حوادث<< بخش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،چهار زن که در حوادث اخیر اصفهان مرتکب اقدامات غیرقانونی شده بودند، توسط دستگاه امنیتی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، در این مراسم که در پایانه مسافربری اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد حدود ۲ تا ۳ هزاز نفر از شهروندان گیلانی به ویژه شهروندان بندر انزلی حضور داشتند.

سیاوش‌پور عنوان کرد: با توجه به حساسیت‌های بسیار بالایی که در خصوص این پرونده در جامعه و اذهان عمومی وجود داشته و دارد درخواست کرده‌ایم تا با توجه به این موارد نسبت به رسیدگی هرچه سریعتر آن اقدام شود.

عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی امروز گفت :۸ نفر از ۳۲ جان باخته حادثه نفتکش سانچی گیلانی اند.

بانوی جوانی از یک خانواده ثروتمند گیلانی که دانشجوی دانشگاه گیلان هم بود روز یکشنبه ۱۷ دی پس از پایان کلاسش وقتی از دانشگاه بیرون رفت تا به خانه برگردد یکی ازدوستانش را دید که سوار بر خودرو درمسیرمنتظرش بود.اما زن جوان نگون بخت نمی‌دانست قراراست به کمینگاه مرگ در یکی از ویلاهای ساحلی زیباکنار برود.

مأموران سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی موفق به دستگیری لیدرهای فعال در زمینه موسیقی زیرزمینی در مشهد شدند.

فرمانده انتظامی انزلی از دستگیری قاتل جوان ۲۰ ساله که در نزاع خیابانی با چاقو فردی را به قتل رسانده بود، توسط مأموران انتظامی این شهرستان در کمتر از یک ساعت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، مسئولیت رفع انسداد آن مستقیما با آقای روحانی و جواد آذری جهرمی است.

یک مقام مسئول از عدم امکان امدادرسانی به نفتکش ایرانی به علت انفجارهای متعدد و گسترش آتش در شعاع چندین متری نفتکش خبر داد و گفت: تکاوران ایرانی از بامداد امروز به وقت ایران در اطراف نفتکش در شناورهایشان مستقر هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،گروه عملیات تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛ در حال انتقال به درون نفتکش سانچی هستند.

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از کشف محموله حاوی مواد انفجاری و کمربندهای انتحاری در منطقه مرزی سراوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،عبدالله گنجی در توئیتر خود نوشت: دیروز بی بی سی گزارشی از تعداد شهدا فاطمیون پخش کرد و امروز نوشت افغانستان از ایران خواسته فاطمیون را منحل کند. مجلس انگلیس هم خواستار قرار گرفتن نام سپاه در گروه های تروریستی شد. ظاهرا مرحله بعد از اغتشاش چانه زنی برای امنیت صهیونیست […]

تعداد زیادی از مطب‌های طب سنتی گیلان به گفته وزارت بهداشت به دلیل نداشتن مدرک معتبر طبابت بسته شدند اما فعالان طب سنتی وجود رانت و مافیا را از دلایل بست شدن مطب‌های خود می‌دانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، پلیس سارقان خودروی ۲۰۶ را در مخفیگاهشان در رشت دستگیر کرد.

مدیر کل زندانهای استان تهران گفت: خودکشی سینا قنبری در دستشویی زندان اوین تایید می‌شود.

در این چند سال اخیر به علت استفاده از آنتی بیوتیک ها و تزریق آنها به مرغ ها متخصصان تغذیه به همه مردم توصیه می کنند که از فراورده های جانبی طیور زیاد استفاده نکنند و در مصرف مرغ نکاتی را رعایت کنند تا سلامت بدن شان را تضمین کنند و از بروز بیماری های مختلف پیشگیری کنند.

سخنگوی ناجا از شناسایی طراحان و صحنه‌گردانان اصلی اغتشاشات اخیر و همچنین دستگیری عاملان هتک حرمت به پرچم و مسببان رهایی خودروی آتش‌نشانی خبر داد.

به دنبال اعتراضات مردم در چند شهر کشور نسبت به مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور،۱۵ تن از فعالین اصلاح طلب در قالب یک بیانیه به تبیین . ارائه راهکار اتفاقات پیش آمده پرداختند.