شهدای مدافع حرم<< بخش

۱۳۹۴۰۷۰۵۰۰۰۷۸۲_PhotoA

حجت الاسلام پناهیان: امروز تفکر شهید حججی و شهادت به واسطه شهدای دفاع مقدس بنیان‌گذاری شده در منطقه منتشر شده است، اگر فرصتی پیش بیاید تمام منطقه را اعم از شیعه و سنی خواهید دید که چگونه خط مقاومت را پذیرفته‌اند و این درد بزرگ استکبار است .

۵۵۲۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، رهبر انقلاب خطاب به خانواده شهید حججی فرمودند: خدا شهید شما را عزیز کرده، ببینید چه غوغایی در کشور به خاطر شهادت این جوان به راه افتاده است

۱۳۹۶۰۷۰۵۰۰۰۳۰۸_PhotoJ

مراسم تشییع شهید محسن حججی با حضور خیل عظیم عزادارن حسینی در میدان امام حسین(ع) تهران آغاز شد.

۵۵۶۹۴_۴۶۷

دقایقی پس از سحرگاه امروز، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مسجد امام حسین واقع در میدان امام حسین علیه‌السلام تهران رفتند و برای لحظاتی در کنار پیکر مطهر #شهید_محسن_حججی حضور یافته و ضمن قرائت فاتحه، برای این مدافع حرم اهل بیت علیهم السلام آرزوی علو درجات کردند.

۲۵۴۳۷۷۰

با تدبیر دبیرکل حزب الله سیدحسن نصرالله، سرانجام ارتش لبنان پذیرفت تا حداقل برای کسب خبر یا آزادی چند تن از نیروهای ارتش که به دست داعش اسیر شده بودند، به آن منطقه حمله کند.

۲۵۴۳۷۷۰

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای با اعلام خبر بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم، محسن حججی به کشور از آحاد مختلف مردم برای حضور باشکوه و گسترده در آیین عاشورایی تشییع پیکر مطهر این شهید والا مقام در تهران دعوت کرد.

۱۳۹۶۰۶۲۹۱۰۵۴۰۱۸۴۶۱۱۹۷۷۳۱۴ (۱)

پدر شهید مدافع حرم “مرتضی حسین‌پور شلمانی” می‌گوید: پسر شهیدم همواره یک سنبل ۳۱۳ را در نزد خود نگهداری می‌کرد و این سمبل هرگز از او جدا نمی‌شد.

n00551356-b

هرکسی بود سکوت می‌کرد، بغض می‌کرد، دلش آتش می‌گرفت. سردار سلیمانی که حاج‌قاسم بود آرزو کرد که‌ ای‌کاش مرتضی می‌ماند و او به جایش می‌رفت، که وقتی خبر شهادتش را شنید تا صبح نخوابید، وای به مادرش، به سه خواهرش، به همسرش که هنوز بغض دارند.

قاسم سلیمانی

فرمانده سپاه قدس گفت: مدافعان حرم فقط مدافعان خاک نیستند بلکه مدافع حریم حرمت انسانیت هستند.

n00548930-b

مستند «کسرالحدود» حماسه‌آفرینی مدافعان حرم و اسارت شهید حججی را در جریان حمله تکفیری‌های داعش به تصویر می‌کشد.

pic-146723-1503723400

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،این نوشته ها پر از حقد و کینه است همان حقدی که به شهید کردن حججی ها بسنده نمی کنند و سر بریده هم ارضاء شان نمی کند و به مثله کردن بدن انان دست می زنند.

images

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به تصویر اسارت شهید محسن حججی گفت: مردم ایران با سلایق گوناگون در خصوص عکس این شهید مشترکا صلابت نگاه او را تحسین کردند لذا باید گفت: گاهی یک عکس به‌اندازه هزار منبر اثر می‌کند.

n00546757-b

در روزهایی که ذائقه مردم با سلفی تحقیر تلخ شده بود به یکباره محسن حججی طعم عزت را به ملت چشاند و بدن بی‌سر او در راس اخبار و گفت‌وگوهای مردمی قرار گرفت و اکنون مردم در روزهای عرفه و عید قربان استقبال از او را به انتظار نشسته‌اند.

۱۳۱۵۵۵۳_۴۸۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، منابع خبری گزارش دادند که طبق توافق «جرود»، پیکر شهید «محسن حججی» تحویل نیروهای مقاومت داده می‎شود.

۱۳۹۶۰۶۰۱۱۱۰۹۱۰۲۳۰۱۱۷۲۹۱۶۴

همسر شهید کوچک‌زاده با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی برای این شهید بزرگوار گفت: بعد از مطالعه دفتر خاطرات شهید خدا را شکر کردم که او این‌گونه از دنیا رفت وگرنه دغدغه فرهنگی او را دق می‌داد.

۲۰۲۳۶۳۳ (۱)

دفعه آخری که می‌خواست به سوریه برود به محسن گفتم من مطمئنم شما این بار که می‌روید به شهادت می‌رسید. گفت: «هنوز برای شهادتم مطمئن نیستم؛ ولی دعا کن روسفید بشوم.» من که اما هنوز مصر بر شهادتش بودم…

۲۰۱۷۹۵۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،پیش از شهید محسن حججی، سردار «عبدالله اسکندری» و «رضا اسماعیلی» نیز از نخستین شهدای مدافع حرم هستند که تیزی تیغ جنگ تروریست‌های تکفیری داعش آن‌ها را همچون سالار شهیدان بی‌سر کرده است.

۱۲۵۹۷۸۷_۹۹۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، پسرم رو هم یه جوری تربیت کن که سرنوشتش هر چی شد ختم به سعادت بشه؛ ختم به سربازی امام زمان (عج) بشه؛ خیلی دلم میخواد پاسدار یا روحانی بشه اما انتخاب با خودشه؛ هرجور که خودش دوست داشت؛ فقط یه جوری تربیتش کن که توی این جامعه یه سرباز باشه برای امام زمان(عج)؛ خیلی دوستون دارم؛ مواظب خودتون باشین، برام دعا کنین، خیلی برام دعا کنین….