حوادث<< بخش

مدیر اداره جهاد کشاورزی دشت آزادگان گفت: تعدادی از گاومیش‌ها در منطقه رومین بستان دچار سوختگی شده‌اند و علت آن می‌تواند به دلیل آتش سوزی هورالعظیم و یا بی آبی منطقه باشد که در شهرستان وجود دارد.

برای رفع اختلال کارخانه کمپوست رودسر شهرداری این شهر موظف به جابجایی پنج هزار تن زباله های برگشتی دپو شده در فضای این کارخانه بوده که متاسفانه با جابجایی ریجکت های دپو شده شیرابه ها به سمت زمین های کشاورزی اطراف، سر ریز شده که ناچاراً کار متوقف و برای پوشش مناسب با نظارت محیط زیست اقدام شده است.

«ح.ه» به دلیل بدهی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی به بانک سرمایه توسط یکی از نهادهای امنیتی بازداشت و مدت سه هفته است که در زندان اوین به سر می‌برد.

روابط عمومی قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی نودشه استان کرمانشاه در عصر امروز خبر داد.

توبوس بر اساس آمار ترمینال حامل ۱۱ مسافر ۲ راننده و یک کمک راننده بوده است، اما آمار دقیقی از کشته و زخمی شدگان این حادثه هنوز در دست نیست.

صدور کیفرخواست برای ۳۰ نفر از متهمان ارزی/ اخیراً رئیس پلیس پایتخت گفته بود همه ۳۵ شرکت واردکننده موبایل خلاف کرده‌اند و این یعنی شمار ارزخواران بیشتر از اینهاست…

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رشت- رئیس کل دادگستری گیلان از صدور حکم پرونده قتل هشت زن در این استان خبرداد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی انزلی از کشته و مجروح شدن ۶ تن در تصادف دو خودرو پراید و یک دستگاه وانت مزدا در جاده خروجی انزلی خبرداد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری متهم اصلی پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهروند یکی از مناطق جنوبی گیلان در اثر تب کریمه کنگو درگذشت.

فرمانده انتظامی پایتخت گفت:‌ بعداز ۳-۴ ماه کار اطلاعاتی با تلاش ماموران پلیس آگاهی، سلطان سکه که در مدت ۱۰ ماه ۲ تن سکه را جمع‌آوری کرده بود، دستگیر شد.

به‌ دنبال مرگ مشکوک دو مرد جوان در تاریخ ۳۱ اردیبهشت امسال درخانه هایشان بررسی ماجرا به شکل تخصصی در دستور کار پلیس زاهدان قرار گرفت. این دو مرد که ۳۷ ساله و ۴۵ ساله بودند هر دو باجناق بوده و به طرز مشکوکی جان باخته بودند.

رئیس کارگروه ارتباطات و صنایع ارتباطی مجلس گفت: از ۴۰ شرکتی که وزیر ارتباطات به عنوان شرکت های وارد کننده گوشی تلفن همراه معرفی کرد، دو شرکت اول یک سوم کل ارز دریافتی برای واردات این گوشی ها را دریافت کرده است که هر دو شرکت متعلق به یک نفر است.

۶ مرد در سیاهکل ۶ گاو را بسختی دزدیدند و عجیب ترین سرقت را رقم زدند.

رئیس هیات فوتبال استان گیلان گفت: ما در این موضوع ذینفع نیستیم و هر اتفاق قانونی که بیفتد فقط ابلاغ می کنیم. بهرحال ما نمی توانستیم تیم را به امان خدا رها کنیم یا بگوییم تیم با دو سرمربی تمرین کند

رییس سازمان زندان‌های استان تهران خبر قتل وحید مرادی شرور معروف تهران را در زندان رجایی‌شهر تایید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،طی یکسال گذشته حدود ۲۰ دستگاه خودرو متعلق به نمایندگان خانه ملت با برچسب مجلس شورای اسلامی به سرقت رفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فرماندار لنگرود از آتش سوزی در جنگل‌های بخش کومله شهرستان لنگرود خبر داد.