اختصاصی/ سنگ پرانی به قطار ائتلاف اصولگرایان گیلان/ پرواز اصلاح طلب تایید شده به گیلان؟/ چرا جلسات ردی ها قطع و وصل میشه؟! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
اختصاصی/ سنگ پرانی به قطار ائتلاف اصولگرایان گیلان/ پرواز اصلاح طلب تایید شده به گیلان؟/ چرا جلسات ردی ها قطع و وصل میشه؟!

 بیست و شیشمین بسته شنیده های طنز گونه گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، در سال ۹۴ از کنار تشییع با شکوه پیکر نورانی شهید مدافع حرم «حامد کوچک زاده » گذر کرد و دست دست خود را به شماها رساند تا با میثاقی مجدد و در آستانه حماسه ی عاشورایی راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۴ در دلهای گرم شما دیده شود ، بشنوید:

 

سنگ پرانی به قطار ائتلاف اصولگرایان گیلان

jamNews-c2443de6-ef38-4963-8b47-8de1f06949c6

… ائتلافی که سخنگو داره و الحمدوالله سخنگوی “شایسته و مطلع” آیا لازمه باز اعضای «میز ائتلاف» بیان نظرات تیم خودشنو تو رسانه ها مطرح کنن؟ ببخشید اینکه یه آقایی بیاد تو رسانه بگه “لیست باید به تایید برخی شخصیت های استان برسه”، درسته؟ یکسال و نیم تلاش و وقت میخواست آخرش بشه این؟ اگه به این بود ، خب یه لیست پیشنهاد میدادید و یکی هم تو یه جلسه «نیم یا یک» ساعته می نشست و زیرش رو مهر و امضاء می کرد خلاص دیگه!!

قبلاً یادتونه احرارگیل یه چیزهایی از بازی های پشت صحنه شون متذکر شده بود؟ بعد ان دو نفر و چن تا جوان که یکی شون هم از یه نهاد مقدسی قبلاً سیلی خورده دارن با پول بیت المال قرارگاه اختلاف میسازن و با کانال بین خودی ها نفوذ و اختلاف افکنی میکنن که، همه دور یه میزن و «شنیده های احرار» به دنبال اختلافه؟

ولی خداییش اینا سنگ پرانی به قطار اتحاد ائتلاف اصولگرایان گیلان نیست؟ کی باید اینا رو بهشون «قرص خواب آور» بده تا این کارها رو نکنن و یا آن مصاحبه ها رو انجام ندهند؟! وتا این تلاش های چند ساله به باربنشینه؟ ها؟! اصولگرایان کم ضرر کردن؟ دیگه وقتی باقی مونده برای ما؟!

هنوز لیستی اعلام نشده ورداشتن عکس «دو کاندیدا» ی رشت  رو تو کانال ها و گروهها پخش کردن که ما اینیم!! یعنی چی آخه؟  هنوز هیچی نشده لوج لوجانی دارین «ائتلاف بدلی»درست می کنین؟بعدش آدرس غلط میدی؟

بابا! دین دارها، تحصیلکرده ها نمی بینیم دشمن تا دم درب اتحاد اصولگرایان رختخواب پهن کرده؟ فیا عجباً عجبا والله یمیت القلب !!/ قرص خواب آور… هم اکنون محتاج…

دکتر ما لم نده نخوابه!!

khor-o-pof

میگن یکی از کاندیداهای صاحب نام شرق گیلانی با سابقه ستارت و وزارت و اینا تو یه جمعی از مردم و هواداران خود با صدایی «بغض الود» گفته که بنده در خانه خود غریب هستم!. عده ایی خاص برعلیه من تبلیغات منفی می کنن به من تهمت میزنن.

آقا دکتر تو جمع «رضا محله ایی» ها گفته که دلم میسوزه وقتی میبینم پروژه ها کند پیش میره و چند پروژه بزرگ شهرستان در حال خاموشیه و خوابه و…

میگیم خداییش این عزیز پر انرژی ، خوش تیپ و با مرام اینا رو داره راست میگه. ولی ترس مردم از اینه که پاش دوباره به مجلس برسه نگاه به آئینه عقب اش کم بشه که همین مردم مارا وکیل کردن، بعد نری بهارستان نشین که شدی بگی جماعت را «نمی شناسم و بجا نمیارم»….!!؟

دیدی خیلی ها که پاشون به بهارستان میرسه و به صندلی سبز تکیه میزنن  از فرط خستگی ایام انتخابات سه سال و اندی میگیرن میخوابن؟! میگم این آقا دکتر که در فراموشی دوستاش در سختی ها خوش سابقه هست مبادا حنجره ی بغض آلود در جمع اهالی «رضا محله» رو فراموش کنه و خدای ناکرده بگیره بخوابه؟! خواب برخی پروژه ها مهمتر از خواب «دکتر» نیستا؟!! / به قول جوونا گفتنی… ها؟!

فصل نقل و انتقالات نمایندگان!

۱

مجلس رو «لات محله» پنداشته بود. جارچی نهروانی ها که شد مثل شاگرد شوفرها برای نهاد مورد تایید امام و نظام کاسه بشقاب می شکست و رجز میخوند. ای بابا! جمع کن خودتو، جمع!

کجا رفتی؟ چه شدی؟ مگه نهاد های ملت با کسی شوخی دارن تا بخوای بعد عربده کشی و فحاشی بیای بگی منظور من این شورای … بود و آن شورای … نبود؟! مگه میشه مثل اون آقا در روز شمار خود تیغ به صورت دیگران بکشی و بعد قرص … بخوری ؟ و یا مثل این آقا نامه توهین بنویسی و بعد فریاد استغاثه بلند کنی ؟ بابا اینا یه عالمه حقوقدان  اون «تو» دارن خودتو با اینا مقایسه کردی و «لات بازی» در آوردی؟!   چیه؟ طوری نگام میکنی انگار پات تو گردونه حیران گیر کرده؟! دیدی کسی پشت تعزیه های من در آوردی ات نیست؟

پرواز اصلاح طلب تایید شده به گیلان

۱۳۹۴۰۷۰۸۱۰۵۹۰۵۳۲۲۶۲۰۱۹۳۴

گفته بودیم یه ریگی تو پاشه ها، ولی برخی ها باورشون نشد. گفتیم بابا این ژورنالیست کهنه کار هی توخط تهران – رشت برف روبی میکنه یه خیالی تو کله اش هستا،دوستان به مادست نمیدادن…

باورمون نمیشه اما شنیدیم بعداز کلی عکس و آثار فاخر خودشو به اینور و آنور بردن و فتوحات ماضی خود را به رخ دوستان بالا دستی کشیدن و مصاحبه های ارزشی ها رو به کروموزم بد رنگ اش چسباندن آخرسر هم تاییدیه گرفت داره بوق زنان به سمت «رشت» میاد! هی مبارکه. هی مبارکه.

میگم عجب رنگ پذیری داره کروموزوم سلولهای این اصلاح طلب سمج و بد بدن. نکنه بخواد دوباره باروت «ماووت» رو آتش کنه؟ ها؟!

چرا جلسات انتخاباتی رد صلاحیت شده ها  قطع و وصل میشه؟!

۵۰۰x259_1425620251456534

 اون روز که عزم سفر کردی مقامات مسئول  گفتن پرونده ات این کیلو وزنشه، نیا! رد میشی! مگه گوش کردی ؟

هی محله گردی کردی و جلسه گذاشتی . برخی از پول دارا رو با خودت همراه کردی و زدی توخط «من تا آخرش هستم»؟ حالا هم دو مرحله پشت سر هم رد شدی که. مگه… داری  تو؟!

آقایون مسئول! خداییش این قانون انتخابات خیلی مشکل داره ها؟  این نمایندگان مجلس این همه مدت تو مجلس چه می کردن؟ ما که هیچی حالیمون نیست متوجه شدیم مشکل «قانون و بی قانونی» انتخابات کجاست آنوقت” دولت ومجلس” به این “عریض و طویلی”، نه؟

یکیش همین، کسانیکه از رد بودن شون مطلع اند نباید ثبت نام کنن. یا کسانیکه دو مرحله پشت سر هم رد میشن باید یه خواب آوری به اینا خوراند تا یه گوشه ای استراحت کنن و….

طرف الانم جلسه تشکیل میده و شیرینی «من تایید میشم» میده!!!  خب بگو چه در سر داری؟! /فعلاً

چاله چوله های استیضاح سیاسی شهرداران !

shora

خدایی وقت گیر آوردید؟ الان چه وقت استیضاح شهرداره آخه؟! نه ، اشتباه نکنید ما موافق شهردار نیستیم اتفاقاً مخالف سیاسی کاریهاشم هستیم. ولی هر چیزی وقتی داره . الان که مردم باید آسوده تر به فکر انتخاب اصلح  برای دو تا مجلس مهم کشور باشند دارید اینا رو هل میدید به سمت بی حالی و بی خیالی؟ این همه مدت کجا بودید شما؟

میگید شهردار یک میلیارد پول سی ان جی رو فاکتور کرده و گرفته ؛ نداده ؟ تازه ۵۵۰تا بدهی هم گذاشته؟ باشه برفرض که قبول؛ ولی این بدهی مال هفته و ماه  قبل که نبود یهویی در آستانه انتخابات اینو بکشید بالا، میدونید که این بدهی از پارسال هست خوب الان چرا…؟

شهردار ۸۰نفر را بدون مجوز آورده سر کار در حالی که برای حقوقشون مونده و…؟

از شنیده های ماست که در رودسر شب هنگام یه جبهه ای بین برخی اعضای شورا تشکیل شد و شهردار دو باره از زیر تیغ  شورا بسلامت بیرون آمد هرچند میگن این وضع بعد انتخابات برگشت خواهد کرد. خودمونیم، چه بال و پری در آورده این رییس سابق شورا!!

در رشت اوضاع یه کمی قراش میش تره، یعنی بد جوری سیاسی شده. شوراها هنگام انتخاب شهردار باید دقت کنن که شهردار سیاسی را برای کارهای خدماتی و شهری انتخاب نکنن اینگونه افراد چاله چوله های گوچه خیابان را با احزاب و گروههای سیاسی اشتباه میگیرن/…فعلاً

 

این چرا درصد جانبازی گرفته؟!!

۵۶۱۳۱۸_۸۳۵

بد جوری قسم و آیات میخوند، می گفت: خوش سابقه نبود به خاطر اینکه بین جوونای محله اش کم نیاره رفت جبهه، از جنس اخراجی ها بود الانم از همون قماش هست و…

می گفت: تو منطقه عملیاتی جنوب چند روز با بچه های هم محلی اش در عقبه موند وقتی انفجارها و صدای تیر و ترکش ؛ شهدا و زخمی ها رو دید ترسید و در اقدامی حیرت انگیز یه تیر به پاش زد تا برگرده!!

الان با تردستی رفته گواهی تیر به پاش رو گرفته برده پیش دست اندرکاران؛ درصد جانبازی گرفته

جان؟

شاهدین برن به بنیاد شهید گزارش کنن؟

گفتم همینو

میگه آنها گوششون بدکار این مهم نیست. شاید هم (ناخواسته) دست برخی ها تو اینکار گیرباشه !! یعنی میخوان این «غلط» سر و صداش در نیاد!

خب، بنیاد شهید بیاد همین گزارش رو از ما بگیره ماهم اسناد و مدارکشو در اختیارش میذاریم، خوبه؟/ فعلاً

ملاقات «صادق و سردار » در رودسر

pic_004

 بعد برگزاری یادواره ۷۰۰شهید رودسر خیلی به هم دل دادند. «صادق فلاح پور و سردارنقدی» از بعد سال ۵۹ خیلی خاطرات و مخاطرات بود که باید با هم مرور می کردند. از مبارزه با گروهکها در گیلان تا جنگ و دفاع از خرمشهر عزیز. حالا دیگه “صادق با مرام و کم توقع” را نه تنها فرماندهان عالی دوران دفاع مقدس احترام خاصی قائلند بلکه جوانان نسل نو این خطه نیز به او عشق می ورزند.

طوری همدیگر را در آغوش گرفتن که توگویی پمپاژ خاطرات ۸ساله دفاع مقدس یهویی بروز کرد! . چه گفتند و چه شنیدند بماند ولی وقتی انسان بی آلایشی برادر دو شهید و فرمانده اصلی اولین نیروهای خود جوش و حزب اللهی گیلان در آغازین روزهای سخت  جراحت خرمشهر را اینگونه ایستاده می بیند بر «خاطرات» خود می بالد. «صادق» بمانی صادق!

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true