حوادث<< بخش

خواننده زیرزمینی که مدیر یک استودیوی ضبط صدا را در تهران با شلیک گلوله از پای درآورده بود، در آخرین جلسه بازپرسی جنایت را برگردن همدستش انداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تکنسین‌های اورژانس از ساعت ۱۶ در ۱۷۳ نقطه تهران مستقر شده و اقدام به امدادرسانی به حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال کنند البته آتش‌نشانان هم در نقاط پرتردد شهر حضور خواهند داشت.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت با اشاره به افزایش آتش‌سوزی‌ها نسبت به سال گذشته از ثبت ۴۵ سانحه آتش‌سوزی در رشت براثر رها کردن بالن آرزوها خبر داد و گفت: یک خودروی آتش‌نشان در محله معلولین مورد اصابت اکلیل سرنج قرارگرفته است.

ساخت نارنجک دستی به مصدومیت شدید یک جوان ۱۹ ساله، تخریب خانه دو طبقه و مجروحیت یک آتشنشان منجر شد.

دختر خانواده ثروتمند ترکیه ای در یک سانحه هوایی در آسمان ایران همراه چند تن از دوستانش جان خود را از دست دادند.

یک متخصص طب اورژانس با اشاره به خطرناک‌ترین سوختگی‌های ایجاد شده در چهارشنبه سوری گفت: صورت، کف دست، انگشتان، کشاله ران، ناحیه تناسلی، کف پا و مفاصل، حساس‌ترین بخش‌های بدن هستند که در صورت سوختگی و بی‌توجهی به درمان اصولی، سبب محدودیت در حرکت در آن ها می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،جلسه محاکمه راننده اتوبوس حوادث خیابان پاسداران در شعبه نهم دادگاه کیفری شماره یک استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، با نظر قاضی کشکولی رئیس شعبه نهم دادگاه کیفری شماره یک استان تهران محمد ثلاث راننده اتوبوس دیوانه عامل شهادت مأموران نیروی انتظامی فردا محاکمه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،قیمت دیه کامله در ماه‌های غیرحرام از ابتدای سال ۱۳۹۷ مبلغ ۲۳۱ میلیون تومان تعیین و ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،پرونده داور بازی استقلال و العین،‌ شاید برای مدت‌ها داوران مالزیایی را از سطح اول آسیا دور کند.

زلزله‌ای به بزرگی ۵٫۴ ریشتر حوالی شهرستان کهنوج را در استان کرمان لرزاند.

یاسوج- مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از اعلام هویت هشت تن از جانباختگان سانحه هوایی تهران- یاسوج خبر داد.

وزارت دفاع روسیه در خبری فوری از سقوط یک هواپیمای روس در «الحمیمیم» سوریه خبر داد؛ هواپیمایی که ۲۶ مسافر و ۶ خدمه داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،جسد صیاد رودسری بعد از حدود یک ماه پیدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،۵ واحد تجاری در شهر کلاچای از توابع شهرستان رودسر امروز در آتش سوخت.

جانشین ستاد بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: کوهنوردان توانستند جعبه سیاه هواپیمای ای تی آر ۷۲ تهران- یاسوج را در ارتفاعات دنا پیدا کنند.

عزیز فیلی معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد : روز گذشته جمعه ۱۱ اسفند، توانستیم ۴ کیسه حامل پیکر جانباختگان این حادثه را در عملیات جستجو با بالگرد و طی دو پرواز از ارتفاعات به پایین انتقال داده و تحویل پزشکی قانونی دهیم.

جواد علی‌محمدی از سربازان گیلانی یگان امداد تهران بزرگ است که در اغتشاشات خیابان پاسداران تهران مجروح شد مشاهدات عینی خود از این فاجعه را بازگو کرد.