اخبار گیلان<< بخش

۱۳۹۵۰۵۱۴۲۰۵۳۳۰۷۵۲۸۲۹۰۲۱۴

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه شهرداری رشت با بحران مالی رو به رو است، گفت:‌ پرداخت حقوق پاکبانان، کارگران، نگهبانان و بازرسان خطوط تاکسیرانی در دستور کار جدی قرار بگیرد.

۶۷۲۷۷۴

دکتر نیکفر: راه‌های بخش دیلمان با استقرار و فعالیت کارخانه سیمان سبز گیلان تخریب و غیرقابل استفاده شده است و در شهرستان سیاهکل طی یک ماه اخیر بیش از ۲۰نفر در تصادفات فوت کرده‌اند، آیا اقدام فوری مسئولان را نمی‌طلبد.

۲۰۱۷۰۶۱۰۰۲۹۰۴۲۶۵۵۴_Orig

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اکنون که رئیس جمهور منتخب با رای مردم مشخص شده است، ادامه فعالیت جبهه نیروهای مردمی انقلاب ضرورت ندارد.

IMG00022-2-359x235

سمیعی: اسلحه فرد تروریستی داعش از نوع کلاشینکف بود، بعد از تیراندازی به سمت من که ایشان نفر اول فرد تروریستی بود که وارد مجلس شده بود در یک دست اسلحه کلت و در دست دیگرش اسلحه کلاشینکف وجود داشت، ضمناً جلیقه انتحاری هم به خودش بسته بود.

۱۳۹۶۰۴۰۳۰۰۱۷۵۱_Test_PhotoH

متأسفانه یک عده غرب‌گراها و انسان‌های کم‌صبر و فرصت‌طلب و قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز به دنبال این هستند تا قدرت را در دست بگیرند و یک چراغ سبزی و چشمکی به غرب و رؤسای خودشان بزنند و این پیام را بدهند که بله ما در حال کند کردن سرعت روند انقلاب هستیم.

JamNewsImage13244048

ماه رمضان ماهی است که مردم برای کمک به فقیران به رقابت می پردازند. بخشش و انعام به عالی ترین حد خود می رسد. خانه ها و سر سفره ها پر از میهمانان می گردد. مهربانی ها و غذا ها تقسیم می گردد. روزه باعث تزکیه بدن و روح می شود. با به پایان رسیده ماه رمضان، مردم به انتظار ماه رمضان دیگر می نشینند و از این که توانستند یک ماه را به خوبی و خوشی در عبادت و اطاعت خداوند سپری کنند، جشن می گیرند. به این روز، عید فطر گفته می شود.

۱۳۹۴۰۱۱۷۱۰۳۸۲۰۶۹۶۵۰۴۸۴۴۴

رزمایش به فضل الهی با موفقیت انجام پذیرفت و بر خلاف آنچه در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شده است، صدای شلیک‌های شنیده شده، ناشی از تمرینات بوده و هیچ مشکل امنیتی وجود نداشته است.

۱۳۹۶۰۱۳۱۱۰۱۲۳۳۹۱۲۱۰۵۸۲۵۵۴

مدیر جهاد کشاورزی املش گفت: گل گاوزبان کاران املشی امسال ۸ هزار و ۴۵۰ کیلوگرم گل گاوزبان برداشت و به بازار مصرف عرضه کردند.

۴۰۴۱۶۸_۳۵۸

زکات فطره امسال طبق نظر اکثر مراجع، برابر با ۶۰۰۰ تومان (معادل سه کیلوگرم گندم) یا ۱۵هزار تومان (معادل سه کیلوگرم برنج) اعلام شده است که خانواده‌ها بر اساس قوت غالب خود آن را پرداخت می‌کنند.

n00529000-b

*اشاره آقای صالحی به این عبارت که «هنوز هم می‌توان برجام را از شکست نجات داد»، حاوی معانی لاحقی است که تأمل در آنها حقایق زیادی را آشکار می‌کند.

n00529019-b

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یک منبع آگاه ماجرای تیراندازی در فرودگاه مهرآباد را تشریح کرد.

۱۳۹۶۰۴۰۳۰۰۰۶۲۷_Test_PhotoH

الهیان با اذعان به اینکه در کنار سختی قضاوت مدیریت کار دستگاه قضاوت بسیار زیاد است، بیان کرد: مردم فکر نکنند که قاضی هر تصمیمی را می‌تواند بگیرد بلکه باید مراجعه‌کنندگان اذعان داشته باشند که ملاحظات در دادگستری حکم می‌کند و بایدهای بالادستی فایده‌ای در اجرای حکم ندارد.

images

اگر جبهه مردمی انقلاب اسلامی گیلان قصد ادامه کار ،امتیاز گیری و موفقیت دارد، باید از برخی جریانات مرموز، چند چهرگان و ظاهرالصلاح های معنوی که با روح ولایتمداری و انقلابی گری بیگانه اند فاصله ی خود را حفظ کند. دست از ” پیران و شکست خوردگان ادوار” بردارد و پوست اندازی کند

۱۳۹۶۰۴۰۲۰۰۰۹۵۸_Test_PhotoH

امام‌جمعه لاهیجان گفت: با تصویب برجام، قرار بود عزت و سفره‌های رنگی به منازل مردم بیاید ولی مجدد تحریم‌های جدید علیه ایران تصویب شد که این موشک‌ها پاسخ دندان‌شکن به تحریم‌های جدید بود.

۱۳۹۶۰۴۰۲۰۰۰۲۹۱_PhotoA

پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی مرتبط با عید سعید فطر را اعلام کرد.

۱۳۹۶۰۴۰۱۱۲۳۱۳۳۲۸۰۱۱۲۱۱۴۰۴

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان گفت: هیچ کدام از سه ورزشگاه اصلی استان یعنی عضدی و سردار جنگل رشت و تختی بندرانزلی از استانداردهای لازم جهت برگزاری بازی‌های لیگ برتر و آزادگان برخوردار نیستند.

۱۱۱۱۸۷۶_۳۶۷

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا مردم روزه دار گیلان هیمنه پوشالی استکبار را فرو ریخت.

قربانی

نماینده ولی‌فقیه استان بابیان اینکه یهودیان برای تصاحب زمین‌های مردم شروع به جنگ کردند گفت: یهودیان در قدس شروع به کشتن مردم کردند و هفت میلیون فلسطینی را آواره و بی‌پناه کردند.