بین‌المللی<< بخش

۱۳۹۶۰۷۱۵۰۰۲۱۸۰_PhotoA

دستگاه قضایی عراق، حکم بازداشت معاون رئیس منطقه کردستان را به دلیل اهانت به نیروهای امنیتی کشور در کرکوک، صادر کرد.

۱۳۹۳۰۱۱۸۰۰۰۴۶۷_PhotoA

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای بر عزم و اراده خود در مبارزه‌ی بی‌امان با نظام سلطه و صهیونیسم و توسعه‌ی توان دفاع موشکی کشور تاکید کرد.

۱۳۹۱۱۱۱۵۰۰۰۲۱۸_PhotoA

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در پیامی از همدلی و همراهی صمیمانه و مواضع انقلابی مردم و مسئولان از سپاه مقابل تهاجم روانی هیأت حاکمه آمریکا قدردانی کرد.

n00558709-b

حریث حسن القراوی عضو مرکز مطالعات خاورمیانه رفیق حریری (تحت نظارت شورای آتلانتیک مستقر در واشنگتن آمریکا) در مصاحبه با تارنمای این شورا تاکید کرد: سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هماهنگ‌کننده اصلی توافق کردها با دولت عراق بود.

photo_2017-10-19_06-10-22

رئیس‌جمهور سابق افغانستان در مصاحبه‌ای گفته آمریکا برای دستیابی به اهدافش در منطقه در حال حمایت از داعش است.

۶۸۶۶۳۵۱_۵۱۷

همیشه تصور افراد از جاذبه های گردشگری، مکانی مملو از زیبایی است که با رفتن به آن محل لحظاتی از هیاهوی روزمره دور شده و به آرامش دست پیدا می کنند؛ اما در این میان محیط هایی هستند که با رفتن به آنجا به رعب و وحشت شان افزوده می شود و باعث بالا رفتن هورمون آدرنالین در آنها می شود.

۶۳۶۴۳۹۳۹۸۷۵۲۰۳۶۸۶۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مرد افسانه‌ای ارتش سوریه پس از سال‌ها نبرد با تروریست‌های تکفیری سرانجام بر اثر انفجار مین در دیرالزور به شهادت رسید.

۱۳۱۸۱۶_۶۲۴

در حقیقت برجام نه به عنوان عاملی برای لغو تحریم‌ها، بلکه نقشه راهی برای نرمال سازی ایران است. به همین دلیل است که تاکنون تقریبا و تحقیقا هیچ دستاوردی برای ایران نداشته است.

۶۹۱۶۵۳۷_۲۸۴

رهبر معظم انقلاب گفتند: همه یقین داشته باشند که این بار هم آمریکا تودهنی خواهد خورد و از ملت ایران شکست خواهد خورد.

۲۰۷۸۸۳۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،«فارس» بودن سرزمین ما از خشکی تا دریا یک هویت است که نام هم جزیی از آن هویت تعریف می‌شود.

۱۳۹۶۰۷۲۴۰۰۲۰۰۵_PhotoA

پادشاه عربستان در جریان سفر اخیر خود به روسیه، به پوتین گفته است که مشکلی با ماندن بشار اسد در سوریه ندارد و تنها مشکلش روابط میان تهران و دمشق است.

۸۵۴۱۰_۱۰۴

سید هاشم الموسوی با تاکید بر عدم اعطای امتیاز سیاسی به جدایی طلبان گفت: رئیس اقلیم کرستان پیش از مذاکره باید از ملت عراق بخاطر برافراشتن پرچم اسرائیل عذرخواهی کند.

۱۳۹۶۰۶۲۹۰۰۱۷۰۶_Test_PhotoA

چند ساعت پس از تسلط نیروهای ارتش عراق بر ساختمان استانداری کرکوک و عقب‌نشینی نیروهای پیشمرگ از این استان داعش بر دو روستا در اطراف شهرستان دبس تسلط یافت که نیروهای عراقی درصدد بازپس‌گیری آن برآمده و اکنون درگیری‌هایی میان نیروهای دولتی و داعش در شهرستان دبس در غرب کرکوک رخ داده است.

۸۵۱۹۷_۷۵۵

بسیاری از کارشناسان معتقدند شدت این تحریم‌ها از فشار سال‌های ۹۰ – ۹۲ سنگین‌تر خواهد بود، اما این‌بار دیگر احمدی‌نژادی وجود ندارد که تحریم‌ها را گردن او بیندازند.

پرچم+ایران

وب‌سایت نشنال اینترست در گزارشی ضمن اشاره به احتمال لغو کامل برجام از سوی آمریکا، گزینه‌های تلافی‌جویانه ایران برای تنبیه واشنگتن و متحدان همراهش یعنی اسرائیل و عربستان را بررسی کرد.

۲۰۸۰۵۹۵

منابع خبری اعلام کرده‌اند که نخست‌وزیر ترکیه به مسعود بارزانی پیشنهاد داده است تا در مقابل بازگشایی گذرگاههای مرزی ترکیه، کرکوک و نفت آن را رها کند.

۱۳۹۶۰۷۲۴۰۰۱۶۷۵_PhotoA

مأموریت نیروهای مسلح عراقی برای «تأمین امنیت» استان کرکوک، در روز نخست شاهد تسلط بر چند حوزه نفتی، پایگاه نظامی و یک فرودگاه و همچنین بالا گرفتن اختلافات دو حزب مهم کردستان بود.

ایران

تنها یک روز از سخنان مضحک ترامپ علیه ایران نگذشته که حالا اروپایی ها دست به کار شده اند و کشورهایی همچون انگلیس و فرانسه و آلمان خواستار محدود کردن برنامه موشکی ایران شدند.