تیتر یک<< بخش

JamNewsImage07162799

تسلط بر تحولات سوریه به دست تهران و مسکو افتاده و واشنگتن خود را از خاورمیانه عقب کشیده است …

JamNewsImage16434366

«متوقف کردن برنامه موشک های بین قاره ای ایران که می تواند با کمک کره شمالی به کلاهک های هسته ای مسلح شود، یکی از بزرگترین چالش های پیش روی آمریکا در حال حاضر است؛ دولت ترامپ باید پیش از آن که دیر شود، همین الان اقدام نماید…»

۴۰۹۹۲۵_۴۰۶

جریان اصلاحات یکایک خطوط قرمز سیاسی خود را در مقابل رئیس‌جمهور روحانی هدر رفته می‌بیند اما همچنان عنوان می‌کند که «از شرایط رضایت داریم»…!

n00535436-b

بنابراین به نظر می رسد پیش از هر اقدامی رفع سوبرداشت ها و سوتفاهم ها برای جلوگیری از تفرقه بهترین روش است. با نگاهی به جوسازی رسانه های اصلاح طلب این امر بیشتر ضروری می نماید؛ چرا که دقیقا آنها ابتکار قالیباف را به عنوان سوژه ای جهت کاشتن تخم تفرقه در میان اصولگرایان انتخاب کرده اند و اقدام شهردار را تمرد و انتقام وی از اصولگرایان ارزیابی می کنند!

۱۲۰۳۰۴۱_۷۲۲

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا: ما روزانه با چالش های بدخواهانه ایران روبرو هستیم.

۱۳۹۶۰۵۰۲۰۰۰۰۱۶_Test_PhotoH

عضو اسبق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه امروزه شاهد تشدید تحریم‌های ناجوانمردانه از سوی اروپا و آمریکا علیه ایران هستیم، تصریح کرد: تحریم‌های فعلی آمریکا علیه ایران برگردان تحریم‌های قبل از برجام است و با روی کار آمدن دولت ترامپ وضع تحریم‌ها قوت بیشتری نیز گرفته است.

۱۳۹۶۰۴۲۴۰۰۲۱۴۸_PhotoA

اتحادیه اروپا می‌گوید که طرح تحریمهای یکجانبه آمریکا علیه روسیه به منافع شرکتهای اروپایی آسیب میزند و خواستار مقابله با آن شده است.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-07-22 08:59:37Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

محمدرضا باهنر با نقد فضای حاکم بر مناظره‌های انتخاباتی، گفت: با این فضایی که ما جلو می رویم، من می‎ترسم در انتخابات ۱۴۰۰ یک «حراف» پیروز رقابت شود! کسی که در انتخابات ریاست جمهوری بتواند زود جواب دهد، پایین و بالا کند و سریع لوله کند!

۱۳۹۲۰۹۱۰۱۴۳۶۳۶۴۴۶۱۶۵۰۲۸۴

میرزاکوچک خان برای‌ ملاقات با رشیدالممالک خلخالی به سوی گیلوان‌ حرکت کرد. در دامنه کوه گیلوان، دچار‌ بوران‌ و برف شدیدی شده، افرادش یکی‌ پس‌ از‌ دیگری‌، یا‌ از‌ کوه پرت شدند‌ و یا‌ راه را گم کرده، زیر برف ماندند.

۱۳۹۵۰۴۲۶۱۳۴۲۰۴۸۴۱۸۱۴۶۱۱۴

پس از کودتای ۱۵ جولای ۲۰۱۶ در ترکیه، دولت آنکارا با اعلام وضعیت فوق‌العاده در ۲۰ جولای همان سال، شروع به بازداشت و بازپرسی از مظنونان این کودتا کرد.

۱۹۹۳۷۸۵

محسن هاشمی دیگر آن «مهندس محسن هاشمی» روزهای انتخابات شورای شهر تهران نیست. او در سکوت نظاره‌گر سرنوشتی شده است که اصلاح‌طلبان برایش تقدیر کرده‌اند.

۱۹۹۶۱۶۷

قالیباف: جریان اصولگرایی با ورود فعالانه و آتش به اختیار جوانان متحول خواهد شد

۱۹۹۱۸۹۳

روزنامه دولتی ایران بدون توجه به معیشت و بحران اقتصادی مردم، می نویسد: برخورد با خودسری‌ها و رفع ممنوع‌التصویری و حصر برخی شخصیت‌های سیاسی از مطالبات رسا و گویای مردم در انتخابات است.

IMG_0156_0

از استاندار محترم گیلان این انتظار می رود که جامعه بزرگ مطبوعاتی گیلان را تنها در چند نفر خلاصه ننموده و فرصتی را برای برگزاری یک نشست مطبوعاتی با دعوت از تمامی رسانه ها و خبرنگاران مستقل مهیا سازند.

۱۳۹۶۰۴۰۳۰۰۱۰۷۱_PhotoA

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در مصاحبه‌ای روز جمعه با فرانس‌۲۴ تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران را ناقض توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ خواند.

۱۳۹۴۰۵۰۱۰۰۰۳۰۷_PhotoA

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس با بیان اینکه امیدواریم هوشیاری دولت در نقض برجام توسط آمریکایی‌ها استمرار داشته باشد، گفت: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به نقض برجام توسط ۱+۵ بسیار قاطع و شکننده خواهد بود.

n00534592-b

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه عده‌ای در دوره اصلاحات به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند، گفت: این افراد پس از فتنه ۸۸ از کشور خارج و در حال حاضر هم زیرمجموعه آمریکا هستند.

۹۶۹۹۱_۷۲۶

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، شهید مرحمت ثانی مزار پاکش در شاندرمن است . او از خود یک پسر و یک دختر به یادگار گذاشته است .او از خود پنج قطعه عکس بر جای گذاشت . در رابطه با او یک برگ تصویر شناسنامه و یک برگ زندگی نامه نیز موجود است .