×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Thursday, 9 July , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 4 خبر

گروه ایثارو مقاومتپایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت شهید سیدحجت تقوی پور صومعه سرا: هرگز نماز و عبادت یادتان نرود. دانش آموز شهید حجت تقوی پور در دی ماه سال ۱۳۴۵ در روستای نوخاله اکبری از توابع تولم شهر دیده به جهان گشود. با شروع جنگ داوطلبانه به جبهه رفت و سرانجام در آذر ماه سال ۱۳۶۲ به شهادت رسید. پیکر وی در خور در بقعه متبرکه سید ابراهیم نوخاله به خاک سپرده شد. ازوصایای ...

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،جمعه های«شهدایی» احرار/وصیت شهید فتاحی شهرستان شفت: فقط در برابر خدا تسلیم شوید.  شهید "علی فتاحی" در پانزدهمین روز از آخرین ماه تابستان سال ۱۳۴۳  در دامان پاک خانواده فتاحی در یک روستای دور افتاده و محروم از شهرستان شفت به نام سیاهمزگی دیده به جهان گشود. پدرش یک کارگر ساده و زحمتکش بود. شهید تحصیلاتش را در این روستا تا پایان پنجم ابتدایی ادامه ...

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛هرجمعه باشما با شهدائیم،جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت روحانی شهیدمحمد حسن زاده لنگرود: ایمانی قوی داشته و به شهادت من راضی باشید. دومین روز از تیر ماه سال ۱۳۴۵ شهر لنگرود از توابع استان گیلان شاهد شکوفایی گلی از گلستان پیروان عترت پیامبر (ص) و تولد کودکی  در خانه علی نقی بود که او را محمد نامیدند. محمد دوران کودکی را در دامن مادری مهربان و در کنار پدری دلسوز پشت سر نهاد و راهی ...

جمعه های«شهدایی» احرار/ امضای انصراف…!
26 ژوئن 2020

یادش بخیر عصا زنان آمدی میدان امام رضا(ع) سنگربتونی «طرح وعملیات».بی برو برگرد عزم خط مقدم کردی و خواهش فرماندهان و دوستان قادرنبود که، ازشما امضای انصراف بگیرد؛ با آنکه جراحت تنت ازحد فزون بود!

جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید «دکتر حسن عضدی» رشت/ ازشهدای هفتم تیر
26 ژوئن 2020

دوازدهم شهریور ۱۳۲۸، در شهرســتان رشت چشم به جهان گشود. پدرش محمدعلی و مادرش ربابه نام داشت. تا پایان دوره دکترا در رشته پزشکی درس خواند….

جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت شهید جعفر شاهوی آستانه اشرفیه: در راه اسلام و حفظ ولایت فقیه گام بردارید
26 ژوئن 2020

شهید جعفر شاهوی: تنها پیام من برای ملت ایران این است که فقط کار و کوشش را برای خدا انجام دهید. خواهران و برادران مسلمان تا آخرین قطره خون از امام و اسلام و ولایت فقیه طرفداری کنید وحدت کلمه ای که امام توصیه می کند حفظ نمائید تا دیدار به قیامت فرزند دوستدار امام و اسلامست .

جمعه های«شهدایی» احرار/وصیت شهیدسیدرضا جعفری، رودسر : سفارش من به مردم این است که دست از دنیای مادی بردارند
19 ژوئن 2020

ای مردم مسلمان قدر این رهبر را بدانید و مثل مردم صدر اسلام نباشید که علی (ع) را تنها گذاشتند. و بعد عذاب الهی برایشان نازل شد و یک خون خواه و ظالم بر تخت نشست و آن بلا را که می خواست بر سر مردم بیاید آورد.

جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت شهید ناصر آل ابراهیم، لنگرود: امروز امنیت و آسایش و عزت دین مان نیازمند مجاهدتها و ایثار است
19 ژوئن 2020

وصیت شهید ناصر آل ابراهیم: آری امروز امنیت و آسایش و عزت دین مان نیازمند مجاهدتها و ایثارهایی است که باید در جبهه ها از خود نشان داد و جوانان انقلابی باید با بصیرت و هوشمندانه در مسیر دین خدا گام بردارند.

جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت شهید «اسماعیل شارمی»، رشت: خواهرانم حجابتان اولین تکلیفتان است، بکوشید که حجابتان همانگونه که اسلام  وقرآن می خواهد آن باشد
19 ژوئن 2020

خواهرانم حجابتان اولین تکلیفتان است بکوشید که حجابتان همانگونه که اسلام  وقرآن می خواهد همانگونه باشد و این را بدانید که اگر تار موئی  از شما عیان شود ضربه ایست عظیم بر پیکر اسلام ولی اگر حجابتان در حد شرعی و اسلامی باشد قدرتش قویتر از قطره قطره خون من و صدای شلیکش زیادتر  از گلو له ها یم می باشد.

جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت شهید بهزادقاسمی معافی صومعه سرا: آری! آفتاب عمر چه زود غروب می کند/هر چه زودتر توبه کنید و برگردید
12 ژوئن 2020

دوستان عزیزم اگر گناهی انجام داده اید هر چه زودتر توبه کنید و برگردید که خداوند ارحم الراحمین است و سریع الرضا است .

جمعه های«شهدایی» احرار/ وصیت شهید محمدعلی‌ خداپرست فومن ‌: من با چشم باز این راه را پیموده ام/همواره مطیع ولایت فقیه باشید
12 ژوئن 2020

برادران عزیزم اگر من شهید شدم ادامه دهندگان راهم باشید و امیدوارم همواره مطیع ولایت فقیه بوده و از این خط خارج نشوید

جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید نادر دادرس شهرستان رشت
12 ژوئن 2020

شهید نادر دادرس در سال ۱۳۴۵ در یک خانواده مذهبی در یکی از محله های رشت به نام کردمحله به دنیا آمد. سرانجام در عملیات غرورآفرین والفجر ۶ در منطقه دهلران توسط مزدوران از خدای خبر جانش را تقدیم به اسلام و قرآن و میهن اسلامی نمود.

نامه “مهم “سردارشهید حاج محمودقلی پور به فرمانده سپاه پاسداران استان گیلان+ سند
06 ژوئن 2020

نامه بسیار مهم و حائز اهمیت سردارشهید حاج محمودقلی پورازجبهه سرپل ذهاب به سال ۱۳۵۹ خطاب برادرربیعی به فرمانده وقت سپاه پاسداران استان گیلان منتشرش شد.

جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهید ایرج دیانتی بدابی، شهرستان شفت
05 ژوئن 2020

پس از حدود چهارده ماه خدمت خالصانه و شجاعانه در راه بر کندن ریشه های کثیف منافقین و کفار در جبهه بوکان سردشت توسط مزدوران کثیف و همیشه منفور کومله به آرزوی همیشگی و جاودانگی اش رسیدو در گلزار شهدای مسجد پیرمختار احمدسرگوراب شفت آرام گرفت.

جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی حماسی شهید فاضل شجاعی ،شهرستان سیاهکل
05 ژوئن 2020

شهید “فاضل شجاعی” هجدهم خرداد ماه ۱۳۶۰ در سوسنگرد به شهادت رسید. نویدشاهدگیلان به مناسبت نزدیک شدن به سالگرد این شهید بزرگوار، گذری بر زندگی وی داشته است که در ادامه می‌خوانید.

جمعه های«شهدایی» احرار/محبتی که مأمور حزب بعث را شهید مدافع حرم کرد
05 ژوئن 2020

پس از ارتحال حاج آقا ابوترابی این مأمور به ایران و به مشهد می آید و در دیداری که با تعدادی از آزادگان داشت شماره مرا از آنان می گیرد. آن زمان بنده در قم بودم که به تلفنم زنگ زد و گفت: من محمد کاظم هستم.

امام جمعه‌ای ازجنس مردم/آیت الله احسانبخش روحانی مبارز و خستگی ناپذیر
04 ژوئن 2020

۱۴خرداد بیست و نهمین سالگرد ارتحال «آیت الله احسانبخش» نماینده ولی فقیه در گیلان بود، روحانی مبارز و مردمی که بعد از همه این سال ها هنوز یاد و خاطره خدماتش از یاد مردم استان نرفته است.

جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی طلبه شهید مهرداد غلامی پره؛ شهرستان رودبار
29 مه 2020

فرزند نصرت در دوم آبان ماه سال ۱۳۴۳ در روستای انارگل  از توابع شهرستان رودبار استان گیلان در خانوادهای مذهبی دیده به جهان گشود.

جمعه های«شهدایی» احرار/ کوتاه از زندگی حماسی شهید«محبوب محب الهی» شهرستان آستارا
29 مه 2020

شهید «محبوب محب الهی» بیست و نهم اردیبهشت ماه ۱۳۶۱ در خونین شهر (خرمشهر) به شهادت رسید. نویدشاهدگیلان گذری بر زندگی این شهید گرانقدر داشته است که در ادامه می‌خوانید.

جمعه های«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی حماسی شهیدجلیل احمدی نژاد، شهرستان رشت/ شهید گیلانی در بیت المقدس
29 مه 2020

منافقین کوردل از خدا بی خبر که همواره در کمین حزب الله بودند همسرم را در تاریخ ۵ /۳ /۶۴ به شهادت رساندند.

جمعه های«شهدایی» احرار/خاطره صادق آهنگران از آخرین دیدار با حاج قاسم
29 مه 2020

حاح صادق آهنگران با اشاره به شب قدری که تنها با حاج قاسم در حرم حضرت رقیه (س) احیا گرفتند گفت: سردار سلیمانی در حال و هوایی غیر از این دنیا بود.