×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Wednesday, 1 April , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر

🌹 یادی که دردلهاهرگزنمی میرد یادشهیدان است»🌹 {title} مشروح خبر در لینک زیر:👇👇👇 {short_url} @ahrargil ...

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/ شهید منوچهر گودرزوند لوشان: این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج) وصل خواهد شد دیگر عرضی ندارم !. نامه ای از منوچهر مبنی بر سلامتی او می رسد. بعد از چند روز مخابرات لوشان متن تلگرافی را از شهید منوچهر به خانواده به این مضمون تقدیم میکند. "پدر جان سلام مرا به همه برسان من به زودی عازم مأموریت میشوم" متن این تلگراف ...

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/ شهیدرضا میرزائی پس ویشه رشت: ای ملت مسلمان هم چنان یکپارچه باشید. نام شهید : رضا میرزائی پس ویشه محل تولد : رشت تاریخ تولد : ۱۳۳۶ تاریخ شهادت : ۲۶/۸/۶۲ محل شهادت : نفت شهر سومار   پیام شهید : ... انان مژده دهند که از مردن هیچ نترسید و از قوتمتاع دنیاهیچ غم مخورید (آل عمران ایه ۱۷۰) با درود به فریادگرامت ...

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی حماسی شهیدترور کاسگل زبانبر شهرستان شفت
31 مارس 2020

یکی از فعالان قرآنی و تأثیر گذار قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان شفت ، شهید کاسگل زبانبر ذوالپیرانی بود که با فعالیت های گسترده ای که داشت باعث وحشت منافقین شده بود.

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید اسماعیل علی اکبری بندرکیاشهر
31 مارس 2020

سرانجام اسماعیل علی اکبری در تاریخ چهارم اسفندماه سال ۱۳۶۲ در عملیات والفجر ۶  ندای حق را لبیک گفت  و با شهادت خویش مصداق عینی “عند ربهم یرزقون ” گشت.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید حاج شیخ ابوالحسن کریمی لاهیجان/ ز نای سجده ی تو نینوای «خون» گل کرد   
31 مارس 2020

شهید شیخ ابوالحسن کریمی قبل از انقلاب از مبارزین نامی گیلان و بعد از انقلاب دادستان انقلاب استان گردید. شهید در پاکسازی گیلان از گروهک های التقاطی بسیار موفق بود. وی در اوج مظلومیت به شهادت رسید

نوروز«شهدایی» احرار/ کوتاه از زندگی شهید مهدی همراه شهرستان رشت
30 مارس 2020

شهید همراه سرانجام در تظاهرات شهر رشت در خیابان تختی به دست مزدوران رزیم معدوم پهلوی دعوت حق را لبیک گفت و به لقاء الله پیوست.

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید سیدجواد میری شهرستان رودبار
30 مارس 2020

سرانجام پس از ماهها حضوری پرفروغ در تاریخ ۱۳۶۶ در حالیکه سجده بندگی بر معبود خویش نهاده بود بر اثر اصابت تیر خصم دشمن به قلب نازنینش به کاروان افلاکیان متصل شد و شهادت را با آغوش باز پذیرا گردید.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید ایرج علیرضایی املش: در محضر امام زمان (عج) خجالت می کشم که چرا یک جان داشتم
29 مارس 2020

با دستی خالی از متاع دنیوی می روم و چشمانم را باز بگذارید تا همه بدانند با دیدی باز می روم و رویم را بپوشانید چون در محضر امام زمان (عج) و امام امت خجالت می کشم که چرا یک جان داشتم

نوروز«شهدایی» احرار/ وصیت نامه شهید عباس هادی شهرستان شفت
29 مارس 2020

اگر می خواهید گریه کنید فقط برای امام حسین(ع)و دیگر اینکه به حق تعالی قسم می خورم زحمات زیادی برایم کشیده اید ولی من نتوانستم یکی از زحمات شما را جبران نمایم .

نوروز«شهدایی» احرار/شهید رضا فلاح احمدی‌زاده انزلی: خدایا! از لحظه ای که به جبهه عازم شدم فقط رضای ترا در نظر گرفتم
29 مارس 2020

خدایا خود آگاهی که از لحظه ای که به جبهه عازم شدم نیت قربت ترا نمودم و فقط رضای ترا در نظر گرفتم از تو خواستم که مرا به فیض شهادت برسانی

نوروز«شهدایی» احرار/  پیام امام خمینی (ره) به مناسبت عملیات والفجر ۱۰
28 مارس 2020

اخبار پیروزی ها و حماسه های دلاوران اسلام نه تنها دل ملت ما، که قلب همه مستضعفان و محرومان را شادمان نمود و صدام و عفلقیان و حامیان و اربابان او، خصوصا آمریکا و اسرائیل را عزادار کرد.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید غلامرضا منعم لاهیجان : عاقلم و بالغ و با تمام عشق بسوی معبودم پرواز می کنم
28 مارس 2020

این راه را که من انتخاب کرده ام عاقلم و بالغ با دیده ای باز و با تمام عشق بسوی معبودم هدفم با شور و شعف پرواز می کنم زندگی پست دنیایی نمی توانست آن معنویت درونی را احیاء کند دراین لحظه وقت تمام شد و عازم هستم

نوروز«شهدایی» احرار/ دو چیز اسراف نیست!
28 مارس 2020

سردار شهید  املاکی که به دقت متوجه قضایا شده بود ضمن تشکر از فرمانده گردان با تبسم گفت:خداوند به شما اجر دهد به نظر من دو چیز اسراف نیست و اشکال شرعی ندارد.! یکی مخارجی که باعث تقویت بنیه دفاعی رزمندگان می شود و دیگری  خونی که در راه خدا ریخته شود. سپس به شوخی گفت:مخصوصا خون بچه های کمیل!

نوروز«شهدایی» احرار/  عملیات والفجر۱۰ / سالروز شهادت سردار حسین املاکی قهرمان بی«مثال»گیلانی ها
28 مارس 2020

جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ گویی به بمباران و موشک باران مناطق مسکونی شهرها و احقاق حقوق خود در مجامع بین المللی، با تغییر منطقه عملیاتی از جنوب به غرب، در صدد برآمد تا قدرت رزمندگان اسلامی را بار دیگر به جهانیان نشان دهد.

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهیدداود ریاحینی آستانه اشرفیه
27 مارس 2020

 شهیدداود ریاحینی بعد از مدتی حضور در صحنه پیکار حق علیه باطل در جزیره مجنون بر اثر تک دشمن مفقود گشت تا اینکه بعد از هفت سال پیکر پاک او را پیدا و تشیع نمودند.

نوروز«شهدایی» احرار/  شهید محمد بانک آور سیاهکل: باکمال میل پرستوی شهادت را به آغوش می‌کشم
27 مارس 2020

من خدا را هزار بار شکر می‌کنم که این نعمت بزرگ را به من ارزانی داد که به منطقه بیایم و دفاع از اسلام، قرآن، آب‌وخاک خود بنمایم و حال که می‌بینم پرستو شهادت به سویم می‌آید نتوانستم آن را قبول نکنم بلکه آغوش باز می‌کنم و باکمال میل آن را به آغوش می‌کشم.

نوروز«شهدایی» احرار/ حاج قاسم شافعی: به شهید املاکی گفتم که قصدداشتم تو با اون دوتا عراقی را یکجا به رگبارببندم!
26 مارس 2020

گفتم: بر فرض اینکه شما یکی از آنها را اسیر می گرفتید با توجه به بدن و قیافه و زوری که داری، فکر من را کرده بودی که چگونه باید از پس یک نفر دیگر بر می آمدم؟؟!حسین آقا گفت : من یکی از آنها را می گرفتم و یک نفر دیگر شان هم شمارا . با این حساب می شدیم یک بر یک مساوی!!.

نوروز«شهدایی» احرار/پلاکی که حاج قاسم در سوریه به دخترش داد+عکس
26 مارس 2020

این پلاک را اولین‌بار که با هم به سوریه رفتیم به من دادید و گفتید بابا اینو به همراه داشته باش تا اگر اتفاقی برایمان افتاد، بدانند تو دختر من هستی… سکوت کردم و گفتم یعنی با هم شهید میشویم؟

نوروز«شهدایی» احرار/ کوتاه اززندگی حماسی شهید ابراهیم حاجیان از آستارا
26 مارس 2020

شهید ابراهیم حاجیان در منطقه سومار غرب اعزام گشتند چندین ماه در این منطقه مشغول خدمت بودند تا اینکه در اثر حمله نا جوانمردانه دشمن متجاوز در اثر بمباران شیمیائی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید سیدقاسم آگهی ماسال: مواظب اعمالتان باشید  بهانه به دشمنان ندهید
26 مارس 2020

ای پاسداران ای سربازان و جان نثاران امام زمان(عج) ای بازوان پر توان ولایت فقیه مواظب اعمالتان باشید که بهانه به دشمنان ندهید