سیاسی<< بخش

محمود احمدی نژاد در گفت و گویی ویدئویی با خبر فوری: فاصله گرفتن از آرمان‌های انقلاب باعث شده برخی مدیران، دروغگو بشوند

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: عده‌ای کم‌توجه و حسود هستند و نمی‌خواهند آینده کشور را ببینند و زمانی که فردی را می‌بینند دارای ثروت بالایی است، دنبال راهکارهایی برای زمین زدن او هستند.

نهادی که وظیفه تنظیم سیاست‌های حزب دموکرات در آمریکا را بر عهده دارد با تصویب قطعنامه‌ای خواستار بازگشت این کشور به توافق هسته‌ای برجام شده است.

روابط عمومی کل سپاه ایران با انتشار اطلاعیه ای از شناسایی و متلاشی کردن خانه های تیمی عوامل جنایت تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان خبر داد.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: من به مسئولین و دولتی ها نمی گویم چه کنند اما باید بنشینند، فکر کنند و به گونه ای عمل کنند که فریب آنها را نخورند و به امید آنکه حالا کاری بکنیم، خودشان و ملت را دچار مشکل نکنند.

هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۳ خانم «ویت» در بازگشت به آمریکا در اختیار سرویس اطلاعاتی ایران بوده و عملا با ماموریت تعریف شده سرویس اطلاعاتی ایران به آمریکا بازگشته است. او یکسال کامل اقدامات درخواستی ایران در آمریکا را انجام داده و طبیعی است که پس از یکسال بادست پر به ایران بازگشته است.

گروهک جیش‌الظلم، با آموزه های سلفی و باورهای وهابی از جمله حامیان تکفیری های معارض در جنگ سوریه بود و یکی از دلایل اقدامات تروریستی خود علیه جمهوری اسلامی را حمایت از تکفیری های سوری و تروریست های معارض دولت سوریه اعلام کرده بود.

وزیر امور خارجه در نشست مونیخ با یادآوری حمایت کشورهای غربی از صدام، به دفاع از برنامه موشکی ایران پرداخت و گفت ایرانی‌ها ابزارهای دفاعی خود را کنار نمی‌گذارند.

روزنامه سازندگی، اسامی امضاء کنندگان طرح استیضاح روحانی در مجلس را منتشر کرد.

نشریه آلمانی اشپیگل در گزارشی ضمن بررسی محل اقامت عناصر گروهک تروریستی منافقین در آلبانی نوشته است که عناصر منافقین در اردوگاه‎های خود تمرین کشتار می‎کنند.

رئیس‌جمهور گفت: ملت ما انتقام خون شهدای حادثه تروریستی اخیر را خواهد گرفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: سفیر پاکستان در تهران به وزارت امور خارجه احضار شد.

حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در ادامه نشست خبری امروز خود، با تشکر از نمایندگان مجلس بابت پیگیری‌ پرونده‌ها گفت: قبل از درخواست نمایندگان در خصوص پرونده حسین فریدون کیفرخواست در دوم بهمن صادر شده و به دادگاه رفته و شاید دادگاه در همین اسفندماه دایر شود.

زندانی فتنه ۸۸: اقدام دیگر این است که نباید از افراد یک جناح برای نهادهای انتصابی همچون قوه قضائیه و شورای نگهبان منصوب شوند بلکه از همه جناح‌ها باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رزمنده دوران دفاع مقدس صبح امروز درخصوص اینکه چرا اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام بار دیگر تصمیم‌گیری درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان‌یافته فراملّی(پالرمو) را به نشست بعدی خود موکول کردند در گروه تلگرامی«خاکریزی ها»؛ نوشت: سلام علیکم صبح زیبای یکایک اعضای محترم گروه بزرگ«خاکریزی ها» […]

متمرکز شدن بر روی همین هفت بحران و تلاش برای حل کردن بخش‌هایی از آن می‌تواند زمینه برون رفت از معضلات امروز را به دنبال داشته باشد. البته و در صورتی که اطلاعات کمی و کیفی همین گزارش‌ها با بدبینی، ذهنیت‌گرایی و احتمالا نپذیرفتن بحران‌ها از سوی دستگاه‌ها، سازمان‌ها و شخصیت‌های بانفوذ در ساختار قدرت همراه باشد نه تنها امیدی به حل آنها نیست، بلکه می‌بایست منتظر باشیم در سال‌های آینده با گرفتاری‌های به مراتب دشوارتر در مقایسه با امروز روبرو باشیم

محمد هادی ایازی از سمت معاونت اجتماعی وزارت بهداشت استعفا داد.