شنبه،۲۹آبان۱۳۹۵
کد: 133451
اگر جنازه ام دست دشمنان اسلام افتاد

آخرین سفارش مدافع حرم شهید سجاد طاهر نیا: برای جنازه ام از بیت المال خرج نکنید

 

شهید سجاد طاهرنیا: از فرماندهان خواهش می کنم اگر جنازه ام دست دشمنان اسلام افتاد، به هیچ وجه،حتی اندکی از پول بیت المال را خرج گرفتن بنده حقیر نکنند.

اختصاصی احرارگیل/ با شهید سجادطاهرنیا به سبب ارتباطی که بود؛ ارادت داشتم . از روحیات،ادب، اخلاق و مراعات اش در رعایت مسائل شرعی بهره می بردیم. به واسطه آن ارادت دلتنگ اش می شوم و هرگاه دلتنک اش می شوم خود وبعضاًبا خانواده به حرم اش” گلزار شهدای رشت” می رویم و می بوسم مرقد مطهراش را…

  اخیراً که توفیق زیارت اماکن مقدسه قم نصیبم شد توفیق زیارت خانواده و فرزندان آقا سجاد نیز در حاشیه گرامیداشت سالروز شهادت افتخار ایران زمین سردارشهید مهدی زین الدین  و یادوارهی ۶۰۰۰شهید گرانقدر استان قم در گلزارشهدای قم و ارمغانی شد برای سفرم.

با فاطمه رقیه دختر آقاسجاد بیشتر وقت شد که باشیم. هدایای “خانم فاطمه رقیه” که الان بزرگ شده و به مهد و کلاس حفظ قرآن میره نیر فراموش نشدنی است؛ ادعیه و زیارت عاشوای حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) همراه باتصاویر بابا و…

… و مرور می کردم فوتون های خاطرات روزگار با او بودن اش را تا اینکه این سفارش شهید سجاد آتشم زد؛ بشنوید:

‍ از فرماندهان خواهش می کنم اگر خداوند توفیق شهادت نصیبم کرد

 اگر جنازه ام دست دشمنان اسلام افتاد

 به هیچ وجه،حتی اندکی از پول بیت المال را خرج گرفتن بنده حقیر نکنند.

و…

شهید سجاد طاهرنیا، بسیجی و رزمنده داوطلبی بود که در تاسوعای حسینی سال ۹۴ در دفاع از حریم عمه سادات حضرت زینب(س) به عارفانه به فیض شهادت رسید.

شهید سجاد طاهرنیا اهل رشت بود ولی پس از ازدواج ساکن قم شد. از وی یک پسر به نام محمدحسین و یک دختر به نام فاطمه رقیه به یادگار مانده است. پسر نوزاد شهید طاهرنیا ۱۷ روزه بود که پدرش در دفاع از حرم اهل بیت(ع) به شهادت رسید.

همسر و فرزندان آقا سجاد هم اکنون در قم ساکن هستند.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت