چندرسانه ای<< بخش

resized_407595_132

در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی گزارش بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت درباره قرارداد اخیر نفتی با شرکت توتال و گزارش کمیسیون انر‍ژی در مورد بحران اخیر بروز ریزگردها، قطعی آب، برق و مخابرات در استان خوزستان ،ارایه شد.

۴۰۷۵۲۴_۹۴۸

شهدای مقاومت ایرانی طی چهار سال گذشته یعنی در سال‌های اوج درگیری مردم عراق با تروریست‌های تکفیری، در شکل‌گیری، آموزش و پیشروی جریانات مقاومت در میان مردم عراق نقش اثرگذاری داشتند.

n00532120-b

بازخوانی بخشی از مستند «مصاف ۱» پیرامون روایت تاریخی فتنه ۱۸ تیر ۷۸ است که در پی واکاوی ریشه های شکل گیری حادثه کوی دانشگاه و چگونگی ختم آن غائله است.

n00531755-b

تصاویر به دست آمده از موبایل اعضای داعش در موصل که ثابت می‌کند آنها مردم در حال فرار را با تک‌تیراندازان می‌زنند.

resized_406433_903

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،جلسه رسیدگی به اتهامات دو نفر از همدستان بابک زنجانی صبح شنبه هفدم تیر در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب (شعبه هم عرض) به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد.در ابتدای این جلسه نجفی نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست پرونده پرداخت و پس از آن قاضی از متهم ردیف دوم پرونده فساد […]

شهید-سیّد-جعفر-منصوری۵-۳۰۰x204

پیکر شهید سیدجعفر منصوری بعد از ۱۴ سال در عملیات تفحص و جستجوی شهداء عملیات فاو در دریاچه نمک شناسایی و سرانجام در زادگاهش آرام گرفت، پیکری که با آمدنش جوششی دیگر در سینه ره پویان شهادت به وجود آورد.

hhe2244-day-pen

به نظر میرسد طرح شکایت های اینچنینی از اتاق فکری حمایت می شود و ایشان بواسطه چراغ سبزی که آن اتاق فکر نشان داده اندمرتکب چنین اشتباه فاحشی شده اند که امیدواریم اینگونه نباشد.

n00530426-b

پروپاگاندای اصلاحات با روش بمباران خبری مخاطب و آتش شدید توپخانه‌های رسانه‌ای این جریان علیه رقیب یکی ازحربه‌های این جریان است.

resized_405305_974

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش گفت: با خود عهدم کردم هر بار که به گیلان بیایم برای دست بوسی پدر و مادر شهید عشوری خدمت برسم.

۱۳۹۶۰۳۲۶۱۴۳۲۲۰۹۱۹۱۱۱۶۲۹۰۴

مراسم گرامیداشت مدافع امنیت، سرباز گمنام امام زمان (عج) بسیجی شهید حسن عشوری در رودسر برگزار شد.

۴۲۳۴۲_۸۳۳

سپاه پاسداران با استفاده از ظرفیت انسانی خلاق خود و دستاوردهای بزرگ صنعتی و امکانات عظیم و تجربه و تعهدی که در به نتیجه رساندن پروژه‌ها تحت هر شرایطی دارد، دولت را از بحران‌هایی که غربی‌ها علیه آن پدید می‌آورند می‌رهاند.

۱۳۹۶۰۳۲۹۰۰۱۷۶۷_PhotoA

تصاویری از انهدام گروهک تروریستی انصارالفرقان توسط نیروی زمینی سپاه در منطقه قصرقند منتشر شد.

n00527834-b

حملات موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در قلب سوریه بازتاب و واکنشهای زیادی در رسانه های مختلف جهان داشته است.

n00527306-b

عکسی که علی فریدون از صحنه عبور رزمندگان از میدان مین در عملیات رمضان گرفته است یکی از دلخراش ترین عکس های دوران دفاع مقدس است.

۵۷۵۰۶۱۶۰

شهید حسن عشوری شهید وزارت اطلاعات که در درگیری با گروه تروریستی انصار الفرقان در چابهار به درجه رفیع شهادت نائل شد بود، مراسم وداع با پیکر این شهید (جمعه شب ۲۶ خرداد) با حضور گسترده مردم شهر رشت در گلزار شهدای این شهر برگزار شد.

۱۳۹۶۰۳۰۶۱۰۲۴۲۶۴۷۱۱۰۰۰۲۸۴

با بالاگرفتن تنش‌ها بین سران سعودی و دولت قطر، هیئت‌های اعزامی این دو کشور در نشست شورای اجرایی سندیکای فعالان عرصه نفت در کویت با یکدیگر به منازعه و درگیری فیزیکی پرداختند.