اجتماعی<< بخش

همزمان با نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت، ولی عصر (عج)، مراسم عید بزرگ بیعت در ۳۰ مرکز استان و بیش از ۶۰ شهرستان با حضور منتظران حضرت،امروز شنبه ۲۶ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

شرور خطرناک که در آبادان زورگیری می کرد با شلیک پلیس زمینگیر شد.

زمین لرزه‌ای به قدرت ۳.۴ در مقیاس ریشتر برخی از شهرهای غربی استان گیلان را لرزاند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: معاون اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای استان البرز به اتهام اخذ رشوه از طریق فاکتورسازی و قرارداد‌های صوری با پیمانکاران بازداشت شد.

بررسی فهرست اعضای هیأت مدیره شرکت‌های تابعه ایران خودرو حاوی نکات معناداری است که باید مورد بررسی نهادهای نظارتی قرار گیرد.

اگرچه امام عسکری علیه السلام در اوج جوانی به شهادت رسید، لیکن مبارزات فراوان حضرت در جبهه «فرهنگی» و «سیاسی»، ثمرات گوناگونی به همراه داشت.

رئیس کل ‌گلستان گفت: ‌راننده تانکر حمل سوخت در پی تصادف خودروی حامل مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بازدداشت شد.

بنابر اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارمندان و کارگرانی که زیر ۳میلیون تومان حقوق دارند، به‌طور متوسط ۲۰۰هزار تومان یارانه حمایتی می‌گیرند.

استاندار گیلان گفت:‌ برای ایجاد تعادل مطلوب در بازار گوشت قرمز دستگاه‌های مرتبط باید نسبت به حذف واسطه‌های اضافی اقدام کنند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: قضات شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان قاتل ملیکای ۵ ساله فلاورجانی را به قصاص نفس محکوم کردند.

ناصر سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور، به تهدید فیفا و afc درخصوص احتمال تعلیق فوتبال ایران با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگی واکنش نشان داد.

«اگر دوباره شانس بازگشت به بازار داشته باشم که ندارم، دوباره همان کار را می‌کنم.» این جمله وحید مظلومین معروف به سلطان سکه است که دیروز صبح اعدام شد. جمله پیش از اعدام!

به گزارش احرارگیل، نود و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ پایان روز شنبه به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز می‌شود.

در زندان اوین سراغ یکی از محکومان اعدام این روز‌های قوه قضائیه رفتیم با نام وحید مظلومین می‌شناختمش. از همان ابتدا بنایش را بر پاسخ ندادن و دور زدن سوالات خبرنگار گذاشته است می‌گوید یک شبِ سلطان سکه شدم و به اینجا رسیدم.‌

فرمانده نیروی انتظامی از بررسی ساختار جدید در این نیرو خبر داد.

در شرایطی که بازار مسکن در رکود تورمی قرار گرفته کارشناسان پنج راهکار را برای بهبود اوضاع این بخش ارایه کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به افزایش سقف تسهیلات به ۲۰۰ میلیون تومان، هم‌افزایی دولت و بخش خصوصی در جهت تقویت انبوه‌سازی، فسادزدایی، اجرای قوانین موثر و کوشش برای اجرای بازآفرینی پایدار اشاره کرد.

در جلسه امروز هیات دولت ۴ استاندار جدید معرفی شدند.

مخترع جوان گیلانی جایزه نخست رشته علوم اعصاب کانادا را از آن خود کرد.