خاکریزي ها<< بخش

۲۰۱۶۱۰۱۰۴۵۰۱۹۱۷۶۷۱_Orig

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی شب (یکشنبه، ۲ آبان ماه) با خانواده شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا در قم دیدار و گفت وگو کرد.

۱۳۹۵۱۰۲۵۱۴۵۹۳۹۱۸۳۹۶۹۳۳۹۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، خبر برگزاری یادواره روحانی شهید حاج عبدالحسین رضایی، تنها شهید روحانی ترور شهرستان رودسر ما را به خود آورد. شهیدی که تاکنون کمتر از او گفته و نوشته شده بود. به جستجو در مورد زندگی شهید که پرداختیم در حد چند سطر چیزی نیافتیم و مظلومیت شهید بیشتر به […]

images

گفتم : آقا غلامرضا! به حرفای اینا توجه نکن!!
با لحجه«گیلکی» رشتی خطاب به بنده،گفت: امشب کاررا یکسره می کنم!

download (3)

بنا به دعوت قرآن در لبیک به ندای الله که از حلقوم سرشار از عشق رهبر عزیزمان طراوت می گیرد. در جهادی آگاهانه و عاشقانه شرکت کردم.

images

شهید بامروت بیش از ۱۴ بار در جبهه ها بویژه در عملیات های فتح المبین و بیت المقدس و محرم، والفجر مقدماتی ، والفجر ۶، کربلای ۴و۲ و کربلای ۵ همواره حضوری بی باک و شجاعانه در نبرد با دشمنان متجاوز داشت.

dm-9QW2

برگی دیگر از جمعه های شهدایی این هفته ی گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، سردارخستگی ناپذیر «شهید بهروز خانجانی»هراتبر،رحیم آباد»، رودسر

thumb_HamMihan-2015187645587746511471979330.047

جمعه های شهدایی پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،این هفته؛ نوجوان بسیجی شهید «احمدنخستین لشکاجانی»، رودسر

۱۳۹۴۰۱۲۴۰۵۳۰۱۹۲۱۸۵۰۸۸۶۹۴

«سردار شهید ابراهیم کشاورز» معلم گیلانی است که از تدریس در جبهه علم تا عروج در جبهه عشق را درنوردید و عاشقانه عروج کرد.

n00000138-b

فرزند شهید لشکاجانی با بیان اینکه پدرم در بسیاری از شرایط سخت زندگی دست ما را گرفته و ما را تنها نگذاشته است، گفت: ما هنوز با پدر زندگی می‌کنیم، عکس او را در گوشی‌های تلفن همراهمان داریم و وقتی اتفاقی در جامعه می‌افتد، خودمان را می‌گذاریم جای پدر که اگر الان بود، چه می‌کرد.

۶۳۵۰۹۰۶۹۷۸۸۲۷۸۸۸۶۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، تیرماه ۷۸ بود. حوادث سیاسی و فرهنگی مردم را دلتنگ شهدا کرده بود. سردار باقرزاده اکیپ‌های تفحص را جمع کرد و گفت: «مردم تماس می‌گیرند و درخواست می‌کنند مراسم تشییع شهدا بگذارید تا عطر شهدا حال و هوای جامعه را عوض کند».

%d8%b4%d9%87%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%b9%d9%84%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c-%d8%b4%db%8c%d8%ae-%d9%86%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%b4%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%85%d9%86-%d9%85

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید محمدعلی کرامتی از شهدای برجسته شهرستان ماسال است که تنها ۲ روز پس از ازدواج راهی جبهه های جنگ شد و به مقام شهادت رسید.

%d8%b4%d9%87%db%8c%d8%af-%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b1%db%8c

شهید رامین امیری که به علت صغر سن با شناسنامه برادر بزرگتر به جبهه هه اعزام شده بود در ۲۱ آبان سال ۶۲ در حالی که تنها ۱۵ سال داشت به شهادت رسید.

karkan-ir_0676

خدایا می دانم که غبار سیاه گناهان گذشته ام مانع از رسیدن این درد دلم با تو می شود اما باز امیدوارم قطره ای از دریای بیکران الطافت بر ما بریز .

shahidmohamadrezazamani

…دیشب حرکت نکردیم .احتمالاً امشب حرکت ما صد در صد می باشد الآن فکر می کنم ساعت ۵/۱ باشد برای محمود و نبی نامه نوشتم .البته مال نبی بیشتر جنبه ی وصیت نامه داشت. فعلاً نامه را لای این دفتر چه می گذارم تا بعد به تعاون بدهم .

۱۷۵۳۱

در حالی که مزار شهدا را یکی یکی فاتحه می دادیم با هم به مزار شهید یوسف ارشاد رسیدیم که شهید یوسف فدایی رو به ما کرد و گفت :مرا اینجا ؛ در کنار مزار شهید یوسف ارشاد دفن کنید، ما همه خندیدیم و حرف او را به شوخی گرفتیم.

shahidrezamosapoor

مادر شهید رضا موسی پور: لحظه لحظه زندگی رضا برایم خاطره است.از همان کودکی با بقیه بچه هایم خیلی فرق داشت.همیشه در فکر من بود.دلسوز و مهربان بود.

۷۵۶۷

جمعه های شهدایی ویژه برنامه هفتگی پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،اینبار برگی از زندگی حماسی طلبه شهید مسعود علیزاده

images

گفتم چرا اینطوری وسایل را بار زدید، پس بقیه اسباب چه می شود آنها در جوابم گفتند که بار همین است که می بینی، کامیون لازم نیست، گریه ام گرفت .!!

 • دی ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « آذر    
   123
  ۴۵۶۷۸۹۱۰
  ۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
  ۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
  ۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰