اختصاصی احرارگیل/ اصلاح طلبا اصولگرا بودن یک کاندیدا را رد کردند؟! متینگ شبه انتخاباتی و تشویش اذهان عمومی در روز روشن؟/الان چه وقت این حرفاست حاجی؟! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
اختصاصی احرارگیل/ اصلاح طلبا اصولگرا بودن یک کاندیدا را رد کردند؟! متینگ شبه انتخاباتی و تشویش اذهان عمومی در روز روشن؟/الان چه وقت این حرفاست حاجی؟!

اختصاصی احرارگیل/ سی امین بسته شنیده های طنز گونه و سیخونگی احرارگیل در کمتر از یه شماره تا بهار  و در آستانه آغاز سال ۱۳۹۵ محضر شما همراهان پاکدل زانوی ادب میزند، بشنوید:

 توضیح

همانطوریکه مطلعید بسان سالهای گذشته در ایام مبارک تعطیلات عید احرارگیل به تولید،تحلیل و انتشار «خبر» نمی پردازد و بهار خود را با نام و یاد شهیدان این خطه آغاز می کند و تصاویر آن ستارگان بی بدیل نقش بند سایت احرارمی شوند. بسته شنیده هاهم ان شاءالله بعد تعطیلات عید…/  از اول عید تا پایان تعطیلات مهمان شهدائیم همه

راستی! شما هم اگر تصاویری ناب و سوژه ای ازشهید یا همرزمانتان(گیلانی«فقط گیلانی») دارید به ما افتخاردهید و درثواب ترویج آن فرهنگ پاک، با دوستان تحریریه شریک باشید.

نقل گفتار

می‌گویند یکی از نامزدها در متینگ انتخاباتی خود و در میان مردمی که برای شنیدن نظرات وی و آشنایی با برنامه‌های او جمع شده بودند، می‌گفت: ایها الناس! بدانید و آگاه باشید که اگر مرا انتخاب کنید همه توان و امکانات خود را برای مبارزه با امپریالیسم، کاپیتالیسم، سوسیالیسم، کمونیسم، لیبرالیسم، مدرنیسم و… به کار می‌گیرم. پیرمردی از وسط جمعیت گفت؛ از میان این همه ایسم که ردیف کرده‌ای و نمی‌دانم چیست، لطفا برای رماتیسم بنده هم فکری بکنید که مدتی است بدجوری اذیتم می‌کند و امانم را بریده است!

الان چه وقت این حرفاست حاجی؟!

JamNewsImage22195674

یه شکست خورده انتخابات از حوزه رشت که نام مبارکش همردیف نام ساقی کربلاست تو انتخابات اخیر زد زیر میز اصولگرایان و برفرس آنطرفی ها سوارشد و ده بتاز…

هر پیامکی هم که بسویش ارسال میشد که حاجی جان داریم میمیریم از عطش رفاقت حضرت عباسی«جرعه ای» رفاقت دریغ مکن از آل الله ، بیا و پل های پشت سرت را خراب مکن و حد اقل زی طلبگی را رعایت کن و مصالح نظام بر مصالح شخصی مقدم است و مبادا آینده روشن را با محاسبات فرضی و سطحی فدای امروز مبهم و تاریک کنیم و… انگار پیامک ها رو از پایین میخوند می آمدبالا…!!

دست بر دیوار نا رفیقان زد و کرد آنچیزی را که کمتر کسی سراغ داشت! حالا که باخت را مطابق نظر سنجی ها دقیق و درست “دیده و تجربه کرده” رفته در مصاحبه ای فریاد استغاثه بلند کرده که ، ای باقی مانده ها اشتباه مرا تکرارنکنید! خدا را شاکرم که به جریان اصولگرایی ضربه ایی وارد نساختم…!!حاجی جان! کم ضربه وارد ساختی؟! پدر صاب بچه رو در آوردی که… جلسات با اشباح الرجال و مصاحبه های آنچنانی تلفن جواب ندادنهاو رفتار مثل«آقای ولایتی» در ائتلاف ریاست جمهوری و… یادته؟! اینکه به اشتباه خود پی بردی و برگشتی باز خودش کلیه، ولی حاجی جان! الان چه وقت این حرفاست ؟!

آیا «میز» ائتلاف اصولگرایان گیلان «پشت میز» داشت؟!

jalase

مرحله اول انتخابات تمام شد و گیلان هم باید در دو شهرستان(رشت و رودبار) دور دوم انتخابات رو برگزار کنه، به همه صاحبان نظر و اندیشه و خرد جمعی میز ائتلاف اصولگرایان گیلان بازم خسته نباشید میگیم، اما…

در ورای اقدامات این میز(میز ائتلاف اصولگرایان گیلان) یه زیر میزی های میگن بود که باورش سخت است اما…  بناداریم به فراخور حال مخاطبین هرچند وقت بعضی از شنیده ها را به عنوان امر به معروف در اختیار عزیزان این جبهه قرار دهیم. تا ان شاءالله بادید باز تر وارد کارزار انتخابات و ائتلاف و اینا بشن.

یکی از شائبه های حادث در کشاکش انتخابات از سوی «میز» تاخیربیش ازحد اسامی تایید شده هابود که خود آخرش منجر به خاموشی بسیاری از دلهای “همراه و امیدوار” شد.نمیخوایم لحظه به لحظه اخبار و وقایع اتفاقیه را برای مخاطبین تشریح کنیم  اگر چه سوء نیتی هم در برخی اقدامات «میز» نبوده ولی بالاخره کدر کرد روشنی دلها رو …

حال سوال مطرح این هست که آیا میز ائتلاف اصولگرایان برای دور دوم انتخابات هم گزینه های خود را با همین روال مدیریت می کنه؟باز هم دنبال نظرسنجی و ایناست؟ بازهم لیست باید (آنطوریکه یکی از اعضای «میز» در مصاحبه گفت)به تایید یکی از بزرگان برسه؟ بازم باید اصولگراها تایه شب مونده به انتخابات کاسه “شک و تردید” بسر کنن؟ بازم اصولگرایان چند شقه میشن؟ سود انشقاق اصولگرایان به حساب کی واریزمیشه؟

بهر حال برخی اقدامات دور اول بویژه تاخیر در اعلام لیست «کامل» ائتلاف اصولگرایان در گیلان واکنش هایی در برداشت که هر چه جلور رفت سر و صدای آن بیشتر و بیشتر هم شد تا اینکه «چندین و چن» تا از کاندیداهای رشت و آستانه اشرفیه و انزلی و… نسبت به پشت میزی های «میز» ائتلاف گیلان بخوانند و بنویسند و مصاحبه ها کنند و زیر میز بزنند .

حالا و تا دیر نشده یکی بیاد نیروها را دورهم جمع کنه شفاف به این سوالات پاسخ بده و دلها را به دور بعد امیدوارکنه، دور بعد طرف «تک» میندازه ها؟! حواست هست؟ /فعلاً

خبرگان گیلان چند چند شد؟

۸۹۲۱۱_۶۳۵۲۸۰۸۷۵۷۸۳۹۶۷۶۲۳_s

آقا ما مخلص همه ی حضرات خبرگانی هستیم چه منتخبین و چه کسانی که آمدند و توان خود را گذاشتند و ان شاءالله نظر لطف خداوند را جلب کردن.

این چند کلام را به بزرگواریشون برما ببخشند . خداییش خیلی سخته با بزرگانی که خود سیری در آفاق و انفس دارن آدم بیاد زبون درازی کنه اما … اما گفتیم بادا باد… یه ورقی هم مابزنیم براقدامات انتخاباتی شون…!

برای خبرگان گیلان جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از ۴سهمیه لازم دو نفر، آیات: قربانی و رمضانی را معرفی کردند

اما جامعه روحانیت مبارزتهران از ۴ سهمیه گیلان ۴نفر، آیات: قربانی، تسخیری، رمضانی وحسینی اشکوری را در سبد حمایت خود قراردادند،جناب تسخیری وسط راه به تهران کوچ کردند و اتفاقارای خوبی هم آوردند ولی روحانیت مبارز جایگزینش را برای گیلان معرفی نکرد.

اصولگرایان گیلان هم که دیدند درلیست جامعه مدرسین ۲سهمیه و در لیست جامعه روحانیت یک سهمیه جا خالی دارن آمدندخودی نشان دادند و ۴نفر را برای گیلان «کامل»معرفی کردند یعنی دونفر که جامعه مدرسین معرفی کرده بودند که مشترک با لیست روحانیت هم بود بعلاوه جناب حسینی اشکوری و یک نفر جوان ولایی به نام جناب رهنما را با آن سه بزرگوار سنجاق کردند شدند چهار گزینه برای چهار سهمیه گیلان…

که مردم ، جوان سنجاق شده اصولگرایان گیلان را این دوره استراحت دادن و جناب پروایی رو به جای ایشان به مجلس خبرگان فرستاند تا منشاء خیر بشن برای این ملت…

اما … از دو نفر جامعه مدرسین یکی دوم شد و یکی هم یکی مونده به آخر، چرا؟

حسینی اشکوری دوره قبل هم آمده بود اما در کورس تو سربالایی کم آورد رفت استراحت کرد، کوهپیمایی و بدنسازی در دستور کارش قرارگرفت. تمرین کرد تا اینبار مثل جوونا بیاد و همه رو تو کورس جلو بزنه، حتی پر آوازه هارا…

اما حاج آقای بزرگ ما با اینکه از دوره دوم خبرگان تاکنون در مجلس خبرگان حضور دارند و اینکه حتی یه دوره نماینده مجلس از حوزه انتخابیه (زادگاهش) آستانه اشرفیه و ۱۸ سال امامت جمعه در لاهیجان و… با ریزش بیش از ۱۲۸هزار رای نتونست تو کورس بهش برسه.

شاید ماجرا برگرده به عملکرد برخی نزدیکان و متاهل های مجرد پیشه، شایدهم به یکشنبه معروف و نشست ناتمام اصولگرایان ، شاید هم و…بالاخره حاج آقای ما بیشترین ریزش آرای این دوره بین ۴نفر را به خود اختصاص داد و باید کارشناسان اهل فن بیایندو بنشینن و برای این آمار و ارقام تحلیل ها بنویسن که چرا دو کاندیدای بزرگوار جامعه مدرسین یکی دوم شد و یکی هم یکی مونده به آخر…البته برای بزرگان اهل یقین اینها فرع قضیه است.اصل تکلیف دینی است

… خیلی ها به این فکر بودند که نفر دیگر کاندیدای جامعتین، رقیب جدی در رای اول باشه و حتی با آرای بالا از حاج آقا جلو بزنه ولی این نشد که هیچ ، بلکه بابیش از ۸۹هزار کاهش رای نسبت به دوره قبل، خود طبل دیگری را به صدا درآورد.

برای این بزرگوارهم «شاید»بشه «شاید» هایی را متصور شد مثلاً تک آرایی برخی شهرستانها برای برخی کاندیداهای خاص و نیز خارج نشینی و دوری از آبادی که مردم از لحاظ روانی با اینگونه داده ها برای «حضرات» میانه خوبی ندارند هرچند ماموریت ،ماموریت نظام باشه و اجرای تکلیف و…

جناب رهنما تجربه میدانهای بزرگ را نداشت وگرنه اگه یه تکون می خورد کنار دست جناب رمضانی جاخورده بود، چه به هم میان این دو! ولی یکی  از جونای جویای نام دیگه دستشو خوند و «بی پروا» به خال زد وخود را محفل نشین بزرگان دید.

… نوع تبلیغات برخی داوطلبان خبرگان و عدم پایبندی به قانون توسط برخی اطرافیان داوطلبان قداست انتخابات خبرگان رهبری را قدری پایین آورد که ای کاش کمیسیونی که باید در گیلان برای تبلیغات خبرگان برخورد می کرد در وظایف اش جدی تربود .

متینگ شبه انتخاباتی و تشویش اذهان عمومی در روز روشن؟

۳D men assembling puzzle isolated over white

تو انتهای شرق گیلان این روزا چه خبره که رفت و آمدها و نعره های مسانه برخی ها بلند شده؟

بله، توبا دولتی ها و با هاشمی نسبان و اصلاح طلبان و اعدالیون نزدیکتری، خب اینو تو انتخابات هم گفتی اونام آمدن تمام قد ازت حمایت کردن ، نتیجه هم که نگرفتی…

راستی حاجی! یه چیزهایی گفتی که مال ایام انتخابات بودا؟! مثل قضیه سوریه و آن نطق جنجالی ات، قضیه حمایت گروه ها از شما…اینکه الان میگی در هیچ حزب و گروهی نیستی(!!!) اینکه گروهها بخاطر اینکه شما رهبر انقلاب را به عنوان ولی امر مسلمین می شناسی و اطاعت از ایشان را واجب می دانی آمدن از شما حمایت کردن(!!) اینا رو حالا که دیدی همه ی اون حمایت ها کارساز نشده داری میگی و فرافکنی…؟! یعنی اصلاح طلبا به این خاطر از شما حمایت کردن؟! یانه اونا شرطشون اجرای «اونجاهای» قانون اساسی بوده؟

خوبه که خودت تو همین شبه متنیگ انتخاباتی (هرچند دیر) گفتی که از چهار سال دوره نهم راضی نبودم و به دلیل تنگناهای دولت نتوانستم بخوبی خدمت کنم ،خب مردم هم همین ها رو دیدن به شما استراحت دادن دیگه…

مردم رو جمع می کنی اینهمه برعلیه ائمه محترم جمعه ،بسیج و سپاه و… بعد میگی برخی اقدامات شما القاء دیگران بوده؟ همین نطق هاست که دیگران را به واکنش وا میداره!

مگه قراربود مردم شهرستان برعلیه امام جمعه و فرمانده سپاه موضع بگیرن که جنابعالی تو شبه متینگ انتخاباتی ات میگید:شما مردم هرگز نباید علیه فرمانده سپاه و امام جمعه موضع گیری کنید!! این پالس ها چیه حاجی؟! نکنه زبانم لال برخی ها یه چیزهایی در سر دارن، ها؟!

به هیات نظارت شهرستان و استان اعتماد نداری ولی به شورای نگهبان داری؟ اونوقت این یعنی چه؟ معماست این؟ عموم و خصوص من وجه؟ نکنه خدای نکرده برخی ها بخوان آرای پاک مردم منطقه را به نفع حزب و گروهی خاص مصادره کنن؟

حاجی جان! خرید فروش آرا برخی ها در دوره قبل یادته؟ اسناد و مدارکش چی؟ اصلاً شنیدی؟  آنوقت اون مباح بود؟!

… باشه اگه مدرک داری و نهادهای قانونی مورد اعتمادشما هستند خب قبل از اینکه متینگ شبه انتخاباتی برگزار کنی و تشویش اذهان عمومی بشه،  مردم تحریک بشن و طومار امضاءکنن و برعلیه ائمه جمعه و بسیج و سپاه و نهاد های قانونی تحریک احساسات بشن، خب قانونی پیگیرباش.

کسی که اسناد و مدارک داره و قانون رو هم که خودش وضع کرده و پیچ ومهره هایش را خودش بسته بره به قانون مراجعه کنه، این که کم هزینه تره!!

اگه بحث برپایی عزا باشه اون بیچاره ها که عزای خودشونو تو دوره قبل گرفتن گویا حالانوبت دیگران است که دستها را برپیشانی بگیرن… عزا کدومه حاجی؟ جنگ چیه؟ رفاقت چی شد، خدمت به مردم کجا رفت ؟ خدمت به ضعفای مملکت؟ اینا کجای تفکر ما جای دارن ؟ مردم شماها رو به همین گفتار می شناسند، یه تعدادی آمدن همه چیز خودشونو گذاشتن کاندیدا شدن مردم هم یکیشونو انتخاب کرد، همین…

بهتر نیست دست در دست هم دهیم و میهن خویش را کنیم آباد ؟ به هم تبریک بگیم و در رفع مشکلات مردم به منتخب ملت کمک کنیم؟ مردم از انقلابیون و بزرگان خود اینها را انتظاردان، حاجی…

البته که ملت قدر دان زحمات خادمان خود هست و به شما هم خسته نباشید میگن… والعاقبه للمتقین

اصلاح طلبان گیلان اصولگرا بودن یک کاندیدا را رد کردند؟!

cg_3d_47_20091019_1935873189

 

گناه به گردن راوی ولی می گفت: پریروز یه جلسه جشن پیروزی انتخاباتی تو یکی از شهرهای مذهبی شرق گیلان برپا شده بودو تو اون جشن که خود منتخب مردم هم حضور داشت یه اصلاح طلب مشارکتی رد صلاحیت شده ی بد خیم،میاد سخنرانی میکنه و خطاب به مردم میگه این آقای منتخب مجلس دهم به ما تعهد داره که تو مجلس از حزب و گروه ما حمایت کنه اینکه ایشون گفته باشه اصولگراست، این حرفا نیست…!

میگن این منتخب مردم که در هنگامه انتخابات بیانیه داد که اصلاح طلب نیست و تو لیست اوناهم قرار نمیگیره و اینا … دیروز تو اون نشست هیچ واکنشی نشان نداد و حرفی نزد(!!!)

راوی می گفت: اصولگرایان استان اول قراربود برای این شهرستان مذهبی از یه کاندیدای دیگه (که رای آور و اصولگرای شش دانگ بود) حمایت کنن ولی در واپسین دقایق با اینکه اصلاح طلبا آشکارا از یه کاندیدای پر حرف و حدیث حمایت کردن ایناهم آمدن با اونا نامزد مشترک دادن که در سطح شهرستان و استان با واکنش های زیادی مواجه شد.

حالا میگن صاحب اصلی مال دوباره پیداشده و… نقطه سرخط!!

لطفا اینو منتشر نکنید!

YeqnBffzLA

گفت اگه میخوای یه چیزی زود منتشر بشه، به شنونده “بگو اینو به کسی نگو!”، اونوقت می بینی که اون حرف زودتر ازهمه؛ دهان به دهان می چرخه!

یکی برای ما نوشت که در یه مرکز پخش داروهای کم یاب یا نا یاب یه گروهی جمع شدن و دارن یه کارهایی انجام میدن!

می گفت این گروه از یکی از شهرهای شرق گیلانی دوماه است که با انتصاب یه معاون جدید در این نهاد خدماتی آغز به فعالیت کرده

می گفت این آقای معاون کلید دار صندوق، قبلاً یه بار برکنار شده بود ولی اینبار که اصلاح طلبا خیلی جاهای استان را قرق کرده اند، دوباره پرو بال گرفته.

می گفت رفت و آمد نمایندگان در انتخابات ها هم خیلی خط خطی میکنه اوضاع رو ، بخصوص نهاد یا اداره ای رییس اش از فک و فامیل های یه نماینده باشه حالا دولتی باشه یا خصوصی فرقی نمیکنه بالاخره اوضاع از هم می پاشه

می گفت داروها توسط یه گروه داره آب میره! می گفت این صندوقدار ممکنه به پادشاهی برسه… بعد… گروه … داروها… + …گرفتی مطلبو؟/ یاکرام الکاتبین

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true