بین‌المللی<< بخش

۱۷۵۶۳۴-۲

نقشه کشتن این علی جهانی را ریختیم و دو نفر که خودشان هم همدست خودش بودن از انتظامات گفتن ما می کشیم. در آشایشگاه باز بود بجه می رفتن بیرون ومی امدن من وسایل برداشتم بروم حمام و علی جهانی هم می خواست برود حمام . من داخل حمام بودم صدای امد تا امدم بیرون دیدم که با تیع ریش تراشی که محکم به چوب بسته بودند رگهای گردنش را بریدند

۱۳۹۳۰۷۰۷۰۰۰۶۱۷_PhotoA

۲۰۰ سرباز آمریکا به همراه ۱۰۰ تروریست ارتش آزاد از ۵ روز پیش وارد منطقه الشدادی در جنوب حسکه شده‌اند و تجهیزات نظامی نیز به این منطقه رسیده است.

۲۰۲۰۳۲۸

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،اکنون شاهزاده خالد فرهان که تبدیل به افشاگر جدید علیه خاندان سعودی شده، در آلمان به سر می‌برد و به شدت نگران است که او را هم همچون سه شاهزاده سلف‌اش بربایند.

۲۰۱۹۱۳۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دیدار سید مقتدی صدر با ولی عهد عربستان سعودی و همچنین ولی عهد امارات نشان داد، شیوخ عرب و رهبر جریان صدر رویکردهای جدیدی را در عراق و در قبال پرونده های منطقه ای اتخاذ کرده اند.

۱۳۹۵۱۱۰۳۰۰۱۶۱۶_PhotoA (1)

روابط عمومی یگان پهپادی سپاه مستقر در خلیج فارس اعلام کرد که گشت‌های پهپادی در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور با دقت و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه ادامه خواهد داشت.

۲۰۱۷۹۵۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،پیش از شهید محسن حججی، سردار «عبدالله اسکندری» و «رضا اسماعیلی» نیز از نخستین شهدای مدافع حرم هستند که تیزی تیغ جنگ تروریست‌های تکفیری داعش آن‌ها را همچون سالار شهیدان بی‌سر کرده است.

۱۲۶۷۰۰۱_۲۵۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فرمانده نیروی انتظامی: اگر امنیت زائران تامین شود مرز خسروی نیز بازگشایی و رفت و آمد زائران عتبات عالیات آسان تر می شود.

۱۳۹۶۰۵۲۲۰۰۱۶۲۰_PhotoA

دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد که اسرائیل برای فشار به لبنان و حزب‎الله و همپیمانان آن به دولت ترامپ رجوع می‌کند، اما باید گفت که واشنگتن از طریق تهدیدات و فشارهای خود نمی‎تواند به قدرت مقاومت و اراده آن ضربه وارد کند.

۱۳۹۶۰۵۲۳۰۰۰۱۰۸_Test_PhotoJ

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشت گفت: وضعیت آب شالیزارها امسال خوب بود و محصول از سال گذشته به‌مراتب بیشتر است‌، ما ۱۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش محصول داریم.

۱۳۹۶۰۵۲۱۰۰۰۶۰۱_PhotoA

نشریه «ویک» در یادداشتی در مورد بالا گرفتن تنش لفظی میان واشنگتن و پیونگ‌یانگ، به ترامپ توصیه کرد از تهدید کره شمالی دست بکشد.

JamNewsImage19331472

«مقامات ایرانی با آیت الله سیستانی مرجع عالی‌قدر شیعیان در این رابطه مشورت کردند و ایشان نیز از رفتارهای مقتدی صدر ناراضی بود.»

۴۱۳۶۵۰_۲۷۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یک وزیر دولت عراق می‌گوید که عربستان سعودی از نخست‌وزیر این کشور خواسته است تا بین ریاض و تهران میانجی‌گری کند.

۱۳۹۶۰۵۲۲۰۰۰۵۶۹_Test_PhotoA

فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان بعد از برجام، آمده‌اند به سراغ تحریم‌های دفاعی و موشکی و قصد دارند که نیروهای مسلح کشور را تضعیف کنند.

JamNewsImage06422200

آمریکایی ها طی ماه های اخیر بر لفاظی درباره پروژه براندازی در ایران افزوده و برای تحقق این آرزو دست به دامان گروهک بدنام منافقین شده اند.

۶۳۵۹۸۸۳۴۰۵۰۵۵۴۳۴۵۱

سردار سلامی در برنامه «نگاه یک»: عملیاتهایی که پس از این انجام می‌شود بنام شهید محسن حججی است

۴۱۳۱۷۶_۸۸۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،بندهاى برنامه ظریف بوى خیز دولت براى ایجاد نوعى انحصار و دیوارکشــى حول موضوع سیاست خارجى را مى دهد.

۱۳۹۶۰۲۱۹۰۰۰۷۴۵_PhotoA

سردار سرلشکر قاسم سلیمانی در پیامی به مناسبت شهادت محسن حججی، اطمینان داده که فرزندان دلیر ایران انتقام این اقدام ددمنشانه را خواهند گرفت.

n00539884-b (1)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،صحبت از انتخابات شد. من گفتم رأی نمی‌دهم و دلایل خودم را برای رأی ندادن داشتم. خیلی هم تند بودم، مهمانی تمام شد و پدرم هم شب به قم رفت.