اخبار گیلان<< بخش

shahid-hadi-akbari-2

بگو کدام گوشه این لاله زار دنبالت بگردم؟ دلم گواهی می دهد تو یک گوشه آرام، زیر سقف آسمان آرام گرفته ای و حالا غیر از ما خیلی های دیگر هم می آیند و سفره دلشان را برایت پهن می کنند. حالا مزار تو نه این قبر خالی توی دلهای تنگ، توی چشمای خیس، توی مشت های گره کرده است…

download

سردار مهاجر و پاسدار قرآن احمدرضا مظلومی در سال ۱۳۴۲ در رودپشت خشکبیجار از توابع شهر رشت که در ۳۵ کیلومتری این شهرستان واقع شده است چشم به عالم فانی گشود و در دامان پدر و مادری دلسوز و مذهبی رشد و نمو یافت و از همان اوان طفولیت که نماز خواندن را آغاز کرده بود صفات برجسته ای همواره وی را نسبت به سایر بچه های هم سن و سالش متمایز می ساخت

۷۲۲۸۰_۲۹۶

نام مرا (نام فرزندم) بگذار زیرا در این عملیات شهید خواهم شد… در سال ۶۵ با عنایت ایزدی فرزند دوم حسین در صحت و سلامت دیده به جهان گشود و همنام با آن شهید رشید نام گرفت.

۱۳۹۳۰۱۰۳۱۵۴۳۰۸۲۴۵۲۴۰۰۹۹۳

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا شهید حسین املاکی را عاشق و دوستدار امام راحل خواند و گفت: شایستگی‌های حسین املاکی بود که او را سربازی شایسته برای امام راحل درست کرد و چنین شد که در بمباران شیمیایی حلبچه ماسک خود را در آورد و به صورت همرزمش بست.

حسین-املاکی-۱۱

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تصاویر کمتر دیده شده ای از سردار شهید قهرمان “حسین املاکی” را مشاهده کنید.

thm_77820_813

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،از سردیس سردار همیشه قهرمان استان گیلان شهید حسین املاکی امروز در شهرستان لنگرود رونمایی شد.

shahidamlaki

نماهنگ «قهرمان» کاری ازمصطفی احمدی خواننده ارزشی استان گیلان بمناسبت بیست ونهمین سالگرد شهادت سردارهمیشه قهرمان گیلان شهید حسین املاکی…

وعده ما: امروز چهارشنبه ۹فروردین ۹۶ ساعت ۴ عصر مسجد جامع لنگرود .

rhem-tkgepoor-fla

برادران و خواهران ! پدران و مادران !

هوشیار باشید ، نگذارید این انقلاب که با خون جوانان، شما امت حزب الله به پیروزی رسیده است؛ توسط ضد انقلابها به انحراف کشیده شود .

شهید حسین فلاح زرین کار...ماسال

پیام من به دوستان و آشنایان این است که برادران و خواهران شما ادامه دهنده خط سرخ شهدا هستید و اگرخون خون شهدا را کوچک بشماریید خداوند در آخرت یقه شما را می چسبد.

images

بعد از عملیات نصر ۴ شهید داودحیدری به پیشنهاد شهید محمد اصغریخواه فرمانده گردان کمیل بعنوان مسئول گروهان خیبر انتخاب گردید و تا زمان شهادت در این گروهان انجام وظیفه می نمود.

Abdi-Edit-

شهید عبدی جوانی پر شور، دلسوز و پرتوان بود. وی دارای منش مذهبی و متعهد به رعایت ادب نسبت به دیگران بود. چیزی که بیشتر برای او مهم بود عمل به دستورات الهی و اطاعت از فرمان خدا بود. غیرت و مردانگی و سخاوت و کرامت در وجودش موج می زد.

۱-۱۷

… اخلاق خوب او (سردارشهید محمد رضا تقی پور) باعث جلب توجه اطرافیان می شد و با تبحر خاصی که در فنون رزمی داشت آموزشهای ویژه ای را برای نیروها ترتیب می داد و به این شکل جسم و روح نیروهای خود را پرورش می داد.

images

شهید لطیفی: اگر تابحال اعمال شما خوب نبود از این به بعد اعمالتان را صحیح کنید و به سوی خدا بیائید به یاد تاریکی قبر و فشار باشید

????????????????????????????????????????????????????????

سخنی دارم با شما مادران و مادران آینده انقلاب؛ شما باید زندگی را در زیر سایه اسلام عزیز شروع کنید و فرزندانی پاک و حافظ قران و اسلام را به جامعه تقدیم دارید و اگر این عمل شما تحقق یابد شما مادران اجر عظیمی پیش خدا خواهید داشت چون امروز کودکان آینده سازان امیدهای فردای ما هستند

۱۷۶۸۴۸

اسمش نامجوی بود، بر خلاف خُلقش که اصلاً به دنبال نام و شهرت و مقام نبود. به قول معروف، نام را در گم­نامی می‌جست. در یکی از روزهای سرد سال ۱۳۱۷ در بندر انزلی متولد شد،‌۲۶ آذر ماه.

۴۲۳۸۰۳۲۷۳_۱۴۲۵۳

یادی که دردلها هرگز نمی میرد یاد شهیدان است؛

shahidhamidrezaniakijirandeh-4-252x323 copy

شهید حمید رضا نیاکی جیرندهی دانش‌آموز سوم راهنمایی بود. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. سیزدهم آبان ۱۳۶۲، در پنجوین عراق بر اثر اصابت ترکش به سر و صورت، شهید شد.

۱۳۹۶۰۱۰۶۰۰۰۰۹۳_Test_PhotoJ

چهارمین همایش سراسری رزمندگان گردان کمیل ۱۰ فروردین ماه جاری در پادگان حضرت ولی عصر(عج) تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نزسا مستقر در لنگرود برگزار می‌شود.

 • اسفند ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « بهمن   فروردین »
   123456
  ۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
  ۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
  ۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
  ۲۸۲۹۳۰