اینکه گفتی مجلس جای نظامی ها نیست را یه بار دیگه تکرارمی کنی؟! / برخی صندوقهای رشت بازشماری میشوند! - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
اینکه گفتی مجلس جای نظامی ها نیست را یه بار دیگه تکرارمی کنی؟! / برخی صندوقهای رشت بازشماری میشوند!

 برخیزکه نور ازلی می آید/ برعالم ایجاد، ولی میآید/ مجموعه حسن و عشق و ایثار و کرم/ یعنی که حسین ابن علی می آید…

 

چهارمین بسته ی «طنز گونه و سیخونکی»  شنیده های سیاسی احرارگیل در روز میلاد مبارک حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) وروز پاسدار،و در آستانه میلاد پربرکت حضرت عباس بن علی و روز جانباز و میلاد مبارک سجاد الساجدین به دست بوسی شما آماده،  ایام برهمه شما خوبان مبارکباد، ان شاءالله

… با دعوا و درگیری میانه ی بدی ندارد!  یادم میاد ما رو دعوت کرد به یه افطاری ماهم دست رد نزدیم. گفت: بیا ماهم تو استان یه جمعیتی داشته باشیم و فعالیت بکنیم. عرض کردیم احرارگیل زیر بلیط هیچ حزب،جمعیت ،جناحی نرفته و نمی رود تو هر حزبی هم برود براشون خطرناکه حتی برای شما، چراکه  میخواد تلاش کنه برای اسلام،انقلاب، ولایت  و شهدا بنویسه. یعنی شهدایی بگه و بنویسه .احرار با این نگاه امرارمعاش می کنه اینرا میتونید از افرادی که برعلیه اش حمله می کنند ، نامه امضاء می کنن، شکایت می کنن ، تهدید می کنندو…،ناراحت شد والان همان رفیق شده … ما!!

میگن چرا می نویسید؟ میگیم آمدیم تا بنویسیم نیامدیم که ساکت باشیم این را شهدا به ما آموخته اند. می گویند چرا از ما می نویسید ؟ می گوییم به ما یاد نداده اند که فقط از «یهود و نصارا» بنویسیم. می گویند مناسبات مابا دولتی ها را برهم می زنید می گوییم کمتر قاب عکس شهدا را براشون هدیه ببرید و پشت تون پنهانشون کنید رییس شونو تو پایتخت ببین، اونا کوفت به آدمیزاد نمیدن. می گویند شما باسیاست های ما همسو نیستید ! می گوییم مهم اینه که با سیاست های شهدا همسو باشیم که الحمدوالله داریم تلاش می کنیم … بابا قاب شهدا این است که یک چهره داشته باشی. اگر خودی هستی و وامدار نیستی خود زنی نکنی این جماعت انقلابی دیگه تو گره زمین پیدا نمیشنا؟! آه، کمتر تیم،گروه و کانال تخریب برای مسلمان بساز /فعلاً

 برخی صندوقهای رشت بازشماری میشن!

۱۳۹۴۱۲۰۸۰۵۴۳۱۳۰۱۷۲۲۸۸۹۴

شنیدیم در پی شکایت دوتن از کاندیداهای مرحله دوم انتخابات شهرستان رشت و ارائه مستندات تخلف انتخاباتی و آرای دپو شده یکی از آقایون راه یافته توتعداد قابل توجه ای از صندوق ها ، شورای محترم نگهبان را مجاب کرده تا این صندوق ها بازشماری بشه . یکی از اجرایی ها می گفت که حکم بازشماری صندوقها هم آمده

اینو که گفتی مجلس جای نظامی ها نیست را یه بار دیگه تکرارکن!

yyih_147924_706

انتخابات مرحله اول و دوم که تمام شد گفتیم شاید وقتش رسیده باشه که یه شوخی با برخی دوگانه سوزهای(کاندیداهای دوطرفه) ائتلاف داشته باشیم و یه تکونی بهشون بدیم که مبادا ازتو این مجلس ،ائتلاف رو نصف نصف حمایت کنند و خدای ناکرده مثل علی آقای لاریجانی هنوزشمارش آرا تمام  نشده به طرف تبریک بگه و بعد هم سه بشه!!

جان؟ کی رو میگم؟!

فعلاً هیس!. هیس!  تیم کانال سازها باهاشونه یه بار دیدی اصلاح طلب خواندنت ، انحرافی خواندنت و یا حتی فتنه گر ، بعد بیا و درستش کن… حالا!!

یه بزرگی که من خیلی به صداقت اش ایمان دارم ،می گفت:در بحبوحه تبلیغات انتخاباتی مرحله دوم انتخابات همین عزیز دل ائتلافی ما رفته پیش لیدر اصلاح طلبان گیلان گرفته نشسته و ازش خواسته یه بار دیگه اینکه گفته نظامی ها نباید به مجلس ورود کنن را تو دور دوم تکرارکنه و بگه!!… همین اصولگرای پیروز و «تک چهره!!» بعد انتخابات و در چرخشی آشکار درجشن پیروزی خود گفته که برای دوست و همکار سابق اش که سالها باهاش تو جنگ بوده بسیار بسیار متاسف شده که نتوانسته تو انتخابات پیروز بشه!

داری مطلبو؟!

همین بزرگوار و بالاسرنشین بعضی ها توهمین مراسم جشن، گفته: اصلاح طلبان رفیق ما هستند به اصلاح طلبان افتخار می کنم.اونا هم به من رای دادند.

جان؟ لیدر اصلاح طلبان چی گفته؟

لیدرشون تو یه مصاحبه ای گفته که بالاخره یکی از اصولگرایان(تو مجموع رشت و رودبار) باید باما وارد مجلس می شد که چه بهتر اون اصولگرا آقای … باشد!

عجب؟!

نه خیر رجب! اونم که گذشت!

بابا! اینکه داشتیم قرص برنج می خوردیم که این آدم اینه! واسه ی همین برنامه هابود دیگه. حالا تو مجلس دهم رقص پاشو برای اونطرفی ها خواهی دید!

خب، دیگه چی داد و ستدی داشتن اینا؟!

ساکت ساکت! کی گفت اینا داد و ستد داشتند؟ الکی داری حرف تو دهان مردم میذاری!

تازه اون آقا لیدر «اصلاحاتیه» فقط سر آخر گفته که این آقا «ائتلافیه» یه کم! فقط یه کم از نقاط ضعف شو تبدیل به قوت بکنه و از حرفای حزبی و جناحی خارج بشه،همین!

جان؟ مگه اون از حرفای حزبی خارج شده که این تقاضا رو از این  عضو راه یافته ائتلاف گیلان به مجلس کرده؟ ، ها؟!

نه خیر، ساده جان!

این یه خط و نشون بود که یادته اومدی پیش من چه خواستی؟ باید وفاداری تو ثابت کنی…/ فعلاً

اصولگراها برای تعیین «لیدر» استانی و شهرستانی انتخابات برگزار کنند

۳D-world-photo

یه فراخوان نظرخواهی تلگرامی دادیم محضر تعدادی از نخبگان سیاسی واصولگرایی استان که ببینیم آیا ازفراوانی اعضاء وعملکرد ائتلاف اصولگرایان استان در دو مرحله انتخابات گیلان راضی بودند یاکه خیر؟!(البته نظراتشون محفوظ است)

تو این بسته از شنیدها فقط بخشی از پاسخ یکی از فرزانگان رو برای شما آوردیم، باقی تو بسته های آتی، ان شاءالله

ایشان اکثریت اعضاء انتخاب شده را در یک طیف خاص و وابسته به برخی کانونهای قدرت استان دانسته و گفته که ملاک ،حفظ موقعیت خودشان بوده تا رای آوری اصولگرایان…ایشان گفته ما نباید برای اعضای میز خط قرمزقائل بشیم.

او آورده: تازمانی که ما افراد تشکیل دهنده میز ائتلاف اصولگرایان را از دید دوستان پنهان بداریم نتیجه‌ای بهتر ازاین نخواهیم داشت. چه اشکالی دارد ما نیز این قدرت را داشته باشیم افراد را براساس رای گیری انتخاب کنیم چرا رفتار سیاسی خود را علنی نمی کنیم جریان اصلاحات اخیرا در استان افراد را براساس رای گیری انتخاب کردند و همه هم دیدند که هدایت جریان اصلاحات  در استان بعهده چه کسانی است ولی ما همیشه سعی کردیم پنهانکاری داشته باشیم و جمع قلیلی برای جمع کثیری تصمیم گرفتند.

ایشان که موتورش داغ کرده بود یه چیزهای دیگه هم گفت و گفت: شورای راهبردی حزب الله تشکیل دادیم خب، الان آن شورا کجاست؟ چرا همانهایی را که تجربه کرده بودیم را دوباره تجربه کردیم؟

.یکی ازدلایل شکست در عرصه انتخابات همین تک روی هاست و لازم است باتوجه به نتیجه انتخابات مجلس دهم یک خانه تکانی اساسی درداخل خودمان داشته باشیم بیاییم یکبار هم که شده بپذیریم که در استان موفق عمل نکردیم ./ اینا بخشی از نوشته این بزرگوار بود…

رسانه ای شدن نامه جعفرزاده کارمن بود!!

LuMaxArt Full Spectrum Collection Linkware Sampler : Orange LuMaxArt Linkware Freebie Image: Use it however you like all I ask is a credit link to: www.lumaxart.com or www.thegoldguys.blogspot.com

راوی می گفت که یه تازه به دوران رسیده ای تو یه جمعی گفته که رسانه ای شدن نامه آقای جعفرزاده به حجت الاسلام اشجری کارمن بود. می خواستم فضا را دردست بگیرم.

این تازه به دوران رسیده که کم کم داره باچرب زبانی خاص خودش به یکی از دوستان قدیم هم سیاست دیکته می کنه و ازش امضاهای براندازانه میگیره ، با بهره گیری از رسانه های زنجیره ای این خدمات ساختار شکنانه را با نام اخلاق اصولگرایی انجام میده/ اینو به این خاطر آوردیم که برخی ها فکر نکنن از پشت پرده هاشون خبرنداریم!! ولی نباید قیامت را نادیده گرفت و بین جامعه مسلمین اختلاف انداخت(نه جعفرزاده کافراست و نه دیگران خداگرایان محض) البته یه شنیده ی تایید نشده ای به دست ما رسیده که آقای جعفرزاده از اون نامه و انتشارش بد جوری نگران شده حتی درصدد برآمده که به نوعی جبران کنه که اگر چنین باشه دست خیلی تخریب گران و نان به نرخ روز خوران برای همه رو میشه…

یکی از بزرگان تو یه جایی گفته که بزرگترین اشکال احرارگیل اینه که هر چه را میشنوه دوست داره فوری رسانه ای کنه!! خدمت این هم لباسی عرض کنیم که اگه احرار اونایی رو که شنیده و دیده رسانه ای کنه که جای خیلی ها تو گیلانستان نیست، اخوی!!!

میگی نه؟ میخوای ماجرای ملاقات ها و زیر آبزنی های حاشیه چمخاله را بگیم؟!

راه شهید املاکی در سیاسی کاری؟!

۲۰۸۶۰۸_Ou0eN8pB

تو دور اول انتخابات یکی از بزرگان جبهه اصولگرایی استان با همه ی حوادث خواسته و ناخواسته دست به اقدام خوبی زد و از انتخابات کنارکشید که مابه سهم خود همان موقع تحسین کردیم این عمل شایسته را.

اما، اما یکی از کاندیداهای جبهه اصولگرایی استان این عمل سیاسی و انتخاباتی این عزیز را تشبیه کرد به ایثار سردار پر آوازه ی گیلان و ایران شهیدحسین املاکی!!! (اون موقع چیزی نگفتیم) ولی الان میگیم ای پدر «جو» بسوزه!! باز خدا پدر نوبخت رو بیامرزه  که تو هویزه رزمندگان!! برجام خودشونو داشت تشبیه می کرد به رزمندگان عملیاتها تو ردیف اش نام «عملیات رمضان» هم دیده میشد ولی این کاندیدا چنان زد به سیم آخر که اصلاً فکر شو هم نکرد که ممکن است مرحله دوم انتخابات هم تو کارباشه و مثل عملیات رمضان عدم فتح نصیب اش بشه!!

میگن طرف تو دور دوم وقتی دید که تو لیست اصولگرایان نیست چنان خون دماغ شد که در رسای «عبارت(قهرمان خوانی) خود ساخته اش» کم مانده بود توبه نامه روانه رسانه هابکنه…

تشبیه اقدام سیاسی و انتخاباتی یه کاندیدای احتمالی به رسم و آئین و ایثار شهید املاکی؟ کسی که رهبرمعظم انقلاب قهرمان خواندش؟! آره؟!

راستی آقای کاندیدا! اگه به زعم شما اون اقدام یه کاندیدای احتمالی ایثارگرانه بود مثل ایثارشهید املاکی؛ ببخشید چرا اینهمه به شما بزرگان گفتند که رای نمیاری از شهید املاکی ایثار مشق نکردی؟ تا یه رزمنده دیگه وارد سنگرمبارزه و خدمت بشه؟! هان؟ چرا شما راه شهید املاکی را نرفتید؟ چرا شما ایثارنکردید؟

ای کاش اطرافیان مهار می شدند!

images

والله ما بدون اینکه کسی را خوشحال بکنیم داریم این مطالب رو می نویسیم همه می دانند که احرارگیل وابسته و شیدای هیچ تشکیلات ، باند و جناحی نبوده و نیست . بارها گفته ایم و باز هم خواهیم گفت قصد ما اینه که شهدایی قلم بزنیم نمیگیم هرچه میگیم و می نویسیم درسته و اشکال نداره ، نه، اما می خواهیم بدون توجه به خواهش ها و خواسته هابنویسیم. ما چشم به دست و جیب کسی نداریم اصلاً چون برای همه می نویسیم کسی به ما توجه نمیکنه، هنوز عیدی همکارانمون رو خدامیدونه که ندادیم.

 تلاش کردیم تو حوزه ی سیاسی از امربه معروف رسانه ای دست نکشیم.

… بشنوید: مثل انتخابات دوره قبل  که مابین دو سردارشکر آب کردند اینبار نیز در هردو مرحله شاهد تندروی بعضاًپرخاشگرانه نزدیکان دو کاندیدای میز ائتلاف و دو هم لباس بودیم تا جایی که نصایح خیر خواهانه دیگران نیز افاده نکرد. … و هردو هم با عدم فتح مواجه شدند مثل دوره ی قبل!

جالب اینجاست که هریک دیگری را محکوم به برهم زدن رفاقت و حرمت ها می کرد ولی با عرض پوزش دست هردوشون در کاربود.

زنگ زدیم .خواهش کردیم. مگه شد؟ انتظار داشتی طرف به نفع شما کنار بره؟ خب مگه شما اجازه رفاقت بهش دادید؟ اینهمه تهمت ؟ هرروز خدا؟

چه خبره حاجی؟ خب هرکه باشه درصددانتقام برمیاد، نه همراهی. همراهی و گذشت آثار دیگر و ملزومات دیگرنیازداره با مرام. کجا سه تایی دست همدیگر را گرفتند و جلوی دوربینا بلند کردید تا حزب اللهی ها نیرو بگیرن، ها؟ نمیشه که هم بهش بتازید و هم ازش بخواهید ایثارکنه…/فعلاً

یک سفر و یه عالم دل شوره!

nf00311555-2

هر جایی که رفته بعداز چندی حادثه ها آفریده شده قضیه سفر همین استان کنار دستمون سوادکوه مازندران یادتونه  که چه ماجرایی ببار آورد؟! سر آخرهم مجبور شد خودش تکذیب کنه!!

بعد مردم فایل صوتی شو تو گروهها گذاشتن و الخ…

اکبر رفسنجانی رو میگم . داره میاد یعنی میخواد بیاد گیلان . بازدید مازدیدشو ویلش کن چه ماجرایی باید با نام گیلان ببار بیاره خدا بخیر کنه…

سفرهای استانی شو آغاز کرده میگن بعد گیلان چن جا دیگرهم میخوادبره ، چه در سر داره فقط خدا میدونه

جان هدفش چیه؟

والله از هدفش اطلاع دقیقی نداریم شاید بعد خیال راحتی که اخیراً اعلام کرد و…  دنبال یه جای خوش آب و هوا می گشت تا استراحت کنه یکم بیشتر!!  سر پیری!!

 شاید هم آمده مخ زنی بکنه برای هیئت رییسه خبرگان رهبری، شایدهم  برای رهبری شورایی و شورای رهبری اینا بخواد ماجرایی پیش بیار یا….

بابا ویل کن!

موچه دونم چی چه ره همادره!!

همادره تا باجالدوز (جغالدوز) کسیه سره بدوجه، خوبه؟!

همادره تا…!

داره میاد تا….!

 


 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

منبع: اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل

انتهای پیام

true
true
true
true
  1. سید جعفر مهرابی

    با سلام
    مادرگیلان نیاز به افرادی دلسوخته و توانمند و پیگیر مثل مهندس میرزاپورطالمی داریم .من اییشان را بیش از ۳۰سال که می شناسم .که فردی باایمان و توانمند و با تحصیلات عالیه است .
    گیلان به میرزای بزرگ مثل مهندس میرزاپورطالمی نیاز دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true