چهارشنبه،۲۲دی۱۳۹۵
کد: 137516
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان خبر داد

معرفی تخریب‌کنندگان رودخانه پلرود رودسر به دادگاه

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان از معرفی تخریب‌کنندگان رودخانه پلرود رودسر به دادگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان از معرفی تخریب‌کنندگان رودخانه پلرود رودسر به دادگاه خبر داد.

 ساسان اکبری‌پور اظهار کرد: در پی هشدارهای قبلی یگان حفاظت محیط زیست گیلان درباره تخریب رودخانه‌های استان از طریق برداشت غیر مجاز و خارج از قانون شن و ماسه از سوی برخی پیمانکاران متخلف، نیروهای یگان حفاظت استان، ادوات برداشت شن و ماسه یک پیمانکار پرآوازه در رودخانه پلرود توقیف کردند.

وی افزود: با وجود هشدارهای قبلی این شرکت متخلف کماکان به تخریب بستر رودخانه و بر هم زدن اکوسیستم آن اصرار داشت که با هماهنگی‌های صورت گرفته با دادستان کلاچای و همکاری نیروی انتظامی ضمن جلوگیری از ادامه روند تخریب، یک دستگاه بیل مکانیکی و کامیون به همراه دو نفر متخلف دستگیر شدند و برای طی مراحل قانونی تحویل پاسگاه انتظامی کلاچای شدند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان تصریح کرد: یگان حفاظت محیط زیست استان برخورد با تخریب کنندگان و متجاوزان محیط زیست در حوزه برداشت شن و ماسه، پیمانکاران متخلف را در رأس وظایف سازمانی خود قرار داده و با حمایت‌های همه‌جانبه مدیر کل محیط زیست و دستگاه قضایی نسبت به جلوگیری از تخریب و معرفی متخلفان به مراجع قضایی اقدام مجدانه دارد.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت