بین‌المللی<< بخش

فرماندار ایالت سند پاکستان گفت:حضور داعش در افغانستان زنگ خطری برای پاکستان و ایران است بنابراین دو کشور باید برای مبارزه با این گروه خطرناک اقدامات مشترک در نظر بگیرند.

اینکه بدنه موشکی را نشان می‌دهد و آنرا ایرانی می‌داند، این ادعایی دروغ است. باید بگوییم که چگونه سیستم‌های ضد موشک آمریکا نتوانست کاری کند و اگر صدها هزار موشک شلیک شود چه خاکی بر سر خود می‌کنند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جدیدترین پرده از نمایش مضحک ضدایرانی خود را در سخنرانی‌اش در نشست امنیتی مونیخ اجرا کرد.

«عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان در سخنرانی امروز خود در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت که مشکلات منطقه با انقلاب ایران آغاز شد.

«نفوذ روزافزون ایران در منطقه غرب آسیا» به اعتراف سخنان مقامات رسمی امریکایی و اروپایی حتی گزارش‌های مستند مراکز آینده پژوهی غربی، امروز بزرگ‌ترین دغدغه کشورهای غربی است…

یک مقام کاخ سفید در واکنش به گزارشات تاییدنشده از حمله شیمیایی ترکیه به عفرین گفت از این گزارشات اطلاع دارند اما هنوز نمی‌توانند آن را تایید کنند.

رئیس جمهور گفت: نه تنها ما مسلمانان باید برادر باشیم و با مهربانی و رافت با یکدیگر رفتار کنیم بلکه مسلمانان باید مایه رحمت برای همه جهانیان باشند.

شبکه المیادین اعلام کرد که اقدامات اجرایی برای ورود ارتش سوریه به منطقه عفرین برای مقابله با حملات ارتش ترکیه آغاز شده است.

رسانه های صهیونیستی اعلام کردند شماری از موشک های سوری با عبور از مناطق مرکزی فلسطین اشغالی پس از گذشتن از آسمان تل آویو و حیفا در دریا سقوط کردند.

وزیر خارجه انگلیس در ادامه هم‌آوازی‌های کشورهای اروپایی با مواضع دولت آمریکا علیه ایران گفت که کشورش همانند واشنگتن از فعالیت‌های منطقه‌ای ایران نگران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ستاره ایرانی الغرافه در حضور تعویضی خود مقابل الخریطیات موفق به گلزنی شد.

دبیر کل حزب‌الله لبنان در مراسمی به مناسبت گرامیداشت سران شهید حزب‌الله سخنان مهمی در خصوص رژیم صهیونیستی، مسائل منطقه و مسائل داخلی لبنان ایراد کرد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای مداخله‌جویانه در امور داخلی ایران، خواستار «آزادی فوری» سران فتنه شد.

شبکه سی‌ان‌ان گزارش داد که دیدار وزیر خارجه آمریکا با رئیس‌جمهور ترکیه که بیش از ۳ ساعت و نیم طول کشید، بدون حضور هیچ مترجم یا دستیار آمریکایی برگزار شد.

احرارگیل: در پی تیراندازی در دبیرستانی در ایالت فلوریدای آمریکا چندین نفر کشته و زخمی شده اند. شبکه سی ان ان تا ساعاتی بعد از این اتفاق، شمار قربانیان را ۱۶ نفر اعلام کرده اما درباره تعداد کشته شدگان رقم قطعی اعلام نکرده است.

اگر چه پوشش سیدامامی مباحث زیست‌محیطی در قالب موسسه «حیات وحش میراث پارسیان» بوده ولی دوربین‌هایی که وی و تیم همکارش در قسمت‌های مختلف کشور نصب کرده‌اند، برای رصد مراکز نظامی خاصه سایت‌های موشکی کشور کاربرد داشته است.

حزب حاکم «کنگره ملی» آفریقای جنوبی به «جاکوب زوما» رئیس جمهور این کشور، ۴۸ ساعت فرصت داده که استعفای خود را اعلام کند.

سردارسلیمانی: این‌ها که هم‌پیمان آمریکا هستند برداشت غلطی کردند و می‌گویند همانگونه که امام خمینی(ره) جام زهر را نوشید امروز هم رهبر انقلاب جام زهر را بنوشد و ارتباط برقرار شود، این چه غلط بزرگی است.