اجتماعی<< بخش

۱۳۹۶۰۳۲۴۰۰۰۹۰۶_PhotoA

جنبش النجباء عراق در بیانیه‌ای از نخست وزیر عراق خواست در استان کرکوک حالت فوق العاده کند.

مجلس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،نمایندگان در جلسه علنی امروز با طرح استفساریه تبصره یک ماده واحده قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، موافقت کردند.

۱۳۹۶۰۵۱۵۰۰۰۴۹۹_PhotoA

بعد از مکاتبه و شکایت باشگاه ریزه اسپور، فیفا به نفع تیم ترکیه‌ای رای صادر کرد.

۱۳۹۶۰۷۰۱۰۰۰۰۷۴_Test_PhotoH

امام‌جمعه ماسال بابیان اینکه دفاع مقدس را برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی نام برد و گفت: پس از ۸ سال دفاع جانان ملت غیور ایران در مقابل دشمن محنت، خواری و ذلت برای نظام سلطه باقی‌مانده است.

IMG16133154 (1)

امام جمعه اردبیل امر به معروف و لزوم رهبریت حاکم صالح را رکن اصلی قیام امام حسین دانست و گفت: بزرگترین بیعت با امام حسین این است که در اول محرم با حضرت عهد ببندیم که در برابر منکرات، تغییر رفتار داشته باشیم.

۱۳۹۵۰۷۲۲۱۷۱۸۰۰۹۰۰۸۹۳۸۱۸۴

دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء: گروهک‌ها، جماعت‌ها و سازمان‌های تکفیری پدید آمده‌اند که ترس و وحشت را در جوامع امن می‌گسترانند و با استفاده از امکانات اطلاعاتی، نظامی، تسلیحاتی، مالی و سیاسی-بین‌المللی، چهره‌ای سیاه و دروغین از اسلام ارائه می‌دهند که شاخصه بارز آن جنایت، قتل و ریختن خون بی‌گناهان است.

۱۳۹۵۱۱۲۸۲۲۰۴۲۱۱۳۵۱۰۰۲۷۴۰۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس به نتیجه تساوی و تقسیم امتیاز رضایت دادند.

IMG11232362

معاون فرهنگی، آموزشی و پرورشی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در بیش از ۱۰۰ مساجد و تکایای گیلان خبر داد.

۱۲۱۷۳۱۱۲۱۵۱۲۳۷۷۲۲۳۷۲۶۴۱۴۳۱۳۶۷۱۶۴۵۵۵۲۲۰۲

برو خانه و اگر گفتند فرار کرده‌ای؛ بگو فرار نبود! حسین مرا آزاد کرد! ناگهان در میان صحرا دید اسبی نیست و سواری نیست. و جلوی درب خانه‌شان‌ ایستاده است. آرام کلون در را به صدا در آورد. نسیمِ نیمه‌شب، پرچم سیاهِ بالای در را تکانی داد.

download

در جریان رسیدگی به پرونده همچنین مشخص شد این زن زمانی که با همسر سومش زندگی می‌کرده، صیغه مرد دیگری نیز بوده است. از این‌رو آن مرد هم در دادگاه حاضر شد که او هم به دادرسان دادگاه گفت: این زن من را تهدید کرده بود که اگر صیغه‌نامه‌اش را تمدید نکنم مرا می‌کشد.

۱۷۵۹۱۸_۴۶۲

سردار بهرام نوروزی در خصوص تغییرات مربوط به کسرخدمت ایثارگری والدین اظهار داشت: برابر ابلاغیه جدید ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان متولد ۷۲ به قبل که غیبت سربازی دارند، می توانند از کسر خدمت جبهه، جانبازی و آزادگی والدین خود بهره مند شوند.

۱۳۹۶۰۶۲۹۰۶۱۷۳۱۹۴۲۱۱۹۷۴۷۷۴

بامداد امروز قاتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس‌آبادی پس از چند ماه انتظار خانواده آتنا و مردم به دار مجازات آویخته شد.

۱۳۹۶۰۲۰۸۱۹۳۰۲۵۹۳۱۰۶۶۵۱۷۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،زلزله‌ای به‌بزرگی ۵ ریشتر هجدک در استان کرمان را لرزاند.

۱۳۹۶۰۴۱۹۱۱۱۰۳۹۸۷۹۱۱۳۶۱۱۳۴

معاون بهبود تولیدات سازمان چای با بیان اینکه در سال ۹۶ بیش از ۹۰ تن چای در شمال کشور تولید شد گفت: به‌دلیل خشکسالی و عدم بارندگی تولید چای نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد کاهش یافت.

۱۳۹۶۰۶۲۸۰۸۴۷۵۷۴۲۸۱۱۹۶۱۸۲۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در حالی امور مالی و اجرایی شورای شهر تهران اقدام به خرید ۲۱ دستگاه خودرو و تبلت برای اعضاء شورای شهر تهران در این دوره کرده است که اعضاء شورا اعتقاد دارند وسایل گذشته شورا مستهلک شده بودند و باید تعویض می‌شدند.

۱۳۹۶۰۶۲۸۰۰۰۰۶۴_Test_PhotoH

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در نمایش بزرگ ستارگان درخشان ۳ هر شب به‌قیدقرعه ۲ نفر هدیه کمک‌هزینه به کربلای معلا و ۳ نفر هدیه کمک‌هزینه مشهد مقدس را نیز در دستور کار خودداریم

۳۲۱۴۶

سردرد پدیده‌ای شایع در عصر حاضر است که بسیاری از افراد چندین بار در عمر خود این بیماری را تجربه کرده اند، اما برخی از این درد‌ها عادی نیستند و نیاز به بررسی پزشکی دارند.

۲۰۵۴۸۱۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،وارد دنیای بازی که می‌شود انگار ارتباطش با همه دنیای پیرامون قطع و نبض زمان از دستش خارج می‌شود.