اختصاصی احرارگیل/ «عصب کشی» انتخاباتی اصلاح طلبان گیلان/ پناهندگی ظاهرالصلاح ها در اردوگاه اصلاح طلبان/یاران قرضی یا قراضه ایی؟! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
اختصاصی احرارگیل/ «عصب کشی» انتخاباتی اصلاح طلبان گیلان/  پناهندگی ظاهرالصلاح ها در اردوگاه اصلاح طلبان/یاران قرضی یا قراضه ایی؟!

 دیگه چیزی به خلق حماسه ای دیگر باقی نمانده ۷ اسفند ۹۴ نه بزرگ ملت به استعمارگران انگلیسی خواهد بود حماسه ای از جنس ایستادگی ورای اینکه کی رای بیاره یا نه، بیست و هشتمین بسته شنیده های احرارگیل در سال ۹۴ با بیاناتی گهربار از امام عارفان، روح ملکوتی و معمارکبیر انقلاب خمینی عزیز(ره) خدمت شما رسیده، بشنوید:

– در انتخابات، طرفداران اسلام مرفهین بی درد را طرد کنید

مردم

همان طور که بارها گفته ام، مردم در انتخابات آزادند و احتیاج به قیم ندارند، و هیچ فرد و یا گروه و دسته ای حق تحمیل فرد و یا افرادی را به مردم ندارند. جامعه اسلامی ایران، که با درایت و رشد سیاسی خود جمهوری اسلامی و ارزشهای والای آن و حاکمیت قوانین خدا را پذیرفته اند و به این بیعت و پیمان بزرگ وفادار مانده اند، مسلم قدرت تشخیص و انتخاب کاندیدای اصلح را دارند.

البته مشورت در کارها از دستورات اسلامی است ولی هیچ کس نباید توقع داشته باشد که دیگران اظهارنظر و اظهار وجود نکنند.

مردم شجاع ایران با دقت تمام به نمایندگانی رأی دهند که متعبد به اسلام و وفادار به مردم باشند و در خدمت به آنان احساس مسئولیت کنند، و طعم تلخ فقر را چشیده باشند، و در قول و عمل مدافع اسلام پابرهنگان زمین، اسلام مستضعفین، اسلام رنجدیدگان تاریخ، اسلام عارفان مبارزه جو، اسلام پاک طینتان عارف، و در یک کلمه، مدافع اسلام ناب محمدی «صلی الله علیه و آله و سلم» باشند

و افرادی را که طرفدار اسلام سرمایه داری، اسلام مستکبرین، اسلام مرفهین بی درد، اسلام منافقین، اسلام راحت طلبان، اسلام فرصت طلبان و در یک کلمه، اسلام آمریکایی هستند طرد نموده و به مردم معرفی نمایند و از آنجا که مجلس خانه همه مردم و امید مستضعفین است، در شرایط کنونی نباید کسی انتظار داشته باشد که حتما نمایندگان باید از گروه طو صنف خاصی باشند.

باید توجه داشت که هنوز خیلی از مسائل وجود دارد که به نفع محرومین باید حل و فصل شود و تمیز بین کسانی که در تفکر خود خدمت به اسلام و محرومان را اصل قرار داده اند، با دیگران کار مشکلی نیست.

صحیفه امام- جلد ۲۱- صفحات ۱۰ و

. «عصب کشی» انتخاباتی اصلاح طلبان گیلان

marahel-asab-keshi

حالا دیگه داد و فریاد برای کاندیداهای باقی مانده و هواداران معترض(اصلاح طلبان) فایده ای ندارد. این پوسیدگی ها در مراحل اولیه که درمان نشد از مینا عبور کرد و به عاج گسترش یافت و شد این!

 مکروبها به آرامی از درون التهاب ایجاد کردن. “عصب کشی” تنها راهی بود که اصلاح طلبان از صدر به زیر دیکته کردند تا رگ‌های خونی و بافت‌های سلولی دیگری را در خود جای ‌دهند. زمانی با تحمل درد و لختی هم در «دوران پسا درد» تا بلکه با این ظاهرالصلاح ها که به دنبال پناهگاه می گشتند و از ساکتین حوادث رنگی بودن زمینه سازخیلی چیزها باشن!.

معترض آخرین جلسه شورای اصلاح طلبان گیلان با عصبانیت گفت: اینها در درون خود هم صاف و صادق نشان ندادند و داعشی عمل کردند وآن دیگری قرص “لبخند و سکوت” میل کرد تا درد فراغ کم شود واین آخری چه بی محابا به زیر میز زد و گفت: ای لعنت براین …. من دیگه نیستم! خدا حافظ برای همیشه…!

من ۹سال فرمانداربودم!

k382-2

شنیدیم تو یکی از شهرهای مذهبی شرق گیلان امام جمعه و شورای اسلامی و… دست به کاری زدند و مناظره انتخاباتی بین کاندیداها برگزار کردن که دست مریزاد دارد.

میگن یکی از کاندیداهای صاحب رای در این شهرستان دیر از ماجرا خبر دارشد و دیر هم رسید و النهایه از ۱۵ دقیقه وقت خود ۵ دقیقه رو توانست بهره ببرد که تو همین ۵ دقیقه عوض اینکه کاندیداهای دیگه بویژه یه هم لباسی سابق اش مردانگی و ایثار پیشه کنند وکمک، یه تکه براش آمد که تموم ۵دقیقه براش فوت هوا شد…         ما فرماندار۹ساله شهرستان …. بودیم نه ۹ماهه!!  داری مطلبو…؟
همین آقای فرماندار«سیاسی کار» و «اهل معامله» و ۹ساله،  که نصف مناسب مدیریتی این دکتر را نداشت در کارنامه حضورش تو اون شهرستان خیلی چیزها را دارد . وارد کردن همشهریها و هدیه دادن امتیازات اون شهرستان به همشهریهای خود در حالی که جوانان آن شهرستان مستحق تر بودند. دعوا انداختن و انشقاق در وحدت اصولگرایان اون شهرستان به بهای سیاسی کاری و رفیق بازی اش. به بارآوردن ماجراهای کارخانه کمپوست که تا موقعی که خودش تو اون شهرستان بود نتوانست سرپا بیارد و حرف و حدیث ها گذاشت و… ودست آخر در خداحافظی تو نماز جمعه نمک دان شکست و آن توهین و بد اخلاقی را نثار مردم فهیم شهرستان کرد که این خاطره ی تاسف بار هنوز هم بین مردم و اصولگرایان شهرستان شاهد مثال است و… آقای فرماندار!

هرکه با «پاکدلان» صبح و مساعی دارد

images

شنیدیم در حاشیه جلسه شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان دست اندازهایی ایجاد کردن تا نتوانند به دنبال نظر پاک و تن پاک و قلب پاک و نیت های پاک برند بخصوص تو چند تا از شهرهای گیلان، در رشت که … بماند.

انزلی و آستارا و صومعه سرا باشه قبول، ولی  اینکه در آستانه اشرفیه شورای ائتلاف چرا دست دست می کند و گزینه اصلح خود را معرفی نمی کند بر نیروهای وفادار پوشیده مانده است! .

شنیدیم برخی باند های سرسفره ای و اهل معامله شهرستان که در مرکز استان سکونت دارن و بعضاً در شهرستان مسئولیت، بدلیل دعواها و خواسته های شخصی گذشته دنبال فردی می گردند اهل معامله که نامش سرزبان اصلاح طلبان جا خوش کرده باشد …!

آخه اصولگرایی که از لیست اصلاح طلبان بخواد آدم بکشه بیرون و توبه نامه ازش بگیره و میثاق ببنده و بعد بیاره تولیست اصولگرایان ، دیگه چیزی براش باقی میمونه؟!  که ما اونو بعنوان اصولگرای «پاک» بخواهیم جا بزنیم؟ آقا! استقلال! استقلال! روی تصمیم تون بمونید به همه بگید کنار بذارن سیاست بازیها و معامله گریها رو!

یاران قرضی یا قراضه ایی؟!

۳_۶۶۹۹۳

از همه زودتر بانگ “لیست واحد” برای کل کشور سر دادند نشد، رفتند دنبال “لیست ائتلاف” باز جواب نگرفتند النهایه رفتن سراغ “سه لیست” (مشترک) وقتی دیدند این هم نمی شود رفتند سر قرار با پادشاهان گرگ و میش باز!!   چه داری ما بخوریم؟!

بابا! اینا رو آوردی تو گروه تون؟ باشه، دیگه چرا سرلیست تون کردید؟ یعنی تو بساطتون یه نفر هم نبود که دنبال برخی قراضه ها نگردید؟! نه؟! خب ، طوری میشد اگه به هواداران تون اعتماد می کردید و حقیقت را بهشون می گفتید که چه در سر دارید؟

میخواین در برخی حوزه های انتخابیه سکوت کنید؟ کم آوردید؟ رای آور بین تون نیست ؟ نگفتیم؟ آمریکا که هیچ،اگه انگلیس هم ازتون حمایت کنه عمراً بتونید کرسی جمع کنید تو مجلس دهم؟!! پس اینهمه هارت و هورت و جوسازی برعلیه شورای نگهبان و… برای چه بود؟

میگیم آقای رییس اصلاح طلبان گیلان! اگه رای آور نیست تو جمع تون سکوت نکن «رهروانی های لاریجانی» (نمایندگان حال حاضر گیلان در مجلس) هستنتا ، تو برخی حوزه ها چرا سکوت؟!

شما که اینهمه دست به جیب اینا بردی،  این چن تا جا هم روش ؛ طوری میشه؟!! ، نه خدایی طوری میشه؟/ رفقای شما که در راس هرم به تفاهم کامل رسیده اند،قربان !، رییس مجلس انتخاب کردن، نائب رییس فراری دادن و…!!

آقای رییس! رنگ آمیزی؟!!   راستی در آستانه شب عید قیمت رنگها تکون نخورده؟!

آقای نماینده آپولو هوا میکنه!

۱_۶۳۵۸۶۱۳۴۵۳۵۸۴۵۵۹۳۲_L

شایعه شده که جناب «مهردادخان» تو یه جمعی روستایی خلوت گیر آورده گفته که منطقه پتانسیل خیلی کارها را داره و میخواد پای خارجی ها رو تو شهرستانش بازکنه! گفته میخواد گردشگران خارجی بیاره، میخواد برای شهرستان قطار بیاره،بندر بسازه!! فرودگاه بزنه!!! کلاً میخواد شکوفا کنه… آره، ش کو فا!! هی جانم!

میگیم آقا مهرداد چه خبره؟ یهو هوایی شدی؟ شهر رو خالی دیدی؟ رفتی خلوت گیر آوری باز واسه خودت یه چیزهایی میگی! بابا تو این ۴ سال چه کردی بگو! از عملکرد نه، داشته ات بگو، از معیشت مردم ، از بیکاری جوونا، ازازدواج شون . از وام ازدواجشون. از کشاورزی بگو از مطالبات و وام بهزراعی چایکاران از و… آپولو به هوا می فرستی؟ آره؟ داشتیم؟! بابا ! همینا رو تا حالا گفتی و وعده دادی بچسب باقی پیش کش/ زمین های مردم رو پس بده

 

چالش های پیش روی یک کاندیدا

farhangnews_124025-349929-1430219220

می گفت: جدای از عدم تحقق شایسته وعده های دوره قبل، “رکود و خاموشی” فعالیت های اقتصادی و معیشتی در دو شهرستان حوزه انتخابیه اش، بویژه “کارخانه ریسندگی و سایت نفتی خزر ” ، چن تا کار برای این آقای کاندیدا خیلی هزینه در بر داشت.

یکی نطق آخرش در مجلس و به چالش کشیدن سیاست های نظام در دفاع از مردم مظلوم منطقه( که شنیدیم خیلی پشیمان گشته)

دیگری عدم نظارت کافی به تیم رسانه ای اش( آتش به اختیار بودن آنها) و نیز پخش بلافاصله تصاویر دیدارش با یکی از فرماندهان مدافع حرم در گیلان در فضای مجازی که منجر به بیانیه تند آن فرمانده برعلیه این حرکت شد و این حرکت را سوء استفاده وعوامفریبانه خواند.

و دست آخر هم حمایت اصلاح طلبان شهرستان از نامزدی ایشان در حالی که چنین حرکتی سابقه نداشت حتی سوابق انقلابی اش رد اینگونه “تداعی ها و حمایت ها” را اثبات شده داشت و…

خودش عنوان کرده که نفراول انتخابات دوتا شهرستانه. باید چن شب صبوری پیشه کرد و دید که آیا دکتری که ۴سال استراحت کرده و با انرژی کامل و حمایت های همه جانبه وارد گود شده وی قادر خواهد بود اینبارنیز بر او غلبه کند؟/ تحقیقات میدانی که میگه بسیاربعید است.

ملاحظات بسته شنیده های این هفته:

 * داریم جا نماز آب نمی کشیما یک تنه جلوی تبلیغات همه ی کاندیداها واستاده همه جا رو بنر و پوستر بارون کرده همه جای استان تو کوچه ها و روستاها و… چه غوغائیه از پوستر و بنر حاجی…خدا خیرت بده حاجی مردیم از بی پولی کارکنان مون از بی پولی یکی یکی الفرار…

*  قصه بی پولی وعده های وام بهزراعی ۶۰میلیارد آقای نوبخت حتی تا دم در انتخابات هم به دست کشاورزان نرسید

 

 

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true