خاکریزي ها<< بخش

۶۲۸۲۳۲۱_۴۰۲

شهید انصاری پرورش یافته مکتب تشیع و برخواسته از توده های محروم جامعه و تبلوری از معنویت و مردم دوست و خداپرست بود .

n00521938-b

«حاج شعبان نصیری»، ظهر دیروز و در عملیات آزادسازی غرب «موصل» از اشغالِ «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشود.

شهید-دانیال-امامی-از-ماسال-۱۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید دانیال امامی از جمله افرادی بود که علیرغم سن کمش برای پیوستن به صفوف رزمندگان در جبهه‌های دفاع مقدس آرام و قراری نداشت و در این راستا مورد تشویق مادر شیردل خود «نیگار ماشی» نیز قرار می‌گرفت.

علی-اصغر-صفرزاده-بقیع

… بنده افتخار می کنم که بعد از مرگ کلمه شهید به من اطلاق شود ، امیدوارم خداوند این سعادت را نصیب من بگرداند . از شما برادران و خواهران مسلمان (قریه کفته رود) خواستارم که با دین اسلام و انقلاب اسلامی همگام باشید ، مسجدها را خالی نکنید

۹۰۶۶۸_۹۷۸

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، شهید ابوطالب اکبرپور سوم فروردین ۱۳۴۱، در روستای رودبنه از توابع شهرستان لاهیجان متولد شد. پدرش غلامرضا، کشاورز بود. مادرش فرنگیس نام داشت. تا حد دیپلم درس خواند. پاسدار بود.

۱۷۹۱۲۶_۵۸۳

اعتماد به سرمایه‌های انسانی و پتانسیل‌های موجود در کشور، از ناممکن‌ها «ممکن» ساخت و پیروزیِ عملیات بیت‌المقدس، پلی شد برای فتح سایر خرمشهرها.

۱_c70bb0ac-278f-4e4d-9977-d6227ff650cb

مدیر دفتر ادبیات پایداری حوزه هنری گفت: دنیا ادبیات جنگ را جوان نگه می دارد تا رشادت‌ها از یاد برده نشوند. مهمترین چالش این حوزه موضوع یابی است که باید روی آنها کار شود.

۷۵۲۹۸۷

در فرازی از وصیت نامه شهید آمده: دخترم ، آرزوی دیدارت راداشتم و دوست داشتم در تربیت تو کوشش کنم ،لیک شهادت پدرت بزرگترین راه برای تو دخترم خواهد بود .انشاءالله وقتی بزرگ شدی و این وصیت نامه را خواندی ، راه پدرت را ادامه دهی و اسلام را با شهادت پدرت تقی بشناسی.

۸۸۳۱۹_۵۵۶

خدایا تو را شکر می‌کنم که صراط مستقیم را به من آموختی و بر من منت گذاشتی تا در این راه قدم بردارم اگر چه نتوانستم بر نفسم مسلط شوم اما یاد تو و نگریستن به چهره امام که همواره در آرزویش بودم موجب استقرار در عقیده‌ام و ادامه راه امام امت شد

۱۳۲۷۹۶۴KAKA001-001

شهید رحیم‌ رخصتی‌ گشتی در سال ۴۶/۱۱/۱ در شهرستان فومن متولد شد و در سن ۷ سالگی به دبستان روستای مودگان ثبت نام نموده و تحصیل دوران ابتدایی را در این مدرسه گذراند و به علت کمک با پدر و مادر در کار کشاورزی ترک تحصیل نمود و…

۱۶۲۶۵۱_۴۶۴

گفت: دیروز جمعی از آقایان خدمت امام بوده اند و گفته اند: انصاری کفایت استانداری را ندارد و شکایت مرا نزد ایشان برده اند. “من اصلا برایم مهم نیست که اینجا باشم یا نباشم.” پست استانداری به هیچ وجه ارزشی برایم ندارد.
پرسیدم پس برای چه گریه می کنی؟ ایشان پاسخ داد:گریه من برای قلب امام است. این بی انصاف ها می دانند که قلب امام مشکل دارد. به جای اینکه خبرهای خوش بدهند، خبرهای مایوس کننده به ایشان رسانده اند.

images

تصاویر تنها تعداد اندکی از مردانی که سایه جنگ را از کشور برداشتند، منتشر می کنیم تا آنها که مدعی برداشتن سایه جنگ هستند لااقل در خلوت خود با نگاه به این تصاویر حالشان خراب شود.

۸۱۵۳۴ae4-c7f1-49ba-9a93-cca1f226d560

آنانی که در راه خدا کشته می شوند، مرده مپندارید بلکه آنان زنده اند و در نزد خداوند روزی می طلبند.

شهید حسین عباسی

وی یکی از طرفدارن سرسخت شهید مظلوم دکتر بهشتی بود و می گفت که گفته های شهید بهشتی و قانون تشکیلات حزب جمهوری اسلامی اش را باید در سراسر ایران پیاده کنیم.

شهید حمید رجبی پور

بسیجی شهیدحمیدرجبی پورسالکویه، هفتم فروردین سال ۱۳۴۳درخانواده ای مسلمان اهل روستای سالکویه ازتوابع شهرستان لنگرودپابه عرصه ی وجودگذاشت.

۱۳۹۶۰۲۱۲۰۰۰۴۵۲_Test_PhotoH

محمدرضا زمانی سرباز جسور و شجاعی که به عالی‌ترین مقام الهی رسید و خدا خریدارش شد.

Hadi-Abbas-Edit

بار الها آن قدر قسمت می دهم که آرزویم را بر آورده گردانی .به من صبر و استقامت در راه مستقیم عنایت بفرما،که هرگز به دشمن تا دندان مسلح پشت نکنم و در برابر تمام مشکلات و گرفتاری هایی که در راه تو برایم پیش می آید صبر کنم.

ebrahim-yashghare

بسیجی شهید ابراهیم یشقره در سال ۱۳۴۷ در خانواده ای مسلمان و مذهبی در تهران چشم به جهان گشود .