بین‌المللی<< بخش

n00508058-b

اردوغان به دنبال پیشوا شدن در کشورهای ترک‌زبان/اردوغان با این سیاست قصد دارد که رأی قشر خاکستری را تحریک و به‌سوی سبد رأی حزب و اصلاحاتش جذب نماید و خود را فردی ملی‌گرا و طرفدار ترکیه معرفی کند.

۱۳۹۵۱۲۲۸۰۰۱۱۴۷_PhotoA

روزنامه آمریکایی نوشت: باید آمریکا به مخالفان ایران بگوید هدف یکسانی با ‌آن‌ها دارد و برخلاف بهار عربی، بهار ایرانی می‌تواند یک دشمن قسم‌خورده را با دولتی لیبرال‌تر و حامی غرب جایگزین کند.

۱۳۹۴۱۱۲۴۰۰۰۹۰۰_PhotoA

سخنگوی ائتلاف متجاوز عربستان به یمن می‌گوید دولت جدید آمریکا وعده داده همکاری‌ها با ریاض علیه ایران را تقویت خواهد کرد.

۱۲۱۸۴۲_۶۶۳

وزر امور خارجه پیشین انگلیس با مطلوب خواندن سطح روابط لندن- تهران گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا درک صحیحی از اوضاع سیاسی و روابط بین الملل ندارد، و دولت ‘ترزا مِی» باید از مواضعش در قبال ایران و برجام، در برابر واشنگتن دفاع کند.

n00508035-b

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح‌طلبانی که می‌خواهند به گوی روحانی تکیه کنند با وضعیت تکان‌دهنده اقتصادی امیدی به رأی او ندارند، گفت: این جبهه در شرایط بسیار سختی برای تصمیم‌گیری و معرفی گزینه است.

۱۳۹۵۰۶۱۱۰۰۰۶۰۳_PhotoA

گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور ایران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری این‌بار به حمایت از اصلاح طلبان پرداخت و مدعی شد فضای دموکراتیک در ایران محدود است.

۱۳۹۵۱۲۲۳۰۰۱۴۵۳_PhotoA

مقامات آنکارا که از ممانعت کشورهای اروپایی در برابر تبلیغات رفراندوم تغییر قانون اساسی ترکیه عصبانی هستند، اروپا و بطور خاص هلند را به تحریم تهدید کردند.

۱۳۹۵۱۲۲۱۰۰۰۸۳۹_PhotoA

رئیس جمهوری سوریه، حل بحران سوریه را از دو مسیر «مبارزه با تروریسم» و «گفت‌وگوی چندبُعدی» امکان‌پذیر دانست و تأکید کرد حضور بدون اجازه نیروهای خارجی بدون مجوز دمشق، اشغالگری است.

IMG09364115

فرمانده کل سپاه گفت: نظام اسلامی امروز در مسیری گام بر می‌دارد که انتهای آن تسلط اسلام بر همه جهان خواهد بود.

۱۳۹۵۱۲۲۰۱۵۴۸۴۶۳۷۷۱۰۲۳۵۰۴۴

تعدادی از نظامیان فعلی و سابق ارتش آمریکا تصاویر برهنه همکاران زن خود را در فیس‌بوک پخش کرده‌اند.

۱۳۹۵۱۲۱۸۰۰۱۵۵۵_PhotoA

سفر رئیس‌جمهور آمریکا به انگلیس تا پاییز آینده به تعویق افتاد و سفر پادشاه اسپانیا جایگزین آن شد.

index

یک روزنامه انگلیسی گزارش کرد که اولین حمله تکفیری‌های داعش به هند، با حمله به یک قطار مسافربری در مرکز این کشور آغاز شد.

n00506773-b

به گزارش احرارگیل به نقل از مشرق، چرا ترامپ توفق هسته‌ای را پاره نمی‌کند؟ از روزی که ویدئوی کوتاه دانلدِ پیروز در مورد برنامه‌هایش در ۱۰۰ روز اول ریاست‌جمهوری منتشر شد و در آن با وجود همه وعده‌های انتخاباتی، نامی از توافق هسته‌ای ایران به میان نیامده بود، پیش‌بینی تحلیل‌گران مبنی بر پایداری برجام، قوت […]

F9aQ4

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، اداره آموزش و پرورش شهر جازان واقع در جنوب عربستان، برای معلمی که گوش دانش آموزی را بریده بود، حکم تعلیق صادر کرد و وی را برای اتخاذ تصمیمات نهایی به اداره تخلفات آموزش و پرورش ارجاع داد. عطیف، سخنگوی اداره آموزش و پرورش جازان اعلام کرد: معلم تعلیق […]

n00506248-b

هیأتی از کنگره آمریکا که به فلسطین اشغالی سفر کرده، ضمن تعیین مکانی جدید برای سفارتخانه این کشور در شهر «قدس» اشغالی احتمال داد دونالد ترامپ این جابه‌جایی را انجام دهد.

n00506099-b

وزیر خارجه کشورمان در پاسخ به این سوال که اگر در دولت آینده پست وزیر خارجه دوباره به شما پیشنهاد شود، آیا شما این پیشنهاد را قبول می کنید؟ گفت: من ترجیح می‌دهم که این پیشنهاد به فرد دیگری شود.

۱۳۹۵۱۲۱۵۰۰۱۸۹۶_PhotoA

رییس‌ جمهوری آذربایجان عصر امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.

 • اسفند ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « بهمن   فروردین »
   123456
  ۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
  ۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
  ۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
  ۲۸۲۹۳۰