حوادث<< بخش

عصر دیروز بارش شدید باران به مدت ۲۰ دقیقه و طغیان رودخانه در گنجه رودبار علاوه بر اینکه موجب آبگرفتگی خانه ها شد به تاسیسات برق رسانی ، آبرسانی ، محصول زیتون و معابر این روستا خسارت وارد کرد.

تروریست ها از ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد روز شنبه در محل حاضر و مجددا ۸ صبح وارد صحنه شده وکارها را چک کردند و نهایتا ۹ صبح عملیات تروریستی را آغاز کردند.

سید محمود علوی گفت: تک تک تروریست‌ها را به سزای اعمالشان خواهیم رساند.شماری از عوامل مرتبط با حادثه تروریستی اهواز دستگیر شده اند

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: دوشنبه این‌هفته عزای عمومی است و پیکرهای شهدای حادثه تروریستی اهواز از حسینیه ثارالله تا چهارراه سلمان فارسی این شهر تشییع می‌شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری نیروهای امنیتی و سیاسی استان خوزستان برای بررسی علل حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز گفت که سرنخ‌هایی به دست آمده و به زودی نسبت به شناسایی عاملین این حمله و مجازات آن‌ها اقدام خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد حمله تروریستی اهواز ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان در تشریح حادثه تروریستی امروز اهواز گفت: هدف اصلی تروریست‌ها مردم بی‌گناه و سپس جایگاه مقامات و مسئولان بود.

سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ، پیرامون حادثه تروریستی که امروز در جریان رژه نیروهای مسلح در اهواز رخ داد، اظهار داشت: این حمله تروریستی حوالی ساعت ۹ صبح در پارکی واقع در پشت جایگاه رژه در بلوار قدس اهواز رخ داده و اعضای این تیم تروریستی ۳ نفر از تروریست‌ها در این درگیری کشته شده و یک نفر دیگرشان نیز در اختیار نیروهای امنیتی بوده و دستگیر شده است.

صبح امروز با حمله تروریستی به مردم در رژه نیروهای مسلح در اهواز سبب آسیب رسیدن به شهروندان اهوازی شدند.

سخنگوی سپاه پاسداران : افرادی که در جریان رژه نیروهای مسلح اقدام به تیراندازی به مردم و نیروهای مسلح کردند وابسته به جریان الاهوازیه هستند.

زلزله به قدرت ۴.۵ ریشتر بخش سومار در غرب استان کرمانشاه را لرزاند.

در حادثه برخورد اتوبوس با تانکر سوخت در اتوبان کاشان به نطنز کیلومتر ۲ بادرود ۲۱ هموطن ما جان باختند. در این حادثه که ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه روز دوشنبه اتفاق افتاد،اتوبوس تهران -کرمان در کیلومتر ۲ ورودی بادرود در آزاد راه کاشان-اصفهان براثر بی احتیاطی و احتمالا خواب آلودگی راننده پس از برخورد با کامیون حامل سوخت؛واژگون شده و در لاین مخالف دچار آتش سوزی شد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور طی نامه‌ای به دادستان ویژه روحانیت تهران خواستار توقیف نشریه هتاک و برخورد با عاملان این اقدام شد.

خلاف اخبار مخابره شده هنوز علت دقیق فوت مجید غلام نژاد مشخص نشده و پزشکی قانونی علت دقیق مرگ را بعد از کالبدشکافی مشخص خواهد نمود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز علت مرگ ۴ نفر و مسمومیت ۳۵ نفر دیگر در این استان مصرف مشروبات الکلی سمی و تقلبی اعلام کرد.

معاون سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی گفت: ۱۷ استان کشور درگیر موضوع فرونشست زمین هستند.

معا‌ون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان گفت:‌ از دیروز تاکنون جسد سه غریق در سواحل شهرستان رودسر پیدا و به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،۲ مرد ایلامی در دریای خزر در محدوده چابکسر غرق شدند.