به آقای نوبخت بگید بجای «هویزه» به مناطق «عملیاتی رمضان» برود!/ الله وکیلی یکی تون کنار برید!/ اصولگرایان گیلان هواداران خود را «خون دماغ» نکنند - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
به آقای نوبخت بگید بجای «هویزه» به مناطق «عملیاتی رمضان» برود!/  الله وکیلی یکی تون کنار برید!/ اصولگرایان گیلان هواداران خود را «خون دماغ» نکنند

 

با نام خدا و یاد شهدا انتشار اولین بسته ی شنیده های داغ ، طنز گونه سیخونگی از حواشی سیاسی گیلان در سال  ۱۳۹۵ پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل با تکیه برنامگذاری اقتصاد مقاومتی ” اقدام و عمل” ، در خجسته ایام رجب المظفر را آغاز و تقدیم شماهم جبهه ایی ها می کنیم . امید واریم که مرضی خداوند را در پی داشته باشد. هرچند گاهی تلخی، آستانه صبر و تحمل می طلبد

 ابتدا بشنوید از دو نوجوان دوبسیجی دوشهید که در رسای آن دیگری چگونه سنگ تمام میذاره:

روحیه‌اش صد برابر می‌شود

۰۰۵۷

وقتی شهید داداشی املشی  در وصیت نامه رفیق اش شهید کرمی«هم» جا خوش می کند!
«راستی جمشید داداشی همان که با ما آمده بود و از همه کوچکتر بود  پیش ماست و ماشاء‌الله خوب کار می‌کند و به دیگران روحیه می‌دهد زیرا تولدش ۱۳۴۷ است ولی خودش می‌گوید ۱۳۴۵ می‌باشد و در هر دو صورت قدش کوچک است ولی هر کس وی را در حین عملیات می‌بیند روحیه‌اش صد برابر می‌شود.
چند روز پیش شش نفر از افراد شب هنگام که هوا تاریک بود می‌روند و شش نفر از لشکریان عراقی را از توی سنگر بیرون می‌کشند و می‌آورند که گویی کر و کورند.»

اصولگرایان گیلان هواداران خود را «خون دماغ» نکنند.

Char (26)

سه نماینده از سیزده نماینده گیلان در مرحله دوم انتخابات تبلیغاتشون از دوم اردیبشهت در شهرهای رشت و رودبارآغاز میشه تا ۱۰اردیبهشت ساکنین این دو شهر یه بار دیگه ۵نفر را برای انتخاب سه نفرشون به روی تشک ببرن.

اصلاح طلبان از مدتی پیش گزینه های گیلانی خود را معرفی کردند آنها “حسنی را برای رشت و جمالی” را برای رودبار تعرفه کردند  یکی از دو نفرباقی مانده رشت را هم به امان خدا واگذاشتند!

این واگذاری یک نفر دو هدف را ممکن است درپی داشته باشد:

نخست اینکه آرای سنتی سه نفراز اصولگراها را میتونه به تک کاندیدای قطعی شون به صورت خاموش  سنجاق کنه و دوم اینکه هریک از سه نفر پیروز انتخابات شدند وانمودکنند که بخشی از آرایش را مدیون اصلاح طلبا هستند !! چیزی که هم اکنون با همین ترفند در اردوگاه رقیب رخنه کرده و آنها را در گیر این حادثه کردند و آنها هم دنبال رد یاب می گردن تا ببینن که کدامیک از این سه نفر به اردوگاه اصلاح طلبا نزدیک شدند و یا برعکس…! و حال آنکه این یک طرفند میتونه باشه

اصلاح طلبا وانمود میکنن این دو(حسنی و جمالی)، عضو تیم ما نیستند ولی چون به دولت نزدیکند از این رو کاندیدای ما شدند! اونا با طرح این بازی سعی در جلب آرای خاموش و سنتی را دارند تا پس از رای آوری هرکدام شان سرود فتح بخوانند! و جملات لیست ما و پیروزی ما را وارد بازارکنن چیزی که همین الان رییس شون در رسای مرحله اول انتخابات گیلان جریان مخالف را باهمین حربه مخاطب قرارداده است!

این میان گویا اصولگرایان گیلان  باز بنادارند با نظر سنجی های پی درپی مثل مرحله اول انتخابات مجلس دهم هواداران خود را «خون دماغ» کنند.

ای بابا از “سه نفر، دو نفر” رو معرفی کردن مگه کاری داره که اینهمه این دست و آن دست می کنید؟ گاهی سستی و کاهلی کار دست آدم میده ها؟! آه ، یه بار دیدی همین دس دس کردن هاتون  انعام مردم را ردکرد و رشت را ۵۰در ۵۰تقسیم کرد! حالا شما بدنبال دست بوسی و توبه نامه ،ردیابی و… این و آن روزگار سپری کنید.!!  ببین ما کی گفتیم./فعلاً

یکی تون الله وکیلی کنار برید!

۲۰۸۶۰۸_Bg2mETRP

سه نفر از کاندیداهای اصولگرایان گیلان در حوزه انتخابیه رشت توسط مردم وفادار و با مرام به دور دوم انتخابات راه یافتند که این می تواند فرصت بسیار خوبی باشد. به این همت مردم دست مریزاد می گوییم.

باید از این فرصت استفاده کنیم و کاری کنیم که دو نماینده از مرکز استان روانه بهارستان بشن وگرنه همه باید دستها را به نشانه تسلیم بالاببریم و ۴سال بالای سر نگه داریم!.

شما سه نفر باقی مونده ی دور دوم انتخابات رشت همین الان قبل از اینکه مردم شما را کنار بذارند جبهه ای فکر کنید. شهدایی فکر کنید. رای اول ورای آخری ندارد؛ ایثارکنید برای موفقیت دو نفر دیگر (از اصولگرایان که مصداق نداریم!!) لااقل «عارف گونه انصراف دهید!!» کنار بکشید تا مرکز استان تو این ۴سال قابل کنترل بشه.

وگر نه دس دس کردن حریف را نیرومند میکنه .   جبهه مقابل برای ریختن آرای سنتی رو میاره به رخسار ارزشی و مظلوم نمایی  و (که این شگرد چند سال اخیرشونه)  یه بار دیدید کار از دست همه خارج شد!.

آقایون! کمتر از ۱۴ماه دیگه ریاست جمهوریه ها، کوتاه بیاین! یکی تون الله وکیلی کنار برید!

به آقای نوبخت بگید بجای «هویزه» به مناطق «عملیاتی رمضان» برود!

۷۰۳۱۹۵

شنیدیم نیمه کاره ماندن سخنرانی نوبخت درمکان یادمانی شهدای هویزه توسط زائرین دراعتراض به برخی شبیه سازی های نا میمون ،بد جوری حال برخی از ارادتمندانش را تو گیلان گرفت .

«یه داداشی» چند لایه یه چیزهایی(تحت عنوان “خبرخوبی نبود”) دلنوشته ای را روانه گروههای تلگرامی و فضای مجازی کرد که به مذاق خیلی از بزرگان و جبهه ایی های گیلان خوش ننشست.

این «داداش» ما وقتی که موتور حمایت اش از «وادادگی ها و شبیه سازی های» نوبخت گرم شد چنان از سابقه ایشان نوشت که هر که ندونه فکر می کنه با این شلغم ها میشه «ترشی» گذاشت!

این آقا «داداش» ما ضمن «شناسنامه!» خواستن ازمعترضین به اینکه کجایی هستند و چه آئیینی دارند و…؛ در فرازی از این تطهیرنامه ی خود،  آورده: نوبخت همان معلمی است که دانش آموزان و دانشجو یانش حماسه هویزه را آفریده است!

میگم «داداش جان» شما مطمئن هستید که حماسه هویزه را دانشجویان(مکتب) نوبخت آفریدند؟ و احیاناً با برخی عملیاتهای دیگه که با دست های ستون پنجم با«عدم فتح» مواجه شد اشتباه نگرفتی؟!

یه پیشنهاد ، به آقای نوبخت سلام بچه جبهه ایی ها و حزب اللهی ها رو برسانید و بگید منبعد اگه قصد اجرای ماموریت های فوری و عقیم گذاشتن سفر رییس جمهور دولت های نهم و دهم را  داشتند به جای «هویزه» به یادمان «عملیاتی رمضان» برود! ای بقربان مظلومیت شهدای عملیات رمضان که برخی ها وقتی با دشمن بستند؛ چه خونها که جاری نشد!!

شاه بیت آخردلنوشته ی «آقا داداشی مارو» در تطهیر آقای نوبخت “(بقولی) پمپاژکننده پول و خون” گیلان؛ رابخوانید:

مابه این ستاره شمال افتخار میکنم واما چه زیبا گفته اند:اگرکسی تورا رنجاند ناراحت نشو, قانون طبیعت است درختی که میوه‌ شیرین تردارد بیشترین سنگ را میخورد…

 

ملاحظات:

سرداری در مصاحبه ای گفته بود: هرچند اطلاعات آقای سخنگو چندان زیاد نیست، لکن چه خوب می شد واقعا برجام را هم معادل عملیات رمضان می دانستند و دولتمردان بزرگوار از این شکست (در برجام ، همانند عملیات رمضان درس می گرفتند و از غرور و خودمحوری دست بر می داشتند.

سردار دیگری در ستادکل نیروهای مسلح در اعتراضی دیگر به سخنان نوبخت، گفت: نباید کارمذاکره کنندگان هسته ای  را با کاربزرگ شهیدان مقایسه کرد. هیچ کس حق ندارد این ارزش بزرگ را بانشستن دور میز مذاکره با دشمن مقایسه کند

… حالا مانده ایم به این دوست خوش سابقه ما که در صفحات دلشان اینگونه سطور می رانند و نغمه های دلدادگی می سرایند، چی بگیم؟  چگونه مروج اقتصاد اشرافیگیری  ومنادی نشستن دور میز مذاکره با دشمن را آفرینندگان “هویزه و سرمایه ی معنوی گیلان” میشمارد؟!!// باقی بماند برای بعد…

خیز احمدی نژادی های گیلان برای تدارک یک سفر

۳d_man_13_20091019_1578694843

شنیدیم احمدی نژادی های گیلان برای سفراحمدی نژاد به استان سرسبز گماس گماس دارن خودی نشان میدن.

ظاهراً احمدی نژاد برای انتخابات ۹۶سفرهای استانی خودشو کلید زده و بعد ورامین در تهران ، بابل در مازندران  دو سه برنامه دیگر رو در تیررس خود قرارداده تا رقبا را دستپاچه ی خود ببیند.

بعد بابل رسانه های اصلاح طلب و هاشمی نسبان ذی نفوذ بد جوری و البته با عصبانیت دستگاههای «سمپاش» خودشونو روغن کاری کردن .

چرا؟

چون تا حالا تنها رقیب خودشونو احمدی نژاد میبینن. اینو فلش نظرسنجی هاشون هشدار داده اند.

ورود احمدی نژاد برای انتخابات ۹۶ هم خوب است و هم بد!

اگه بیاد راه را برای سایر اصولگراها می بندد و اصلاح طلبان بازار مشترکی و حضرات هاشمی نسبان رابرعلیه جبهه ی اصولگرایی متحد می کند . هرچند همه ی سعی «سمپاشان» اخذ رد صلاحیت احمدی نژاد از شورای نگهبان است و نامه اخیر منتسب به کروبی برای حاج حسن آقاهم آگاهان معتقدند که در همین راستا نکارش شده تا وانمود کنند تایید احمدی نژاد برای نظام هزینه  دارد.!!

الان خیلی زود است واکاوی، ولی رفقایش میگن زبان کوچه بازاری در محافل و سخنرانی ها خلق رفقایش را تنگ می کند.

یکی می گفت ای کاش احمدی نژاد یکی از حزب اللهی های خوشنام و خوش سیرت و خوش سابقه و البته از جنس لاریجانی ها و باهنرها هم نباشه  را پیدا و تعرفه کنه برای انتخابات۹۶  خودشم پشتش بایسته. اینطوری فقط ریاست ۴ساله این شیخ تضمین پیدا می کنه…

دیگر اینکه اگه احمدی نژاد نیاد ممکن است اصلاح طلبان(دست از وحدت اغیاربشویند و ) برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم کاندیدای مستقل معرفی کنند در این صورت یا روحانی پیشنهاد زیبا کلام را سرلوحه خود قرار می دهد و به خبرگان بسنده می کند یا انتخابات بین اصولگرایان. اعتدالگرایان و اصلاح طلبان( مثلاً : جلیلی؟!. روحانی. عارف) سه ضلعی میشه/ عرض کردیم که این حرفای شکم سیری امروز ماست باید نشست و دید… فعلاً  ان رجل کروبی رو بچسب!!

 

———————————————————————————————————————

انتهای پیام/

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true