چندرسانه ای<< بخش

احرارگیل،  گزارش تصویری تظاهرات پرشور گیلانیان غیور در محکومیت آشوب‌های اخیر عکس: روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان؛ رضا شریفی

این کانال ضدانقلاب با تلاش برای سوءاستفاده از اعتراضات مردمی به گرانی و مشکلات اقتصادی، با انتشار فراخوان‌هایی برای ایجاد آشوب و اغتشاش در شهرهای آذربایجان به دنبال اجرایی کردن اهداف تجزیه طلبانه مقامات سعودی است.

انتشار اخبار جعلی توسط کانال‌های مختلف تلگرامی به‌ویژه کانال آمدنیوز، در به انحراف کشاندن تجمعات مسالمت‌آمیز با شعارهای اقتصادی به اغتشاشات خیابانی، نقش موثری داشته است.

در لحظات عروج عرفانی شهید گیلانی مدافع حرم سردار “علیرضا نظری ” چیزی جز نام الله و ائمه اطهار نمی‌شنویم.

تجمع اعتراضی دانش‌ آموزان گیلانی در اعتراض به اقدامات اخیر آمریکا در معرفی قدس شریف به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی برگزار شد.

تصاویر کمتر دیده شده از بابک نوری هریس دانشجوی غیور بسیجی که همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) به جمع شهدای مدافع حرم گیلان پیوست.

آئین مراسم هفتمین روز شهادت شهید جانباز«محمدرضاربیعی مقدم» عصر امروز با حضور خیل وفاداران به آرمانهای امام(ره) و شهدا در مسجد چهارده معصوم روستای کویه سفلی از توابع رودسر برگزارشد

پیکر مطهر شهید قاسم حسن‌پور کلیدبری صبح امروز در لنگرود تشییع و در گلزار شهدا کلیدبر به خاک سپرده شد.

احرارگیل: به این تصاویر افزوده می شود        به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،

به کوشش گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل/ یادی که در دلها هرگز نمی میرد یاد شهیدان است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، عزاداران حسینی امروز در ۴ شهر رشت ، آستانه اشرفیه ، انزلی و گوراب زرمیخ تجمع کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مراسم تشییع یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس ظهر امروز در لنگرود برگزار شد.

این که امکانات جمهوری اسلامی در اختیار بزرگداشت یک کمونیست اپوزیسیون قرار می گیرد، ولی از انتشار شماره ویژه یک مجله برای شهدای «مدافع حرم» جلوگیری می شود، نشان از چیست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سومین یادواره سرداران و ۱۰۵ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه قدس استان گیلان امروز با حضور سرداران و رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از خانواده‌های شهدا در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) سپاه قدس گیلان برگزار شد. رزمندگان قدیم رسته آماد که خود را جاماندگان قافله شهادت می‌دانند امروز […]

گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش صبح امروز بیش از سه ساعت در جمع عزاداران حسینی بقعه متبرکه آقاسیدنصیر کیا(ع)روستای کویه سفلی حضور یافت و با اهالی سوگوار و نیز دستجات عزاداری به عزای سالارشهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و ۷۲تن از یاران باوفای نشست.

امام برای بار دوم به خیمه گاه آمد، و با اهل بیت خود وداع فرمود و آنان را به صبر و شکیبایی فراخواند و دستور داد لباسهای خود را پوشیده و آماده بلا شوند و فرمودند: « خود را برای سختیها مهیا کنید و بدانید که خدای تعالی حافظ و حامی شماست و بزودی شما را از شر دشمنان نجات خواهد داد..

نجف آباد، امروز میزبان میلیون‌ها عاشق و دلباخته‌ای بود که از سراسر ایران اسلامی راهی شهر شهیدان شدند تا پیکر فرزند وطن را در آغوش بگیرند.