برگزيده ها<< بخش

۱۳۹۴۱۰۱۶۰۰۰۱۸۴_PhotoA

دادستان تهران گفت: ورود دادسرای تهران به موضوع راهپیمایی روز قدرس را به لحاظ ضرورت برخورد با جرم ارتکابی دانست و گفت: تاکنون از هشت متهم معرفی شده تحقیق شده و از سه متهم آخرین دفاع اخذ گردیده است.

۱۳۹۵۱۱۲۵۰۰۰۳۰۸_PhotoA

هفدهمین دوره لیگ برتر از روز پنجشنبه آغاز می شود و تیم های پرسپولیس و استقلال در هفته نخست مقابل حریفان خوزستانی صف آرایی می کنند.

۱۳۹۵۱۰۰۱۰۰۱۰۷۸_PhotoA

دبیر شورای نگهبان با تجلیل از خدمات نیروهای انقلابی در سپاه و بسیج گفت: دشمن علیه این نهادها تبلیغات می‌کند زیرا این نهادها بازوان ولایت فقیه هستند.

۱۳۹۶۰۴۱۰۰۰۱۹۹۸_PhotoA (1)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس جمهور آمریکا درباره عواقب عدم پایبندی به برجام، به ایران هشدار داد.

JamNewsImage07162799

تسلط بر تحولات سوریه به دست تهران و مسکو افتاده و واشنگتن خود را از خاورمیانه عقب کشیده است …

۱۲۰۴۱۶۶_۸۶۸

رئیس دستگاه قضا: به آمریکایی ها می گوییم، فوراً شهروندان ایرانی دربند زندان هایشان را آزاد کنند، نگه داشتن آنان در زندان بر خلاف مقررات بین المللی است.

ل

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: کمیته شورای عالی انقلاب فرهنگی با اتفاق آرا نظر موافق خود را درباره ریاست دکتر فرهاد رهبر بر دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-07-23 20:24:27Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اولین اسکناس ایران را کمپانی هنری شرودر برای بانک شاهنشاهی ایران (بانک شاهی) در قطعات ۱ و ۲ و ۳ و ۵ و ۱۰ و ۲۰ و ۱۰۰ و ۵۰۰ و ۱۰۰۰ تومانی چاپ کرد.

۹taremi

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، باشگاه پرسپولیس در اقدامی غافلگیرانه, مهدی طارمی را جریمه و از قرارداد وی کسر کرد!

۱۳۹۶۰۵۰۱۰۰۱۴۹۲_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، ساعاتی پیش قطار مسافربری اهواز- مشهد در ایستگاه گلمهک اندیمشک از ریل خارج شد و این امر باعث مصدوم شدن چندین مسافر شد. بر همین اساس و به گفته اورژانس کشور تعداد مصدومان این حادثه به ۱۱ نفر رسید. پیش از این تعداد مصدومان هشت نفر عنوان شده بود، […]

۱۳۹۵۰۷۰۹۱۲۲۱۳۰۴۹۵۸۷۹۷۳۰۴ (۱)

عضو جبهه پایداری گفت: ما بیشترین ضربه را از درون خود اصولگرایی خوردیم، یعنی افراد با مواضعی که می‌گیرند و با افراط گرایی برخی دوستان این ضربه‌ها به جریان اصولگرایی وارد شده است.

۱۳۹۵۰۴۲۶۱۳۴۲۰۴۸۴۱۸۱۴۶۱۱۴

پس از کودتای ۱۵ جولای ۲۰۱۶ در ترکیه، دولت آنکارا با اعلام وضعیت فوق‌العاده در ۲۰ جولای همان سال، شروع به بازداشت و بازپرسی از مظنونان این کودتا کرد.

۱۹۹۶۱۶۷

قالیباف: جریان اصولگرایی با ورود فعالانه و آتش به اختیار جوانان متحول خواهد شد

۱۹۹۱۸۹۳

روزنامه دولتی ایران بدون توجه به معیشت و بحران اقتصادی مردم، می نویسد: برخورد با خودسری‌ها و رفع ممنوع‌التصویری و حصر برخی شخصیت‌های سیاسی از مطالبات رسا و گویای مردم در انتخابات است.

۱۳۹۶۰۴۳۰۰۰۱۰۴۹_PhotoA

احرارگیل: دیدار سوپرجام باشگاه‌های ایران بین پرسپولیس و نفت تهران با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید.

n00534498-b

شما در این گزارش می توانید، حکم مراجع تقلید را درباره خواندن رمانهای غیراخلاقی و دیدم فیلم های مستهجن بخوانید.

۱۹۹۳۵۱۵

درحالی این روزنامه امروز تصویری کاریکاتوری ازظریف ارائه داد که فردای تصویب برجام با طرحی قابل توجه وی را در ردا و قامت امیرکبیر به نمایش گذاشت و در یادداشت اول خود ظریف را «‌امیرکبیرعصرما» خواند.

۱۹۹۳۶۶۱

سازمان غذا و دارو، در اطلاعیه‌ای اسامی تعدادی از فرآورده‌های غذایی را که فاقد مجوز بهداشتی بوده یا اقدام به جعل مستندات کرده‌اند را اعلام کرد.