تیتر یک<< بخش

۱۳۹۵۱۱۰۱۱۲۴۵۱۴۷۷۳۹۷۴۶۸۶۴

در پی شهادت تعدادی از ماموران آتش نشان در جریان امداد رسانی به مردم در ساختمان پلاسکو، هیئت دولت فردا را عزای عمومی اعلام کرد.

۱۱۸۸۶۲_۲۰۱

خاتمی پیغام فرستاده که به ایشان بگویید ما جلوی تک رویها را در جبهه اصلاحات خواهیم گرفت، میخواهد هر فردی باشد.گفتنی است خاتمی پس از فوت آقای هاشمی معتقد است کارگزاران را باید جذب جبهه اصلاحات کرد هر چند که اختلافاتی اساسی هست و اصلا این جریان اصلاح طلب واقعی نیست. خاتمی سفارش کرده که کارگزاران تضعیف و تعدیل شده را باید جذب جبهه اصلاحات کرد.

۴۲۲۸۶_۴۴۶

این هفته گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،نگاه دل شما عزیزان را به فرازی از زندگی نامه شهید احمد پسند از خانواده معظم سه شهید بزرگوار پسند بخش کلاچای توصیه می نماید.

۱۳۹۵۱۰۳۰۲۲۳۰۲۳۳۵۹۹۷۴۳۵۶۴

با گذشت ۲۵ ساعت از وقوع حریق در ساختمان پلاسکو هنوز‌آواربرداری نمای چند صد تنی این ساختمان به اتمام نرسیده و برداشته شدن چند سازه بزرگ فلزی نما در ساعات اولیه امروز امیدها را زنده کرده است.

۱۳۹۵۱۰۳۰۲۲۲۸۰۵۱۵۹۷۴۳۵۶۴

رئیس اورژانس کشور از به شهادت رسیدن آتش نشان مصدومی که روز گذشته در جریان اطفای حریق ساختمان پلاسکو به بیمارستان منتقل شده بود، خبر داد.

rasoolzade

برگی دیگر از جمعه های شهدایی احرار، این هفته گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،نگاه دل شما عزیزان را به زندگی نامه شهید ستوان سوم وظیفه مهندس شاپور رسول زاده به روایت پدر شهید توصیه می نماید.

۱۳۹۵۰۹۰۶۰۰۰۶۱۲_PhotoA

رهبر معظم انقلاب در پیام خود ضمن بیان اینکه حادثه­ دردناک آتش­‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز شهر مایه­ اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است، آورده‌اند: از همه مسئولان می‌خواهم همان‌گونه که در این چند ساعت، تلاش کرده­‌اند کار مجاهدانه­ خود را ادامه دهند و وظیفه­ فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند.

۱۳۹۵۱۰۳۰۱۲۵۶۱۳۷۵۹۷۳۶۲۷۴

ساختمان تجاری پلاسکو به دلیل حجم گسترده آتش و فرسودگی فرو ریخت. شهردار تهران با نیمه‌تمام گذاردن سفر خود به قم مدیریت بحران را در اختیار گرفت. حجت‌الاسلام روحانی به وزیر کشور دستور داده تا علل حادثه و مسئولیت حادثه بررسی و گزارش شود.

۱۱۲۱۸۹۹

بعد از شهادت روحانی آزاده و شجاع مرحوم سید مجتبی نواب صفوی در ۲۷ دی ۱۳۳۴، بلافاصله عده ای از طرفداران او که برخی از آنها مانند مرحوم حجت الاسلام شجونی تازه از زندان آزاد شده بودند، اطلاعیه ها و عکسهایی از شهید نواب صفوی در قم پخش می کنند.

۳۶۲۶۶۹_۴۳۵

اکنون یک استراتژی به شدت در میان حامیان او سربرآورده و آن استفاده از نام مرحوم هاشمی رفسنجانی است. در واقع، جناح حامی دولت تلاش دارد تا با استفاده از این نام، مباحث احتمالی دیگری را که در زمان انتخابات قرار است به آنها پرداخته شود، تحت الشعاع قرار دهد.

IMG21515466

برجام کدام جنگ را از سر ایران برداشته و چرا این قدر دروغ تحویل مردم می‌دهید؛ اگر مردم را از جنگ می‌ترسانید که مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون انواع جنگ نرم و سرد سیاسی و اجتماعی و … گذرانده است و در حال حاضر نیز در جنگ با دشمن است.

IMG12294111

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل؛ حجت الاسلام و المسلمین عزت الله معتمد در آئین تکریم و معارفه مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان؛گفت: خاطره ی خوب شما مردم گیلان،شما پاسداران و بسیجیان انقلاب را هرکجا که باشم همواره همچون صفحات زرین همراهم خواهدبود.

IMG08012977

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه از بین بردن انقلاب راهبرد دشمن است گفت: فتنه حرکت خاموش دشمن بوده و تلاش دارد شهادت‌طلبی را تبدیل به رفاه‌طلبی کرده و با شعار تعامل برای استحاله انقلاب نفوذ کند و امروز رسالت تمام ملت استمرار و تداوم انقلاب اسلامی است.

download

تا هفته دیگر ترامپ و تیم‌ او، زمام امور را در آمریکا به عهده می گیرند و در کشور ما هم با توجه به روابط غیر دوستانه چند ده ساله آمریکا و ایران و همچنین برجام و مواضع منفی‌ ترامپ در مبارزات انتخاباتی، این سٔوال مطرح است که او و تیم‌ او چه تدابیر جدید و یا تفاوت‌هایی‌ با مثلا تیم‌ اوباما در مورد ایران خواهند داشت.

آرم خاکریزی ها سبز

فرمودند که وقتی من از آمار اشتغال و رونق اقتصادی صحبت میکنم همه مطالب را با عینک سه بعدی می بینم نه با عینک معمولی!!

۳۶۲۴۹۸_۵۸۵

رئیس‌جمهور با بیان اینکه همه تحریم‌ها علیه ایران از ۲۷ دی ۹۴ برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ‌اندازی‌هایی داشت.

AndroidOnlineNewsImage

۱۲ سؤال از بین ده‌ها و صدها سؤالی که در زمان‌های مختلف از سوی مردم با ما در میان گذاشته شده را مطرح می‌کند، به امید آنکه پاسخ درخور و البته دقیق و بی‌حاشیه‌ای برای آنها ارائه شود.

JamNewsImage10504822

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در «کوتاه مدت» نقد به سیاق گذشته هاشمی بی فایده و غیرضرور و پر هزینه است. نقد هاشمی در این ایام نقد خود جریان اصولگرایی است. این ایام، یعنی روزهای پس از رحلت، منطق عواطف حاکم است و اجازه دقت‌های سیاسی و تاریخی را نمی‌دهد.

 • دی ۱۳۹۵
  ش ی د س چ پ ج
  « آذر   بهمن »
   123
  ۴۵۶۷۸۹۱۰
  ۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
  ۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
  ۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰