تیتر یک<< بخش

۱۳۹۲۰۹۱۸۱۴۵۰۲۰۸۵۳۱۷۰۷۶۵۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، استاندار گیلان گفت: امیدوارم بتوانم خدمتگذار شایسته‌ای برای مردم استان گیلان باشم. در مورد زمان معارفه نیز منتظر نظر و دستور وزیر محترم کشور هستیم.

photo_2017-09-24_21-47-35

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،محمدعلی نجفی استاندار سابق گیلان در حالیکه را‌ه‌آهن گیلان قرار بود شهریور امسال افتتاح شود و نشد با قطاری از وعده‌ها گیلان را به مقصد البرز ترک کرد.

۲۰۵۹۵۸۷

قتل عام فرودگاه نظامی «طبقه» چیز دیگری بود. ۲۰۰ سرباز سوری را برهنه و به صف کردیم، بعد با شلیک مستقیم به پشت سر همه را قتل عام کردیم.

۲۵۴۳۷۷۰

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای با اعلام خبر بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم، محسن حججی به کشور از آحاد مختلف مردم برای حضور باشکوه و گسترده در آیین عاشورایی تشییع پیکر مطهر این شهید والا مقام در تهران دعوت کرد.

۱۳۹۴۰۴۰۲۰۰۰۳۱۴_PhotoA

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان اعلام کرد، براساس تصمیم این شورا و درخواست دولت مرکزی عراق، کلیه پروازهای ایران به مقصد فرودگاه‌های سلیمانیه و اربیل و همچنین پروازهای عبوری از فضای کشورمان از مبدأ اقلیم کردستان متوقف شد.

۱۳۹۵۱۲۱۲۰۰۱۰۷۱_PhotoA

به گزارش  احرارگیل، به نقل از فرهیختگان،  در آخرین روزهای تابستان به سراغ عضو شورای مرکزی جمنا و استاد دانشگاه ادبیات و الهیات دانشگاه تهران می‌رویم. سیدمحمد حسینی، وزیر کرمانی فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوم محمود احمدی‌نژاد، حتما باید ناگفته‌های بسیاری از اتمام دوران آخرین دولت اصولگرایان و انتخابات‌های بعد از سال ۹۲ […]

۲۰۲۸۹۸۴

تغییرات در آرایش سیاسی کشور محصول انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است؛ اصلاح‌طلبان و نیروی سیاسی جدید اعتدال و اصول‌گرایان ازنفس‌افتاده به همگرایی عمل‌گرایانه در برابر رقیب رسیدند.

۶۴۱۴۶_۳۷۰

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از برگزاری آیین تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم پاسدار محسن حججی در روز چهارشنبه پنجم مهرماه در تهران خبر داد.

photo_2017-04-12_10-24-44

گویا اکثر مسئولان، فرماندهان، علماء احزاب،سیاسیون گیلان اینروزا مثل آسانسور بالا و پایین می پرند برای تعیین استاندار مورد علاقه ی خود در گیلان…

فائزه هاشمی

شاید تصور می‌شود که ما اسنادی را از اسرار نظام در اختیار داریم که می‌خواهیم منتشرش کنیم در حالی ‌که چنین چیزی نیست؛ آقای‌ هاشمی عاقل‌تر و باتدبیرتر و سیاستمدارتر از این بود که بخواهد اسنادی را برای ما به جا بگذارد. حداقل من یکی که هیچی ندارم.

شهید مصطفی کریمی از شهدای گیلانی جبهه سرپل ذهاب

… و سر انجام وی همانند دیگر عاشقان به مکتب و قران برای پاسداری و حراست ار دین اسلام و نبرد با کفر جهانی در منطقه سر پل ذهاب در سیزدهم مهر ماه سال ۱۳۵۹ شربت شهادت را نوشید و به تاریخ پیوست و جاودان شد.

۵۷۱۰۲۳۸۲۳۰۱۶۱۰۱۲۲۱۱۹۹۲۴۲۱۷۸۲۲۲۹۲۴۵۱۸۵۹۵۴۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،چه کسانی برای اولین بار قاتلان سید الشهدا علیه السلام را مورد لعن خود قرار داده‌اند؟

۱-۱۷-۲۴۵x300

شهید محمد رضا تقی پور، در سال ۱۳۳۸ در بخش واجار گاه رودسر به دنیا آمد .از آن جایی که بعد از ۸ فرزندی به دنیا آمده بود که هیچ کدام برای خانواده زنده نمانده بودند و خود او هم با دعا و توسل و راز و نیاز نصیب خانواده شده بود توجه ویژه ای به او می شد.

۱۳۹۶۰۶۲۹۱۷۳۵۱۹۶۶۰۱۱۹۸۶۴۲۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، آن روزها نام و نان بهایی نداشت و آنچه میدان دار بود، قیام بود و عروج. آن روزها ماندن بی معنا بود و مردن در بستر، ننگی بزرگ. آن روزها شهادت، شاهراهی به وسعت افق داشت. آن روزها فاصله خاک تا افلاک و کویر تا بهشت، یک میدان مین بود.

dfr

شهید ساسان پورنقاشیان وقتی که می خواست به جبهه برود اصلاً دوست نداشت کسی او را بدرقه کند بنابراین در خانه باماخداحافظی کرد و گفت همه شما را به خدا می سپارم!.

۴۸اسماعیل-ضمیرایی

گفتم: (( پسر، مگه قرار نبود تا من در منطقه هستم، تو خانه بمانی؟)) خیلی آرام و خونسرد جواب داد: (( فقط یک عملیات…! فقط در همین یک عملیات شرکت می کنم و برمی گردم…

DSC_5998

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: نابودی داعش نزدیک است و تا ۲ ماه دیگر نابودی این شجره خبیثه را جشن می‌گیریم و ایران، روسیه، سوریه و عراق باید این جشن را برپا کنند.

۱۳۹۶۰۳۰۹۱۸۱۹۱۱۹۴۷۱۱۰۳۲۲۶۴ (۱)

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان گفت: سخنان سخیف رئیس‌جمهور آمریکا از تریبون سازمان ملل نسبت به کشورها و ملت‌ها باعث بی‌آبرویی آمریکا شد.