سیاسی<< بخش

۱۳۹۲۰۹۱۸۱۴۵۰۲۰۸۵۳۱۷۰۷۶۵۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، استاندار گیلان گفت: امیدوارم بتوانم خدمتگذار شایسته‌ای برای مردم استان گیلان باشم. در مورد زمان معارفه نیز منتظر نظر و دستور وزیر محترم کشور هستیم.

۱۳۹۶۰۳۲۴۰۰۰۹۰۶_PhotoA

جنبش النجباء عراق در بیانیه‌ای از نخست وزیر عراق خواست در استان کرکوک حالت فوق العاده کند.

۲۰۵۹۵۸۷

قتل عام فرودگاه نظامی «طبقه» چیز دیگری بود. ۲۰۰ سرباز سوری را برهنه و به صف کردیم، بعد با شلیک مستقیم به پشت سر همه را قتل عام کردیم.

۱۳۹۴۰۴۰۲۰۰۰۳۱۴_PhotoA

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان اعلام کرد، براساس تصمیم این شورا و درخواست دولت مرکزی عراق، کلیه پروازهای ایران به مقصد فرودگاه‌های سلیمانیه و اربیل و همچنین پروازهای عبوری از فضای کشورمان از مبدأ اقلیم کردستان متوقف شد.

۲۰۲۸۹۸۴

تغییرات در آرایش سیاسی کشور محصول انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است؛ اصلاح‌طلبان و نیروی سیاسی جدید اعتدال و اصول‌گرایان ازنفس‌افتاده به همگرایی عمل‌گرایانه در برابر رقیب رسیدند.

۲۰۲۰۶۶۵

رئیس‌جمهور آمریکا به سخنرانی وزیر خارجه کره شمالی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل واکنش نشان داد و گفت چنانچه وی اظهارات رهبر کره شمالی را تکرار کند، پیونگ‌یانگ زیاد دوام نخواهد آورد.

مجلس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،نمایندگان در جلسه علنی امروز با طرح استفساریه تبصره یک ماده واحده قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، موافقت کردند.

photo_2017-04-12_10-24-44

گویا اکثر مسئولان، فرماندهان، علماء احزاب،سیاسیون گیلان اینروزا مثل آسانسور بالا و پایین می پرند برای تعیین استاندار مورد علاقه ی خود در گیلان…

فائزه هاشمی

شاید تصور می‌شود که ما اسنادی را از اسرار نظام در اختیار داریم که می‌خواهیم منتشرش کنیم در حالی ‌که چنین چیزی نیست؛ آقای‌ هاشمی عاقل‌تر و باتدبیرتر و سیاستمدارتر از این بود که بخواهد اسنادی را برای ما به جا بگذارد. حداقل من یکی که هیچی ندارم.

n00551493-b

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت نهم و دهم طی یادداشتی به لفاظی‌های ترامپ در سازمان ملل واکنش نشان داد. به گزارش جهان نیوز، محمود احمدی نژاد رئیس دولت نهم و دهم طی یادداشتی به لفاظی‌های ترامپ در سازمان ملل واکنش نشان داد. متن به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم اللهم […]

۱۳۹۶۰۳۰۹۱۸۱۹۱۱۹۴۷۱۱۰۳۲۲۶۴ (۱)

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان گفت: سخنان سخیف رئیس‌جمهور آمریکا از تریبون سازمان ملل نسبت به کشورها و ملت‌ها باعث بی‌آبرویی آمریکا شد.

۱۳۹۶۰۴۱۴۰۰۰۷۷۵_PhotoA

ملت ایران در یک انتخابات بسیار پرشور و رقابتی در ایران در انتخابات ریاست جمهوری راه جدید ۴ ساله خودشان را انتخاب کردند و در این راه خواهان روابط گسترده با جهان، توسعه و پیشرفت در داخل کشور و ثبات، امنیت و آرامش در کل منطقه هستند.

۱۳۹۶۰۶۰۸۰۰۲۲۴۴_Test_PhotoA (1)

رییس جمهور خروج از توافق برجام، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین‌المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست.

۱۳۹۵۱۰۰۱۰۰۱۰۷۸_PhotoA

آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری طی سخنانی در ضیافت شام اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه بهترین کسانی که می‌توانیم با آنان کار کنیم نسل نو هستند.

۱۳۹۶۰۶۲۹۰۰۰۲۱۰_PhotoA

خبرگزاری انگلیسی در گزارشی به شکاف میان رهبران غربی درباره ایران و تقابل آنها در مجمع عمومی سازمان ملل پرداخت.

۱۳۹۶۰۵۰۲۰۰۰۱۹۵_PhotoA

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز گفت که اگر در بعضی از بندهای برجام تغییراتی انجام نشود واشنگتن از آن خارج خواهد شد.

۱۳۹۶۰۶۲۸۰۸۴۷۵۷۴۲۸۱۱۹۶۱۸۲۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در حالی امور مالی و اجرایی شورای شهر تهران اقدام به خرید ۲۱ دستگاه خودرو و تبلت برای اعضاء شورای شهر تهران در این دوره کرده است که اعضاء شورا اعتقاد دارند وسایل گذشته شورا مستهلک شده بودند و باید تعویض می‌شدند.

photo_2017-09-19_18-57-25

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس جمهور آمریکا: تروریست ها قدرت پیدا کرده اند و در هر نقطه از کره زمین پراکنده شده اند.