اقتصادی<< بخش

index

سومین جشنواره توت فرنگی در روستای سی دشت رودبار برگزار شد.

۱۲۴۸۷۹_۹۲۷

با توجه به اطلاعات مهم و مفیدی که در تحقیقات جدید از همدست بابک زنجانی به دست آمده این احتمال وجود دارد که حکم اعدام متهم پرونده فساد نفتی هم مانند دو متهم دیگر این پرونده نقض شود.

۱۲۴۸۸۷_۸۳۸

عدم توانایی دولت در ساماندهی موسسه اعتباری‌ای که خود مجوز آن را داده موجب تجمعات و اعتراضات گسترده در کشور شد.

۱۳۹۴۰۳۲۲۱۵۲۸۲۰۶۵۰۵۴۷۶۷۰۴

دبیر انجمن خرما از افزایش ۱۰برابری قیمت خرما از نخلستان تا سفره مردم خبر داد و گفت: اقدامی برای تنظیم بازار خرما انجام نمی‌شود و با نزدیک شدن به ماه رمضان هر کیلوگرم رطب به‌قیمت ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

۱۳۹۵۱۱۱۲۰۰۰۵۸۰_PhotoA

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نسبت رشد معوقات بانکی از ۱۴٫۷ درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته است، گفت: میزان معوقات بانکی ۱۰۰ هزار میلیارد تومان است.

۱۰۲۱۶۴۰_۱۶۵

مرکز گیلان معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان امروز گفت : باغداران گیلانی تاکنون ۵۷۵ تن آلوچه برداشت کردند.

۶۸۶۴۵۶

در حالی که اغلب مسئولان دولتی و صنفی احتمال افزایش قیمت کالاهای مصرفی ایام ماه مبارک رمضان را منتفی اعلام کرده‌اند. اما تنها یک هفته مانده به آغاز ضیافت الهی بازار اقلام رمضانی گرم شده و روند صعودی شدن قیمت‌ها آغاز شده است.

۵۵۶۹۲۰۷_۵۰۵

همزمان با نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان نوسان قیمت خوراکی های مصرفی نشان دهنده داغ شدن بازار افزایش قیمت هاست.

۱۶۲۵۰۵_۴۷۴

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در یک اقدام انتخاباتی، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری با ارسال پیامک به برخی شهروندان که قبلا یارانه‌شان قطع شده و اعتراض کرده‌بودند، از وصل شدن مجدد یارانه آنها در این ماه خبرداده است!

۱۳۹۵۱۰۲۳۰۰۰۲۷۰_PhotoA

بانک جهانی اعلام کرد حجم تولید ناخالص داخلی ایران پنج ماه پس از روی کار آمدن دولت یازدهم ۵۱۱٫۶۲ میلیارد دلار بود اما پس از ۴ سال به ۴۱۲ میلیارد دلار یعنی معادل تولید ناخالص داخلی سال‌ ۲۰۰۸ رسید.

۱۳۹۶۰۲۲۳۰۰۱۸۸۸_PhotoL

چندین نفر از شهرونداناعلام کردند، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در آستانه انتخابات ریاست جمهوری با ارسال پیامک به برخی شهروندان که قبلا یارانه‌شان قطع شده و اعتراض کرده‌بودند، از وصل شدن مجدد یارانه آنها در این ماه خبرداده است.

۱۳۹۴۰۳۰۲۰۰۰۷۷۶_PhotoA

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی‌ یارانه‌ها، یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی اردیبهشت ماه روز سه شنبه واریز می‌شود.

۱۳۹۶۰۲۱۹۱۱۴۵۳۳۸۷۶۱۰۷۸۳۰۱۴

حسن روحانی امروز مدعی شد، گرانی را در دولتش مهار کرده است. در ادامه جدول گرانی در سفره های مردم در این دولت را ببینید.

۱۳۹۵۰۷۱۲۰۰۰۵۹۲_PhotoA

در حالی که رشد اقتصادی در سال ۹۴ منفی ۱٫۶ درصد و بدون احتساب نفت در ۹ ماهه پارسال تنها ۱٫۹ درصد بوده است ، حسن روحانی در گفت‌وگوی ویژه خبری علاوه بر رد شرایط رکود اقتصادی مدعی شد رشد اقتصادی در سال‌های ۹۳ تا ۹۵ مثبت و در سال ۹۵ نزدیک به ۸ درصد بوده است.

۱۳۹۳۱۰۱۴۰۰۰۵۴۷_PhotoA

قیمت نفت که روز گذشته به بالای ۵۰ دلار رسیده بود، امروز با اندکی افزایش در مرز ۵۱ دلار در هر بشکه فروخته شد.

۱۳۹۴۰۸۲۵۱۱۰۲۵۹۳۴۹۶۵۲۱۳۸۴

جعفر قادری اقتصاددان از تخلف ۸ برابری دولت یازدهم در رشد هزینه های جاری و رکوردشکنی دولت روحانی در کاهش بودجه عمرانی خبر داد.

۱۳۹۵۰۹۰۷۰۰۰۸۵۰_PhotoA

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی خطاب به دولت یازدهم گفت: این توهین به مردم است که شما افرادی را به روستاها می‌فرستید و می‌گویید در ایران ریاست جمهوری هشت ساله است و اگر رأی ندهید یارانه شما را قطع می‌کنیم، آب و برق شما را تأمین نمی‌کنیم این کار بسیار وقیحانه است.

۲۴۰۷۲۸۸

در حالی‌که کمتر از ۲۰روز به آغاز ماه رمضان باقی مانده، وعده‌های مسئولان دولتی درباره بازار گوشت محقق نشده ونرخ این کالا هر روز گران‌تر می‌شود؛گوشت گوسفندی در۴سال گذشته ۶۴درصد گران شده است.