حوادث<< بخش

شرور خطرناک که در آبادان زورگیری می کرد با شلیک پلیس زمینگیر شد.

زمین لرزه‌ای به قدرت ۳.۴ در مقیاس ریشتر برخی از شهرهای غربی استان گیلان را لرزاند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: معاون اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای استان البرز به اتهام اخذ رشوه از طریق فاکتورسازی و قرارداد‌های صوری با پیمانکاران بازداشت شد.

رئیس کل ‌گلستان گفت: ‌راننده تانکر حمل سوخت در پی تصادف خودروی حامل مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بازدداشت شد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: قضات شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان قاتل ملیکای ۵ ساله فلاورجانی را به قصاص نفس محکوم کردند.

خودرو حامل «سیدتقی نوربخش» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی عصر امروز دچار حادثه شد و بر اثر این سانحه نوربخش و عبدالرحمن تاج‌الدین درگذشتند.

«اگر دوباره شانس بازگشت به بازار داشته باشم که ندارم، دوباره همان کار را می‌کنم.» این جمله وحید مظلومین معروف به سلطان سکه است که دیروز صبح اعدام شد. جمله پیش از اعدام!

در زندان اوین سراغ یکی از محکومان اعدام این روز‌های قوه قضائیه رفتیم با نام وحید مظلومین می‌شناختمش. از همان ابتدا بنایش را بر پاسخ ندادن و دور زدن سوالات خبرنگار گذاشته است می‌گوید یک شبِ سلطان سکه شدم و به اینجا رسیدم.‌

بارش برف و باران در گیلان تا ظهر فردا ادامه خواهد داشت.

از سوی دادستانی تهران جزئیات اجرای حکم وحید مظلومین ملقب به سلطان سکه و همدستش منتشر شد

مظلومین ملقب به سلطان سکه و محمد سالم همدستش سحرگاه امروز به دار آویخته شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: براثر درگیری شخصی در یکی از روستاهای بخش فتح‌المبین از توابع شهرستان شوش ۲ نفر کشته و ۸ نفر نیز زخمی شدند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) با اقدامات اطلاعاتی موفق شدند پنج باند بین المللی قاچاق مواد مخدر را متلاشی و بیش از ۶ تن پیش ساز هروئین و ۳۸۵ کیلوگرم هروئین کشف و ضبط کنند.

معاون امور بین الملل پلیس فتا آخرین جزئیات دستگیری ۷۰۰ فروشنده اینترنتی داروهای تقلبی را تشریح کرد.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری باند ۸ نفره سارقان منزل که در نقاط غرب و شمال تهران مبادرت به سرقت می‌کردند، خبر داد.

غلامحسین غفوری – رئیس آموزش و پرورش بردسکن- در این باره به خبرنگار «ایران» گفت: دانش‌آموزان بعد از تعطیلی مدرسه از خط عابر پیاده در حال عبور از خیابان بودند که ناگهان راننده خودروی وانت پیکان به علت نامعلومی با این دانش‌آموزان برخورد کرد. احتمال می‌رود وی نتوانسته خودرو را کنترل کند و به‌جای ترمز پایش را روی پدال گاز گذاشته است.

به گزارش احرارگیلمتاسفانه شب گذشته دو تن از نیروهای بسیج در جاده ساحلی آبادان توسط افراد مسلح ناشناس و به ضرب گلوله اسحله به رگبار بسته شده و به شهادت رسیدند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) در مجموعه بسیج، ۴ هزار تن آلومینیوم احتکاری به ارزش ۱۲۰ میلیارد تومان در بافق کشف کردند.