سه شنبه،۲۱دی۱۳۹۵
کد: 137393
محسن هاشمی:

محسن هاشمی: امیدوارم مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی بدون هیچ مشکلی انجام شود تا خارجی‌ها نتوانند گزکی از آن بگیرند

 

فرزند مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: امیدوارم مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با برنامه ریزی دقیق و بدون هیچ مشکلی انجام شود، به صورتی که خارجی‌ها نتوانند هیچ گزکی از آن بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،محسن هاشمی فرزند مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مصاحبه زنده تلویزیونی با بخش خبری شبکه اول سیما، گفت: همدردی ملت ایران، رهبری، علما، فرهیختگان و اقشار مختلف مردم وصف ناپذیر است و خانواده ما را شرمنده کرده است.

وی افزود: از دیشب تاکنون رفت و آمد مردم به حسینیه جماران قطع نشده و ادامه دارد و خانواده ما را دچار شرمندگی کامل کرده است.

هاشمی با بیان اینکه رهبر انقلاب لطف کرده‌اند و قرار است نماز را بر پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بخوانند، گفت: بر اساس آنچه در سایت ایشان درج شده است مراسم از ساعت ۸ صبح شروع خواهد شد و احتمالا تا ساعت ۱۰ادامه خواهد داشت. بعد از اقامه نماز نیز تشییع جنازه ایشان آغاز می‌شود و در مسیر خیابان انقلاب تا حافظ ادامه خواهد داشت و پس از آن هم با انتقال به مرقد امام کنار امام(ره) آرام خواهند گرفت.

وی پیرامون حضور مردم در مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی تاکید کرد: امیدوارم برای قدردانی از تلاش ۶۰ساله ایشان در صحنه کشور، مردم حضور خود را نشان دهند و با اهدافی که از حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی باخبرند، این مراسم با برنامه ریزی دقیق و بدون هیچ مشکلی انجام شود، به صورتی که خارجی‌ها نتوانند هیچ گزکی از آن بگیرند.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت