حوادث<< بخش

فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اقدامات نیروی زمینی برای حل مشکل زلزله‌زدگان گفت : هفتمین بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در شهرستان دالاهو مستقر می‌شود.

نور مشاهده شده قبل از زلزله کرمانشاه توسط برخی اهالی روستاهای سرپل ذهاب ، احتمال وقوع پدیده «نور زلزله» در منطقه را مطرح کرده است.

«اگر مرزداران نباشند، از بعضی از مرزهای ما هزاران کیلو مواد مخدر وارد کشور می‌کنند که هر یک کیلویش ممکن است صد جوان را بدبخت کند و به خاک سیاه بنشاند. چه کسی جلوی اینها را می‌گیرد؟ مرزدار ما. اینها هستند که دارند فداکاری می‌کنند؛ بعد هم شهید می‌شوند؛ این شهید خیلی ارزش دارد. شهید مدافع حرم آن جور، شهید مرزبان این جور.» مدتی قبل رهبر معظم انقلاب در رابطه با مرزبانان این سخنان را بیان کردند.

رسانه های اصلاح طلب با تیترها و مطالب هماهنگ به نحوی به استقبال زلزله کرمانشاه رفتند که گویی تمام بیش از ۴۰۰ قربانی این حادثه در مسکن مهر بودند؛ در حالی که تنها ۲ نفر در صدها واحد مهر جان باختند.

رئیس کمیته امداد امام اعلام کرد این کمیته مسکن آسیب‌دیده سه‌هزار خانوار مددجوی استان کرمانشاه را بازسازی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،زمین لرزه ای با قدرت ۵٫۴ درجه در مقیاس ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری، شهرستان آستارا را لرزاند.

آقایان بر چه اساس و با استناد به کدام شاهد و سند میدانی به جای آنکه همه تلاش و توان خود را صرف رسیدگی به امور زلزله‌زدگان مصیبت دیده و اکثرا محروم کنند، انبوهی از اظهارات خلاف واقع را بر سر این بندگان مظلوم خدا آوار کرده‌اند؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،جسد ۲ مرد در یک خانه ییلاقی در اسالم استان گیلان کشف شد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان گفت: ۲ اتوبوس و ۵ دستگاه آمبولانس از استان گیلان برای کمک و امدادرسانی به زلزله زدگان به استان کرمانشاه اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یک نوزاد ساعاتی پیش در منطقه زلزله‌زده سرپل‌ذهاب در بیمارستان صحرایی متولد شد. میان اخبار غم‌انگیز و دلهره‌آور زلزله شب گذشته کرمانشاه، اخبار بعضاً خوشایندی هم به گوش می‌رسد؛ از نجات افرادی که زیر آوار مانده‌اند تا به دنیا آمدن نوزادی میان بحبوحه این ساعات و روزهای غم‌بار. بیشتر بخوانید: اعلام […]

هماهنگ‌کننده ویژه سازمان ملل در ایران جان باختن شماری از هموطنانمان در زمین‌لرزه شب گذشته را به دولت و مردم ایران تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در پی وقوع زلزله ۷٫۲ ریشتری شب ‌گذشته در مرز ایران و عراق، تاکنون ۲۰۷ جسد توسط پزشکی قانونی استان کرمانشاه معاینه و برای آنان جواز دفن صادر شده است.

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تجهیزات و نفرات مستقر ارتش در غرب کشور با دستور فرمانده کل ارتش در اختیار زلزله‌زدگان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تمام دستگاه‌ها موظف شدند تا تمام تجهیزات‌شان را برای امدادرسانی به میدان بیاورند.

آمار کشته‌های زمین‌لرزه کرمانشاه تغییر می‌کند و احتمال افزایش آمار وجود دارد اما بر اساس آخرین آمار ۱۴۱ نفر کشته و ۸۶۶ نفر مجروح شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،جزئیات بیشتر از زلزله کرمانشاه | اعلام مناطق با بیشترین خسارت جانی ▪️معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور: ▪️بیشترین خسارت ناشی از زلزله در مناطق ثلاث باباجانی، جوانرود، سر پل ذهاب و ازگله بوده است و احتمال اینکه این حادثه تعدادی کشته و مصدوم داشته باشد نیز وجود دارد. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،لحظاتی پیش زلزله ۷٫۳ ریشتری ازگله کرمانشاه را لرزاند.زلزله ۷٫۳ ریشتری ازگله کرمانشاه را لرزاند/تاکنون شش نفر در قصر شیرین جان باخته‌اند

دادستان عمومی و انقلاب رشت، آخرین وضعیت پرونده دستگیری تعدادی از مسئولان یک سازمان دولتی در این استان را تشریح کرد و گفت: هم اکنون رییس، معاونین وی و مشاور رییس این سازمان دولتی که یک خانم است، در بازداشت به سر می‌برند.