جمعه،۱۷دی۱۳۹۵
کد: 137082

حسینیان : دوقطبی سازی جامعه با موضوع «شفافیت مالی» از ترفندهای انتخاباتی روحانی است

 

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به لزوم شفافیت مالی مدیران و مخالفت نماینده دولت با این طرح مجلس گفت: دوقطبی سازی از ترفندهایی است که جزو روش‌های انتخاباتی رئیس جمهور است و سعی دارند با نظام دوقطبی‌سازی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی و نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به لزوم شفافیت مالی مدیران و مخالفت نماینده دولت با این طرح مجلس اظهار داشت: مساله‌ای که وجود دارد این است که آقای روحانی‌ می‌خواهد در جامعه دوقطبی ایجاد و فضاسازی را در کشور آغاز کند.

حسینیان ادامه داد: کار اصلاح‌طلبان با مدیریت آقای روحانی دوقطبی کردن جامعه است اما چون طرفی که بتوانند از طریق او جامعه را قطب‌بندی کنند وجود ندارد و احساس می‌کنند تک هستند، سعی دارند با نظام و ارکان کشور دوقطبی‌سازی کنند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس تاکید کرد: بنابراین دوقطبی سازی از ترفندهایی است که جزء روش‌های انتخاباتی رئیس جمهور است.

وی با بیان اینکه شفافیت مالی مدیران امری بسیار مهم و ضروری است تصریح کرد: همه مسئولان رده بالای کشور پاکدست هستند و هرچه که در این زمینه شفاف‌سازی صورت بگیرد اعتماد مردم بیشتر و اعتبار نظام بالا می‌رود.

حسینیان با بیان اینکه همانطور که قوه قضاییه نیز اعلام کرد مشخص است که بابک زنجانی پول‌ها را در کجا مصرف و به کدام ستادهای انتخاباتی رسانده‌ است در عین حال گفت: اگر این موضوع پیگیری می‌شد اینک شاهد این نبودیم که طلبکارانه با این موضوع روبرو شوند و اگر در این زمینه شفاف‌سازی صورت گیرد، به ضرر دولت تمام خواهد شد.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت