجار رخ داد سریع خودم را رساندم. حدود یک ربع بعد از حادثه به آنجا رسیدم.

۲۵۱۰۷۳۵ (۱)

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ثمره شهادت سردار نصیری در عراق منجر به یک جشن بزرگ در جهان شد که آن تمام شدن پرونده خلیفه نا به حق در جهان است.

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۰_۱۱-۳۸-۴۰

به ناگاه متوجه شدیم که فاطمه خانم ما(دختر شهید طاهرنیا) می لنگد،دچار افت شده و به سختی راه می رود!!. بردیم اش دکتر و دکتر نیز پس از معایات متعدد پزشکی ،گفت: چیز خاصی مشاهده نکرده و نقصی نمی بیند!

۱۳۹۵۰۳۲۲۱۱۳۷۳۱۷۳۱۷۹۰۰۳۲۴

آئین گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت مدافع گیلانی حرم اهل بیت (ع) شهید حسینعلی پورابراهیمی جمعه ۲۶ خرداد ماه مصادف با ۲۱ ماه مبارک رمضان در گلزار شهدای رشت برگزار می‌‌شود.

۹۴۰۱۹_۲۵۵

نوید شاهد فارس : نوری که از آسمان برای من زمینی ، من گرفتار دنیا …. آمده بود . میگرید … میخندد… میجنگد ….. تا یار مهدی عج بماند . میدرخشد و کسی او را نمیشناسد …. آمدنشان به جمع دنیامان پیامِ شروعِ سر زندگی بود ماندنشان در بین ما باعث شد خلاء های لحظه […]

images

تصاویر تنها تعداد اندکی از مردانی که سایه جنگ را از کشور برداشتند، منتشر می کنیم تا آنها که مدعی برداشتن سایه جنگ هستند لااقل در خلوت خود با نگاه به این تصاویر حالشان خراب شود.

۱۳۹۶۰۲۱۱۱۶۴۹۰۴۴۱۴۱۰۶۹۵۵۵۴

خدمت سربازی‌اش را در در کسوت معلمی گذراند و در دوران دفاع مقدس نیز جریان تعلیم و تربیت را در جبهه‌ها ادامه داد و سرانجام شغل خطیر معلمی را با شهادت در جبهه حلب به پایان رساند تا نخستین شهید مدافع حرم جامعه فرهنگیان باشد.

۱۳۹۶۰۲۰۳۱۲۴۳۰۷۲۵۶۱۰۶۱۵۰۵۴

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر گفت: مراسم چهارمین سالگرد شهادت نخستین شهید مدافع حرم گیلان، شهید امیررضا علیزاده پنج شنبه در گلزار شهدای رودسر برگزار می‌شود.

سجاد طاهرنیا (۵)

همسر شهید: چند لحظه قبل از شهادت به یکی از دوستانش گفته بود «حالم بهتر از این نمی شود»/ در نامه آخرش نوشته بود: «صدای بچه‌های شیعه سوریه را می‌شنیدم و نمی‌توانستم بمانم»

۱۳۹۶۰۱۱۷۰۰۱۰۶۶_Test_PhotoH

پدر شهید مدافع حرم سعید مسافر گفت: فرزند شهیدم مدافع حریم اسلام بود و از ارزش‌های اسلامی دفاع کرد و آسمانی شد.