یکشنبه،۱۲شهریور۱۳۹۶
کد: 153584
صبح امروز

نشست هم اندیشی مدیران رسانه‌ها با دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس گیلان برگزار شد

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، صبح امروز نشست هم اندیشی مدیران رسانه‌ها با دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس گیلان در رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، صبح امروز نشست هم اندیشی مدیران رسانه‌ها با رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس گیلان در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس گیلان در این نشت ضمن تشریح اهم برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس گیلان اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست شنیدن نظرات مورد تاکید مدیران مسئول رسانه های استان در کیفیت بخشیدن به برنامه های امسال است.

جلایی افزود: امروز بازگویی وبازخوانی دوران دفاع مقدس یک نیاز واقعی است و تکریم از ایثارگران، رزمندگان و پیشکسوتان آن دوران حماسه و ایثار برعهده ما و همه ی جامعه است.

وی خاطر نشان کرد: اگر چه جنگ تحمیلی سالها از آن می گذرداما جنگ ادامه داردمنتها شکل ،محیط و ابزارامروزه جنگ متفاوت شده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای استان گیلان با اشاره به انتقال تجارب و دستاورد های دفاع مقدس صرفا باروایتگری حاصل نمی شود خاطرنشان کرد:انتشار روایت رواویان از طریق اهل قلم و اصحاب رسانه موثر است که باید مورد توجه قرارگیرد.

جلایی با تاکید اینکه متاسفانه مادر غفلتی آشکار قهرمانان خود را فراموش کردیم  افزود :زیبایی های مادر دفاع مقدس بسیارزیاد بود که برای برخی قابل درک نیست.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت