×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Thursday, 9 April , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 7 خبر

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛ هرجمعه با شما باشهدائیم؛بهار۹۹/جمعه های «شهدایی» احرار/ آنچه مقدادی از«شهیدمسعودقربانی حق» برای احرارنوشت! درپی انتشارتصاویر شهید والامقام «شهیدمسعودقربانی حق» ازشهرستان فومن درکانال رسمی  وگروه احرار... محمدرضا مقدادی یکی از جانبازان گیلانی و از هم رزمان شهید مطالبی را برای ما ارسال داشت که درزیر با هم مرورمی کنیم؛ سلام علیکم این جوان رعنا و لاکچری فومنی یکی از خوش ...

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/ مدافع حرم شهیدبابک نوری: خدایا نمیدانم لیاقت قرب به خداوند را دارم یا نه؟ در نبود من اشکهایت را سرازیر مکن من با خدای خود عهدی بسته ام که تا مرا نیامرزید مرا از این دنیا مبرد به تو حسادت میکنند تو مکن، تو را تکذیب میکنند آرام باش، تو را می ستایند فریب مخور، تو را نکوهش میکنند شکوه مکن، مردم از تو بد ...

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/نوروز«شهدایی» احرار/ زندگی حماسی پاسدار شهید علیرضا سیف کار شهرستان لنگرود. پاسدار رشید اسلام شهید علیرضا سیف کار در بیست وششم شهریور سال هزار و سیصد و چهل و یک در روستای خالکیاسر شهرستان لنگرود در خانواده ای مسلمان دیده به جهان گشود و با عشق مولی الموحدین علی بن ابی طالب (ع) و اولادش رشد کرَد. تحصیلات ...

نوروز«شهدایی» احرار/ شهیدعلی باقری فومن: بهترین مرگ ها شهادت در راه خداست
01 آوریل 2020

مادر عزیز و پدر گرامی و فامیلها و دوستان ، از شهادت من ناراحت نباشید ، زیرا بهترین مرگها شهادت در راه خداست و به قول امام عزیز، « ما چه کشته شویم و چه بکشیم ، پیروزیم .»

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید منوچهر گودرزوند لوشان: این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج) وصل خواهد شد دیگر عرضی ندارم !
01 آوریل 2020

این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج) وصل خواهد شد دیگر عرضی ندارم و تنها تقاضایم گوش بفرمان رهبر انقلاب اسلامی و همچنین شاگردی ایشان می باشد.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهیدرضا میرزائی پس ویشه رشت: ای ملت مسلمان هم چنان یکپارچه باشید
01 آوریل 2020

آری ای ملت مسلمان هم چنان یکپارچه باشید و روز به روزمنسجم تر شوید و هیچگاه منافع شخصی خود را در سیر مبارزاتی دخیل نکنید که موجب انحراف و نهایت شکست است …

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی حماسی شهیدترور کاسگل زبانبر شهرستان شفت
31 مارس 2020

یکی از فعالان قرآنی و تأثیر گذار قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان شفت ، شهید کاسگل زبانبر ذوالپیرانی بود که با فعالیت های گسترده ای که داشت باعث وحشت منافقین شده بود.

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید اسماعیل علی اکبری بندرکیاشهر
31 مارس 2020

سرانجام اسماعیل علی اکبری در تاریخ چهارم اسفندماه سال ۱۳۶۲ در عملیات والفجر ۶  ندای حق را لبیک گفت  و با شهادت خویش مصداق عینی “عند ربهم یرزقون ” گشت.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید حاج شیخ ابوالحسن کریمی لاهیجان/ ز نای سجده ی تو نینوای «خون» گل کرد   
31 مارس 2020

شهید شیخ ابوالحسن کریمی قبل از انقلاب از مبارزین نامی گیلان و بعد از انقلاب دادستان انقلاب استان گردید. شهید در پاکسازی گیلان از گروهک های التقاطی بسیار موفق بود. وی در اوج مظلومیت به شهادت رسید

نوروز«شهدایی» احرار/ کوتاه از زندگی شهید مهدی همراه شهرستان رشت
30 مارس 2020

شهید همراه سرانجام در تظاهرات شهر رشت در خیابان تختی به دست مزدوران رزیم معدوم پهلوی دعوت حق را لبیک گفت و به لقاء الله پیوست.

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید سیدجواد میری شهرستان رودبار
30 مارس 2020

سرانجام پس از ماهها حضوری پرفروغ در تاریخ ۱۳۶۶ در حالیکه سجده بندگی بر معبود خویش نهاده بود بر اثر اصابت تیر خصم دشمن به قلب نازنینش به کاروان افلاکیان متصل شد و شهادت را با آغوش باز پذیرا گردید.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید ایرج علیرضایی املش: در محضر امام زمان (عج) خجالت می کشم که چرا یک جان داشتم
29 مارس 2020

با دستی خالی از متاع دنیوی می روم و چشمانم را باز بگذارید تا همه بدانند با دیدی باز می روم و رویم را بپوشانید چون در محضر امام زمان (عج) و امام امت خجالت می کشم که چرا یک جان داشتم

نوروز«شهدایی» احرار/ وصیت نامه شهید عباس هادی شهرستان شفت
29 مارس 2020

اگر می خواهید گریه کنید فقط برای امام حسین(ع)و دیگر اینکه به حق تعالی قسم می خورم زحمات زیادی برایم کشیده اید ولی من نتوانستم یکی از زحمات شما را جبران نمایم .

نوروز«شهدایی» احرار/شهید رضا فلاح احمدی‌زاده انزلی: خدایا! از لحظه ای که به جبهه عازم شدم فقط رضای ترا در نظر گرفتم
29 مارس 2020

خدایا خود آگاهی که از لحظه ای که به جبهه عازم شدم نیت قربت ترا نمودم و فقط رضای ترا در نظر گرفتم از تو خواستم که مرا به فیض شهادت برسانی

نوروز«شهدایی» احرار/  پیام امام خمینی (ره) به مناسبت عملیات والفجر ۱۰
28 مارس 2020

اخبار پیروزی ها و حماسه های دلاوران اسلام نه تنها دل ملت ما، که قلب همه مستضعفان و محرومان را شادمان نمود و صدام و عفلقیان و حامیان و اربابان او، خصوصا آمریکا و اسرائیل را عزادار کرد.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید غلامرضا منعم لاهیجان : عاقلم و بالغ و با تمام عشق بسوی معبودم پرواز می کنم
28 مارس 2020

این راه را که من انتخاب کرده ام عاقلم و بالغ با دیده ای باز و با تمام عشق بسوی معبودم هدفم با شور و شعف پرواز می کنم زندگی پست دنیایی نمی توانست آن معنویت درونی را احیاء کند دراین لحظه وقت تمام شد و عازم هستم

نوروز«شهدایی» احرار/ دو چیز اسراف نیست!
28 مارس 2020

سردار شهید  املاکی که به دقت متوجه قضایا شده بود ضمن تشکر از فرمانده گردان با تبسم گفت:خداوند به شما اجر دهد به نظر من دو چیز اسراف نیست و اشکال شرعی ندارد.! یکی مخارجی که باعث تقویت بنیه دفاعی رزمندگان می شود و دیگری  خونی که در راه خدا ریخته شود. سپس به شوخی گفت:مخصوصا خون بچه های کمیل!

نوروز«شهدایی» احرار/  عملیات والفجر۱۰ / سالروز شهادت سردار حسین املاکی قهرمان بی«مثال»گیلانی ها
28 مارس 2020

جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ گویی به بمباران و موشک باران مناطق مسکونی شهرها و احقاق حقوق خود در مجامع بین المللی، با تغییر منطقه عملیاتی از جنوب به غرب، در صدد برآمد تا قدرت رزمندگان اسلامی را بار دیگر به جهانیان نشان دهد.

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهیدداود ریاحینی آستانه اشرفیه
27 مارس 2020

 شهیدداود ریاحینی بعد از مدتی حضور در صحنه پیکار حق علیه باطل در جزیره مجنون بر اثر تک دشمن مفقود گشت تا اینکه بعد از هفت سال پیکر پاک او را پیدا و تشیع نمودند.

نوروز«شهدایی» احرار/  شهید محمد بانک آور سیاهکل: باکمال میل پرستوی شهادت را به آغوش می‌کشم
27 مارس 2020

من خدا را هزار بار شکر می‌کنم که این نعمت بزرگ را به من ارزانی داد که به منطقه بیایم و دفاع از اسلام، قرآن، آب‌وخاک خود بنمایم و حال که می‌بینم پرستو شهادت به سویم می‌آید نتوانستم آن را قبول نکنم بلکه آغوش باز می‌کنم و باکمال میل آن را به آغوش می‌کشم.

نوروز«شهدایی» احرار/ حاج قاسم شافعی: به شهید املاکی گفتم که قصدداشتم تو با اون دوتا عراقی را یکجا به رگبارببندم!
26 مارس 2020

گفتم: بر فرض اینکه شما یکی از آنها را اسیر می گرفتید با توجه به بدن و قیافه و زوری که داری، فکر من را کرده بودی که چگونه باید از پس یک نفر دیگر بر می آمدم؟؟!حسین آقا گفت : من یکی از آنها را می گرفتم و یک نفر دیگر شان هم شمارا . با این حساب می شدیم یک بر یک مساوی!!.