اخبار گیلان<< بخش

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-07-23 20:24:27Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اولین اسکناس ایران را کمپانی هنری شرودر برای بانک شاهنشاهی ایران (بانک شاهی) در قطعات ۱ و ۲ و ۳ و ۵ و ۱۰ و ۲۰ و ۱۰۰ و ۵۰۰ و ۱۰۰۰ تومانی چاپ کرد.

۱۳۹۶۰۵۰۲۰۰۰۲۹۳_Test_PhotoH

غیرقابل‌اعتماد بودن، نقض عهدهای مکرر طرفین متعهد، برگشتن به فعالیت‌های هسته‌ای قبل از برجام و اقدام متناسب هیئت نظارت بر برجام از مهم‌ترین دغدغه‌های مجمع نمایندگان گیلان است.

n00535399-b

«فَوَجَدْتُهَا فِی تَرْکِ الْمَعْصِیَهِ» گناه مزه عبادت را از انسان می‌برد…شخصی نزد پیغمبر(صلی الله علیه و آله) آمد و گفت چرا من از مرگ می‌ترسم؟ فرمود «أَ لَکَ مَالٌ»(خصال صدوق، ج‏۱، ص‏۱۳) تو سرمایه داری؟ گفت بله پول دارم فرمود بخاطر همین است چون پول داری می‌ترسی.

photo_2016-09-18_10-32-40-250x172

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه گیلان یکی از قطب‌های تولید برنج کشور است، گفت: بیش از۳۵ درصد برنج کشور در گیلان تولید می شود.

AndroidOnlineNewsImage

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش باران امروز در سه استان رخ می دهد.

۱۳۹۶۰۵۰۲۰۰۰۰۱۶_Test_PhotoH

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه امروزه شاهد تشدید تحریم‌های ناجوانمردانه از سوی اروپا و آمریکا علیه ایران هستیم، تصریح کرد: تحریم‌های فعلی آمریکا علیه ایران برگردان تحریم‌های قبل از برجام است و با روی کار آمدن دولت ترامپ وضع تحریم‌ها قوت بیشتری نیز گرفته است.

۱۳۹۶۰۵۰۱۰۰۱۴۰۱_Test_PhotoH

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: از سرپرست شهرداری تقاضا دارم لیست رسانه‌هایی که این مبالغ را دریافت کردند به اطلاع اعضای شورا برساند تا بررسی کنیم که در قبال چنین پرداخت‌های هنگفتی چه خدماتی توسط رسانه‌های مذکور به شهرداری ارائه‌شده است.

۱۳۹۵۱۲۲۰۰۰۰۳۲۰_PhotoA

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای به حاشیه نرفتن پرسپولیس تا به حال سکوت کردم اما به وقتش به هواداران می‌گویم مدیران باشگاه با من و امثال من چه کردند.

۵۷۵۲۵۲۹۳

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان از مهار پنج مورد حریق در پارک ملی بوجاق خبر داد که توسط افراد فرصت طلب برای تصرف اراضی این اکوسیستم ارزشمند برپا شده بود.

۱۳۹۲۰۹۱۰۱۴۳۶۳۶۴۴۶۱۶۵۰۲۸۴

میرزاکوچک خان برای‌ ملاقات با رشیدالممالک خلخالی به سوی گیلوان‌ حرکت کرد. در دامنه کوه گیلوان، دچار‌ بوران‌ و برف شدیدی شده، افرادش یکی‌ پس‌ از‌ دیگری‌، یا‌ از‌ کوه پرت شدند‌ و یا‌ راه را گم کرده، زیر برف ماندند.

images

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد عبدالله زاده پاشاکی که به تازگی از سوی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه به امامت جمعه پرند انتخاب شده بود، اولین نماز جمعه خود را با حضور مسئولین شهرستان رباط کریم و مردم این شهرستان اقامه کرد.

۲rql_img_6578

مسئول نمایندگی سپاه ناحیه رشت در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سپاه ناحیه رشت ضمن بیان فرازی از نامه حضرت علی(ع) به فرمانده بحرین، اظهارکرد: اگر با انصاف سخن بگوییم آنچه که از سرهنگ پاسدار مجید دوهندو دیده ایم،عشق ، ایثار و تلاش شبانه روزی ایشان بود..

IMG_0156_0

از استاندار محترم گیلان این انتظار می رود که جامعه بزرگ مطبوعاتی گیلان را تنها در چند نفر خلاصه ننموده و فرصتی را برای برگزاری یک نشست مطبوعاتی با دعوت از تمامی رسانه ها و خبرنگاران مستقل مهیا سازند.

IMG02353439

دبیرجبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلانباتأکید براینکه دلواپسی عین ارزش است گفت: کسی که اندیشه کدخداباوری داشته باشد توسری‌خور نظام سلطه می‌شود.

۱۳۹۶۰۴۲۹۰۰۱۲۲۱_Test_PhotoH

عضو خبرگان رهبری بابیان اینکه عده‌ای از خدا بی‌خبر به بیت‌المال هم رحم نمی‌کنند گفت: امام علی (ع) در مقابل درخواست برادرش از بیت‌المال، واکنش تندی نشان داد ولی عده‌ای امروز با استفاده از جایگاه خود برای اطرافیانشان امتیازهایی را در نظر می‌گیرند.

۱۳۹۶۰۴۳۰۰۰۰۵۸۴_Test_PhotoH

امام‌جمعه موقت بندرانزلی بابیان اینکه انقلابی بودن و انقلابی ماندن، هزینه دارد و باید خیلی از مشکلات را به تن خرید گفت: اگر روحیه انقلابی و عمل انقلابی را کنار بگذاریم قطعاً ضربه خواهیم خورد.

۱۱۹۳۰۳۰_۲۴۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، تکواندو کار مسیحی اهل فیلیپین امروز در رشت به دین مبین اسلام مشرف شد.

۹۶۹۹۱_۷۲۶

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، شهید مرحمت ثانی مزار پاکش در شاندرمن است . او از خود یک پسر و یک دختر به یادگار گذاشته است .او از خود پنج قطعه عکس بر جای گذاشت . در رابطه با او یک برگ تصویر شناسنامه و یک برگ زندگی نامه نیز موجود است .