دوشنبه،۱۳شهریور۱۳۹۶
کد: 153567
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان

شهردار جدید رشت در برابر سوءاستفاده اصحاب قدرت و ثروت از همان روز نخست ایستادگی کند

 

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به انتخاب شهردار جدید رشت گفت: با توجه به غیربومی بودن شهردار منتخب رشت، امیدواریم که با یک غیرت مؤمنانه، خدمت به شهروندان رشتی را در پیش‌گرفته و از سوءاستفاده اصحاب قدرت و ثروت از همان روز نخست ایستادگی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعید مهدوی ظهر امروز در حاشیه نشست خبری به مناسبت بزرگداشت عید غدیر خم، اظهار کرد: به نظر می‌رسد معضلات و مشکلات شهری در حوزه‌های مختلف آن‌قدر زیاد است که مجال سهم خواهی حزبی و سیاسی را از شورای شهر گرفته باشد.

وی با اشاره به انتخاب شهردار جدید رشت گفت: با توجه به غیربومی بودن شهردار منتخب رشت، امیدواریم که با یک غیرت مؤمنانه، خدمت به شهروندان رشتی را در پیش‌گرفته و از سوءاستفاده اصحاب قدرت و ثروت از همان روز نخست ایستادگی کند.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان بابیان اینکه، ‌ای‌کاش از سرمایه‌های موجود مدیریتی استان و جوانان گیلانی در کسوت خدمت به شهرداری انتخاب می‌شد افزود: عجیب است حنجره‌هایی که جیغ بنفش مردم‌سالاری آن‌ها گوش رسانه‌های استان را کَر کرده است، نتوانسته از مدیران جوان گیلانی و بومی استان برای اداره شهر رشت استفاده کنند.

مهدوی با تأکید بر اینکه این مطلب دلیل دیگری بر دروغین بودن ادعای وکیل الدوله‌ها و وکیل الفتنه ها است، بیان کرد: فشار سیاسی و تحمیل نظرات شخصی، زمینه استفاده از ظرفیت مدیریت جوان و بومی را از مردم رشت گرفته است.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت