یکشنبه،۲۹مرداد۱۳۹۶
کد: 152998

سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۱+۳ ماند/ سال ۲۰۱۹ سهم ایران ۲+۲ می‌شود+عکس

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فوتبال باشگاهی ایران بدون تغییر نسبت به ماه‌های گذشته در رده‌ هفتم کشورهای آسیایی قرار گرفت. کنفدراسیون فوتبال آسیا جدیدترین رده‌بندی لیگ‌های آسیایی را اعلام کرد که لیگ برتر ایران بدون تغییر نسبت به ماه گذشته در رده هفتم قاره کهن ایستاد. در این رده‌بندی ایران با داشتن ۸۹۳ امتیاز […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،فوتبال باشگاهی ایران بدون تغییر نسبت به ماه‌های گذشته در رده‌ هفتم کشورهای آسیایی قرار گرفت.

کنفدراسیون فوتبال آسیا جدیدترین رده‌بندی لیگ‌های آسیایی را اعلام کرد که لیگ برتر ایران بدون تغییر نسبت به ماه گذشته در رده هفتم قاره کهن ایستاد.

در این رده‌بندی ایران با داشتن ۸۹۳ امتیاز در رده‌بندی ملی، ۱۰ امتیاز این بخش را به دست آورد و با داشتن ۴۷٫۹۵۰ امتیاز در بخش باشگاهی، توانست ۵۹٫۵۷۹ امتیاز هم از این بخش به دست بیاورد که در نهایت با امتیاز ۵۹٫۵۷۹ پایین‌تر از ژاپن در رده هفتم قرار گرفت.

سایت استاد الدوحه قطر مدعی شد که این رده بندی هیچ تغییری در سهمیه باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا در سال پیش رو یعنی ۲۰۱۸ ندارد زیرا تقسیم بندی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در ماه نوامبر ۲۰۱۶ انجام شد که در آن زمان عربستان، امارات و ایران رده اول تا سوم غرب آسیا را داشتند و در نتیجه سهمیه ۳ + ۱ گرفتند و قطر با قرارگرفتن در رده چهارم سهمیه ۲+۲ دارد.

 

 

به گزارش فارس، با ادعای این سایت معتبر قطری مشخص می‌شود سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ مثل گذشته ۳+یک است زیرا این تقسیم بندی زمانی صورت گرفته است که ایران در رده سوم غرب آسیا قرار داشته است و این رده بندی جدید باشگاه‌های آسیا که ایران در رده چهارم قرار گرفته از سال ۲۰۱۹ اجرایی خواهد شد یعنی سهمیه ایران در سال ۲۰۱۹ ۲+۲ خواهد شد.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت