برگزيده ها<< بخش

فائزه هاشمی

شاید تصور می‌شود که ما اسنادی را از اسرار نظام در اختیار داریم که می‌خواهیم منتشرش کنیم در حالی ‌که چنین چیزی نیست؛ آقای‌ هاشمی عاقل‌تر و باتدبیرتر و سیاستمدارتر از این بود که بخواهد اسنادی را برای ما به جا بگذارد. حداقل من یکی که هیچی ندارم.

۱۳۹۶۰۵۱۵۰۰۰۴۹۹_PhotoA

بعد از مکاتبه و شکایت باشگاه ریزه اسپور، فیفا به نفع تیم ترکیه‌ای رای صادر کرد.

۸

مادر جان امشب برای ما آماده باش است و من این نامه را برای مادری که سالها برای من زحمت کشیده و همیشه ناراحتی مان او را رنج می دهد، نوشتم .شاید این آخرین بار باشد مادر که با تو گفتگو می کنم .

۱۳۹۶۰۶۲۹۱۷۳۵۱۹۶۶۰۱۱۹۸۶۴۲۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، آن روزها نام و نان بهایی نداشت و آنچه میدان دار بود، قیام بود و عروج. آن روزها ماندن بی معنا بود و مردن در بستر، ننگی بزرگ. آن روزها شهادت، شاهراهی به وسعت افق داشت. آن روزها فاصله خاک تا افلاک و کویر تا بهشت، یک میدان مین بود.

n00551431-b

هر کسی به ایران توهین کند، خودش لیاقتش توهین است. من هم می‌گویم او یک دیوانه واقعی است که نمی‌دانم او را از کجا پیدا کرده‌اند، ما کشوری باسابقه فرهنگی اصیل هستیم ، از نظر فرهنگی تمدنی از آمریکایی‌ها خیلی جلوتر هستیم. هیچ احدی نمی‌تواند انگ تروریست بودن به ما ایرانی‌ها بزند.

n00551493-b

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت نهم و دهم طی یادداشتی به لفاظی‌های ترامپ در سازمان ملل واکنش نشان داد. به گزارش جهان نیوز، محمود احمدی نژاد رئیس دولت نهم و دهم طی یادداشتی به لفاظی‌های ترامپ در سازمان ملل واکنش نشان داد. متن به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم اللهم […]

۱۳۹۶۰۶۰۸۰۰۲۲۴۴_Test_PhotoA (1)

رییس جمهور خروج از توافق برجام، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین‌المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست.

۱۳۹۶۰۶۲۹۰۶۱۷۳۱۹۴۲۱۱۹۷۴۷۷۴

بامداد امروز قاتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس‌آبادی پس از چند ماه انتظار خانواده آتنا و مردم به دار مجازات آویخته شد.

۱۳۹۶۰۲۰۸۱۹۳۰۲۵۹۳۱۰۶۶۵۱۷۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،زلزله‌ای به‌بزرگی ۵ ریشتر هجدک در استان کرمان را لرزاند.

۱۳۹۶۰۵۰۲۰۰۰۱۹۵_PhotoA

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز گفت که اگر در بعضی از بندهای برجام تغییراتی انجام نشود واشنگتن از آن خارج خواهد شد.

photo_2017-09-19_18-57-25

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس جمهور آمریکا: تروریست ها قدرت پیدا کرده اند و در هر نقطه از کره زمین پراکنده شده اند.

۱۳۹۶۰۳۰۲۰۹۳۸۲۷۴۵۹۱۰۹۶۸۴۷۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس جمهور گفت: نباید اجازه داد دستاوردهای برجام تضعیف شود و همه طرفین باید علاوه بر پایبندی، سایر اعضا را به اجرای کامل تعهدات خود یادآور شوند.

۳۲۱۴۶

سردرد پدیده‌ای شایع در عصر حاضر است که بسیاری از افراد چندین بار در عمر خود این بیماری را تجربه کرده اند، اما برخی از این درد‌ها عادی نیستند و نیاز به بررسی پزشکی دارند.

۱۳۹۴۱۱۰۱۰۰۰۰۲۶_PhotoA

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تغییر درهرمجموعه ای میتواند مولد نگاهی جدید درآینده باشد.تحول در ساختار یا اندیشه،روش و بینش و یا رویکردهای متنوع از نتایج تغییر است.

۳۶۲۳۴۰_heroa

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،«مرتضی میرباقری» معاون سیما درباره شایعه ممنوع الکاری پیمان یوسفی با توجه به اظهار نظرش نسبت به حضور زنان در ورزشگاه بیان داشت: پیمان یوسفی ممنوع التصویر نشده است، با این حال ما به دوستان مجری خود توصیه کرده‌ایم که بر اساس مصالح ملی و شبکه و برنامهای که در […]

۱۳۹۶۰۳۲۸۰۰۱۶۸۴_Test_PhotoA

خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات‌های فرانسوی نوشت که در صورت لغو برجام احتمال لغو ان‌پی‌تی هم وجود خواهد داشت.

کردستان+عراق

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،از وقتی سر و صدای برگزاری همه‌پرسی و در نهایت استقلال کردستان عراق مطرح شده نه تنها بغداد دچار اضطراب و نگرانی شده بلکه دولت‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای نیز به این اقدام کردها واکنش نشان داده‌اند.

اژه ای

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، صدوهجدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور نمایندگان رسانه‌های داخلی برگزار شد. در این نشست حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در مدت ۹۰ دقیقه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.