تیتر یک<< بخش

۱۰۰۸۸۷۸۴۲۷۹۹

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مهندس روح الله قهرمانی چابک استاندار اسبق گیلان بر اثر سکته مغزی دارفانی را وداع گفت

۱۳۹۵۰۴۱۹۰۰۰۲۶۷_PhotoA

جمعی از حقوقدانان در واکنش به بیانیه دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت درباره سند ۲۰۳۰ پاسخی را ارائه کردند.

JamNewsImage10554057

«جناب دکتر روحانی در تبلیغات انتخاباتی وقتی دید رأی رشد نمی‌کند، هرآنچه خواست گفت که البته در تاریخ حیات سیاسی و حوزوی او درج شد.»

۱۳۹۵۰۳۰۶۰۰۰۲۰۲_PhotoA

رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد گفت: بخشی از مشکلات اصلی در این دانشگاه دخالت فرزندان میرزاده در امور آن و انعقاد قراردادهای مالی کلان است که اسناد آن موجود است.

n00522595-b

بنده به عنوان یک کاندیدا باید از آن دسته از مردم عزیزی که آمده بودند برای رای دادن اما فقط به جرم اینکه می‌خواهند به رقیب کاندیدای دولت رای دهند باید ساعت‌ها پشت در صندوق‌ها معطل بمانند و رایشان را نتوانند بدهند عذر بخواهم.

۶۲۸۲۳۲۱_۴۰۲

شهید انصاری پرورش یافته مکتب تشیع و برخواسته از توده های محروم جامعه و تبلوری از معنویت و مردم دوست و خداپرست بود .

JamNewsImage06425747

«با این طرح، ابزاری جدید برای از بین بردن توافق هسته ای و ورود به جنگ با ایران، در اختیار دونالد ترامپ قرار می گیرد…»

JamNewsImage11313345

«… عمل به وعده هایی که توسط روحانی در رقابت های انتخاباتی داده شد، کار ساده ای نخواهد بود».

IMG03472017

بازی که به نفع همه هست الا آمریکا و یارانش! تحقق این برنامه‌ها یعنی شکست همه آرزوهای آمریکا در سوریه و عراق. این روزها باید منتظر باشیم تا نتیجه زد و بندهای ترامپ در ریاض را ببینیم. آیا فاجعه حلب دوباره برای آمریکا تکرار خواهد شد؟ روزهای سرنوشت سازی در پیش است.

n00522382-b

ناطق نوری در حوادث پر فتنه سال ۸۸ حتی از رهبری به عنوان جایگاه ایدئولوژیکش در جمهوری اسلامی که نوک پیکان تهاجمات آن روزها بود نیز دفاعی نکرد و در برابر فحاشی‌ها و پرده‌دری‌ها و بی‌حرمتی‌های علنی نسبت به رهبری، به قول معروف حتی یک جیک هم نزد. درحالیکه پیشتر خود را با این عبارت که ما ذوب در ولایت فقیه هستیم، معرفی می‌کرد.

۱۶۰۵۶۸

گمانه‌زنی‌ها برای فهرست اعضای کابینه دوازدهم آغاز شده است. بر این اساس شنیده شده پس از اعلام نتایج انتخابات و پیروزی حسن روحانی کمیته‌ای مأموریت رایزنی با کاندیداهای احتمالی جهت حضور در دولت آینده را آغاز کرده است.

۲۶۲۲۴۴_۴۱۰

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری در خطبه‌های آخرین نماز جمعه خود در کسوت نمایندگی ولی فقیه در استان و امامت جمعه تبریز از مردم طلب حلالیت و با آنان خداحافظی کرد.

۱۳۹۶۰۳۰۶۰۰۱۷۹۱_PhotoA

حضرت آیت الله خامنه‌ای: در راه ایمان باید «قوی، صریح و ثابت‌قدم» باشید و من اصرار دارم که در بیان مبانی اسلامی، آحاد ملت و مسئولین کشور صراحت داشته باشند.

n00521982-b

رفیق دوست گفت: ما هم اکنون احتیاجی به مراوده اسلحه با کره شمالی نداریم در زمان جنگ این مراودات را داشتیم و آنها نیز زحمات زیادی در این باره برای ایران کشیدند.

n00522053-b

سخنگوی شورای نگهبان گفت: تلاش می‌کنیم تا پیش از نهم خرداد نسبت به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری در شورای نگهبان اعلام نظر کنیم.

۱۳۹۳۰۴۱۴۰۰۰۴۴۶_PhotoA

قرآن می‌فرماید: روزه بگیرید «لَعَلَّکُمْ تَتَّقُونَ» (بقره/۱۸۳) تا باتقوا شوید. بیشتر گناهان یا از غضب است یا شهوت، گرسنگی و تشنگی غضب و شهوت را کنترل کرده و در نتیجه آمار فساد هم کم می‌شود.

۱۳۹۳۰۲۱۳۰۰۰۴۳۷_PhotoA

مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا که در رویداد تسخیر لانه جاسوسی در ایران، تلاش کرد رویکرد اقدام نظامی علیه ایران را پیش ببرد،در سن ۸۹ سالگی درگذشت.

شهید-دانیال-امامی-از-ماسال-۱۲

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید دانیال امامی از جمله افرادی بود که علیرغم سن کمش برای پیوستن به صفوف رزمندگان در جبهه‌های دفاع مقدس آرام و قراری نداشت و در این راستا مورد تشویق مادر شیردل خود «نیگار ماشی» نیز قرار می‌گرفت.