فعال سیاسی گیلان در خاکریزی ها نوشت: روحانی با دروغ به سیم آخرزد/ "دیوار کشی خیابانها و رقیب هراسی" ایده اصلاح طلبان - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مرداد - ۱۳۹۸  
true
true
فعال سیاسی گیلان در خاکریزی ها نوشت: روحانی با دروغ به سیم آخرزد/ “دیوار کشی خیابانها و رقیب هراسی” ایده اصلاح طلبان

احرارگیل: پس از استفاده نابجا و ادعای “جنگ و  دیوارکشی خیابانها ” رقیبان در سخنان تحریک آمیز اخیر حسن روحانی کاندیدای ریاست جمهوری، حسن کربلایی  فعال سیاسی و از اعضای گروه تلگرامی «خاکریزی ها» در پاسخ به اینگونه ادعاها در «خاکریزی ها»؛ نوشت:  تبلیغات پوپولیستی. روحانی،  اهانت به فهم مردم ایران است.

سخنان اقای روحانی در روز گذشته هم دروغ بود و هم تحریف داشت و هم تند و هم  همراه با عصبانیت.

ظاهرا اعتدال. و تدبیری در کار نیست و به نظر ایشان باید در انتخابات چکشی برخورد کرد و به سیم آخر زد.

روحانی گفت عده ای در گذشته نشستند و گفتند که در پیاده رو باید خیابان کشید،  البته منظورشان دیوار بود، به عبارتی محل رفت و آمد زنان و مردان را در پیاده رو ها تفکیک کرد.
وقتی این حرف از ایشان صادر میشود یعنی اینکه رقبایش چنین تفکری دارند و ایشان با این دیوار کشی مخالف است.

من به ایشان عرض میکنم.

اولا که چنین کاری نه ضرورت دارد و نه عملی میشود. ثانیا هیچ سندی را نمیتوان ارائه دهد که کسی در تاریخ بشریت چنین پیشنهادی داده باشد.

ثالثا ایشان مورد حمایت جریان اصلاحات است. من به یاد دارم همین جریان اصلاحات، در انتخاباتی که رقابت بین خاتمی و ناطق بود،  اینگونه اراجیف را علیه ناطق نوری مطرح کردند و ناطق را عقب مانده و سخت گیر و خاتمی را روشنفکر و مدرن معرفی کردند.

پس اگر روحانی خواست سندی ارائه دهد،  ناچار است به جریان اصلاحاتی که اکنون مدافع او هستند. بگوید نامردها چرا انروز این حرفهای بی ربط را علیه ناطق مطرح کردید و مردم را ترساندید و برای  این خاتمی رای گرفتید؟

جناب روحانی این نوع تبلیغات و ایجاد هراس در مردم دقیقا شیوه تبلیغاتی جریانی است که به صورت عادی نمیتواند آراء مردم را کسب کند و به ناچار مردم را از رقبا می‌ترساند.

جناب روحانی اگر واقعا برای مردم خدمتی انجام دادید،  به مردم گزارش بدید و جو جامعه را پر التهاب نکنید. علی برکه الله. را اینجا هم.بگویید،  شاید معجزه ای رخ داد

به نظرم مردم فریبی،  دروغ، نیرنگ، گریه،  مظلوم نمایی،  و ترساندن مردم از جنگ و رقیب،  شیوه تبلیغاتی دینی و انسانی نیست و اگر برای مرد خدمتی کرده بودید،  اکنون نیاز نبود اینهمه دست پاچه باشید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true