دوشنبه،۶دی۱۳۹۵
کد: 136187
مهدی محمدی

جریان انقلابی نباید تفرقه ٩٢ را تکرار کند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،حرکتی که امروز شکل گرفت بی شک موافقان و مخالفانی دارد اما رقیب خود را اشتباه انتخاب نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،حرکتی که امروز شکل گرفت بی شک موافقان و مخالفانی دارد اما رقیب خود را اشتباه انتخاب نخواهد کرد.

مهدی محمدی از اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب که ظهر امروز (یکشنبه) اعلام موجودیت کردند، در کانال شخصی خود نوشت:

١- جبهه مردمی نیروهای انقلاب، جبهه ای برای رقابت با نیروهای انقلاب نیست. اکنون یک رقیب بیشتر وجود ندارد و آن رییس جمهوری است که جلو چشم ملت، دولت را تا مرز ورشکستگی برده است.
٢- حرکتی که امروز شکل گرفت بی شک موافقان و مخالفانی دارد اما رقیب خود را اشتباه انتخاب نخواهد کرد. برای من یکی از بزرگ ترین بشارت ها این است که کسی از انقلابیون -ولو سخت مخالف این حرکت باشد- در بسیج جامعه علیه وضع موجود دستگاه اجرایی توفیق یابد. آن روز همگان خواهند دید موسسین این جبهه نخستین کسانی هستند که برای هم رزم پیشرو خود سربازی می کنند.
٣- برای همه آنها که به دنبال عبور از روحانی هستند اکنون یک جایگزین وجود دارد. این جبهه نه می خواهد و نه می تواند راه را به روی جایگزین های دیگر ببندد اما یک نکته بدیهی است و سرجای خود استدلال های مفصل دارد: جریان انقلابی نباید تفرقه ٩٢ را تکرار کند. اجماع نه همه راه پیروزی، اما به دلایلی که خواهیم گفت، این بار بیش از نصف راه است.
۴- بسیاری بزرگان از حرکت امروز اعلام حمایت کردند که به دلایلی نامشان در بیانیه نخست اعلام حمایت نیامده است. حمایت آن بزرگان در روزهای آینده به طرق مختلف اعلام خواهد شد اما از آن مهم تر توده های دردمند و رنج دیده ای است که اگر نیمچه امیدی برای آنها ایجاد شده باشد، این حرکت به هدف خود رسیده است.
۵- من به سهم خود آماده دریافت پرسش ها درباره این حرکت و پاسخ به آن در همین کانال هستم.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:کانال مهدی محمدی

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت