سه شنبه،۲۱دی۱۳۹۵
کد: 137388
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری:

آیت‌الله هاشمی استوانه نظام باقی ماند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت‌الله هاشمی یارامام(ره)، رهبری و انقلاب بود و تا آخر عمر جزو استوانه‌های نظام باقی ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، آیت‌الله رضا رمضانی با صدور پیامی به مناسبت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد: رحلت مجاهد مقاوم و نستوه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به محضر امام زمان روحی و ارواح‌العالمین لتراب مقدمه الفداء و نایب برحقش رهبر معظم انقلاب، مراجع بزرگوار تقلید، حوزه‌های علمیه، رجال انقلابی و سیاسی و بیت ایشان تسلیت و تعزیت می‌گویم.

 در ادامه پیام نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری ذکر شده است: آن مرحوم یار امام(ره)، رهبری و انقلاب بودند و تا آخر عمر جزو استوانه‌های نظام باقی ماند و با وجود بعضی اختلاف سلیقه و دیدگاه‌ها، همواره خود را عاشق و مشاور رهبری می‌دانست.

پیام آیت‌الله رمضانی می‌افزاید: آیت‌الله هاشمی سیاستمداری هوشمند و مدیری مدبر بود که بر عهد خود ثابت‌قدم ماند و مهم‌ترین درس آن یار سفر کرده به علاقه‌مندانش درس وحدت، انسجام و همدلی بین مجموعه دوستداران انقلاب و ایران است و این همان تأکیدی بوده که مقام معظم رهبری همواره بر آن اصرار می‌ورزند.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت