اخبار گیلان<< بخش

DSC_5998

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: نابودی داعش نزدیک است و تا ۲ ماه دیگر نابودی این شجره خبیثه را جشن می‌گیریم و ایران، روسیه، سوریه و عراق باید این جشن را برپا کنند.

IMG11232362

معاون فرهنگی، آموزشی و پرورشی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در بیش از ۱۰۰ مساجد و تکایای گیلان خبر داد.

اشجر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با بیان اینکه یوم‌الله ۱۳ آبان فرصت مناسبی است تا همگان وظیفه خود را در پیشگاه شهدای گرانقدر به درستی انجام دهند تصریح کرد: یوم‌الله ۱۳ آبان یکی از روزهای خاطره‌انگیز انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۶۰۶۲۹۱۰۵۴۰۱۸۴۶۱۱۹۷۷۳۱۴ (۱)

پدر شهید مدافع حرم “مرتضی حسین‌پور شلمانی” می‌گوید: پسر شهیدم همواره یک سنبل ۳۱۳ را در نزد خود نگهداری می‌کرد و این سمبل هرگز از او جدا نمی‌شد.

n00551356-b

هرکسی بود سکوت می‌کرد، بغض می‌کرد، دلش آتش می‌گرفت. سردار سلیمانی که حاج‌قاسم بود آرزو کرد که‌ ای‌کاش مرتضی می‌ماند و او به جایش می‌رفت، که وقتی خبر شهادتش را شنید تا صبح نخوابید، وای به مادرش، به سه خواهرش، به همسرش که هنوز بغض دارند.

۱۷۶۰۶۴_۲۶۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،چند سالی است که چاپ کارت دعوت برای مراسم محرم باب شده اما این پدیده با پیچیدگی های تازه ای همراه شده است.

۱۷۵۹۱۸_۴۶۲

سردار بهرام نوروزی در خصوص تغییرات مربوط به کسرخدمت ایثارگری والدین اظهار داشت: برابر ابلاغیه جدید ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان متولد ۷۲ به قبل که غیبت سربازی دارند، می توانند از کسر خدمت جبهه، جانبازی و آزادگی والدین خود بهره مند شوند.

۱۳۶۴۳۴۳

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان با اشاره به اجرای برنامه دستگاهها در گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهارداشت: اصحاب رسانه برنامه دستگاهها در هفته دفاع مقدس را داوری کنند.

۱۳۹۶۰۶۲۹۰۰۰۱۰۶_Test_PhotoH

مسئول انجمن راویان فتح سپاه قدس گیلان افزود: جنگ تحمیلی از بزرگ‌ترین جنگ‌های یک‌صد ساله اخیر بود که صدام به خواسته‌های خود نرسید و با صدها هزار سرباز کشته و زخمی و همچنین با دست چرک و نماز قضا به پشت مرزها بازگشت و از ما عذرخواهی کرد.

۶۷۸۶۸۶۴_۹۸۷

امام جمعه عباس آباد مهرستان گفت: سه تن از طلاب مدرسه دینی فیض العلوم نَسکند سرباز فوت کرده اند.

۱۳۹۶۰۴۱۹۱۱۱۰۳۹۸۷۹۱۱۳۶۱۱۳۴

معاون بهبود تولیدات سازمان چای با بیان اینکه در سال ۹۶ بیش از ۹۰ تن چای در شمال کشور تولید شد گفت: به‌دلیل خشکسالی و عدم بارندگی تولید چای نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد کاهش یافت.

۱۳۹۶۰۶۲۸۰۰۰۰۶۴_Test_PhotoH

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در نمایش بزرگ ستارگان درخشان ۳ هر شب به‌قیدقرعه ۲ نفر هدیه کمک‌هزینه به کربلای معلا و ۳ نفر هدیه کمک‌هزینه مشهد مقدس را نیز در دستور کار خودداریم

۲۰۵۴۸۱۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،وارد دنیای بازی که می‌شود انگار ارتباطش با همه دنیای پیرامون قطع و نبض زمان از دستش خارج می‌شود.

n00550684-b

ظهر عاشورا بعد از آن همه مصیبت، امام حسین (ع) خودش را دوباره و به طور کامل به مردم معرفی می کند. همه سپاه مقابل، گواهی می دهند که او را به جزئیات می شناسند؛ و درست در همین نقطه طلایی، امام حسین (ع) به آنان اثبات می کند که شما می دانید اما نمی فهمید. در همین «فاصله دانستن تا نفهمیدن» است که خون امام معصوم بر خاک ریخته می شود.

علی-آقازاده-۷۴۸x498

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه آمریکا مجبور بر ماندن در برجام است، گفت: اجماع مجدد جامعه جهانی با خروج آمریکا از برجام لازم نیست.

۱۳۹۶۰۶۲۱۱۵۱۳۴۵۵۵۳۱۱۹۱۱۰۵۴

مرتضی حسین پور فرمانده عملیات قرارگاه حیدریون در سوریه و فرمانده شهید محسن حججی بود. او صدها نفر همچون محسن حججی را زیر دست خود پرورش داد تا تکفیری‌ها نتوانند حتی به بخشی از خواسته‌های خود در منطقه برسند.

۱۳۹۶۰۶۲۵۰۰۲۳۴۵_Test_PhotoH

متأسفانه در کشور به مقوله فرهنگ در تمام حوزه‌ها کم‌توجهی شده و دولت‌مردان توسعه را در عمران و آبادانی دیده‌اند

۱۳۹۵۱۲۰۱۱۶۵۱۱۷۳۳۰۱۰۰۵۳۱۳۳

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فرمانده لشکر زرهی ۸ نجف اشرف جزئیات کشف بمب در نجف‌آباد اصفهان را تشریح کرد.