جمعه،۱۰دی۱۳۹۵
کد: 136642

نفت بازی جنجالی را برد و فینالیست شد/ دایی مچ ویسی را خواباند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دیدار تیم‌های سپاهان و نفت تهران در نیمه نهایی جام حذفی با برتری نفت به پایان رسید. دیدار تیم‌های سپاهان و نفت تهران در نیمه نهایی جام حذفی با برتری یک بر صفر نفت به پایان رسید. این دیدار از ساعت ۱۳ و ۴۵ در ورزشگاه نقش جهان آغاز شد. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دیدار تیم‌های سپاهان و نفت تهران در نیمه نهایی جام حذفی با برتری نفت به پایان رسید.

دیدار تیم‌های سپاهان و نفت تهران در نیمه نهایی جام حذفی با برتری یک بر صفر نفت به پایان رسید. این دیدار از ساعت ۱۳ و ۴۵ در ورزشگاه نقش جهان آغاز شد.

موعود بنیادی‌فر

رضا سخندان – سجاد طوری

 جلال علی محمدی و مهدی امینی و موسی کولی‌بالی از سپاهان – آل‌نعمه، بوعذار و حمدی‌نژاد از نفت

توحید غلامی (۸۰) و عباس بوعذار (۹۰+۷) از نفت – شجاع خلیل‌زاده از سپاهان (۹۰+۶)

 ایمان مبعلی از روی نقطه پنالتی (۴۵ +۶)

اتفاقات مهم بازی

در نیمه اول دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند. البته محمد قاضی بهترین گلزن نفت در نیمه اول به خاطر مصدومیت جای خود را به توحید غلامی داد.

در نیمه دوم سپاهان به آب و آتش زد تا گل تساوی را به ثمر برساند که دفاع فشرده نفت این اجازه را به سپاهانی‌ها را نداد. در این نیمه توحید غلامی بازیکن نفت که نیمه دوم وارد زمین شده بود با دریافت ۲ کارت زرد از زمین مسابقه اخراج شد.

در دقیقه ۸۶ این دیدار داور برای سپاهان پنالتی گرفت که این موضوع با اعتراض شدید نفتی‌ها از جمله دایی همراه بود. در نهایت این پنالتی توسط احسان حاج‌صفی گل نشد.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت