اقتصادی<< بخش

photo_2016-09-18_10-32-40-250x172

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه گیلان یکی از قطب‌های تولید برنج کشور است، گفت: بیش از۳۵ درصد برنج کشور در گیلان تولید می شود.

۱۳۹۶۰۴۳۰۱۰۳۵۱۵۱۰۰۱۱۴۴۹۰۰۴

پورابراهیمی جزئیاتی از تخلفات دولت در پرداخت یارانه نقدی و اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را تشریح کرد.

images

قیمت مرغ امروز در برخی استان ها به مرز ۹۰۰۰ تومان رسید.

indexلقسیل

مدیر عامل موسسه اعتباری کاسپین که چندی پیش به این سمت منصوب شده بود، برکنار شد.

۱۳۹۴۰۴۰۸۰۰۰۵۳۷_PhotoA

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌هایی از جمله ایجاد سردخانه نزدیک به مراکز تولید محصولات کشاورزی شاهدیم که محصولی مانند پیاز با قیمت ارزان از کشاورز خریداری و زیر آفتاب ۵۵ درجه دپو می‌شود.

۲۵۱۵۳۷۸

استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت حمایت از کشاورزان به ویژه برنج کاران گیلانی گفت: تا زمان برداشت و توزیع برنج داخلی، واردات برنج متوقف می شود.

۱۳۹۶۰۴۲۲۰۰۰۴۷۳_PhotoA

خاک جمع‌آوری شده توسط «نیل آرمسترانگ» اولین انسانی که بر ماه قدم نهاد در حراجی نیویورک برای اولین بار به فروش می‌رسد. عکس گرفته شده توسط آرمسترانگ از خدمه آپولو۱۱ نیز از آیتم‌های حراجی «ساته‌بیز» نیویورک است.

۱۳۹۵۱۱۱۰۱۵۲۷۵۰۱۹۸۹۸۳۳۵۹۴

فرمانده کل سپاه گفت: اگر اجرای پروژه های سازندگی را در نقشه ایران جانمایی کنند، جای جای این سرزمین اسلامی عرصه خدمت رسانی سپاه به مردم است.

n00532950-b

با وجود حضور شورای رقابت برای انحصاری نشدن بازار خودرو اما در سالهای اخیر خودرو همواره افزایش قیمتی با شیب ملایم داشته است.

۱۲۶۹۵۷_۲۴۷

براساس گزارش مرکز آمار ایران، قیمت کالاها و خدمات شهری خردادماه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۴۱ درصد و گوشت قرمز ۱۹ درصد گران شد.

۱۱۶۱۰۰۲_۳۰۹

چایکاران گیلان و مازندران ۷۴ هزار تن برگ سبز چای به ارزش ۱۴۹ میلیارد تومان برداشت کردند.

۱۱۵۸۴۵۹_۹۰۹

یش بینی می شود فندق کاران گیلانی امسال با برداشت ۱۸ هزار تن فندق ۱۸۰ میلیارد ریال درآمد کسب کنند

n00532279-b

وضعیت اقتصاد به خصوص در بنگاه‌های بزرگ آنقدر وخیم است که معاون محترم رئیس‌جمهور از آن به عنوان معضل بزرگ اقتصاد یاد می‌کند.

۱۳۹۳۰۲۱۱۱۶۰۴۳۲۲۷۷۲۶۵۶۱۸۴

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه ۵۰۰ هکتار از اراضی رها شده استان گیلان امسال زیر کشت برنج رفت گفت: از میزان اراضی مذکور بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ تن برنج سفید استحصال می‌شود.

??????????????????????????????

قائم مقام خانه کشاورز با بیان اینکه هر سال چالش هایی در خصوص نرخ خرید تضمینی برنج داریم، گفت: تعیین زمان نرخ همیشه با تاخیر همراه است.

۱۳۹۶۰۴۱۸۰۰۰۷۱۸_Test_PhotoH

فرماندار رودسر این شهرستان را قطب کشاورزی گیلان دانست و گفت: رودسر بزرگ‌ترین تولیدکننده فندق و گل‌گاوزبان کشور است.

resized_406433_903

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،جلسه رسیدگی به اتهامات دو نفر از همدستان بابک زنجانی صبح شنبه هفدم تیر در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب (شعبه هم عرض) به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد.در ابتدای این جلسه نجفی نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست پرونده پرداخت و پس از آن قاضی از متهم ردیف دوم پرونده فساد […]

۱۳۹۶۰۳۰۸۱۱۲۲۳۵۵۶۷۱۰۰۰۶۵۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، در بخشنامه سازمان امور مالیاتی جزئیات وصول و تقسیط مالیات عملکرد و ارزش افزوده سال ۱۳۹۶ اعلام شد.    بر اساس بخشنامه سازمان امور مالیاتی، ۵۰ درصد مالیات عملکرد و ارزش افزوده به صورت نقد وصول خواهد شد. در این بخشنامه آمده است، با توجه به لزوم تحقق درامدهای […]