پشت دست چه خبره حاجی؟/ این مرد را چه می شود؟/ حال و روز انتخاباتی این روز های گیلان!/ ائتلاف به این کاندیداها مدال بدهد! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
پشت دست چه خبره حاجی؟/ این مرد را چه می شود؟/ حال و روز انتخاباتی این روز های گیلان!/ ائتلاف به این کاندیداها مدال بدهد!

اختصاصی احرارگیل/  بیست و پنجمین بسته شنیده های پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل همزمان با دهه مبارک فجر با پاس داشت نام رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت روح الله و نیز ۶۱شهید دوران انقلاب اسلامی گیلان به رویت شما می نشیند، بشنوید:

۲۰هزار رای حاج آقا« دود هوا» شد!

۵۵۰px-Be-Persistent-Step-19Bullet1

به یه آستانه ای که در کار کاشت ، داشت و  برداشت «بادام سیاسی» علم و اطلاعی شایسته داشت ؛

گفتم: شنیدی رییس ستاد انتخاباتی «ج.م.ح.ع.ق» در گیلان مشخص شد؟

سری بچرخاند و گفت: تعجبم از این است!

گفتم: شنیدی که طرف با پیشنهاد «حاجی ما» معرفی شد؟

گفت: ناراحتی ام از این است؟!

گفتم: صدای “توبه، العفو و الفرار” جامعه را می شنوی؟

گفت:  بیست هزار رای حاجی ما پرید و «دود هوا» شد!

گفتم: یعنی توی این دارالمومنین «گیلان» یکی غیر از این «طرف» تو سبد حمایتی «حاجی ما» نبود که اینگونه بخواد….!!

… یه چیز هایی گفت که نمیشه گفت!

گفتم : راستی این آقاهه! این بازاریه! بادام «زمینی» می چینه ، بادام «هوایی» میچینه یا «بادام سیاسی»؟!!! این آقا پولداره از کدوم دسته از «بادامچیانه»؟!

گفت: هیس! هیس! هیس!

کاندیدای ۲۰۶!!

n00056785-b

می گفت: یه عزیزی ازشهرستان گل و بلبل شرق گیلان در دوره قبل کاندیدای مجلس شده بود و تلاش بسیار کرد سر آخر توانست ۲۰۶تا رای از مردم کسب کنه که در آن شهرستان معروف شد به «کاندیدای ۲۰۶»!! همین بزرگوار اینبارهم وارد کارزار انتخاباتی شده و بکوب داره کار میکنه… کارشناسان سیاسی شهر شیطان کوه با بازشدن پای فرانسه در سفر اخیر مرد کلید بدست دولت راستگویان در ماجرای پولهای پسا تحریم ، قصد دارن به این آقا لقب «کاندیدای ۴۰۵» اعطاءکنند یعنی با این تلاشها میتونه آرای خود را در این دوره به ۴۰۵تا افزایش بده/ خدا را چه دیدی شاید به این مهم هم نائل ناید!!

ائتلاف اصولگرایان گیلان به این کاندیداها مدال بدهد!

b_136203456705619vivadl.com_

شنیدیم ائتلاف اصولگرایان استان گیلان در نظر دارد تا با رایزنی، پشت لیست اصولگرایان گیلان را متحد و یکپارچه سازی کند. خیلی از کاندیداها هم رفت و آمدشون به دوربین حاشیه میدان مصلی ما برخوردند. ساختمان باران زای حاشیه توشیبا حالا دیگه روی یکپارچه سازی «لیست و پسا لیست» شبانه روزی کارمی کنن…

حق هم دارن. طرف نهایت نهایت با یکی دو یا حتی جند هزار رای میخواد وارد مبارزات انتخاباتی بشه؛ خب اینگونه اقدامات صد درصد مانع رای آوری نامزد اصلی و صاحب اقبال اصولگرایان در آن شهرستان میشه…

 به ائتلاف استانی اصولگرایان به خاطر اینکه اون عزیزان(انصراف دهندگان) هم دست خالی برنگردن یه پیشنهاد میدیم و آن اینکه : دیدید وقتی ورزشکاران ماسالها “هزینه و تلاش” خود را در میادین بین المللی به احترام آرمانهای جمهوری اسلامی با ورزشکاران رژیم اشغالگرقدس مسابقه نمیدهند چگونه ازشون تو داخل کشور تجلیل می کنن؟ به نامزد های اصولگرایی که به نفع و احترام رفقای اصولگرا و البته صاحب رای خود کناره گیری کنند آنها را به روی سن ببرید و ازشون تجلیل کنید/ کار پسندیده ای که اگر خوب اجرا بشه رقبا دست بر پیشانی خواهند گذاشت.

حال و روز انتخاباتی این روز های گیلان!

پروژه-های-عمرانی-۱۷۲x132

میگن این تعداد (.) پروژه در دهه فجر تو گیلان افتتاح میشه!!!. برای بزرگنمایی ۲۰سانت برف ستاد بحران تشکیل میشه و بحران ۲۰سانتیمتری برف با مدیریت صحیح پشت سر گذاشته میشه!!!.

آمار بیکاران گیلان به ۱۰ درصد میرسه اونم نه برای انتخابات که با دال و مدلول!!!. کمربندی لنگرود در ایام انتخابات کارش شبانه روزی میشه حتی شده یه طرفه راه بیفته!!. وام بهزراعی اول سال کشاورزان چایکار قراراست بزودی پرداخت بشه(تازه آنهم به همت و دستور ویژه و خیرخواهانه!! آقای نوبخت اینرا نماینده رودسر میگه) مطالبات چایکاران داره پرداخت میشه البته «قطره چکانی» و تا شب انتخابات ادامه داره، باز خداکنه تا شب انتخابات پرداخت بشه و به شب عید برنخوره(البته با تلاش شبانه روزی و توصیه سازمان چای)!!

قراره یقه سایت های رقیب(با نام سایت های احمدی نژادی) به بهانه «نداشتن مجوز» گرفته بشه تا خفه خوان بگیرن تا آسوده تر به کارهای انتخاباتی برسیم ولی نمیدانن که تلگرام آمده و خیال خیلی ها را راحت کرده لوچ لوچانی کانال میزنن تا دم در دلتون تازه هرچی هم بخوان میگن و اختلاف اندازی می کنن بدون اینکه شما و امثال شما بتونین کاری کنین از مشرق خزر تا گیلان تازه تحت الحمایه نژاد کوچک با شعاع ۱۰۰درجه تاظاهری ابراهیمی به این یکی میگن بدو به اون یکی میگن بگیر به بهانه مبارزه با دایی و خاخورزایی یار گیری میکنن و یه استان را میریزن بهم آخرشم «هم اکنون محتاج یاری سبز شما میشن» بدون هیچ خوفی از قیامت و خدا!

این مرد را چه می شود؟!

۶۳۵۸۹۹۴۷۹۴۲۴۰۰۳۹۵۲

حوالی ظهر اولین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر در حاشیه فرودگاه مهرآباد فردی با پیشینه انقلابی چنان شمشیر به رخ ارکان ارزشی انقلاب فرود می آورد که اگه نیمی از این گفتار در دوران مدیریت وی صورت می گرفت حداقل جریمه اش یکبار اعدام بود.

یعنی ارکان نظام امام (ره) زدایی می کنن که شما اینگونه برآشفته شدید؟ یعنی بلند پایگان نظام و مراجع عظام نسبت به بیت امام (ره) خدای ناکرده دهن کجی می کنن که شما اینگونه رها گشتید؟!

مسئولیت کلیدی حکومت چه در بعد قانون گذاری و چه در بعد اجرایی و… دهها سال در دست شما بود چرا در خبرگان و یا مجلس شورای اسلامی طرحی، لایحه ای تصویب نکردید که امروز مانع چنگ اندازی شما به صورت نظام باشد؟! چرا؟! ما دلسوز امام(ره) و بیت امام(ره) و انقلابیم؟ داریم از کی انتقام میگیریم؟ شما ها را که چیزی تان نمی شود،مردم را به جان هم می اندازید بخاطر مطامع چند روز مان؟

چرا زبان دشمن گشته ایم؟کجا را نشانه رفته ایم؟ چرا قصد داریم از مظلومیت مردم انتقام بگیریم؟ دیروز نظام را تا لبه پرتگاه بردن و امروز به دنبال هل دادن و تیر خلاص زدن با پرواز فتنه ای جدید از فرودگاه بین المللی مهرآباد؟

فریاد امام خواهی ما از سویدای دل است؟ اگه تریبون ها در اختیار ما بود و صدا و سیما ملک شخصی ما، همه چیز حل بود؟ برارکان حکومت تکیه زده ایم و از درون چنگ می اندازیم؟ اگه راست می گوییم چرا وقتی همان قانون مارا بر راس  تکیه داد چیزی نگفتیم و اعتراضی نکردیم؟

امام(ره) و بیت امام (ره) را سیاسی سازی می کنیم؟ هیچ فکر کردیم که بعد مرگ ما مردم در وصف انقلابیون تکاثر طلب چه خواهند گفت؟ حکومت فدای یک فرد و یک خانواده؟! دزد پروری در درون خانه و حاشیه سازی برای نظام؟ این تذهبون یا شیخ؟؟!

پشت دست چه خبره حاجی؟

۱۱۰۸۵۰۹۵_۴۸۲۲۲۷۷۵۵۲۵۹۶۱۳_۱۸۰۱۳۰۰۹۶۴_n

قلم در دست گرفتیم تا به هواخواهی بنویسیم و منادی ائتلاف اصولگرایان گیلان باشیم، بیشتر. ازصداقت ها بگوییم و از وحدت ها و ضرورت ها مشق کنیم که …  حکایت تیتر خبرگزاری و خبر هم عهدی «اصولگرایان با اعتدالیون» ما را دست به عصایمان کرد! بخوانید: «وجود نامزدهای مشترک مجلس خبرگان در لیست اصولگرایان و اعتدالیون گیلان»…

 طوفانی بپا کرد این خبر در دل سکته کرده ی ما،  آقا ببخشید مگه شما تو خط خبرگان هم قراره کارکنید؟ مگه ائتلاف شما پشت پرده با اعتدالیون گیلان “قرار مدار” داره؟ با اصلاح طلبان چی؟ با آنها هم رایزنی کرده؟ آقا ببخشید اگه اعتدالیون و اصلاح طلبا بیان تو ائتلاف اصولگرایان گیلان و لیست مشترک بدهند باز ما اصولگرا باقی می مانیم؟  اعتدالیون “اطاق داخلی و موتور خارجی” گیلویی چنده آخه بابا؟!

نکنه یه نشستی محرمانه با رییس جدید ستاد انتخاباتی(.) گیلان که ممهور به مهر «هچل هفتی» هم هست برقرار کردی و آمال و آرزو هایش را بدون رو توش از طریق رسانه ایی ها به خورد این ملت دادی؟ ها؟!

میخوایم برای انتخابات خبرگان در گیلان شرکت سهامی باز کنیم؟ میخوایم کارخونه «مشترک سازی» باز کنیم؟ نامزد های اونا تو لیست ما هستند یا نامزدهای ما تولیست اونا؟ یعنی ما میریم از لیست اونا چند تاشونو میاریم تو لیست خودمون؟ بعد نام اینکارها رو بذاریم اصولگرایی؟!!!!! پشت دست چه خبره حاجی؟

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true