سیاسی<< بخش

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-07-23 20:24:27Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اولین اسکناس ایران را کمپانی هنری شرودر برای بانک شاهنشاهی ایران (بانک شاهی) در قطعات ۱ و ۲ و ۳ و ۵ و ۱۰ و ۲۰ و ۱۰۰ و ۵۰۰ و ۱۰۰۰ تومانی چاپ کرد.

۴۰۹۹۲۵_۴۰۶

جریان اصلاحات یکایک خطوط قرمز سیاسی خود را در مقابل رئیس‌جمهور روحانی هدر رفته می‌بیند اما همچنان عنوان می‌کند که «از شرایط رضایت داریم»…!

n00535436-b

بنابراین به نظر می رسد پیش از هر اقدامی رفع سوبرداشت ها و سوتفاهم ها برای جلوگیری از تفرقه بهترین روش است. با نگاهی به جوسازی رسانه های اصلاح طلب این امر بیشتر ضروری می نماید؛ چرا که دقیقا آنها ابتکار قالیباف را به عنوان سوژه ای جهت کاشتن تخم تفرقه در میان اصولگرایان انتخاب کرده اند و اقدام شهردار را تمرد و انتقام وی از اصولگرایان ارزیابی می کنند!

۱۳۹۶۰۵۰۲۰۰۰۰۱۶_Test_PhotoH

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه امروزه شاهد تشدید تحریم‌های ناجوانمردانه از سوی اروپا و آمریکا علیه ایران هستیم، تصریح کرد: تحریم‌های فعلی آمریکا علیه ایران برگردان تحریم‌های قبل از برجام است و با روی کار آمدن دولت ترامپ وضع تحریم‌ها قوت بیشتری نیز گرفته است.

۱۳۹۵۰۷۰۹۱۲۲۱۳۰۴۹۵۸۷۹۷۳۰۴ (۱)

عضو جبهه پایداری گفت: ما بیشترین ضربه را از درون خود اصولگرایی خوردیم، یعنی افراد با مواضعی که می‌گیرند و با افراط گرایی برخی دوستان این ضربه‌ها به جریان اصولگرایی وارد شده است.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-07-22 08:59:37Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

محمدرضا باهنر با نقد فضای حاکم بر مناظره‌های انتخاباتی، گفت: با این فضایی که ما جلو می رویم، من می‎ترسم در انتخابات ۱۴۰۰ یک «حراف» پیروز رقابت شود! کسی که در انتخابات ریاست جمهوری بتواند زود جواب دهد، پایین و بالا کند و سریع لوله کند!

۱۳۹۲۰۹۱۰۱۴۳۶۳۶۴۴۶۱۶۵۰۲۸۴

میرزاکوچک خان برای‌ ملاقات با رشیدالممالک خلخالی به سوی گیلوان‌ حرکت کرد. در دامنه کوه گیلوان، دچار‌ بوران‌ و برف شدیدی شده، افرادش یکی‌ پس‌ از‌ دیگری‌، یا‌ از‌ کوه پرت شدند‌ و یا‌ راه را گم کرده، زیر برف ماندند.

۱۳۹۵۰۴۲۶۱۳۴۲۰۴۸۴۱۸۱۴۶۱۱۴

پس از کودتای ۱۵ جولای ۲۰۱۶ در ترکیه، دولت آنکارا با اعلام وضعیت فوق‌العاده در ۲۰ جولای همان سال، شروع به بازداشت و بازپرسی از مظنونان این کودتا کرد.

۱۹۹۶۱۶۷

قالیباف: جریان اصولگرایی با ورود فعالانه و آتش به اختیار جوانان متحول خواهد شد

۱۳۹۴۰۵۰۱۰۰۰۳۰۷_PhotoA

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس با بیان اینکه امیدواریم هوشیاری دولت در نقض برجام توسط آمریکایی‌ها استمرار داشته باشد، گفت: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به نقض برجام توسط ۱+۵ بسیار قاطع و شکننده خواهد بود.

۱۳۹۶۰۴۳۰۱۰۳۵۱۵۱۰۰۱۱۴۴۹۰۰۴

پورابراهیمی جزئیاتی از تخلفات دولت در پرداخت یارانه نقدی و اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را تشریح کرد.

n00534592-b

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه عده‌ای در دوره اصلاحات به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند، گفت: این افراد پس از فتنه ۸۸ از کشور خارج و در حال حاضر هم زیرمجموعه آمریکا هستند.

۸۲۵۷۴۵۳۶-۷۱۶۹۶۶۵۴

قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از هلاکت و زخمی شدن ۷ تروریست در درگیری دیشبرزمندگان اسلام با تروریست ها در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشور خبر داد.

۱۹۹۳۵۱۵

درحالی این روزنامه امروز تصویری کاریکاتوری ازظریف ارائه داد که فردای تصویب برجام با طرحی قابل توجه وی را در ردا و قامت امیرکبیر به نمایش گذاشت و در یادداشت اول خود ظریف را «‌امیرکبیرعصرما» خواند.

۱۹۴۸۷۸۱

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مشکلات مملکت به گونه‌ای است که نیاز به افراد کارآمد دارد و در این میان مسائل جناحی و سیاسی، قومی و قبیله‌ای و جنسیتی موضوعات فرعی قضیه محسوب می‌شوند.

index

تولیت آستان قدس رضوی در جمع عزاداران امام صادق (ع) گفت: ضدیت با استکبار از اصول اساسی اسلام است

۱۳۹۵۰۵۰۲۰۰۰۴۱۷_PhotoA

سخنگوی فراکسیون امید مجلس با اشاره به نشست هیات رئیسه این فراکسیون با رئیس‌جمهور گفت: حسن روحانی در این دیدار بر ضرورت توجه به مطالبات جامعه تاکید کرد و از مشورت و همفکری با گروه‌های همسو درباره کابینه استقبال کرد.

۶۳۶۳۶۰۸۶۰۸۲۷۴۶۸۰۷۸

فرمانده کل سپاه گفت: اگر آمریکا بخواهد موضوع تحریم دفاعی و تحریم سپاه را دنبال کند، باید پایگاه های منطقه ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع آوری کرده و اشتباه محاسباتی خود را با هزینه بالایی تصحیح کند.