دوشنبه،۱۹تیر۱۳۹۶
کد: 150668

ویروس مشکوک در تن کیمیا/ علیزاده تحت نظر است

 

محمدرضا معتمد پزشک کیمیا علیزاده گفت: یک ویروسی وارد بدن کیمیا شده که برای از بین بردن این ویروس باید او تحت کنترل باشد تا مشکل او به کلی حل شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در حالی طی چند روز گذشته به پایان رسید که تیم ملی مردان ایران عنوان قهرمانی دوره گذشته را از دست دادند و در جایگاه یازدهم از لحاظ رنگ مدال قرار گرفت. تیم ملی بانوان نیز با ترکیب ۶ ملی پوش به این رویداد یزرگ جهانی اعزام شد که تنها کیمیا علیزاده ستاره بزرگ تکواندوی بانوان توانست با تمام سختی‌ها به مدال نقره مسابقات برسد. کیمیا علیزاده ناجی تکواندوی ایران در المپیک برزیل و مسابقات جهانی ایران است، او با کسب مدال برنز المپیک و مدال نقره مسابقات جهانی در واقع ناجی رئیس فدراسیون بود تا او همچنان با تمام ناکامی‌ها در راس ریاست فدراسیون باقی بماند. این روزها کیمیا نیاز به رسیدگی زیادی دارد و قطعا باید زیر نظر بهترین متخصصان باشد.

کیمیا علیزاده بدون شک ستاره تکواندوی بانوان است و افتخار ایران زمین. او نشان داد که در بخش بانوان تاریخ ساز است و راه بسیار طول درازی را در پیش دارد. مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی بانوان در نشست خبری اعلام کرد که کیمیا پس از بازگشت به ایران در بیمارستان بستری است و برای رسیدن به آرامش روحی و روانی نیاز به استراحت دارد.برای جویای حال کیمیای تکواندوی ایران راهی بیمارستان شدیم، اما گویا شرایط برای ملاقات با ستاره تکواندوی بانوان مهیا نبود، برای رسیدن به چند سوال مهم که این روزها در فضای مجازی و در بین اهالی خانواده بزرگ تکواندو مطرح است دقایقی را با پزشک کیمیا علیزاده به گفت‌وگو پرداختیم.

محمدرضا معتمد پزشک متخصص کیمیا علیزاده در مورد شرایط حال این تکواندوکار، گفت: کیمیا در سلامت کامل به سر می‌برد اما یک ویروسی وارد بدن او شده که برای از بین بردن این ویروس باید او تحت کنترل باشد تا مشکل او به کلی حل شود.

وی در ادامه افزود: او به هیچ عنوان از بیماری خاصی رنج نمی‌برد و تنها مشکل او ویروسی است که وارد بدن علیزاده شده است.

معتمد در پاسخ به این سوال که زمان جراحی علیزاده برای رفع مصدویمت او مشخص شده است یا خیر گفت: با توجه به اینکه بنده متخصص مغز و اعصاب هستم نمیتوانم در مورد مصدومیت و زمان جراحی او اظهار نظر کنم.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت