تیتر یک<< بخش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان خبر شهادت مدافع گیلانی حریم آل الله “علیرضا نظری” را تائید کرد.

ارتش سوریه و متحدانش ضمن تسلط کامل بر شهر البوکمال در استان دیرالزور، داعشی ها را از آخرین منطقه تحت اشغال تکفیری ها در سوریه بیرون راندند.

کاخ سفید با اعلام گفت‌و‌گوی تلفنی روسای جمهور آمریکا و فرانسه درباره لبنان و سوریه، بر توافق آنها درباره «مقابله با فعالیت‌های ثبات‌زدای حزب‌الله و ایران» تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، خبرهای غیر رسمی از شهادت یکی از فرماندهان رودسری دوران دفاع مقدس در «بوکمال سوریه» حکایت دارد

منابع رسانه‌ای از تلاش ناکام شماری از افسران گارد ملی عربستان سعودی برای ترور ولیعهد این کشور خبر دادند.

فعال سیاسی اصلاح طلب درباره نوع گرایش سیاسی رئیس جمهور در چهار سال آینده گفت: انتظار ندارم که روحانی کاملا به سمت یک طیف حرکت کند.

امام رضا(ع) پس از آنکه سه ندای آسمانی در آخرالزمان را معرفی کرد، فرمود: در این موقع فرج (و آزادى) مردم فرا مى‌‏رسد و آنان که مرده‌‏اند دوست مى‏‌داشتند که در آن وقت زنده مى‌‏بودند و خداوند دل‌هاى مردم باایمان را التیام و شفا مى‌‏بخشد.

دیپلماسی منفعل ایرانی در برابر دیپلماسی فعال آمریکایی موضعی را رقم زده که آمریکایی‌ای که خود در برجام کارشکنی می‌کند در حال محکوم کردن ایران در حوزه نقض برجام است.

«اگر مرزداران نباشند، از بعضی از مرزهای ما هزاران کیلو مواد مخدر وارد کشور می‌کنند که هر یک کیلویش ممکن است صد جوان را بدبخت کند و به خاک سیاه بنشاند. چه کسی جلوی اینها را می‌گیرد؟ مرزدار ما. اینها هستند که دارند فداکاری می‌کنند؛ بعد هم شهید می‌شوند؛ این شهید خیلی ارزش دارد. شهید مدافع حرم آن جور، شهید مرزبان این جور.» مدتی قبل رهبر معظم انقلاب در رابطه با مرزبانان این سخنان را بیان کردند.

ما شاهدیم کسانی که هیچ اعتقادی به امام و شهدا و رهبری و ولایت و اسلام و دین و دیانت ندارند چگون کمند قدرت و مسئولیتها را قبضه کردند و چهار چنگی چسبیدند و ول نمی کنند.

۲۶ آبان ماه در تقویم دفاع مقدس سالروز شکست حصرسوسنگردکه به فرمان حضرت امام خمینی(ره) و رزم حماسی رزمندگان اسلام به ثمر نشست امیر شهید عبدالله عیسی پور کاکرودی از فرماندهان شاخص گیلانی در این عملیات غرورآفرین است که برگ زرین دیگری از نقش پرافتخار فرزندان دیار سردارجنگل درحوادث سخت دفاع مقدس است.

آیا امام جمعه رشت همانگونه که برای عدم حضور دو نفر از اعضای جلسه شرط گذاری کرد برای دیدار با برخی از کسانی که در فتنه ۸۸ در استان دستی بر آتش داشتند نیز شرط‌گذاری کرد؟!

فرمانده کل سپاه گفت: عملیات آوار برداری را از ساعات اولیه پس از زلزله شروع کرده‌ایم و می‌خواهیم احداث منازل مناطق روستایی را که به بسیج و سپاه واگذار شده است به سرعت آغاز کنیم.

رییس جمهور امروز در سفر به استان کرمانشاه با حضور در شهرستان سرپل ذهاب از مناطق زلزله زده این شهرستان بازدید و با مردم این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

مراسم تشییع پیکر مطهر اسوه مقاومت و پایداری جانباز ۷۰درصد«حاج محمدرضا ربیعی مقدم» در میان استقبال کم نظیر مردم قدرشناس شهرستان رودسر برگزار و در گلزارشهدای روستای کویه سفلی به خاک سپرده شد.

رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: نظام فعلی بودجه ریزی به بن بست رسیده است که تغییر این نظام می تواند مطالبه جدی مجلس شورای اسلامی از دولت باشد.

ارتش سعودی به علت حجم بالای پروازهای رزمی و حملات کور به مردم بیگناه یمن، با هزینه های قابل توجهی روبرو شده، لذا به کمک فرماندهان آمریکایی به دنبال راه حلی برای کاهش این هزینه رفته است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی گفت: به‌جای روزنامه کیهان باید مدعیان امنیت ملی کشور که علیه مصالح ملی برامده و امنیت را مختل کردند مهار شوند.