سه شنبه،۲۱دی۱۳۹۵
کد: 137392
فرمانده انتظامی گیلان:

استقامت ویژگی برجسته خانواده شهدا است

 

فرمانده انتظامی گیلان گفت: ایمان قوی و استقامت از ویژگی‌های برجسته خانواده شهدای سرافراز است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار محمدرضا میرحیدری عصر امروز در دیدار با خانواده جانباز شهید جواد مرادی‌فر با اشاره به اینکه ایمان قوی و استقامت از ویژگی‌های برجسته خانواده شهدای سرافراز است اظهار کرد: شهدا آسایش خود را در راه پاسداشت ارزش‌های والای نظام و ولایت نثار کردند.

وی، وجود خانواده شهدا برای جامعه ایمانی و اسلامی را مایه خیر و برکت عنوان کرد و افزود: شهدا با نثار خون خود به حیات طیبه رسیدند.

فرمانده انتظامی گیلان با تأکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، بیان کرد: ادامه راه شهدا تکلیف الهی محسوب می‌شود ضمن اینکه امنیت و آسایش امروز جامعه مرهون رشادت‌های نیروی انتظامی و صبوری خانواده شهدا است.

میرحیدری، خانواده شهدا را از سرمایه‌های بی‌بدیل جمهوری اسلامی ایران خواند و تصریح کرد: چشم امید مردم به جامعه ایثارگری است.

به‌گزارش فارس، فروردین‌ماه سال ۱۳۶۱ شهید جواد مرادیِ‌فر در درگیری با منافقین و گروهک‌های ضد انقلاب در منطقه بشاگرد هرمزگان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و قطع نخاع شد و پس از تحمل بیش از ۳۰ سال مشکلات این عارضه در ۲۶ فروردین‌ماه امسال به درجه رفیع شهادت رسیده است.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت