آخرین بسته شنیده های سال ۱۳۹۴احرگیل منتشر شد/ یااحمدی نژاد أو شبهه!/ هجوم رای نیاورده ها به یه سازمان امدادی در گیلان!/صحت انتخابات یکی از حوزه های گیلان به دست انداز افتاد؟! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
آخرین بسته شنیده های سال ۱۳۹۴احرگیل منتشر شد/ یااحمدی نژاد أو شبهه!/ هجوم رای نیاورده ها به یه سازمان امدادی در گیلان!/صحت انتخابات یکی از حوزه های گیلان به دست انداز افتاد؟!

دوستان«عید» راهیان نور فراموش نشه؟!

… پایان سال است و ایام گردگیری دلها و حلالیت طلبیدن، ما همه را به شهدا بخشیدیم و از همه ی بزرگان و مخاطبان گرامی انتظار داریم مارا نیز به شهدا ببخشند چرا که اعتقاد داریم هرکه وصل به خوان کرم شهدا شد، شهدا کفایت می کنند، سال خوب و خوشی داشته باشید ،سلامت باشیدو سربلند….

سه شنبه های داغی با بسته شنیده های داشتیم. و حالا سی و دومین  و آخرین بسته شنیده های احرارگیل در سال ۱۳۹۴در کمتر از یک هفته مانده به سال نو تقدیم شما خوبان می شود ،بشنوید:

 

 

نوروز امسال هم احرارگیل شهدایی می شود!

آرم بسته شنیده ها - Copy

به حول و قوه الهی و براساس سنت هرساله ؛ امسال نیز گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل آغاز سال نو خود را با انتشار تصاویر ناب و سوژه ای از شهدای گرانقدر دفاع مقدس و شهدای حرم و نیز روایت ها و توصیه هایی از وصیت نامه ها،خاطرات و مخاطرات آن مسلخ نشینان بی بدیل، به استقبال سال نو خواهد رفت وتا پایان تعطیلات نوروز اخبار روزانه خود را بدین منظور متوقف خواهد کرد. این آمادگی هست  که تا تصاویر ناب «شهدا و رزمندگان» شما رانیز آنطوریکه خواسته اید منتشرنماید/الهی! مارا به شهدا ببخش.

هجوم رای نیاورده ها به یه سازمان امداد و نجات!

images (1)

گویا ایام انتخابات شورای عالی یکی از نهاد های امدادی نزدیک شده و جنب و جوش ها هم یه کم بیش از گذشته داره خودشو نشون میده، نشون به این نشون که برخی آقایون دکترا که در انتخابات اخیر به نوعی با عدم اقبال مواجه شدن حالا بهترین پناهگاه خود را اینجا جستجو می کنن.

شنیدیم یه دکتری که قبلنا در این نهاد امدادی بوده(دکتر ا.س) و اخیراً دریکی از شهرستانهای بندری با عدم اقبال مردم روبرو شده با کمک یه منتخب تو حوزه مرکزی گیلان بدجوری داره به آب و آتش میزنه در حالی که دو نماینده حال حاضر مجلس نهم که با مشکل صلاحیتی و نیز عدم رای مواجه شده بودند نیز در کورس دیده می شن.

میگن تا حال ۴ پزشک که یکی شون از داخل همین نهادهم هست برای مصاحبه رییس شدن به پایتخت فراخوانده شدن که شانس یکی از همین داخلی ها بیش از سایرین بنظر میرسد.

گناه به گردن راوی ولی طرف میگفت یکی از نمایندگان دقیقه ۹۰ شتابان رفت برای ثبت نام ولی با عدم اقبال سامانه ثبت نام مواجه شد. می گفت اینا میخوان با عضویت در شورای این نهاد در گیلان آرام آرام خود را در شواری عالی پایتخت ببینن…

راستی اگه تو این تشکیلات تخصصی دکترها یه حجت الاسلام تر و تازه هم دیدید خیلی تعجب نکنید!! شاید اون هم به تخصصی دست یافت! البته بعدها/ فعلاً

کاندیداهای اصولگرایان رشت به یه وفاقی برسند!

۱۳۷۰۳۴۳۳۱۸_۲۰۸۶۰۸_ifle11rz

فکر نکنین ائتلاف اصولگرایان گیلان دست رو دست گذاشته و یه گوشه ای داره رفع خستگی میکنه ها؟!، ابدا…

شنیدیم اونا این چندنفر باقیمانده رو دور یه میز جمع کردن و با هاشون صحبت هم کردن و مواردی روهم بنا به ضرورت به اون باقی ماندها تذکر دادن…

از میز ائتلاف اصولگرایان گیلان خبرهای خوش دیگه هم شنیده میشه و آن اینکه تو چند روز آینده آخرین نشست امسال خودشون رو برگزار میکنن و شاید هم دو نفر رشت رو تو همین اینور سالی بستن و به آنطرف سال نکشید.

شنیدیم که اونا قصد دارن برخلاف دور رفت؛ زودتر لیست سه نفره  شهرستانهای رشت و رودبار را نهایی بکنن تا تکلیف همه روشن بشه. داد یه بار شیون هم یه بار!

جان؟

دونفر رشت کی هستنا؟!!

عرض کردیم که هنوز نشست برگزار نشده بذار برگزاربشه بعد!

ولی آنظوریکه (ازاینطرف و آنطرف) از حاشیه ها شنیده میشه مبنای نظرسنجی شون قراره آرای دور رفت مردم باشه!

متوجه موضوع شدید؟

میگم خدا کنه این سه نامزد باقی مانده اصولگراهای رشت یکیشون پاپیش بذاره تو ایام عید یه نشست سه نفره باهم بذارن، آخ اگه بشه چی میشه؟!

صحت انتخابات یکی از حوزه های گیلان به دست انداز افتاد؟!

images (2)

حالا دگر بارچشم ها به سوی شورای محترم نگهبان دوخته شده تا صحت انتخابات رو اعلام کنن. از چند روز قبل شورای محترم نگهبان روی پرونده های انتخابات مجدداً خیمه زده و صحت انتخابات شهرستانها هم داره یکی یکی تایید میشه.

شنیدیم که تاکنون پرونده بیش از یکصد حوزه انتخابات مورد بررسی قرار گرفت و چن تا از شهرستانهای گیلان هم از تایید شده های اینور سال هستن از جمله چند شهرستان در شرق گیلان و یه شهرستان بندری .

اساساً شورای محترم نگهبان به حوزه هایی که شکایت درآن نباشه سعی می کنه کمتر دستخوش حوادث کنه…

در استان گیلان با توجه به روند شایسته آن و نیز بررسی های صورت گرفته بعید است که حوزه های انتخابیه زیادی به مشکل بربخورند الا خبرهایی از امکان عدم تایید حوزه انتخابیه شهرستانی نزدیک به مرکز گیلان به دلیل تخلفاتو شکایت های طرفین(کانیداها) و نزدیکی آرا شنیده میشه که امیدواریم به خوشی تو همین مرحله به پایان برسه و گیلان در هیچ حوزه ای انتخابات میاندوره ای نداشته باشه…

عارف «زاپاس» لاریجانی!

۲۴۸۳۷_۸۶۹

برای ریاست مجلس فعلاً بکش بکش بین لاریجانی و عارف هستش که تا ۷خرداد خدا میدونه که تو این کورس دوام بیارن یا نه… و شاید هم هردو سر پیچ ریاست قیچی شدن و نفر سومی برای ریاست خود نمایی کرد، خدا رو چه دیدی؟!

اما تا اینجا حرف و حدیث هایی از دود کش اینا بلند شده که شاید بد نباشه ماهم حواسمان به رقص پای اینا باشه. بخصوص منتخبین اصولگرا و گیلانی مجلس دهم

اول اینکه برخی ها که حوادث فتنه ۸۸ را رصد می کنن و ماجرای تبریک زود هنگام علی آقا به یکی از سران فتنه رادر ذهن دارن و البته حمایت چندی پیش اصلاح طلبا از ایشون را می بینن، میگن عارف و علی آقا در «ماهیت» شباهتشون به هم خیلی زیاده که گروهی از کارشناسان علم سیاست«خوش خیم»  این نظر را برنمی تابند و میگن ماهیت این دو با هم فرق می کنه، ادعا شونم اینه که در حوادث بخصوص در هنگام لغزندگی جاده ها میشه به ایشون بیشتر تکیه کرد و رانندگیش رو به راست تره!

… اصلاح طلبانی که تا اینجا جواز حضور به مجلس دهم را از مردم گرفته اند دنبال ریاست آقا محمد رضا هستن و اصولگراها هم دل و دماغی برای دفاع از علی آقا از خود نشون نمیدن و یا حداقل ملموس نیست هرچند گروهی هم بر این اعتقادن که این دو (آقا ممد رضا و علی آقا) باهم قبلاً کار را تمام کردن و به توافق نهایی رسیدن و این گمانه بیشتر برای گرم کردن سیاسیون نوپاست که چند صباحی با این خیالات خوش باشن ، در هرحال اضافه کنید براینا ۷۰نفری که باید تو دور دوم انتخابات بیان تو مجلس که ۷۰نفر کم زور و قدرتی نیست به هرکه روی آورند خوش بخت و ستارت نشینش میکنن !

یه احتمال هم وجود داره و آن اینکه رفقای عارف دوباره از آقا ممد رضا بخوان که سنت سنگر کنار آمدن با رقبای بزرگ را حفظ کنه(کاری که در انتخابات ریاست جمهوری به نفع روحانی کرد) و اینبارهم عارف گونه صندلی ریاست را با علی آقا بده و خود زاپاس باشه تا انتخابات ریایست جمهوری بعد…!

برای ریاست جمهوری دوازدهم احمدی نژاد او شبهه.

۳۵۶۲۲۳_۶۰۴

یادش بخیر دهه ۶۰ تو دوران طلبکی  در مدرسه صاحب الزمانی لنگرود و نزد مرحوم آیت الله ممجد(ره) جامع المقدمات و… میخوندیم و در شرح امثله برای مصدر تعریفی جذاب آورده بود: المصدر ما یصدر عنه الفعل أو شبهه.

اگه یادتون باشه (تو کشاکش معرفی گزینه های انتخابات ریاست جمهوری یازدهم) برای جامعه اصولگرایی یه بارنوشتیم که دولت دهم را برای وجود یه مشایی اینقدر تو سرش نزنید که ممکن است این تو سر زدن ها بخت پیروزی را از اصولگرایان بگیرد و بخواهید به ناچار صدها مشایی وبد تر از مشایی را در دولتی دیگر تحمل کنین، آنان که اختصاصی های احرارگیل را دنبال میکنن عرایض مارا تصدیق می کنن…

… نازک دل و یه کمی هم عجولیم دیگه ، با اینکه تا انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم “وقت و فاصله” فراوانه ولی میخوایم یه چیزی رو یاد آورشویم و آن اینکه اصولگراها از الان به فکر جذب احمدی نژاد یا شبهه(او) باشند.!

فقط این سری افرادند که می توانند در مقابل اشرافیگری، سکولاریسم و غرب زده گی نا اهلان انقلاب بایستد.

دیدید با بهره گیری از فضای موجود و رسانه های خارجی و داخلی مسموم؛ از الان برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم دارن کرم ریزی میکنن؟ “میگن «دوران سیاه دوران سیاه و…»دولت های قبل” و اینو دارن بین مردم (نه تنها برای احمدی نژاد بلکه برای اصولگرایان)شایعه سازی میکنن که؛ دوران دولت های نهم و دهم واقعاً سیاه بوده در حالی که حضرت آقا این نظریه رااصلاً قبول ندارند، نشون به این نشون که ایشون دولت های «نهم و دهم» را بارها، حتی در آخرین نشست دولت دهم با حضرت ایشان تایید کردند ….

رییس اصلاح طلبان گیلان به منتخب خود آزادباش داد!

download

گفت مردم گیلان به دو لیست توجه داشتند لیست اصولگرایان و لیست اصلاح طلبان، اینجاشو باهاش موافقیم چه اصلاً اعتدال نامی نداره در کشور چه برسه به گیلان و دیدیم با اینکه نوبخت خوش گیلانیه ولی حزب اش هیچ توفیقی در انتخابات ۹۴تو گیلان نداشت.

حالا سه تا دیگه تو گیلان مونده که سهم اصولگرایان سه نفر و سهم اصلاح طلبان گیلان ۲ نفرمی تونه باشه  یعنی یکی رشت و یکی هم رودبار آنهم بشود یا نشود.

نکته جالب توجه سخنان رییس این بود که گفت منتخب مرحله اول ما در رشت زین پس آزاد است!!

یعنی رییس جان تا حالا «بنده» بود؟

یعنی حالا میتونه به پیام تبریک نامزد(به گفته بعضی ها) احمدی نژادی پاسخ هم بده؟!

پیشاپیش سال نو مبارک

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true