اجتماعی<< بخش

بعد از گذشت حدود ۷۰ روز از فیلترینگ تلگرام با دستور قضایی سرانجام روز گذشته معاون دادستان کل کشور اذعان کرد که بیشتر از ۳۰ میلیون نفر از کاربران فیلترینگ تلگرام را دور می‌زنند و در واقع همچنان در حال استفاده از این پیام‌رسان هستند.

گفته می‌شود برخی از این بانک‌ها با این ادغام موافقت کرده‌اند. اگر این اتفاق عملی شود پنج بانک انصار، مهر اقتصاد؛ حکمت ایرانیان؛ قوامین وکوثر به بانک سپه ملحق می‌شوند تا نقش قدیمی بانک سپه مجدد احیا شود.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: ما منتظر هستیم تا از ناحیه وزارت صنعت یا سایر دستگاه ها گزارشی منعکس شود هرچند که هنوز هیچ گزارشی به ما نرسیده است.

مدیر اداره جهاد کشاورزی دشت آزادگان گفت: تعدادی از گاومیش‌ها در منطقه رومین بستان دچار سوختگی شده‌اند و علت آن می‌تواند به دلیل آتش سوزی هورالعظیم و یا بی آبی منطقه باشد که در شهرستان وجود دارد.

استاندار گیلان با اعلام اینکه میزان برق مصرفی گیلان همانند استان‌های گرمسیری است گفت: درخواست کاهش تعرفه برق استان گیلان به دولت و شرکت توانیر داده شده است.

سامانه جامع تجارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دفاتر معاونت صنایع وزارت صمت به عنوان مجوز دهنده جهت سهمیه‌بندی تخصیص ارز دولتی اضافه شدند.

برای رفع اختلال کارخانه کمپوست رودسر شهرداری این شهر موظف به جابجایی پنج هزار تن زباله های برگشتی دپو شده در فضای این کارخانه بوده که متاسفانه با جابجایی ریجکت های دپو شده شیرابه ها به سمت زمین های کشاورزی اطراف، سر ریز شده که ناچاراً کار متوقف و برای پوشش مناسب با نظارت محیط زیست اقدام شده است.

«ح.ه» به دلیل بدهی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی به بانک سرمایه توسط یکی از نهادهای امنیتی بازداشت و مدت سه هفته است که در زندان اوین به سر می‌برد.

روابط عمومی قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی نودشه استان کرمانشاه در عصر امروز خبر داد.

پورابراهیمی از دعوت وزیر اطلاعات در خصوص اظهارات اخیرش مبنی بر عدم برخورد قهرآمیز با مفسدان اقتصادی به کمیسیون متبوع خود خبر داد.

رئیس کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی درباره هجمه‌هایی که این روزها بابت پرونده ۳۱۶۰۰۰ دلاری فروش سیگنال بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا و مقدماتی جام جهانی در سال ۲۰۱۴ در جریان است توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تیم داوری ایرانی قضاوت دیدار رده‌بندی جام جهانی را بر عهده گرفت.

این قمارخانه همیشه باز است! تنها کافی است به سراغ کنترل بروید و تلویزیون را روشن کنید تا به کازینوی همیشه فعال رسانه ملی وارد شوید. اینجا هم درست شبیه دیگر قمارخانه‌ها و ساختار‌های شرط‌بندی، شما پیش‌بینی می‌کنید، با خرید کالایی بی‌کیفیت پولی وسط می‌گذارید و

توبوس بر اساس آمار ترمینال حامل ۱۱ مسافر ۲ راننده و یک کمک راننده بوده است، اما آمار دقیقی از کشته و زخمی شدگان این حادثه هنوز در دست نیست.

صدور کیفرخواست برای ۳۰ نفر از متهمان ارزی/ اخیراً رئیس پلیس پایتخت گفته بود همه ۳۵ شرکت واردکننده موبایل خلاف کرده‌اند و این یعنی شمار ارزخواران بیشتر از اینهاست…

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رشت- رئیس کل دادگستری گیلان از صدور حکم پرونده قتل هشت زن در این استان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،امسال فقط ۱۶ درصد از شالیزارهای گیلان به زیر چتر بیمه کشاورزی رفت.

آنچه می بینید گزارشی تصویری اجتماع باشکوه قبیله ارحب یمن است که برای نخستین بار در رسانه های کشورمان منتشر می شود.