اجتماعی<< بخش

۱۳۹۶۰۳۰۸۰۰۰۵۲۴_Test_PhotoH

مدیر جهادکشاورزی رودبار گفت: رودبار با تولید ۲۸۰ تن توت فرنگی رتبه نخست تولید توت فرنگی گیلان را دارد.

۱۳۹۶۰۳۰۷۰۰۰۷۱۴_PhotoA

اعضای شورای شهر در ۴ سال حضور در شورا نزدیک به ۲۴۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت ۲ میلیارد تومان خرید و فروش شد؛ آیا قصد فقط خدمت به مردم است؟

n00522057-b

هرکس به طور علنی در انظار عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی کند، علاوه بر کیفر عمل به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌شود.

IMG22455031

دبیرکل مجمع جهانی تقریب گفت: آنچه که در سند ۲۰۳۰ قید شده است در بسیاری از موارد در تعارض با هویت فرهنگی کشور است و دولت ملزم است که تمام بندهای آن را اجرا کند.

index

سومین جشنواره توت فرنگی در روستای سی دشت رودبار برگزار شد.

۱۳۹۵۱۰۲۲۱۰۰۲۵۷_PhotoA

کارشناس تجویز و مصرف منطقی دارو گفت: مصرف قرص‌های ضدبارداری در ماه مبارک رمضان توصیه نمی‌شود، زیرا با توجه به کاهش مصرف مایعات در این ماه می‌تواند احتمال لخته شدن خون در رگ‌های مغزی را افزایش دهد.

۱۳۹۲۰۲۱۴۰۰۰۰۹۲_PhotoA

پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: ۱۴۹ نفر به دلیل مسمومیت با قرص برنج در پایتخت، جان خود را از دست داده‌اند.

۱۲۴۹۵۹_۷۰۳

برای دیدن جدول در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک کنید.

۱۳۹۶۰۲۰۳۰۰۱۹۸۶_PhotoA

تعدادی از مدیران ارشد آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران به دلیل تخلفات انتخاباتی احضار و بازداشت شدند.

۱۳۹۳۰۵۰۶۰۰۰۶۲۵_PhotoA

عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری از احتمال رؤیت هلال ماه مبارک رمضان در غروب روز جمعه خبر داد.

۱۲۴۸۸۷_۸۳۸

عدم توانایی دولت در ساماندهی موسسه اعتباری‌ای که خود مجوز آن را داده موجب تجمعات و اعتراضات گسترده در کشور شد.

۱۳۹۶۰۳۰۱۱۶۳۹۱۸۲۹۹۱۰۹۶۴۶۲۴

دانستن این ۱۴ نکته کلیدی باعث می‌شود شما در دام سارقانی که در لباس ماموران، در پی باج‌گیری و سرقت هستند، نیافتید.

علی+نیکزاد (۱)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه متاسفانه وزارت کشور از ارائه شفاف نتایج و تفکیک صندوق‌های اخذ رای خودداری می‌نماید، تاکید کرد: نتایج شمارش آرا به تفکیک صندوق اعلام گردد. به گزارش خبرگزاری مهر، علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی، در نامه‌ای خطاب به وزیر کشور نوشت: […]

n00520607-b

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،معاون اول قوه قضاییه از تخلفات مدیران استانی دولت اعم از استانداران، فرمانداران، بخشداران و به خصوص دهیاران در انتخابات ۹۶ خبر داد.

۱۱۴۱۹۱۰_۴۵۲

سخنگوی شورای نگهبان گفت: اگرچه تخلفات جزئی صورت گرفته است ولی خوشبختانه تخلف مهمی نداشتیم که نیاز باشد روند انتخابات را متوقف کنیم و در حال حاضر هم در فرصت بررسی شکایت ها هستیم.

دولت یازدهم هدفمندی یارانه ها

در حالی که سازمان هدفمندی یارانه‌ها مقرر کرده بود، یارانه اقشار کم درآمد جامعه چون بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی از ماه گذشته دو برابر شود که ابهامات فراوانی در خصوص واریز یا عدم واریز یارانه دو برابری این سرپرستان خانوار وجود دارد.

۱۱۳۸۵۷۸_۸۱۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس کل دادگستری تهران که پیش از این اعلام کرده بود که ۱۰۰ نفر در حوزه‌های اخذ رای استان تهران بازداشت شده‌اند، دقایقی پیش از بازداشت ۲۰۰ نفر دیگر خبر داد. غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران که ساعاتی پیش اعلام کرده بود که تاکنون حدود ۱۰۰۰نفر در شهرهای […]

۱۳۹۵۰۳۱۲۱۵۵۹۰۲۳۸۵۷۸۱۶۹۰۴

برخی از مدارس کشور به عنوان پایگاه‌های اخذ رای فعال و تعداد زیادی از فرهنگیان نیز عوامل برگزاری انتخابات هستند، براین اساس تعدادی از مدارس کشور روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل شدند.