اقتصادی<< بخش

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه نوبخت واردت برنج را با اظهارات خود توجیه می‌کند، گفت: آمارهای واهی سوی سخنگوی دولت دروغ محض است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فرماندار رودسر از پرداخت ۲۷۰ میلیارد ریال معادل ۷۱ درصد مطالبات چای‌کاران این شهرستان خبر داد.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قدس گیلان از عملیات اجرایی طرح تامین آب شرب ۲ روستای محروم بخش حویق شهرستان تالش بازدید کرد.

معاون رییس جمهور: دولت تلاش می کند راه آهن قزوین رشت را تا قبل از عید سال آینده به مردم گیلان تقدیم کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،۸ هزار دلار ارز با صادرات این اسب مسابقه وارد کشور شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه از صدور مجوز احداث ۸ هزار مگاوات نیروگاه جدید با اعتبار ۶.۳ میلیارد یورویی خبر داد و گفت: برنامه ششم توسعه به دولت تأکید کرد نسبت به اصلاح تعرفه‌های حامل‌های انرژی اقدام کنند که در این خصوص بررسی‌هایی در دولت در حال انجام است.

نگران زباله های زائرین حسین (ع) هم نباشید! اینجا سواحل شمال نیست که زباله ها برای مردمش به یادگار باقی بماند. راهپیمایی میلیونی اربعین خوشبختانه همچنان مردمی است و اگر کثرت افراد و عدم تامین زیرساختها توسط دولت، اجازه تفکیک زباله در مبداء را نمی دهد، در همین روزها عده ای هم داوطلبانه مشغول جمع آوری زباله ها خواهند شد

مدیر کل میوه های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی گفت: سالانه بیش از ۲۳ هزار تن فندق در باغات کشور تولید می شود .

در معاملات صبح دوشنبه با محدودتر شدن بازار و همچنین پس از تحکیم قدرت ولیعهد عربستان با دستگیری‌های مقامات و شاهزاده‌های رده بالا، قیمت‌های نفت به بالاترین رکورد از جولای ۲۰۱۵ تاکنون رسید.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس با پرداخت سود نقدی سهام عدالت مخالف است، گفت: این طرح به نفع دولت و مردم نیست.

سخنگوی دولت درباره میزان حقوق کارکنان دولت و افزایش حقوق ها در سال آینده گفت: ما حتی حقوق ها را تا یکی دو درصد بالای نرخ تورم تعیین کرده ایم؛ ما بر اساس ده درصدی که گفته ایم عمل می کنیم در حالی که الان نرخ تورم ۸ درصد است.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی درمجلس، گفت: رانت های موجود در واردات برنج وابسته به بخش‌هایی است که در دولت نیز وجود دارند که موجبات این وضعیت نابسامان را فراهم کرده‌اند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه اکنون هم به نوعی جنگ علیه کشور ما وجود دارد گفت: دشمن علیه اقتصاد ما آرایش جنگی گرفته و موضوع کاملاً جدی و اساسی است.

مدیر جهاد کشاورزی رودسر این شهرستان را با ۱۲ هزار و ۷۰۰ هکتار مساحت زیر کشت و تولید بیش از ۱۰ هزار تن قطب تولید فندق کشور خواند و گفت: ۴۰۰ هکتار از باغات فندق این شهرستان سیستم نوین آبیاری تحت‌فشار راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل برنامه‌ریزی راه‌آهن با اشاره به ارتقای خدمات ریلی کشور گفت: قطار قم به کربلا هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه شالیکوبی‌های استان گیلان نو‌سازی می‌شوند گفت: در حال حاضر تنها ۲۰ درصد شالیکوبی‌های استان گیلان نوسازی شدند.

جناب فتاح خوب است نگاهی به دیدگاهها، رویکردها و عملکردهای مسئولان کمیته امداد خود در استانها و شهرستانها بیندازند، آنوقت خون دل خوردنهای امثال آقا (…) شفاف و روشن بدستشان می رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یک محموله قاچاق قطعات خودرو امروز در رودسر کشف و ضبط شد.