خاکریزي ها<< بخش

images

بعد از عملیات نصر ۴ شهید داودحیدری به پیشنهاد شهید محمد اصغریخواه فرمانده گردان کمیل بعنوان مسئول گروهان خیبر انتخاب گردید و تا زمان شهادت در این گروهان انجام وظیفه می نمود.

۱-۱۷

… اخلاق خوب او (سردارشهید محمد رضا تقی پور) باعث جلب توجه اطرافیان می شد و با تبحر خاصی که در فنون رزمی داشت آموزشهای ویژه ای را برای نیروها ترتیب می داد و به این شکل جسم و روح نیروهای خود را پرورش می داد.

۱۷۶۸۴۸

اسمش نامجوی بود، بر خلاف خُلقش که اصلاً به دنبال نام و شهرت و مقام نبود. به قول معروف، نام را در گم­نامی می‌جست. در یکی از روزهای سرد سال ۱۳۱۷ در بندر انزلی متولد شد،‌۲۶ آذر ماه.

MG_6992

شهید حاج ابوالحسن کریمی در سال ۱۳۲۷ هجری شمسی در یک خانواده مذهبی از قشر متوسط جامعه در شهرستان لاهیجان چشم به جهان گشود.

۳۷۱۰۵_۸۶۶

سلام مرا به رهبر م برسانید و بگوئید تا اخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترک نخواهم کرد و با خداوند پیمان می بندم که در تمام عاشوراها و در تمام کربلاها با حسین(ع) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم

photo_2017-03-25_07-12-10

من از خانواده ام انتظار دارم که اگر جسدم برای آنها نیامد ،ناراحت نشوند و مانند مادر وهب ، که چون سر پسرش را پیش چشمش می آورند ؛ بدست می گیرد و به سوی دشمن پرتاب می کند و می گوید : سری را که برای اسلام داده ام ؛ پس نمی گیرم !؟. آنها نیز چنین کنند .

۷۶۸۹۶_۷۲۹

سردار شهید سیّدجعفر (منصور)‌ منصوری با گذشت حدود چهارده سال از شهادتش ، پیکر سیّدشهید در عملیات تفحص و جستجوی شهداء عملیات فاو در دریاچه ی نمک شناسایی و در تاریخ۱۳۷۸/۱۲/۰۱ در گلزار شهداء امام زاده سیِّد شرف الدین رضوانشهر آرام گرفته و با آمدنش جوششی دیگر در سینه ره پویان شهادت همچون جدّش حسین (ع) به وجود آورد.

photo_2017-03-23_08-42-56

غفوری فرد : (یک روز) ساعت ۴بعدظهر بود که راننده استانداری گفت می خواهم بروم چون “اضافه کاری” به من نمی دهند(…)
سوییچ را تحویل آقای انصاری داد، ایشان از آن روز شد راننده استاندار.

n00508091-b

عاشقانه ای در جنگ تحمیلی ۸ ساله بر کشور عزیزمان-۱۸ خدا حافظی عاشقانه در دوران دفاع مقدس -شما را به دیدن این مجموعه ی تاثیر گذار دعوت میکنم.

a-Copy

پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،‍ بسان سنت هرساله از روز اول عید۹۶ کار اطلاع رسانی خود را تعطیل و با گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای گیلان؛ به انتشارتصاویر،خاطرات،وصیت نامه و زندگی نامه آن پاکباختگان می پردازد.

۱۳۹۲۰۸۲۳۱۷۳۴۵۵۷۰۱۱۵۴۱۹۰۴

حسین یه جمله زیبا همیشه میگفت و آن اینکه «تا جنگ هست من هستم» و چه زیبا تا آخرش به حرفی که زده بود مردانه ایستاد و شد«حسین»
و شد

۸۲۴۶۰۸۰۷-۷۱۴۷۵۳۲۸

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یادواره شهید ابوالحسن کریمی اولین فرماندار انقلابی شهرستان لاهیجان و دادستان اسبق استان گیلان امسال با شکوه بیشتری در زادگاهش برگزار می شود.

rohani-shahid-mohamad-taghi-hagh-parast

پدر و مادرم منتظر شما می مانم ،پس شما هم بر رضای خدا صبر پیشه کنید و عجول نباشید. والسلام

n00506758-b

سخن از شهیدی است که رتبه یک آزمون سراسری سال ۱۳۶۴ بود؛ اما در نهایت در کنکور عشق و شهادت شرکت کرد و خود را جاودانه ساخت.

SCAN0663-255x300

سردار شهید نادر عیسی پور چسلی: مادرم و پدرم دنیا فانی همه از نیک و بد خواهند مرد . ولی در این بین سعادت با کسی است که آخرت خود را به دنیا نفروشد . همچنان که ائمه ما علیهم السلام کردند .

۶۹۳۹۰_۲۸۹

شهید نادر دادرس در سال ۱۳۴۵ در یک خانواده مذهبی در یکی از محله های رشت به نام کردمحله به دنیا آمد. سرانجام در عملیات غرورآفرین والفجر ۶ در منطقه دهلران توسط مزدوران از خدای خبر جانش را تقدیم به اسلام و قرآن و میهن اسلامی نمود.

photo_2017-02-28_09-36-56

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،همایش فاتحان فاو استان های شمالی(گیلان،مازندران و گلستان)باحضورسردارسرتیپ پاسدار حسین دهقان روز پنجشنبه در اردوگاه افسران شهید رسولی نوشهربرگزارشد.

۰۲۰۰۰۰

شهید اسدالله پاکاری در نبردی بی امان با دشمنان از ناحیه شکم مجروح و به دلیل جراحت زیاد در دست دشمنان اسیر و پس از تحمل شکنجه های فراوان ، بر اثر اصابت تیر خلاص به ناحیه سر توسط نیروهای بعث در تاریخ ۲۳/۳/۱۳۶۷ در سن بیست سالگی شهد شیرین شهادت را نوشید و به جمع قدسیان الهی پیوست .

 • اسفند ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « بهمن   فروردین »
   123456
  ۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
  ۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
  ۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
  ۲۸۲۹۳۰