تیتر یک<< بخش

نقوی حسینی گفت: چهار تروریست در رژه اهواز به راحتی ۱۲ دقیقه تیراندازی کرده، رفت‌وآمد داشتند، خشاب خود را عوض کردند و با هم صحبت می‌کردند و هیچ کس به آنها حتی شلیک هم نکرد.

محمدتقوی زاده: ،تلاش کردیم فرمانده هان را متقاعد کنیم تا به جبهه اعزام شویم وقتی با واکنش منفی آنها مواجه شدیم راهی جز اعتصاب برای این خواسته خود ندیدیم . سردارشهیدابو عمار فرمانده وقت سپاه به نزد ما آمد و ما را تهدید به زندانی و دادگاه نظامی کرد ولی ما مصمم بودیم آنها وقتی دیدند یک گردان را نمی شود تهدید کرد ، نشستند و با پیشنهاد ما موافقت کردند .

جنگنده‌ها پس از ورود به خاک عراق با ملاقات دو تانکر سوخت‌رسانی که پس از برخاستن از فرودگاه دمشق در منطقه‌ای ایستایی در شمال غربی عراق پرواز می‌کردند سوخت مورد نیاز خود را دریافت کردند و به سمت پایگاه‌های ۳- H. پرواز کردند

رئیس جمهور: ما با چه معیاری می توانیم با چنین دولت بدعهدی ، عهد جدیدی ببندیم؟! هرگونه گفتگو باید در تداوم برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت باشد… برجام حاصل بیش از یک دهه تلاش دیپلماتیک و یک دوره مذاکرات فشرده برای رفع یک بحران ساختگی بود

رئیس‌جمهور آمریکا امروز سه‌شنبه (۲۵ سپتامبر) در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی کرد.

سپاه پاسداران در بیانیه‌ای تاکید کرد: در شرایطی که توطئه‌ها و تهدیدهای جبهه دشمن فراتر از دوران جنگ تحمیلی، میهن اسلامی را هدف قرار داده، اقتدار دفاعی و صلابت نیروهای مسلح و مدافعان انقلاب مانع عملیاتی شدن تهدیدهای سخت آنان شده است.

رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با شبکه NBC آمریکا گفت: هیچ کسی قادر نیست صدور نفت ایران را به صفر برساند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس جزئیات دیدار هیات رئیسه فراکسیون متبوعش را با رئیس مجلس درباره FATF تشریح کرد.

در بیانیه۱۲ بندی نشست وزرای خارجه ایران و ۱+۴ در نیویورک، حاضران بر تعهد خود برای تضمین کانال های پرداخت با ایران و تداوم صادرات نفت و میعانات گازی، محصولات نفتی و پتروشیمی تأکید کردند.

شورای امنیت سازمان ملل با صدور بیانیه‌ای حمله تروریستی در اهواز را قویا محکوم کرد.

وزارت اطلاعات اعلام کرد هویت تیم پنج نفره تروریستی وابسته به گروه‌های تجزیه‌طلب تکفیری تحت حمایت کشورهای مرتجع عربی عامل حادثه تروریستی دیروز اهواز شناسایی، خانه‌ تیمی آنان کشف و ۲۲ نفر از عوامل پشتیبانی‌ کننده و دخیل در این حادثه دستگیر شدند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حادثه تروریستی اهواز، فرمودند: مطمئناً گوشمالی سختی به عوامل این اقدام خواهیم داد.

«علیرضا رحیمی»، عضو فراکسیون اصلاح‌طلب امید مجلس شورای اسلامی، در کانال تلگرام خود نوشت: در حاشیه جلسه مهم بررسی کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم وزیر اطلاعات از آقای طائب گلایه کرد که چطور شایعه شده که فرزند من بازداشت شده است و آقای طائب با خنده گفت همانطور که شایعه شده خود من سه روز است که در بازداشت هستم.

رئیس‌جمهور هنگام ورود به فرودگاه نیویورک گفت: هدف ما تبیین سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران است.

مراسم تشییع و وداع با شهدای حمله تروریستی ۳۱ شهریور اهواز در حال برگزاری است.

۵۱ حزب که در مرحله اول مشمول یارانه احزاب هستند از سوی کمیسیون ماده ۱۰ احزاب به خانه احزاب ایران معرفی شد.

دو بلوک شرق و غرب در هیچ مناقشه‌ای در جهان با یکدیگر همسو نشدند به جز حمله رژیم جنایت‌کار صدام به ایران که نه‌تنها با نشان دادن چراغ سبز وی را تحریک به حمله کردند، بلکه میلیاردها دلار نیز کمک تسلیحاتی در اختیارش گذاشتند.

در بیانیه سپاه درباره حادثه تروریستی اهواز تصریح شدانتقام مهلک و فراموش‌ناشدنی از تروریست‌ها در آینده نزدیک/ تعقیب جنایتکاران در منطقه و فراتر از آن