چهارشنبه،۱۴تیر۱۳۹۶
کد: 150523
از غربت تا شکوفایی

سال های سال مانده تا «احمد متوسلیان» شناخته شود

 

شاید در ابتدای امر این چند خط دل نوشته که خواندید و خواهید خواند ناشی از احساسات به نظر آید اما شاید هم در پس این شکوفایی الهی نام شیردرزنجیر بشارت هایی نهفته است.

به گزارش احرارگیل ، حسین خان بابازاده: برای حقیر که به لطف یکی از دوستان اسیر جاذبه حاج احمدمتوسلیان شدم شکوفا شدن نام احمد متوسلیان پس از گذشت ۳۵ سال از ربایش او و همراهانش قابل توجه است. هرچند ممکن است برخی از دوستان این شکوفا شدن را به ساخت فیلم سینمایی ایستاده در غبار نسبت دهند اما شاید بتوان گفت خود فیلم زیبای ایستاده در غبار هم بخشی از یک پازل بزرگتر باشد. غربت نام احمد متوسلیان در همین کشور یعنی جمهوری اسلامی با انفعال دستگاه ها سال های سال و در نهایت بی خیالی برای همگان عادی تلقی می شد و شاید به غیر از معدود نفراتی مانند رهبر عزیز انقلاب دغدغه او و همراهنش را نداشتند و به راحتی با این موضوع کنار آمده بودند و ربودن این چهار نفر و تحویلشان به صهیونیست ها عادی تلقی می شد. تا جایی که دوستی، استفاده از عبارت دندان کرم خورده در وصف حاج احمد توسط یکی از مسئولان امنیتی فعلی کشور را مطرح می کرد.

شاید در ابتدای امر این چند خط دل نوشته که خواندید و خواهید خواند ناشی از احساسات به نظر آید اما شاید هم در پس این شکوفایی الهی نام شیردر زنجیر بشارت هایی نهفته است.

شاید نام احمد متوسلیان زنده شده است چون که بحث نابودی اسرائیل بیش از پیش جدی و علنی شده است و روزشمار منفی ۲۵ سال آن در اذهان آزادی خواهان جهان ثبت شده است و احمد متوسلیان از اولین نفراتی بود که به پیروی از امام دغدغه حذف این غده سرطانی را داشت اعتقاد داشت ما با اسراییل وارد جنگ خواهیم شد. هرکه با ماست بسم الله…

شاید نام احمد متوسلیان زنده شده است چون که شرایط کشور به سال های ۵۹ و ۶۰ شباهت پیدا کرده و رئیس جمهوری بر سر کار آمده که اگر از همه دوقطبی سازی ها، تفاسیر انحرافی، تقابل ها، خوش بینی ها، همنوایی با ضدانقلاب و… که بگذریم علیه توان نظامی کشور موضع می گیرد و با جریان انقلابی زاویه دارد.

شاید نام احمد متوسلیان زنده شده است چون که بحث فتح خرمشهرها در پیش است و کمتر کسی است که به نقش ویژه او در عملیات الی بیت المقدس و فتح خونین شهر در خرداد ۶۱ معترف نباشد.

و  ده ها و صدها شاید دیگر…

با همه این اوصاف سال های سال مانده تا حاج احمد متوسلیان یا کاک احمد مردم باصفای کردستان شناخته شود و نه در ۱۴ تیر که روزانه میلیون ها نفر به دنبال این اسطوره شاید تکرار نشدنی بگردند…

منبع : جهان نیوز
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت