اخبار گیلان<< بخش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید «سجاد طاهرنیا» از شهدا مدافع حرم گیلانی می باشد که به فرموده پدر بزرگوارش در خانواده به عنوان یک الگوی اخلاق اسلامی بوده است.

سردار همدانی رفتاری ساختارمحور داشتند و اهل نوآوری، خلاقیت و ابتکار عمل بودند؛ ایشان به مرحله ای رسیده بودند که تشخیص ها و تدابیرشان همواره کارساز بود

رئیس پلیس‌راه استان گیلان از ترافیک چهار کیلومتری در محور منجیل به رودبار در آخرین روز سال خبر داد.

در حال حاضر ترافیک در تمامی محورهای شمالی کشور و همچنین تهران-قم به صورت نیمه سنگین گزارش شده است.

انتصاب ۳ بانو در عناوین مدیرکل دفترفنی استانداری، مشاور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در امور سازمان های مردم نهاد و بخشدار مرکزی لاهیجان .

شهردار لنگرود گفت: توسعه پارک فجر می‌تواند موجب جذب گردشگر شود که دراین‌باره طرح مطالعاتی آن انجام‌شده است که بعد از تصویب در کارگروه گردشگری استارت آغاز این پروژه زده می‌شود که موجب جذب و ماندگاری گردشگر خواهد شد.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی تحقق اقتصاد مقاومتی را مستلزم جهاد و کوشش مضاعف دانست و گفت: وضعیت اقتصاد کشور و معیشت مردم باوجود تلاش‌ها نگران‌کننده است.

سخنگوی فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی از مانع‌تراشی‌های پی‌درپی و ایجاد بی‌رغبتی در سرمایه‌گذاران بخش گردشگری انتقاد کرد و گفت: علیرغم فقدان زیرساخت‌ها شمال مقصد گردشگران است.

در این فیلم بخشی از مستندات جرائم بقایی از راز کیف میلیاردی تا اختلاس با سندسازی‌های صوری را مشاهده می‌کنید.

استاندار گیلان : همه ۳۰۸ میلیارد ریال تسهیلات توسعه روستایی باید در مسیر اشتغالرایی هدایت شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از راه‌اندازی گروه جهادی در ایام نوروز برای محرومت زدایی خبر داد و گفت: جهادگران گیلان آماده ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان و قشر مستضعف جامعه هستند.

مدیر سازمان تعاون روستایی گیلان گفت: توزیع ۱۳۰ تن سیب و پرتقال شب عید از پنجشنبه در گیلان آغاز شد.

مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های گیلان در هفته آخر در لاهیجان با جنجال بزرگی همراه بود و در یکی از مسابقات حساس آن داور لیگ برتری فوتبال ایران مورد ضرب و شتم و حملات بی‌سابقه‌ای قرار گرفت.

دویست و هفتادوسومین جلسه شورای عالی کار و دهمین نشست این شورا برای تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال ۹۷ درحالی بدون نتیجه به کار خود پایان داد که وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از نزدیک شدن دیدگاه و آرای شرکای اجتماعی دولت ( نمایندگان کارگران و کارفرمایان ) به یکدیگر­خبر داد .

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: ‌فداکاری‌های شهید املاکی در میدان نبرد و جانفشانی که به‌خاطر نجات بسیجی همرزمش داشت نه تنها برای رزمندگان دوران دفاع مقدس بلکه الگویی همیشه زنده برای جوانان ایران اسلامی در همه صحنه‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،اسفندیار رحیم مشایی معاون دولت احمدی‌نژاد دقایقی پیش بازداشت شد.

تلگرام اعلام کرد که ایران و چند کشور دیگر حق خرید ارز رمزنگار «گرم» را از پلت فرم این شرکت ندارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،آخرین نماز جمعه سال ۹۶ امروز ۲۵ اسفند در شهرستان های گیلان با حضور مردم و مسئولین برگزار شد.