بین‌المللی<< بخش

سرلشکر قاسم سلیمانی در این تماس تلفنی همچنین بر آمادگی دیگر گروه های جبهه مقاومت در منطقه برای دفاع از مسجد الاقصی تأکید کرد.

«با وجود آنکه پنتاگون هنوز بر متوقف ساختن کره شمالی و مبارزه با داعش تمرکز دارد، جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا، از برنامه ریزان و سیاستگذاران خواسته است تا اقدام مناسب در مقابل ایران را مورد بررسی قرار دهند…»

وب‌سایت zerohedge در گزارشی به نقل از منابع آگاه خود نوشته سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تازگی پیامی هشدارآمیز به فرمانده نیروهای آمریکایی در سوریه ارسال کرده‌ است.

دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد که ترامپ گمان می‌کند که اگر قدس را با نخوت و غرور بعنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت بشناسد؛ جهانیان از وی دنباله‌روی خواهند کرد، اما مشخص شد که رئیس جمهور آمریکا تنها و منزوی است و تنها اسرائیل با او همراه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس‌جمهور روسیه در سفری از پیش اعلام نشده وارد سوریه شده و با همتای سوری‌اش دیدار کرد.

یک دیپلمات اسرائیلی طی گفت‌و‌گویی با یک نشریه آمریکایی هشدار داد که احتمال تقابل بین ایران اسرائیل ظرف هفته‌های آینده بالا است.

دبیرکل سازمان ملل از دولت آمریکا خواسته تا با اعمال فشار بر عربستان سعودی به آنچه از آن با عنوان «جنگی احمقانه»‌ یاد کرده، پایان دهد.

بعد از شکست گروهک های تروریستی منافقین و داعش، آمریکایی ها در حال راه اندازی پایگاهی در آلبانی برای بازسازی مجدد آنها هستند.

حملات عربستان سعودی و ائتلافش به یمنی‌ها و محاصره این کشور ادامه دارد و کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در بیانیه‌ای درباره تشدید وضع فاجعه‌بار انسانی در یمن بر اثر تشدید درگیری‌ها هشدار داد.

وزیر امورخارجه بریتانیا، با پوشه قرمز رنگ خود به تهران آمده است. پوشه‌ای که نقش تاج ملکه انگلیس روی آن نقش بسته و مهم‌‌ترین دستور کار بوریس جانسون در تهران را مشخص می‌کند.

بایداذعان کرد که مواضع ایران در طول سال های گذشته در عرصه رژیم حقوقی خزر تا حد زیادی متاثر از تحولات سیاسی و زد وبندهای موجود در بین کشورهای ساحلی بوده است .

نخستین اشتباه ایشان این است که از انگلیس بابت این وضعیت گلایه کرده‌اند. ایشان باید بابت وضع امروز نه از انگلیس، که از امضاکنندگان برجام گلایه کنند و البته خود نیز بابت سهم و نقشی داشتند، از ملت پوزش بطلبند. پوزش واقعی، کنار کشیدن دست‌اندرکاران برجام از امور کشور است

نشست اتحادیه عرب با صدور بیانیه‌ای در محکومیت تصمیم آمریکا درباره قدس، پایان یافت.

نخست‌وزیر عراق از پایان جنگ علیه داعش در عراق خبر داد.

آیا اینبار قرار است شاه ماهی شکارشده توسط دستگاههای امنیتی در هیاهوی تبادل #نازنین_زاغری تقدیم انگلیسی‌ها شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رسانه ها از وزیر خارجه انگلستان سوال کنند: ۱ دستگاه امنیتی ام آی ۶ ( MI6 ) انگلستان از سال ۸۴ برای مقابله با پیشرفت سریع متخصصان ایرانی محوریت جاسوسی، خرابکاری صنعتی، شناسائی متخصصان علمی- فنی و جمع آوری اطلاعات در مورد نوع تخصص و میزان همکاری آن ها با نظام […]

نماینده سوئد: تصمیم ترامپ بر خلاف قطعنامه‌های شورای امنیت است که بر حفظ وضع کنونی قدس تأکید دارند. تغییر وضعیت قدس می‌تواند تبعاتی فراتر از مرزهای منطقه داشته باشد.

در واقع، این خاندان از آن دسته از صهیونیستهای ثروتمندی هستند که با وارد کردن پول‌های کثیف به کمپین‌های انتخاباتی، سیاستمداران را آلوده و وابسته به خود می‌کنند و در جهت منافع صهیونیزم به کار می‌گیرند.