اقتصادی<< بخش

images

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار گفت: اگر مردم طبق شب عید سال‌های قبل پرتقال بخرند حدود ۱۲۰هزار تن پرتقال نیاز داریم، اما به مردم توصیه می‌کنیم که امسال پرتقال را از سبد میوه‌های اصلی پذیرایی عید خارج کنند تا نیازی به واردات این میوه نباشد.

n00507506-b

نامه معاون اول هم سرشار از همین تقاضاست که وقت بدهید که گزارش بدهیم؛ خب بسم‌الله، بفرمایید گزارش بدهید. مردم گوش می‌دهند. فقط یک اشکال کوچک در این میان است، دولتی که چشمش برای تغییر وضعیت اقتصادی کشور به تعامل با غرب و اشتغال‌آفرینی رئیس‌جمهور فرانسه و قراردادهای خارجی و توافق با ۱+۵ و… است، چگونه می‌خواهد در مورد اقتصاد مقاومتی گزارش بدهد که اساساً مبتنی بر نگاه به درون است؟

۱۴۴۶۹۷۳۶۴۴۰۶۴_۳۷۶۸۶۳۳_۵۶۰-th3

به رسم دیرینه، مردم ایران برای سال نو آماده می شوند به این بهانه ما ایرانیان جهت رشد اقتصادمان که خواسته هر ایرانی است باید در خریدمان ،خرید اقلام ایرانی را در اولویت قرار دهیم

۱۳۹۵۱۲۰۲۱۴۳۴۴۴۵۳۱۱۰۰۶۰۸۳۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در پرونده «مرور ۴۳ ماه “کلید”ی» در نظر دارد، طی ماه‌های آخر دولت یازدهم مروری بر مهمترین وقایع اقتصادی، تصمیمات دولت و دستگاه‌ها و اظهارات و وعده‌های مسئولان در حدود  ۴۳ ماهی که از این دولت گذشته، داشته و آنچه را بر اقتصاد کشور گذشته تحلیل کند. «راه حل‌های کوتاه مدت یک ماه […]

۱۲۱۵۶۴_۶۵۱

پاساژها پر از ازدحام جمعیت است اما انگار مردم تنها برای تفریح به بازار می‌آیند و هیچ خریدی ندارند. عرب گفت: مغازه دار حاضر است برای خالی کردن انبار خود جنس‌هایش را ارزانتر از سال گذشته عرضه کند، اما بازهم خریداری ندارد. کیفیت لباس‌های عرضه شده در نمایشگاه های بهاره بسیار پایین است.

IMG_4000_1

لبته امکان این را داریم که در آن منطقه در حریم منطقه گیلان یک صنعت پایه قوی برای پتروشیمی راه اندازی کنیم که اگر سرمایه گذار پیدا شود ، اجازه خوراکش را می دهیم.

روحانی

مشاور اقتصادی حسن روحانی در تشریح ۶ابرچالش اقتصاد از تداوم بحران بیکاری و رفاه غیرقابل بازگشت گذشته خبر داد و با بیان اینکه “اسب چموش اقتصاد سیاست‌گذار خطاکار را زمین می‌زند”،اعلام کرد:حال اقتصاد بیمار وخیم‌تر از گذشته خواهد شد و امیدی به درمان نیست.

۱۳۹۵۱۲۰۷۰۰۱۰۱۳_PhotoA

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز دشمنان به دنبال این هستند تا با ۲ هزار میلیارد دلاری که هزینه کرده‌اند جاده مبادلاتی ابریشم را منحرف و اقتصاد ایران را بخشکانند.

۲۱۰۳۳۵۷_۳۹۲

شرکت خودروسازی سایپا برای جدیدترین محصول تولیدی خود یک نام انگلیسی انتخاب کرده اما تلاش کرده با تطبیق آن با نام چند روستا و محله و تپه، آن را واژه‌ای ایرانی جا بزند.

۱۲۱۲۸۱_۲۷۷

نوبخت در مجلس تلاش کرد با ارائه آمارهای گمراه‌کننده و مقایسه‌های غیرمنطقی، انتقادات از افزایش هزینه‌های جاری در دولت یازدهم را نادرست جلوه دهد.

۱۳۹۴۰۸۱۲۰۰۰۴۸۸_PhotoA

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوبه قبلی خود مبنی بر تعیین سقف حقوق ۲۴ میلیون تومانی برای مدیران کشور را اصلاح کردند.

۱۳۹۵۰۵۰۲۰۰۰۶۳۴_PhotoA

سخنگوی شورای نگهبان با تأکید بر اینکه شورای نگهبان هیچ وقت دخالتی در تعیین میزان حقوق مدیران کشور نمی‌کند، گفت: اگر ساز و کاری پیش‌بینی شود که منجر به خروج نخبگان و متخصصین از کشور نشود، سقف حقوق یا اینگونه مسائل برای شورا ملاک نخواهد بود.

روحانی

رئیس‌جمهور با بیان اینکه بی‌ثباتی در اقتصاد خیلی مشکل درست می‌کند، گفت: شما به ۹ مهرماه سال ۹۱ برگردید و از ۹ به ۱۰ مهر بروید و ببینید وضع ارز چه می‌شود. در عرض ۲۴ ساعت قیمت ارز ۶۲۵ تومان بالا می‌رود.

۱۳۹۴۰۵۱۲۰۰۰۷۲۹_PhotoA

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: وزارت جهادکشاورزی باید در واردات پرتقال تجدید نظر کند و مرکبات مورد نیاز شب عید را از تولیدکنندگان داخلی بخرد و کشاورزان مازندرانی را بیش از این دچار ناامیدی و یاس نکند.

۱۳۹۵۱۲۰۶۰۰۰۷۳۵_Test_PhotoH

امام جمعه چابکسر بر پرداخت مطالبات باغداران مرکبات تأکید کرد و متذکر شد: در ایام پایانی سال جشن عاطفه‌ها برگزار می‌شود و مشارکت مردم در این زمینه مهم است.

download (2)

حسین صفایی گفت: به سبب بروز سرما در آذر ماه و آسیب دیدگی پرتقال‌ها ممکن است که تا زمان توزیع بخشی از آن‌ها قابلیت ماندگاری نداشته باشد که برای این بخش واردات انجام خواهد شد

۱۳۹۱۰۶۲۶۰۰۰۲۱۲_PhotoA

فرمانده کل سپاه: با نگاه انقلابی و مدیریت جهادی می‌توان تبعات فاصله گرفتن از حرکت جهادی سالهای آغازین انقلاب را جبران کرد

download

راقم این سطور از آقای زنگنه تقاضا دارد به ملت ایران بگویند اولا اینکه جنابعالی از توتال «گلایه» داشته باشید یا نداشته باشید، چه تفاوتی به حال منافع ملی می‌کند و ثانیا دقیقا به چه شکلی قرار است از افشای اطلاعات ایران توسط توتال به قطر باخبر شده و آن را در دادگاه ثابت کنید؟

 • اسفند ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « بهمن   فروردین »
   123456
  ۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
  ۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
  ۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
  ۲۸۲۹۳۰