تیتر یک<< بخش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ئیس جمهور عراق تا ساعاتی دیگر در صدر هیئتی عالیرتبه وارد تهران شد و مورد استقبال رسمی قرار گرفت

سازمان اطلاعات و امنیت مرکزی آمریکا (سیا) اعلام کرد این سازمان به این نتیجه رسیده است که دستور قتل روزنامه نگار منتقد سعودی در استانبول از سوی ولیعهد سعودی صادر شده است.

همزمان با نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت، ولی عصر (عج)، مراسم عید بزرگ بیعت در ۳۰ مرکز استان و بیش از ۶۰ شهرستان با حضور منتظران حضرت،امروز شنبه ۲۶ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

بعضی از افکار مانند آیا نباید پذیرش اسلام، دین و ولایت فقیه را به رفراندم بگذاریم، گفت: این زنگ خطری است که به صدا در آمده و بسیار خطرناک است.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی درباره آسیب شناسی تصمیم گیری ها و حرکت های تشکیلات جریان اصولگرا گفت: جریان اصولگرا باید گفتمان مشخصی ارائه و با توجه به شرایط جدید خود را بازسازی کند. در گام نخست هم نیروهای این جریان باید از تشتت به انسجام واقعی برسند و از تصمیم انفرادی بپرهیزند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران در واکنش به سخنان توهین‌آمیز وزیر آمریکایی گفت: اگر مازاد غذای مصرفی در ایران یا همان دور ریز مردم را جمع کنیم می‌توانیم گرسنگان آمریکا را سیر کنیم.

اگرچه امام عسکری علیه السلام در اوج جوانی به شهادت رسید، لیکن مبارزات فراوان حضرت در جبهه «فرهنگی» و «سیاسی»، ثمرات گوناگونی به همراه داشت.

شهید سید محسن حسینی با روحانی شهید مرتضی خدادادی هم در مسجد امامزاده و جهادسازندگی فعالیت می کردند سپس به اتفاق برادر شهیدش وارد حوزه علمیه قائمیه انزلی شدند

شهید رحمت حسنی پیروی از مولای خویش حسین (ع) مردانه جان باخت او در عملیات ظفرمند کربلای ۵ حماسه آفرید و در تاریخ هفتم اسفند ماه ۶۵ به شهادت رسید و با خون خویش صفحه‌ای از تاریخ خونین اسلام را رنگین نمود

سردارشهیدنظری سال ۸۹ به دلیل بیماری قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفت، با این حال از کار و فعالیت دست نکشید. سال ۹۴ برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) عازم سوریه ‌شد. ایشان تا لحظه شهادت پنج بار به سوریه اعزام شدند و دو بار هم مأموریتش را تمدید کردند. در عملیات های مختلف شرکت داشتند در نهایت در آخرین عملیات در بو کمال سوریه با اصابت خمپاره ۸۱ با دو تن از همرزمان خود به درجه ی رفیع شهادت نائل شدند.

خودرو حامل «سیدتقی نوربخش» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی عصر امروز دچار حادثه شد و بر اثر این سانحه نوربخش و عبدالرحمن تاج‌الدین درگذشتند.

حسین شریعتمداری در روزنامه کیهان نوشت: بعد از انتقاد به سخنان نسنجیده و سؤال‌برانگیز آقای ظریف که مانند چند نمونه دیگر، به نفع دشمنان تابلو‌دار ملت و نظام بود، بسیاری از مدعیان اصلاحات و رسانه‌های زنجیره‌ای تحت امر آنان به جای اعتراض به آقای ظریف و اظهارات خلاف منافع و امنیت ملی ایشان، به گونه‌ای ناشیانه تلاش کردند با تغییر صورت مسئله، روی این اظهارات نسنجیده سرپوش بگذارند!

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: در شورای مرکزی جدید جبهه مردمی سهم ویژه‌ای برای جوانان در نظر داریم.

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور سوریه روز چهارشنبه تصریح کرد خارج کردن نیروهای ایران از سوریه جزو اهداف نظامی آمریکا نیست اما بایستی یکی از نتایج فرایند خاتمه دادن به جنگ در این کشور باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: محمدرضا عارف در نشست رسمی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به اتفاق آرا به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

اختصاصی احرارگیل/ مردم ستمدیده توقع دارند مقامات نظام موتور اعدام مفسدان را با سرعت به پیش ببرند. بخصوص «لبان سرخ» طناب دار را برگلوی دانه درشت ها، آقازاده ها و برادران برخی مقامات آشناکنندتا بوسه نهایی بگیرند. اینا بایداستفراغ کنند، استفراغ خونی…

مظلومین ملقب به سلطان سکه و محمد سالم همدستش سحرگاه امروز به دار آویخته شدند.

AFC در نامه‌ای تهدید آمیز هر گونه دخالت و جابجایی در راس فدراسیون فوتبال را غیرقانونی دانست.