اجتماعی<< بخش

اعترافات باند خطرناک ۶ نفره تهران

بسیاری از مردم هستند که نه غرور آن ها اجازه می دهد به سازمان های حمایتی رو بیاورند و نه به دلیل مشکلاتی که دارند نام شان در نهادهایی ثبت شده است و در این بین و زمانی که مسئولان طرح هایی مانند بسته حمایتی را اجرا می کنند حق آن ها پایمال می شود. بنابراین باید برنامه هایی وجود داشته باشد تا اگر تقسیم غنیمتی برای مردم صورت می گیرد، همه به صورت مساوی از آن استفاده کنند.

هفتاد و هشتمین جلسه شورای شهر رشت برگزار و اعضا از وضعیت معابر این شهر گلایه و آن را بیشتر شبیه به شهرهای جنگ زده توصیف کرده و خواستار ساماندهی هرچه سریعتر به این وضعیت شدند.

مادر شهید «عبدالرضا بروجی» از شهدای حادثه تروریستی زاهدان، داغ فرزندش را تاب نیاورد و دقایقی پیش دعوت حق را لبیک گفت.

خانم باقری می‌گوید بازیکن استقلال در جلسه روز گذشته بار دیگر تاکید کرد پشت فرمان نبوده است.

گروه خودروسازی ایران‌‌خودرو ۲۰ درصد تولیدات خود را از فردا به صورت فروش فوری به متقاضیان عرضه می‌کند.

مهاجم تیم ملی می گوید شما فکر می‌کنید من سردار جام جهانی هستم؟ من آن آدم سابق نیستم. آدم هر روز تغییر می‌کند و من هم چیز‌هایی یاد گرفته‌ام.

در این مطلب با برخی از تغییرات در سبک زندگی که می‌توانند در کنترل قند خون به انسان کمک کنند، بیشتر آشنا می‌شویم.

۱۲ حفار جوینده اشیای عتیقه هنگام حفاری غیر مجاز در لاهیجان و رضوانشهر دستگیر شدند.

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که یه سرباز رو در اتوبوس یا داخل مترو دیده باشید یا حتی به ملاقاتش رفته باشید و زمانی که چهرشو میبینید به شدت خسته و کوفته به نظر میرسه . در اندک زمان هایی که به دست میاره ترجیح میده چُرت بزنه و استراحت کنه.

با حکم فرمانده نیروی انتظامی، سردار حسن‌خانی به ریاست پلیس آگاهی نیروی انتظامی منصوب شد.

پسرجوانی که در یک درگیری خونین پدرش را در خانه‌ای حوالی تهران به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان محاکمه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،بر اثر انفجار مین، جوانی ۲۳ ساله ظهر امروز شنبه در شهر دارخوین در جنوب استان خوزستان کشته و یک باب منزل تخریب شد.   به نقل از منابع محلی، این جوان مین را در اطراف منازل مسکونی پیدا کرده و بر اثر کنجکاوی آن را با خود به خانه […]

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی گیلان، گفت: قاسم آباد گیلان به عنوان روستای ملی چادر شب بافی ثبت می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه شاخص صدور اسناد مالکیت روستایی در کشور حدود ۴۶ درصد است گفت:‌ اسناد مالکیت روستایی برای ۴۰ درصد از روستاهای گیلان صادر شده است.

استاندار گیلان گفت: یکی از مشکلاتی که در گیلان از آن رنج می‌بریم در حوزه مسائل اجتماعی است و جزو ۷ استان نخست کشور از نظر مشکلات اجتماعی و طلاق به‌شمار می‌رود.

مدیرعامل اسبق اتحادیه سراسری دامداران ایران با بیان اینکه افزایش قیمت گوشت طبیعی است ولی نه تا ۱۲۰ هزار تومان، گفت: سود ۵۰هزار تومانی در هر کیلو به جیب دلال و واسطه می رود نه دامدار.

دو نفر ازاعضای باندی که گوسفندان معیوب و مرده را می‌فروختند دستگیر شده و نفر سوم تحت تعقیب است.