دوشنبه،۲۰دی۱۳۹۵
کد: 137396
با صدور پیامی

محمد مهدی رهبری املشی ارتحال هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

 

محمد مهدی رهبری املشی نماینده ادوار شهرستانهای رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری ، خانواده محترم و مردم تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، محمد مهدی رهبری املشی نماینده ادوار شهرستانهای رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری ، خانواده محترم و مردم  تسلیت گفت.
‏بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه….

حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی برحمت خداپیوست این بزرگمردتاریخ ایران تقریباً درتمامی رویدادهاوتحولات وحوادث مهم انقلاب اسلامی در قبل و در  بعد از پیروزی آن نقش برجسته وتاثیر گذاری داشته است ودر این راه از بذل جان و مال و آبرو دریغ نداشت.

این ضایعه را به همه ملت بزرگ ایران وهمه انقلابیون و دوستداران انقلاب اسلامی ومردم شریف رودسر واملش تسلیت عرض میکنم.

‏گرچه آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یک رجل سیاسی ممتاز درسطح بین المللی وملی شناخته شده است ولی مردم شهرستان املش بدلیل اینکه ایشان درقبل از انقلاب در دهه های چهل وپنجاه شاهد حضور وعظ و تبلیغ ایشان در “املش” بودند که بعضاً یک ماه مداوم طول میکشید بیش ازدیگر مناطق از ارتحال ایشان متاثرند.
آن مرحوم به علت رفاقتی که با آیت الله ربانی املشی داشت علاقه وافری به املش و املشی ها داشت و املش را وطن ‏دوم خود خطاب میکرد .
خداوند رحمان همه مومنین و مومنات و روح بلند هاشمی را مشمول مغفرت و رحمت واسعه خویش قرار دهد و همه ما را دراعمال و اخلاق و گفتار درجهت رضای خویش هدایت فرموده و عاقبت بخیر بفرماید.

محمد مهدی رهبری املشی

نماینده مردم شریف رودسرواملش در ادوار دوم،سوم، چهارم،پنجم ونهم مجلس شورای اسلامی

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت