فکر کردند عارف گیلان را «بلند» میکنه،اما نشد! / تک رای دیگه چرا؟! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
فکر کردند عارف گیلان را «بلند» میکنه،اما نشد! /  تک رای دیگه چرا؟!

سومین بسته شنیده های سال چهارم پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل با رخ نمایی از اخبار طنز گونه و سیخونکی داغ انتخاباتی استان گیلان بویژه شهرستان رشت و از لابلای سایر خبرهای متنوع طوری خودشو به شماها رسوند که اگه بگیم هزینه ها پرداخت کرد باورکنید!؛ بشنوید:

ساعات اداری،مدیران دولتی و متنیگ انتخاباتی ؟!

۵d (12)

تو بسته ی شنیده های هفته قبل هم آوردیم که اصلاح طلبان گیلان از ترس دنبال “عاشق و عارف” رفتند تا یه آب شربتی برای سرپا ماندن در رشت و رودبار به اینا بده  و چند روزی بره ره ای عشوه در وه کنن!.

رفتند یه مکان «خصوصی!!» با کمک برخی دولتی!! های گیلان برای این متینگ مهیا کردند. با آن همه تبلیغات تو رسانه ، مطبوعات و فضاهای مجازی و جمع آوری رفقای شهرستانی؛ قادر نشدند حتی صندلی های سالن تختی ورزشگاه شهید عضدی رشت رو پر بکنند . در رودبار که توخود حدیت مفصل بخوان!!

میگن: بعد خروج انصراف گونه!! عارف از مراسم رشت، ترس اصلاح طلبان از مخ به ساق پاهایشان زد. طوری که یارای راه رفتن نداشتن. اونا فکر می کردند عارف بیاد،  رشت و رودبار که نه؛گیلان را «بلند» می کنه، اما هیچ نشد!

راستی شنیدی متینگ که در ساعات اداری برگزار شد برخی از مدیران چسبیده بقولی دولتی هم توش دست و پا میزدند؟ راستی مگه حضور مدیران  تو ساعات اداری در متینگ های انتخاباتی خلاف قانون نیست؟

شما توی «بیجارسر» هم ستاد انتخاباتی داری؟!!

download

آقا ! شما توی بیجارسر هم ستاد انتخاباتی داری که بنرهای خودتو بردین تو حاشیه های مزارع نصب کردین؟ این تخلف نیست؟ خب الان خودتون جلو گیری کنید تا فردا برای شما گپ در نیارن، ای بابا!

یه بار دیدی طرف کم آورد رفت و گیر داد به بنرهاتونا؟

با کار و کشاورزی مردم چه کار دارید آخه؟

جان؟

جمیت مردم تو بیجارسرا بیشتر؟!

اینا رو کی به شما یادمیده؟!

ستاد انتخاباتی «بیجارسر» زدی؟

تزریق ۶ میلیارد ناقابل؟

cg_3d_66_20091019_1666074997

 ای بابا ! چه با حرارت می گفت که ۶ میلیارد مشوق گذاشتن تا اهل علم و فرهنگ سازماندهی شده بیان «تک رای» بدن به یه کاندیدای اصلاح طلب! . خیلی بالا و پایین پرید تا باور کنیم و توبسته شنیده ها ی این هفته این خبر رو جا سازی کنیم!

می گفت: اصلاح طلبا با برخی رفقای نفوذی دولتی شون، تو دور اول رشت هم به اون یکی همینطوری رای دادن و روانه اش کردن به بهارستان! مگه نشنیدی همون آقا! چه جوری “فریاد تک رای بدین به این تک کاندیدای اصلاح طلب ما” بلند کرده؟

گفتم: مگه میشه یه سازمان با فرهنگ ، پرورش دهنده افکار و علم آگاهی راس راس بیاد دست به چنین کاری بزنه؟

گفت: شنیدی آیت الله موحدی کرمانی، دکتر حداد و برقی بزرگان در پایتخت و در گرگان ، تبریز  و اصفهان و … از برخی دخالت ها هشدار دادند که اینا سازماندهی شده وارد  انتخابات دارن میشن؟!

گفتم: برفرض صحت، اینا چه ربطی به گیلان ما داره؟!! ما پاک پاکیم اخوی!. اینجور وصله ها نه به اون یار سفرکرده مرحله اول به بهارستان ما میچسبه ونه کسی دیگه!!

گفت : آره !!! ماجرای روستای بلسبنه کوچصفهان و…  را فراموش کردی؟

گفتم: اون یه اتفاق بود . در دور دوم از این اتفاقا نمیفته!!

می خواهند شورای نگهبان را به واکنش وادارکنند!

_______۱۴_۲۰۱۲۰۵۲۲_۱۷۸۱۸۹۶۸۹۳

گفتم : چرا برخی افرادمسئله دار که در دستگاههای دولتی چسبیده اند و خودشونو جا زدند اصرار دارند که تخلفات انتخاباتی شونو بدون ترس و واهمه، آشکارا انجام دهند؟!

 گفت: چه عرض کنم والله، گویا این نیروهای وارداتی و چسبیده به دولت همان نفوذی های فتنه ۸۸ باشند که با اینکار میخوان شورای محترم نگهبان را به واکنش وادارکنن!

گفتم: چرا؟

گفت:  بعضی از این اقایان دوست دارن آنقدر تخلف کنن تا شورای محترم نگهبان ناگزیر باشه انتخابات شهرستانها را باطل کنه خصوصا در شهرهای بزرگ،  بعد بیان بگن بله ما هم همین رو می گفتیم. در انتخابات تخلف میشه، تقلب میشه! قضیه سال ۸۸ هم همین بود. الان که شما انتخابات این شهرها را باطل کردید باید سال ۸۸ هم انتخاباتش را باطل می کردید!! .

این نفوذی های «آل فتنه» دنبال اینجور چیزها هستن که یه سوژه های اینچنینی  پیدا کنن بعد آب شربت بدن به سران فتنه ی در حصر و آن دو فتنه گری که هنوز آزادن.

اینا با این تخلفات گسترده و عمدی دنبال این هستن که اونا را تبرئه و جای حاکم و محکوم را عوض کنن!…. مگه ندیدی سر این خانم خالقی در اصفهان دارن چه رقص پایی می کنن؟ ولی شورای نگهبان بسیار کارحکیمانه ای کرد و دست اینا رو خواند./فعلاً

شناسایی تیم اختلاف برافکن لیست خودی ها

۲۰۸۶۰۸_ugcsQvuM

مدتها بود ندیده بودمش، فک نکنی شیدایش بودم، نه. بدلیل برخی وابستگی هایش به کانونهای قدرت دل دماغی برام باقی نمونده بود تا تحویل اش بگیرم.

چه بکنیم مراسم شاد شادی کنان یکی از آقازاده ها بود . آمد کنارم نشست باب صحبت رو باز کرد، گفت:

شنیدی میگن آقای … رفته پیش اصلاح طلبا که در انتخابات باهم باشیم؟

گفتم :نه!!

گفت: آره

گفتم: ویل کن این حرفا رو این حرفا تولید رقباست تا بچه ها، بخصوص دوپاسدار ، دو سید، دو رزمنده، دو فرمانده و سرباز باقی مونده در کورس با آقایون را باهم در گیر کنن. چون این دو برای آن دونفر خطرناکند! حتی دست یه تیم تخریب از برخی خودی های لیست اصولگرایان هم تو کار است ،شناسایی هم شده اند.

حالا شما بگو چرا ائتلاف کاندیداهای خودرا معرفی نمیکنه؟(این مطلب مربوط میشه به شب جمعه که بعدش لیست معرفی شد)

گفت: میترسیم رقیب(اصلاح طلبان گیلان) اون یکی رو تنها گیر بیاره و رو مخ اش کارکنه و اونو بقاپه!!، بعدش هم فک کردیم عارف بیاد بره، لیست رو معرفی کنیم بهترباشه

گفتم: بابا نفری که بخواد از لیست اصولگرایان جدابشه بره تولیست رقیب همان بهتر که قبل عید افشاء می شد، اینکه دیگه دلواپسی نداره/فعلاً

فقط مجوز دارها رو دعوت کردیم!!!

 images (2)

مرد با صفای رسانه ها در جایی گفته بود که یه خبرگزاری تو گیلان ۳۰۰خبر برای شهدا تولید کرده است!

عرض کردیم خدا قبول کنه. از اون خبرگزاری بیشتر از اینا انتظار میره چرا که در همه ی صحنه های (خبری) انقلاب و شهدا یکه تازه، اما…

 الهی به فدای دل مصفای شما برم من، بقیه خبرگزاری ها چی، آنها هم «تولید!» داشته اند؟ پایگاههای خبری چی…

گفتیم: باصفا! چرااز میان بیش از ۲۹۴(بقولی) پایگاه خبری فعال تو گیلان فقط ۵۰ پایگاه خبری رو تو انتشار خبرهای اجلاسیه کنگره ۸۰۰۰ شهید گیلان شریک کردید؟

گفت: فقط مجوز دارها رو دعوت کردیم!!!

عرض شد که یکی از پایگاههای فاقد مجوز گیلان را می شناسیم که تا کنون ۲۱۸خبر و مطلب برای کنگره ۸۰۰۰شهید گیلان کارکرده !! اگه داری دومی شو شما معرفی کنید!

آهای رفیق! تک رای دیگه چرا؟!

choice and directions signs

وای! چه وبای خطر ناکیه این «تک رای» ! تو محافل ،مجالس،کانالها و گروههای متعدد فضای مجازی دارن مخ زنی میکنن که بیان تک رای بدن؟ تاکید مقام معظم رهبری این بود؟  حالا هر دو گزینه لیست ائتلاف اصولگرایان را نمی پسندی باشه قبول ، یکی رو بردار با گزینه خودت سنجاق کن بهش رای بده.

مگه سخته از سه اصولگرای باقی مانده دو نفرشون رو انتخاب کردن و رای دادن؟ مگر گزینه ما باید صددرصدپاک و طاهر باشه؟ خب یکی بیشتر و یکی هم کمتر، دو نفر رو انتخاب کن رای بده بره پی کارش دیگه… تک رای یعنی بالا آوردن رقیب. یعنی یه رای به رقیب دادی، حالیته؟!

بگم کی ها دارن کرم «تک رای»میریزن؟

بابا! جبهه ای فک کنیم. شهدایی فک کنیم . این چها روز هم تموم میشه بعد باید تو چشم هم نگاه کنیم یانه؟! بعد همون آقا میشه نماینده ی ما… حالا می بینیم. اگه نشد بعد بگو، آه

 

true
true
true
true
  1. علی

    انشاءالله که همون آقا بشه نماینده شما…

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true