اقتصادی<< بخش

۱۳۹۶۰۴۱۹۱۱۱۰۳۹۸۷۹۱۱۳۶۱۱۳۴

معاون بهبود تولیدات سازمان چای با بیان اینکه در سال ۹۶ بیش از ۹۰ تن چای در شمال کشور تولید شد گفت: به‌دلیل خشکسالی و عدم بارندگی تولید چای نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد کاهش یافت.

۱۳۹۲۰۹۲۹۱۰۲۸۲۴۸۶۷۱۷۶۹۱۷۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،نماینده مردم سنندج در مجلس اعلام کرد که برخی برنج‌های وارادتی به کشور آلوده به آرسنیک هستند.

۲۶۵۷

با توجه به شمارش معکوس مشمولین سهام عدالت برای دریافت سود در پایان شهریور ماه، مسئولین سازمان خصوصی‌سازی رقم دقیق سود سهام را ۱۵۰ هزار و ۶۵ هزار تومان اعلام کردند.

۲۰۴۷۳۸۹

مستندات به دست آمده از برخی جلسات مسئولان ارشد قوه مجریه نشان می دهد اگرچه دولتی‌ها در برخی مجامع عمومی با جملات تند خود به دستاوردها سپاه می‌تازند اما در خفا دست به دامان زیر مجموعه‌های سپاه می‌شوند.

۱۳۹۶۰۶۱۸۱۰۴۹۰۷۴۳۶۱۱۸۷۹۵۵۴

رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طببعی استان گیلان با اشاره به اینکه افزایش سطح زیر کشت برنج در کشور امکان‌پذیر نیست گفت: از طریق دانش فنی و تجربی می‌توان از هر هکتار شالیزار ۲ برابر شلتوک دریافت کرد.

۱۳۴۱۲۴۶_۹۹۰

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی گیلان گفت : گیلان با ۱۷هزار هکتار باغ فندق بزرگترین تولید کننده این محصول در کشور و از نظر سطح زیر کشت چهارمین کشور در دنیاست.

۶۳۶۰۱۴۵۵۹۲۳۷۴۷۴۹۹۵

نیک فر: بنده شخصاً با رئیس‌جمهور در رابطه با چای و چای‌کاران به صحبت کرده‌ام اما آقای روحانی ساماندهی مشکلات چای و خدمات مربوط به آن را به نوبخت، رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور ارجاع دادند.

۱۳۹۵۱۰۱۵۱۳۰۰۳۷۴۴۲۹۶۲۰۶۱۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مستشار دیوان محاسبات چگونگی رسیدگی به پرونده حقوق‌های نجومی در این دیوان را تشریح کرد.

۱۲۹۵۷۱_۸۰۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،براساس آمار گمرک در ۴ ماهه نخست سال ۹۶ بیش از ۴۶ هزار تن تخمه آفتابگردان وارد کشور شده که از این میزان بیش از ۳ هزار و ۸۱۶ تن از ایالات متحده آمریکا خریداری شده است.

۱۳۳۰۲۹۲_۴۶۸

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،بیش از ۲۳۵ هزار هکتار از شالیزارهای گیلان برداشت شد .

۱۳۹۴۰۵۰۴۱۱۲۰۲۹۸۶۴۵۷۵۵۹۲۴

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: ۵۰۰ تن برنج خارجی قاچاق از نوع برنج تایلندی در یکی از انبارهای مرکزی شهر رشت ضبط و کشف شد.

۱۳۹۶۰۶۰۶۰۰۰۷۵۵_Test_PhotoH

فرمانده سپاه املش : واحدهای باقی‌مانده مسکن محرومین در دست‌ساخت سپاه ناحیه املش هم‌اکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تا پایان هفته دفاع مقدس تحویل محرومین می‌شوند.

۱۲۹۰۸۱_۳۶۹

معاون رئیس جمهور بابیان اینکه منابع در دولت دوازدهم نصف شده است گفت: با توجه به منابع مالی محدود، پاسخ به‌ همه مشکلات مردم کار دشواری است و باید در این زمینه تلاش و همکاری شود.

۱۳۹۶۰۶۰۴۵۰۰۸۳۳_PhotoA

رهبر انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با تأکید بر لزوم کار جهادی و تلاش بی‌وقفه برای حل مشکل معیشت مردم فرمودند: اقتصاد باید اولویت همه اعضا و بخش‌های دولت باشد.

download

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،لیست جدید قیمت‌های محصولات ایران‌خودرو اعلام شد.  ایران خودرو براساس مصوبه تیرماه شورای رقابت مبنی بر افزایش تعدادی از خودروها لیست جدید قیمت‌های خود را اعلام کرد.در مصوبه تیرماه امسال شورای رقابت قیمت خودروهای  سمند، پژو و تندر ۹۰ غیراتومات ۲٫۵ تا ۳ درصد افزایش پیدا کرد. لیست جدید قیمت‌های […]

۱۳۹۶۰۶۰۳۱۸۵۲۲۶۶۷۱۱۱۷۴۸۶۶۴

رئیس فرهنگستان ادب فارسی با بیان اینکه قالیباف تعریف جدیدی را از شهرداری ترسیم کرده است، گفت: متاسفانه برخی‌ها که هنوز بر سر کار نیامده‌اند تعابیری همانند شهر سوخته تهران را به کار می‌برند که این بی‌انصافی و صحیح نیست.

۱۳۹۵۱۱۱۱۱۵۲۰۱۸۷۱۴۹۸۴۵۳۸۴

اعتراضات فرهنگیان بازنشسته به وضعیت معیشتی در قالب برگزاری تجمعاتی مقابل مجلس همچنان ادامه دارد اما تجمعات و دیداربا مسئولان مختلف در رونق گرفتن سفره معیشت آنها تأثیری نداشته است.

۱۳۹۲۰۶۱۹۰۰۰۴۸۷_PhotoA

بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی، تدابیر هشت‌گانه‌ای را با تاکید بر اجتناب از رقابت‌های ناموجه بین بانک‌ها و موسسات اعتباری در جذب سپرده‌ها به شبکه بانکی ابلاغ کرد.