دوشنبه،۳۰مرداد۱۳۹۶
کد: 153008

جانشین منصوریان در استقلال مشخص شد+عکس

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،   سرمربی آلمانی سابق تیم ملی کره جنوبی مهم ترین گزینه جانشینی علیرضا منصوریان شد. با توجه به این که علیرضا منصوریان از ابتدای فصل تاکنون نتایج ضعیفی را کسب کرده و اندوخته این تیم تنها ۴ امتیاز می باشد. استقلال با این سرمربی در رقابت های فصل گذشته […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،

  سرمربی آلمانی سابق تیم ملی کره جنوبی مهم ترین گزینه جانشینی علیرضا منصوریان شد.
با توجه به این که علیرضا منصوریان از ابتدای فصل تاکنون نتایج ضعیفی را کسب کرده و اندوخته این تیم تنها ۴ امتیاز می باشد.
استقلال با این سرمربی در رقابت های فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا  نتایج ضعیفی را ثبت کرد و مسئولان آبی پوشان تهرانی به دنبال یک جایگزین مناسب برای او هستند.
براساس این گزارش اولی اشتیلیکه، سرمربی آلمانی سابق تیم ملی کره جنوبی نامزد اصلی سرمربیگری تیم استقلال  و جایگزین منصوریان است که نکته جالب در مورد این سرمربی آلمانی اخراجش از تیم ملی کره جنوبی است.
اولی اشتیلیکه که در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ نتایجی ضعیف را با تیم ملی کره جنوبی کسب کرد، فعالیت حرفه ای اش را از سال ۱۹۸۹ در سوئیس آغاز کرد.
تکذیب می شود
برخی رسانه های داخلی خبر از مذاکره مسئولان استقلال تهران با اشتلیکه آلمانی داده اند که این خبر نمی تواند درست باشد. اینکه مدیران استقلال به فکر تغییر کادر فنی افتاده اند و تصمیم گرفته اند تا سرمربی سابق تیم ملی کره جنوبی جانشین منصوریان کنند خبری است که صرفا گمانه زنی ها رسانه ای می باشد. شنیده می شود مسئولان باشگاه استقلال هیچ گونه صحبتی در این خصوص انجام نداده اند. آنها هیچ مذاکره ای با گزینه های خارجی نداشته اند و تنها این گزینه ها به باشگاه معرفی شده اند تا جایگزین منصوریان شوند که هیئت مدیره هنوز پاسخ درستی به این پیشنهادها نداده است.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت