اختصاصی احرارگیل/ لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان / پروازهای «بدلی» یک شکاربان!/ چرا به جای ۴ نفر از ۲ کاندیدای خبرگان گیلان حمایت شد ؟! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
اختصاصی احرارگیل/ لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان / پروازهای «بدلی» یک شکاربان!/ چرا به جای ۴ نفر از ۲ کاندیدای خبرگان گیلان حمایت شد ؟!

 

 

 

اختصاصی احرارگیل/ بیست و هفتمین بسته شنیده های داغ سیاسی و ظنزگونه پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل در میان پوسترهای رنگارنگ کاندیداهای خبرگان و در آستانه صوت اغاز رقابت های انتخاباتی نامزدهای مجلس دهم به دیار شما مخاطبان صمیمی شتافت، بشنوید:

کسب پیروزی بدون خون ریزی!

photo_2016-02-16_07-19-33

انتخابات آمد تا دلهای گرم مردم به بازار بیاید و ما هم صیاد دلهای گرم وفاداران به آرمانهای انقلاب، امام (ره) وشهداباشیم.

بیش از ۸۴کانال و گروههای انتخاباتی مارا در خود عضو کردند، دست همه شون درد نکند ولی با عرض پوزش به غیر از چند گروه که در رسای “انقلاب . شهدا و فرهنگ” باهم به نجوا می نشینیم بقیه ما اخلاق ، شعائر انقلاب حتی ارزشی بودن را فقط یدک می کشیم. این انتخابات می گذرد. بعد انتخابات فیلم های عملکرد ما را خداوند مورد بازبینی قرار می دهد آبروی برادردینی ام چون خونش امانتی است در دست ما، مبادا کاری کنیم با خون ریزی(آبروریزی) به پیروزی برسیم.

ما نیزتلاش داریم تا به رسم امانت فقط در چارچوب وظایف و دغدغه های انقلاب به انتشار مطلب بپردازیم. باز گروههای تلگرامی رو میشه توش رفت و تذکری داد، برخی کانالهای «آشنا» و با نفوذ را فقط خداوند می تواند مدیریت کند و البته شاید هم دستگاههای محترم امنیتی و پلیس محترم فتا!

لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان بسته شد

 

گفت فقط همین اندازه بدان که براساس تکیه بر دو محور “انتخاب اصلح و نظر سنجی ها” و با وفاق و همدلی همه ی اعضای میز ائتلاف اصولگرایان گیلان لیست نهایی شب گذشته بسته شد خداحافظ!

گفتم کجا؟ من به مخاطبین بسته شنیده ها چی بگم ؟

گفت : بگو یه ۲۴ساعت دندان به جگر بذارن!

گفتم رشت چی شد؟

گفت: تو رشت یه نماینده و دو کاندیدای دوره قبل با اکثریت آرا انتخاب شدن و مابقی …

گفتم : اون یکی چی؟ تکلیف اش چی میشه

گفت:خب نمیشه ۴ نفر رو انتخاب کرد که ؛ اون با ۹ رای  … ویل کن بابا بذار تا فردا صبرکن دیگه … کار نداری خداحافظ

ما هم عیان ریز نمرات رو گذاشتیم تا مسئولین امر بیان کنند…

حال که در آستانه شکل گیری ائتلاف بزرگ هستیم همت می طلبد تا به این مهم نائل آئیم

افزایش ۴۷درصدی حقوق برای برخی دستگاههای دولتی؟!

۶۲۰۱۴۷۸۹

راست و دروغ اش به گردن راوی ولی یه «خدا داده ایی» تو یه جمعی می گفت: آیا این دور از انصاف وعقل نیست که در اول بهمن ۹۴ دو سازمان ۱ -استانداری وفرمانداریها ۲-مدیریت وبرنامه ریزی حقوقشان را ۳۵% علاوه بر افزایش سالانه یعنی ۱۲% مجموعا ۴۷% افزایش دهند؟!

این «خدا داده» که خیلی ناراحت به نظر میرسید گفته: بر اساس کدام منطق آن هم با توجه به اینکه دولت از نظر اقتصادی وضعیت خوبی قرار ندارد و هنوز مطالبات قانونی باز نشستگان را پرداخت ننموده دست به چنین اقدام تحریک و تبعیض آمیزی میزند؟

او گریزی هم به انتصابات ناشایست برخی دوایر در گیلان زده و یادآور شده: تصاحب پست های کلیدی هم در جلوی چشمان تیز بین مردم شریف گیلان به افرادی که نه تخصص دارند و نه وجدان کاری هرگز محو نخواهد شد!!! چرا از پیشگاه خدا و روز حساب هراسی نداریم، وعده خدا حق است.

چرا جامعه مدرسین قم به جای ۴ نفر از ۲ کاندیدای گیلان حمایت کرد؟!

۳۶_۳۶_۳۶_Untitled-1

  • هرچه بالا و پایین کردند و رزومه ارائه دان نشد که نشد و… جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برای خبرگان گیلان بیش از ۲نفر را تایید نکرد…!

این سوال مطرح است که با توجه به تایید صلاحیت ۷کاندیدای خبرگان رهبری از سوی شورای محترم نگهبان برای استان گیلان و فراوانی نسبی نامزدها و نیز  سهم ۴ نفره گیلان در مجلس خبرگان چرا حضرات محترم جامعه مدرسین به جای ۴نفر ۲نفر(آیت الله زین العابدین قربانی و آیت الله رضا رمضانی) را برای گیلان تایید و معرفی کردند؟

آیا مابقی بزرگواران شخصیت های دفاع گر در درون جامعه محترم نداشتن؟ آیا سوابق عملکردی ۵نامزد دیگر قادر به اجماع رساندن بزرگان مدرسین قم نبودند؟

البته برای برخی افراد یه چیزهایی شنیده میشه ها که دلیل مخالفت قرارگرفته ولی ما قادر به نشر اینگونه شنیده ها نیستیم .!

به هر حال امیدواریم همه نامزدهای انتخاباتی خبرگان، درانتخاب “نزدیکان و همراهان انتخاباتی” دقت کافی داشته باشند تا درآینده از نعمت حضور در لیست جامعتین بهره ببرند.

ماجراهای  حوالی پل یخسازی رشت!!

images

می گفت : نمی دانم سنگ بنای ساخت پل یخسازی رشت را کی نهاده که هر روز باید شاهد یه ماجرایی اون حوالی باشیم!

می گفت: اینا که قصد خودکشی دارن چرا به جای پل یخسازی، پل جانبازان را انتخاب نمی کنن؟ اینجاکه به قبرستان تازه آباد نزدیک تره!! شاید مثل اون دختر خانم چند مدت پیش که قصد خود کشی داشت از اون بلندی “قبرستان و مرگ” را جلوی چشم خود دید و از خر شیطان پیاده شدو نجات یافت.

شنیدیم تا حالا چندین نفر از اون بالای پل یخسازی دست به خودکشی زده اند. پریروز یه جوان ۲۶/۲۷ساله و امروز هم یه ویلچرنشین و فردا هم خدا به خیر کنه!! مسئولین یه فکری به این مهم بکنن . خدایا! خودت رحم کن. آدم دلش به حال این جوونایی که باید آینده این مملکت را می ساختن میسوزه. همه ی ما به نوعی مسئولیم همه باید همت کنیم و یا علی بگیم.

راز پروازهای «بدلی» یک شکاربان!

download

… یکی از هنر جنگ روانی در انتخابات تیم سازی برای رقیب است. باید قدرت داشته باشی تا برای رقیب جدی خود تیمی بسازی تا در آن تیم به بازی گرفته شود بدون اینکه متوجه سازنده اصلی این تیم شود .خواه این تیم یک تیم اصلی باشد که وارد بازار بازی می شود خواه «بدلی» و برای جلب توجه سایر رقبا .

هوا شکار اصطلاح شکاربانانی است که شب ها به شکار می روند یک سری اردک های خوش آواز را باخود به کومه شکار میبرن و وقتی دسته ی مرغابی ها در آسمان دیده شد اردک ها را بعنوان«بدلی» مرغابی ها به پرواز در می آورند و مرغابی ها هم که فکر کلک را نمی کنن با فرود تعلیماتی اردک «بدلی »به «نمه» آمده و با او در تیر رس شکاربان قرار می گیرند . در تیرس قرارگرفتن همان و…

حال و روز این روزهای انتخابات یکی از شهرهای گل و بلبل  گیلان ما اگر از اصلی های این قصه نباشه « بدلی» هایی هست که سرها را میتونه فرود بیاره و در تیررس شکاربان قراربده.

طرف پیشنهاد مناظره اش که دید نگرفت و رقبا در تیم دستسازش بازی نکردند رفت سراغ «بدلی» سازی تا شاخ درست کنه برای کسی که رقیب جدیدی اش بحساب میاد.

رفته سراغ یه کاندیدایی با پیشینه چای و چایکاری و مافیای چای و سازمان سابق چای و این حرفا تا این رقیب «بدلی»(که محترم هم هست) را به پرواز دربیاره و نگاههای هواداران را(همچون مرغابی های بی کلک به نمه ی خود بنشاند و…) از حمایت نفر اصلی دور کنه، «بدلی» سازی به سبک «زر» و «زر» !!/

  • وعده افتتاح به «در تلاش هستیم» رسید!!

Safe6345695853741

  • وعده افتتاح راه آهن قزوین – رشت که قبلنا از سال ۹۴ به ۹۵ رسیده بود و بعضی ها به دنبال خرید صوت برای آغازش بودن حالا به           «در تلاش هستیم» خود رسیده!!؛ بشنوید:

مسئول ارشد گیلان: در تلاش هستیم تا پایان سال ۹۵ شاهد بهره برداری از خط ریلی رشت – قزوین باشیم! یعنی سال ۹۴ به کنار سال ۹۵ شاید!!

شاید ایشان مثل فرماندار سابق رودسر که پشت سرهم وعده افتتاح کارخانه کمپوست رو میداد و در نهایت هم خودش خداحافظی کرد و وعده به نفر بعدی رسید عمر مدیریتی ایشان هم کفاف این دوره را ندهد و زین سبب از هم اکنون به گزینه «در تلاش هسیم» روی آورده ! به هرحال همشهری اند دیکه؛ شاید کمال همنشینی چاشنی اینگونه الفاظ شده باشه …

شاید هم عمر مدیریتی ایشون کفاف داد و ایستاد و در رسای عدم تحقق وعده گفت که ما تلاش کردیم ولی نشد ! یا شرایط جوی اجازه نداد!!و یا…

در قم سر نخواستن علی لاریجانی دعواست؟!

خودروی-لاریجانی

  • جبهه پایداری و اصولگرایان «علی لاریجانی» را برای قم نپذیرفتند اونا به گزینه های جامعه مدرسین نه گفتن فقط خدا کنه این انشقاق در قم بمونه و به سایر بلاد سرازیر نشه؟
  • مدرسینی ها با آقایان: علی لاریجانی حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ‌ محمدرضا آشتیانی،حجت الاسلام والمسلمین علی بنایی

کنار آمدند در حالی که اصولگرایان و پایداری های قم با حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی،رضا امیرآبادی و حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور به توافق رسیدند ضمن اینکه دکتر یامین پور هم اون گوشه و کنار داره خودی نشون میده/ خدابخیرکنه!


حکایت شتاب استثنایی موتور انتخاباتی یک کاندیدا

seriously--176

می گیم تواین ایام انتخابات میشه با یکی ازحضرات کاندیداهای خبرگان گیلان  یه کم شوخی کرد؟

جان؟

غیر ایام انتخابات هم میشه؟!

آره خب، ولی اگه دست مابرسه !

بگذریم … میگیم حاج آقا جان! این موتور انتخاباتی شما چند سیلندره که اینگونه شتاب برداشته و شهرهای غربی و شرقی رو اینگونه فیتیله پیچ کرده و رقبای جوان تونو متحیر؟

دو گانه سوزه؟ از چه نوع سوختی استفاده میشه؟ آلاینده است؟ به محیط زیست آسیب نمی رسونه ؟

حاج آقا جان!  اینکه گفتی من جانماز آب نمی کشم یعنی چه؟

یعنی بقیه رقبا جانماز آب می کشن؟

یعنی برخی از رقبا جانماز آب می کشن؟ یعنی خط و نشان؟ آره ؟ اول کاری داشتیم حاج آقا ؟ حریف می طلبی؟

راستی یه جایی هم ازنفوذ عوامل نفوذی در خبرگان گفتی ها، منظور خاصی داشتی؟

به نظر شما با این شتابی که برداشتید فکر می کنید باشند کسانی که بتونن با موتور ملی و مدل ۹۵ بدون آلایندگی و آسیب رساندن به محیط زیست، از شما سبقت بگیرن؟! موتور قدیمی هاچی؟!/ فعلاً

 

سریالهای  برجام ۱و۲و۳٫٫٫٫ … و بقیه حرفا!!

photo_2016-02-15_07-01-58

یه عزیزی که قبلنا مدیریت پیشرفت پرونده هسته ای درکف او بود دریه جایی گفت: که «فرجام» هسته ای ایران را« برجام »کردند! یکی هم اون ته سالن برجام را «فتح الفتوح» خواند و قصد دارد نمونه داخلی آنرا نیز عنقریب رونمایی کند ولی مردم می گویند «برجام درمانی» برای معیشت و اشتغال و… مثل سریال اخراجی های ۱و۲و۳و… و پایتخت۱و۲و۳ و… با «مزه و شنیدنی» ممکنه باشه ولی فشنگ اصلی نیست ،مشقیه!!

مثل وعده های ۱۰۰روزه حل مشکلات اقتصادی که به ۱۰۰۰روزه شهره ترشد!! مثل تشکیل دولت راستگویان که رکود اصلی اش شد و راستگویی مشقی اش!!،

مثل … که دولت «محرمانه»ها لقب گرفت مثل کمک به محرومان که حذف یارانه ها از پولدارها به دست بردن به جیب پابرهنه هاانجامید و اشرافیون پر و بال گرفتن مقل ……

شنیده ها و شایعه ها

۶۵۶۶

ازاین پس تا برگزاری انتخابات شنیده هابصورت روزانه از طریق کانال رسمی احرارگیل به نشانی @ahrargil در اختیار مخاطبین عزیز قرار می گیرد و تا کنون هم با انتشار ۱۷۶ شنیده روز آمد توانسته نظر مخاطبین بزرگوار را به خود جلب کند پس برای شنیدن شایعات و شنیده های داغ سیاسی و انتخاباتی با ما در کانال احرارگیل همراه شوید.

 

دو جوان ۱۸ ساله که ساعت ۱۴ با خودروی شخصی برای تفریح در دل کویر بهاباد یزد از منزل خارج شده بودند پس از مدنها تلاش پلیس در دل کویر زنده پیداشدند

  • آیت الله اعرافی حضور خود در لیست خبرگان هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد
  • در آخرین جابجایی لیست خبرگان گیلان، آیت الله محمد علی تسخیری از گیلان رفت و حجت الاسلام حسین ردائی به لیست نامزدهای خبرگان گیلان اضافه شد.
  • می گویند دفتر ستاد دوسه تن از نمایندگان و چند کاندیدای رشت به دلیل تخلف انتخاباتی پلمپ شد
  • مرتضی رحیمی نژاد دهکا با حضور در فرمانداری آستانه‌اشرفیه انصراف رسمی خود را از انتخابات اعلام کرد.۱۲ نفر دیگر هنوز باقی مانده اند

التماس دعا

———————————————————————————————

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true