اجتماعی<< بخش

ل

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: کمیته شورای عالی انقلاب فرهنگی با اتفاق آرا نظر موافق خود را درباره ریاست دکتر فرهاد رهبر بر دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد.

AndroidOnlineNewsImage

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش باران امروز در سه استان رخ می دهد.

n00534797-b

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، پیشنهاد شده با تصویب کابینه، از این پس سهم فرد (سربازان وظیفه) و دولت محاسبه و به صندوق مذکور واریز شود. خراسان در ویژه های خود نوشت: بر اساس طرح یک عضو مهم کابینه که هم اکنون در حال بررسی توسط کارشناسان دولتی است، با اشاره به اینکه از […]

۱۹۹۴۱۴۹

چین با کمبود شدید خر مواجه شده است؛تقاضای فراوان برای یک داروی سنتی به نام ای‌جی‌یائو که از جوشاندن پوست خر بدست می‌آید، علت این کمبوداست که موجب شده قیمت این حیوان به ۴ برابر افزایش یابد.

۱۹۹۴۱۴۷

پسر چینی برای دلخوشی مادرش که به آلزایمر مبتلاست ۲۰ سال لباس خواهر مرده اش را به تن کرد تا نقش او را بازی کند.

n00534498-b

شما در این گزارش می توانید، حکم مراجع تقلید را درباره خواندن رمانهای غیراخلاقی و دیدم فیلم های مستهجن بخوانید.

۲۳۵۵۷۴۹

رئیس سازمان بهزیستی گفت: از تولد بیش از ۲۵ هزار کودک معلول در کشور با انجام غربالگری ژنتیک پیش از ازدواج جلوگیری شده است.

۱۹۹۳۶۶۱

سازمان غذا و دارو، در اطلاعیه‌ای اسامی تعدادی از فرآورده‌های غذایی را که فاقد مجوز بهداشتی بوده یا اقدام به جعل مستندات کرده‌اند را اعلام کرد.

images

قیمت مرغ امروز در برخی استان ها به مرز ۹۰۰۰ تومان رسید.

۲۶۴۷۷

دبیر ستاد مرکزی اطلاع‌رسانی داروها و سموم گفت: در هنگام حضور در نقاط شمالی، شمال غرب و کویری ایران نسبت به گزش مارها توجه کنید و در صورت بروز هرگونه گزیدگی سریعاً به بیمارستان مراجعه نمایید.

یسنا به‌منش گفت: مارهای سمی‌ای مانند افعی، مار زنگی و … در بیشتر نقاط شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب و نقاط مرکزی و کویری ایران وجود دارند که برخی از انها بسیار خطرناک و سم حاصل از نیش آن کشنده است.

n00534517-b

کلک ها و نکات زیادی در این باره هست که می شود خودروی رنگ شده را از سالم تشخیص داد.

۲۵۱۶۱۱۰

اسب خزری یا همان کاسپین با قدمت بیش از پنج هزار سال، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نژادهای اسب موجود در جهان است که خاستگاهش استان گیلان بوده و جد اولیه تمامی اسب های خونگرم جهان است.

۱۳۹۵۰۳۱۸۱۵۱۱۵۵۷۰۲۷۸۸۳۶۹۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تیراندازی سرباز وظیفه به سوی هم‌خدمتی‌های خود در پادگان آبیک قزوین، ۳ کشته و ۶ زخمی برجای گذاشت.

فریدون+

حسین فریدون برادر رئیس جمهور که به خاطر ناتوانی در تامین قرار وثیقه صادره، به زندان معرفی شده بود، عصر امروز وثیقه ۵۰ میلیارد تومانی را تودیع و آزاد شد.

n00533773-b

ابتدای این هفته خبر تلخی از متروی شهرری منتشر شد. اما این حادثه تلخ ۲ حاشیه شیرین داشت که نباید از ان غفلت شود.

۱۹۸۵۳۴۲

به گفته رئیس بنیاد علوم رفتاری، خودنمایی جنسی در فضای مجازی به آسیبی نوپدید در فضای مجازی تبدیل شده و حتی بعضا نوجوانان ۱۰و ۱۱ساله دست به انتشار تصاویر نیمه عریان خود در شبکه های مجازی می زنند.

farhangnews_261843-657257-1500097098

کتاب “روزی که آمدی” براساس زندگینامه و خاطرات شهید علی‌اکبر صابری از شهیدان عملیات کربلای ۴ به همت سیده فاطمه حسینی به نگارش در آمده است.

farhangnews_261886-657341-1500121221

علی‌ اکبری با بیان این که ۶ قطعه از گلزار شهدا پر شده است، گفت: امروز، طبق درخواست خانواده شهید رمضانی، مادر شهید در قطعه ۲۵ و کنار دیگر خانواده شهدای دوران دفاع مقدس به خاک سپرده شد