×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Monday, 30 March , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/ کوتاه از زندگی شهید مهدی همراه شهرستان رشت. شهید مهدی همراه در تاریخ ۴ فروردین سال ۱۳۳۸ در شهر رشت به دنیا آمد. مراحل کودکی را در دامان پدر و مادری متدین و مومن گذرانید و تحت تاثیر تربیت دینی آنان قرار گرفت . بسیار مودب و متواضع بود برای همه احترام قائل می شد و گرایش زیادی به مسائل مذهبی داشت. مدارج تحصیلی را ...

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/  برگی از زندگی شهید سیدجواد میری شهرستان رودبار. برگی از زندگی شهید سیدجواد میری سیاهکلی «بسم رب الشهدا» مختصری از زندگینامه شهید سیدجواد میری سیاهکلی شهید بزرگوار سید جواد میری سیاهکلی فرزند سید اشرف در سال ۱۳۴۷ در شهرستان رودبار دیده به جهان گشود.شهید جوانی مهربان،باهوش و اهل نماز و روزه بود.تحصیلات ...

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛نوروز (تعطیلات) امسال نیز با شما باشهدائیم؛نوروز«شهدایی» احرار/ شهید ایرج علیرضایی املش: در محضر امام زمان (عج) خجالت می کشم که چرا یک جان داشتم. وصیت نامه شهید ایرج علیرضایی سخن را با کلام حسین (ع) آغاز می نمایم. قال الحسین (ع): «‌ اِن کان دین محمداً لم یستقمُ الا یقتلی و یا سیوف خذینی» اگر دین محمد (ص) با کشته شدن من زنده می ماند پس ای شمشیرها مرا در بر گیرید. « الهم اجعلنی من ...

نوروز«شهدایی» احرار/ وصیت نامه شهید عباس هادی شهرستان شفت
29 مارس 2020

اگر می خواهید گریه کنید فقط برای امام حسین(ع)و دیگر اینکه به حق تعالی قسم می خورم زحمات زیادی برایم کشیده اید ولی من نتوانستم یکی از زحمات شما را جبران نمایم .

نوروز«شهدایی» احرار/شهید رضا فلاح احمدی‌زاده انزلی: خدایا! از لحظه ای که به جبهه عازم شدم فقط رضای ترا در نظر گرفتم
29 مارس 2020

خدایا خود آگاهی که از لحظه ای که به جبهه عازم شدم نیت قربت ترا نمودم و فقط رضای ترا در نظر گرفتم از تو خواستم که مرا به فیض شهادت برسانی

نوروز«شهدایی» احرار/  پیام امام خمینی (ره) به مناسبت عملیات والفجر ۱۰
28 مارس 2020

اخبار پیروزی ها و حماسه های دلاوران اسلام نه تنها دل ملت ما، که قلب همه مستضعفان و محرومان را شادمان نمود و صدام و عفلقیان و حامیان و اربابان او، خصوصا آمریکا و اسرائیل را عزادار کرد.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید غلامرضا منعم لاهیجان : عاقلم و بالغ و با تمام عشق بسوی معبودم پرواز می کنم
28 مارس 2020

این راه را که من انتخاب کرده ام عاقلم و بالغ با دیده ای باز و با تمام عشق بسوی معبودم هدفم با شور و شعف پرواز می کنم زندگی پست دنیایی نمی توانست آن معنویت درونی را احیاء کند دراین لحظه وقت تمام شد و عازم هستم

نوروز«شهدایی» احرار/  عملیات والفجر۱۰ / سالروز شهادت سردار حسین املاکی قهرمان بی«مثال»گیلانی ها
28 مارس 2020

جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ گویی به بمباران و موشک باران مناطق مسکونی شهرها و احقاق حقوق خود در مجامع بین المللی، با تغییر منطقه عملیاتی از جنوب به غرب، در صدد برآمد تا قدرت رزمندگان اسلامی را بار دیگر به جهانیان نشان دهد.

نوروز«شهدایی» احرار/ برگی از زندگی شهیدداود ریاحینی آستانه اشرفیه
27 مارس 2020

 شهیدداود ریاحینی بعد از مدتی حضور در صحنه پیکار حق علیه باطل در جزیره مجنون بر اثر تک دشمن مفقود گشت تا اینکه بعد از هفت سال پیکر پاک او را پیدا و تشیع نمودند.

نوروز«شهدایی» احرار/  شهید محمد بانک آور سیاهکل: باکمال میل پرستوی شهادت را به آغوش می‌کشم
27 مارس 2020

من خدا را هزار بار شکر می‌کنم که این نعمت بزرگ را به من ارزانی داد که به منطقه بیایم و دفاع از اسلام، قرآن، آب‌وخاک خود بنمایم و حال که می‌بینم پرستو شهادت به سویم می‌آید نتوانستم آن را قبول نکنم بلکه آغوش باز می‌کنم و باکمال میل آن را به آغوش می‌کشم.

نوروز«شهدایی» احرار/ حاج قاسم شافعی: به شهید املاکی گفتم که قصدداشتم تو با اون دوتا عراقی را یکجا به رگبارببندم!
26 مارس 2020

گفتم: بر فرض اینکه شما یکی از آنها را اسیر می گرفتید با توجه به بدن و قیافه و زوری که داری، فکر من را کرده بودی که چگونه باید از پس یک نفر دیگر بر می آمدم؟؟!حسین آقا گفت : من یکی از آنها را می گرفتم و یک نفر دیگر شان هم شمارا . با این حساب می شدیم یک بر یک مساوی!!.

نوروز«شهدایی» احرار/پلاکی که حاج قاسم در سوریه به دخترش داد+عکس
26 مارس 2020

این پلاک را اولین‌بار که با هم به سوریه رفتیم به من دادید و گفتید بابا اینو به همراه داشته باش تا اگر اتفاقی برایمان افتاد، بدانند تو دختر من هستی… سکوت کردم و گفتم یعنی با هم شهید میشویم؟

نوروز«شهدایی» احرار/ کوتاه اززندگی حماسی شهید ابراهیم حاجیان از آستارا
26 مارس 2020

شهید ابراهیم حاجیان در منطقه سومار غرب اعزام گشتند چندین ماه در این منطقه مشغول خدمت بودند تا اینکه در اثر حمله نا جوانمردانه دشمن متجاوز در اثر بمباران شیمیائی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید سیدقاسم آگهی ماسال: مواظب اعمالتان باشید  بهانه به دشمنان ندهید
26 مارس 2020

ای پاسداران ای سربازان و جان نثاران امام زمان(عج) ای بازوان پر توان ولایت فقیه مواظب اعمالتان باشید که بهانه به دشمنان ندهید

نوروز«شهدایی» احرار/کوتاه از زندگی سرتیپ شهید فرهاد احمدیان بندر انزلی
26 مارس 2020

امیرسرتیپ شهید فرهاد احمدیان فرزند ایران و غلام حسین در بیست و یکم فروردین ۱۳۲۷ در یک خانواده مذهبی در بندرانزلی به دنیا آمد.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید املاکی فریاد می زد آرپی جی زن این تانک دشمن رو بزنه…!
25 مارس 2020

… به آقای املاکی گفتم حال که خط سقوط نکرده است شما مجروح هستید برگردید عقب . در جواب من گفت: دست من خوب است هیچ مشکلی ندارم . با همان وضعیت که آقای املاکی داشت تاغروب درخط ایستاد.! .

نوروز«شهدایی» احرار/  شهید مرتضی خادمی رودسر: در رویاروئی اسلام و کفر قرار داریم
25 مارس 2020

ببینید از جبهه ها چه ندایی بلند می شود و به همه عافیت طلبان و سکوت پذیران هشدار می دهم که ما در هنگام  رویاروئی اسلام و کفر هستیم و با عمل تمامی سختیها و مشتاقان چنان درسی به مظلوم کشان تاریخ می دهیم که تا چنان مظلوم کشی را برای همیشه از فکر خود خارج کنند .

نوروز«شهدایی» احرار/ شهید یدالله‌ مشهور فومن: پدرم!  استقامت کن…
25 مارس 2020

پدرم! تو چون پدران دیگر شهدا استقامت کن چون فرزند تو در راه خدا کشته شده و از خدا همیشه بخواه که ای خدا! این فرزندم امانتی بود نزد من، تحویل تو دادم.

نوروز«شهدایی» احرار/ شهیدحاج محمود قلی پور: می خواهند انقلاب ایران را به هر طریقی که شده از بین ببرند
24 مارس 2020

هدف ما هم مشخص است ما انقلاب کردیم انقلاب اسلامی. و هم اکنون ابرقدرتها دیدند که دستشان از ایران کوتاه شده لذا توسط کشورهایی که زیر استعمار این ها قرار دارند می خواهند انقلاب ایران را به هر طریقی که شده از بین ببرند

نوروز«شهدایی» احرار/ 🌹آخرین سفارشات شهید محمدرضامیرزازاده لشت نشاء: از خداوند بخواهید که به شما خلوص نیت عطا نماید
24 مارس 2020

وصیت نامه شهید محمد رضا میرزازاده: از خداوند بخواهید که به شما خلوص نیت عطا نماید و بدانید خداوند بزرگ شما را دوست  می دارد و شما را یاری خواهد کرد.ای امت حزب الله در همه ی موارد زندگی خود تقوا را رعایت کنید و کارهائی که باعث می شود که ضعیف جلوه نمائید انجام ندهید