شهدای مدافع حرم<< بخش

shafiee-724x1024

سردار شهید سید شفیع شفیعی از رزمندگان اهل رودبار گیلان در ۱۷ اردیبهشت سال ۹۵ در خان طومان سوریه به دست تکفیری‌های تروریست به شهادت رسید. پیکر مطهرش به میهن بازنگشت .

جواد دوربین شهید

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مدافع حرم سردار شهید جواد دوربین متولد ۱۷ فروردین ۱۳۴۶ و از چهره های فعال سپاه انزلی بود.

۱۱۰۴۶۷_orig

شهید حامد کوچک زاده: هان ای دوستان! ای سینه زن های ارباب!.برحذرباشید که بعدازگذشت سه دهه از انقلاب هنوز جنگ به پایان نرسیده است.

۱۳۹۵۰۹۳۰۰۰۱۰۴۷_test_photoa

حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: اگر جلوی بدخواهان و فتنه‌گران که دست‌مایه دشمنی آمریکا و صهیونیسم هستند در آنجا(سوریه) گرفته نمی‌شد باید در تهران، فارس، خراسان و اصفهان جلوی آنها را می‌گرفتیم.

۱۳۹۵۰۹۰۳۱۰۴۳۴۲۸۸۷۹۲۸۸۴۹۴-۱

مراسم اربعین شهید یدالله قاسم‌زاده مدافع حرم زینبی در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) سپاه قدس گیلان واقع در میدان شهدای گمنام رشت برگزار می‌شود.

photo_2016-12-24_09-51-03

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فرمانده عملیاتی لشکر ۱۶ قدس گیلان در مراسم ویژه روایت آزادسازی حلب که شب گذشته در مسجد شهدا (امینی) لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: شهر حلب برای دولت سوریه از امتیاز ویژه‌ای برخوردار است که حاضر شد بعد از آزادسازی نیروهای دشمن را حتی با تجهیزات دولتی از شهر خارج کند. […]

خاکریزی-ها...-آرم-۳۰۰x210

بعد از حدود نیم ساعت فرمانده گردانی که نزدیک محور عملیاتی بود داستان همزمانی فریادهای« الله اکبر» دو طرف درگیر(رزمندگان مدافع حرم و داعشی ها) در منطقه را تعریف کرد ولی گفت که نمی داند حقیقت ماجرا چه بود!.

۱۴۵۹۳۰_۸۶۱

برادر شهید در حالی که گریه امانش را بریده بود، می‌گفت: «دیشب بچه‌ها می گفتند شنیدم بابا شهید شده. عمو! شهید یعنی چی؟ شهید چه شکلیه؟»

۲۱۱۳۷۳۷

سردار سرلشگر قاسم سلیمانی گفت: در این دوره پر از فتنه های خارجی و داخلی، بسیج در اوج رسیدن به قله پیروزی قرار دارد و نباید دستاورد بسیج را تضعیف کنیم که این ظلم نابخشودنی است.

۱۴۵۵۰۱_۱۲۶

او از فرماندهان سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) بود که رغد صدام دختر صدام ملعون فقط برای کسی که بتواند انگشت اشاره دست راستش را هدف قرار دهد، یک میلیون دلار جایزه تعیین کرده بود.

۱۳۱۴۹۶۵_۳۴۴

شهید سجاد طاهرنیا: از فرماندهان خواهش می کنم اگر جنازه ام دست دشمنان اسلام افتاد، به هیچ وجه،حتی اندکی از پول بیت المال را خرج گرفتن بنده حقیر نکنند.

۵۴۲۳۹۳۲_۵۱۷

محسن خزایی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در سوریه حین تهیه گزارش از منطقه عملیاتی حلب به شهادت رسید.

۲۲۶۵۴۸۴

مهدوی: منافق کسی است که تا امروز از خاطرات جبهه و جنگ خود سخن گفته و اکنون در مرکز تصمیم گیری جمهوری اسلامی به حمایت از فتنه گران سال ۸۸ می پردازد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی آنها را امید خود می دانست.

۱۳۹۵۰۳۲۵۱۹۵۳۲۴۸۹۵۷۹۲۳۳۰۳

برادر شهید مدافع حرم گفت: بصیرت افزایی و روشنگری جوانان گیلانی مهمترین دغدغه فرهنگی شهید “سید اسماعیل سیرت‌نیا” بود.

nadimi-17-7

گوراب زرمیح صومعه سرا محل رزمهای چریکی میرزا کوچک خان بزرگ، شب وداع باپیکر «شهیدمحمد اتابه» و نیز در روز تشییع آن راد مرد به یاد قیام میرزا یونس بزرک، دوباره ایستاد و قیام کرد.

مراسم تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم «محمد اتابه گوراب‌زرمیخی» در صومعه‌سرا آغاز شد.

photo_2016-10-31_12-33-32

مراسم وداع با شهید مدافع حرم محمد اتابه گوراب‌زرمیخی امشب در مسجد گوراب‌زرمیخ صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

%d8%b4%d9%87%db%8c%d8%af-%d8%b7%d8%a7%d9%87%d8%b1%d9%86%db%8c%d8%a75

درستان را بخوانید و در تمام مراحل زندگی فقط از خدا و ائمه کمک بخواهید شما دو نفر عزیزتر از جانم هستید . شما را قسم می دهم که باعث روسفیدی مادرتان باشید

 • اسفند ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « بهمن   فروردین »
   123456
  ۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
  ۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
  ۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
  ۲۸۲۹۳۰