اقتصادی<< بخش

photo_2017-01-15_19-13-23

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس پلیس بین‌الملل ناجا ساعاتی پیش از استرداد یکی از عوامل اصلی پرونده فساد نفتی به کشور خبر داد. به گزارش تسنیم، اداره کل امور بین‌الملل قوه‌قضاییه نیز با تأیید این خبر اعلام کرد: متهم مذکور که به‌دستور شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۸ تهران تحت تعقیب بین المللی قرار […]

photo_2017-01-14_16-42-34

صفدر حسینی که محمدباقر نوبخت از وی به‌عنوان یکی از “ذخایر نظام!” یاد کرده در راستای دریافت حقوق نامتعارف از صندوق توسعه ملی به دادسرا احضار شده و باید منتظر برخورد قضایی با وی ماند.

۲۲۵۷۱۰۴

دولت چندماهی مانده به پایان عمر خود،تسویه‌حساب با طلبکارانش را آغاز کرده و می‌خواهد پرونده کاری‌اش را با کمترین بدهی ببندد؛حال هم کار را با طلبکاران خرد آغاز کرده وبه آنها اسنادخزانه می‌دهد.

۱۳۹۵۱۰۱۷۰۰۰۲۵۰_test_photoh

استاندار گیلان از افزایش سهم اعتبارات احیای واحدهای تولیدی در این استان خبر داد و گفت: اگر سهم افزایش یافته گیلان دریافت نشود ممکن است در آینده از رتبه‌های بالای کشور پایین بیاییم.

۱۳۹۳۰۲۱۰۰۰۰۴۸۸_photoa

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: برخی از واردکنندگان میوه در گمرک کم‌اظهاری می‌کنند که این بار گمرک با هوشیاری توانست جلوی آنها را بگیرد و ۱۵۰ تن موز قاچاق در مرز بازرگان متوقف شد.

۱۳۹۲۰۹۲۴۰۰۰۲۵۸_photoa

رویترز اعلام کرد:قیمت نفت در پایان معاملات دیروز، آخرین روز کاری بازارهای جهانی به ۵۷٫۱۰ دلار در هر بشکه افزایش یافت.

۵۰۶۸۱۷۰_۹۱۵

معاون ساخت و توسعه راه‌های وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر تزریق مالی صورت گیرد برنامه‌ریزی و سعی و تلاش ما بر این است که در ۶ماهه نخست سال ۹۶ و پایان دولت راه‌آهن رشت ــ قزوین به بهره‌برداری برسد.

۱۴۹۶۱۹_۷۰۸

دولت یازدهم در حالی قصد دارد در ماه‌های آینده و قبل از انتخابات ریاست جمهوری، به ۴۹ میلیون ایرانی دارای سهام عدالت، نفری ۵۵۰ هزار تومان سود سهام عدالت پرداخت کند، که حسن روحانی در سال ۸۸ با پرداخت سود سهام عدالت، مخالف بود.

۶۲۸۴۲۴_۱۶۸

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از کاهش قیمت خودروهای مدل ۱۳۹۵ به دنبال عرضه خودروهای مدل ۱۳۹۶ خبر داد.

۸۵۷۶۹۰۴-۳۶۴۲۴۵۲_۱۹۵

ارتباطات مالی بابک زنجانی و گروه امیرمنصور آریا با دولت‎ها را افشا کنید

۲۲۲۸۵۴۹

نایب رئیس انجمن واردکنندگان برنج با اعلام اینکه باید تعرفه واردات شناور شود، گفت: سالانه ۵۰۰ هزار تن برنج از دوبی به ایران قاچاق می شود.

۱۳۹۵۱۰۱۳۰۰۱۴۵۴_test_photoh

رئیس سازمان چای کشور پرداخت تسهیلات بهزراعی را برای هرس کف‌بُر ۶ میلیون و برای هرس کمربُر ۳ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: برای بهزراعی باغ‌های چای مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۵۰۸۱۵۰۰۰۰۰۲_photoa

مجلس، بانک مسکن را موظف کرد نسبت به تأمین باقیمانده تعهدات خود و منابع مورد نیاز مسکن مهر بدون تعهد احداث واحد جدید با تشخیص وزارت راه و شهرسازی اقدام کند.

abbasi-2

رئیس مجمع نمایندگان گیلان به پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی سد پلرود اشاره کرد و گفت: سد پلرود تا سال ۹۸ برای آبگیری آماده می‌شود.

download

قیمت دلار امروز هم در بازار آزاد با افزایش قیمت همراه بوده و هم اکنون به نرخ ۴۱۵۰ تومان رسیده است.

ar4335

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در مناطق آزاد ، پارسال ۳ میلیارد دلار واردات قاچاق و ۳ میلیارد دلار واردات رسمی در مقابل یک میلیارد دلار صادرات انجام شده است یعنی نسبت صادرات به جمع واردات و قاچاق یک ششم بوده است.

pic-7918-1435390316

معاون اداره کل نظارت بر فراورده های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: مردم به شایعات توجه نکنند و با توجه به نشان سازمان غذا و دارو و برچسب اصالت، از فراورده‌های غذایی موجود در بازار استفاده کنند.

۱۹۹۸۲۶۹_۱۲۶

اعتبار نهادهای آماری به میزان اعتماد مردم به صحت آمارهای اعلامی آنها است. مرکز آمار و بانک مرکزی در دولت یازدهم، آمار رشد اقتصادی را به طور یکی در میان منتشر کرده‌اند.

 • دی ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « آذر    
   123
  ۴۵۶۷۸۹۱۰
  ۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
  ۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
  ۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰