چهارشنبه،۲۲شهریور۱۳۹۶
کد: 154118
تکرار و مهم

آقای مدیر ! درست وایستا!

 

آقای مدیر! به جای حاشیه سازی و سیاسی کاری فراوان و سرو سامان دادن به سر و وضع اینهمه حامیان فتنه در گیلان ، حزب و حزب بازی؛ لابی گری برای عزل نیروهای کارآمد و ارزشی ؛ نصب برخی نیروهای مسئله دار و حامی فتنه در بدنه اجرایی استان که کار دستگاههای قضایی و امنیتی را زیادکرده، نشست محرمانه با احزاب و گروههای مسئله ساز و نیز ایستادن در برابر نیروهای ارزشی و بزرگان اصولگرای استان و آنها را دلواپس خواندن ؛ یه کم درست وایستا!!

تکرار و مهم/ مطلب زیر   واقعیت آشکاری که در بسته شنیده های ۱۳مرداد سال ۹۴  پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل به دلایلی  به صورت پنهان نوشته شده بود را بد ندیدیم در پاسخ به حمایت های اخیر فرمانده سپاه قدس گیلان از استانداری آقای محمدعلی نجفی دوباره منتشرکنیم شاید برای اهل تفکر مفیدفایده افتد، بشنوید: در یه پایگاه خبری آمده بود که برادری!!! در یه جمعی خودمونی چند کلامی دررسای یه آقا مدیر بزرگی(آقای استاندار) که دست برقضا! همشهری اش هم هست بیان داشته که برخی از افراد معلوم الحال از آن بهره برداری های خود را داشتند!

…  اگر مراد از چند کلام این برادر عزیز ، دررسای آن آقا مدیر بزرک! (استاندار) همشهری؛ این باشه که وی “سیاسی” نیست و محفوظ به حیاست؟ این رو ما هم قبول داریم ، چرا که سید بزرگواری در گیلان در پاسخ به «حاشیه سازی ها و سیاسی کاری های فراوان» این آقا مدیر ! گفته بود که : توصیه دوستانه من به شما این است که شما به وظایف مدیریتی خود در استان بپردازید چرا که گذشته شما نشان می دهد که اهل “سیاست و کیاست” نیستید.

و یا اگر مراد از این چند جمله، تمجید فرمانده از یک سرباز بود یا تذکر به انجام وظایف حساس سربازی و نگهبانی؟، باز باید منتظر واکنش ها و تفسیر های اصولگرایان و نیروهای ارزشی گیلان در روز های آینده بود…

آقا اصلاً شاید؛

شاید خواسته به آقا مدیر! (آقای استاندار)بگه که به جای حاشیه سازی و سیاسی کاری فراوان و سرو سامان دادن  به سر و وضع  اینهمه حامیان فتنه در گیلان ، حزب و حزب بازی؛ لابی گری برای عزل نیروهای کارآمد و ارزشی ؛ نصب  برخی نیروهای مسئله دار و حامی فتنه در بدنه اجرایی استان که کار دستگاههای قضایی و امنیتی را زیادکرده، نشست محرمانه با احزاب و گروههای مسئله ساز و نیز ایستادن در برابر نیروهای ارزشی و بزرگان اصولگرای استان و آنها را دلواپس خواندن ؛ یه کم درست وایستا!!

شاید به زبان دیگه خواسته به آقا مدیر! بگه بجای ایجاد حاشیه های سیاسی درگیلان مشکل اشتغال مردم را حل کن، بابا! به فکر کار و تلاش استان باش! آخه شما رو چه به لابی برای تغییر یه شهردار آخه؟

شاید خواسته در برابر حاشیه سازی ها و سیاسی کاری های آقا مدیر !(آقای استاندار) در برابردلواپسان که گفته بود: دلواپسان نگران “عملکرد” و “سهل‌انگاری” خود در سال‌های گذشته باشند  و نیز گفته بود: آن‌ها که ابراز نگرانی می‌کنند در روزهای پیروزی انقلاب و دفاع مقدس “کجا “بودند.

خواسته بگه مگه بیکاری با این حرف ها حاشیه سازی می کنی برای استان ؟بابا بچسب به وظایفت!

شاید خواسته با همراه کردن خود در یه پروژه مقاومتی بخواد بگه آقای «همشهری!» راه علاج مملکت اینه نه “سیاسی کاری” و …

آخه او دیده که رزمنده اش طریقه اسلحه گرفتن سر پست نگهبانی را بلد نیست و از طرفی همشهری و از دوستان هم هست و سن سالی بیشتر از خود دارد و محاسن اش سفیده، نمی تونه که به او امر و نهی کنه خواسته با زبان بی زبانی بهش بگه “سیاسی کار” جان! سر پست نگهبانی اسلحه رو اینطوری به دست بگیر! . بعد هم اینطوری وایستا!!. آه درست وایستا!! آخه اینطوری که شما سنگر گرفتی اگر تیراندازی کنی خودی ها رو “لت و پار”میکنی که!!

آورده اند:

… کشاورزی هنگام نهار میاد خونه ی ارباب برای نهار و استراحت، قرمه سبزی کد بانوی ارباب بد جوری شکم گشنه اش رو قلقلک می داده هنوز دیگران شروع نکرده  چشمان خودشو بست و سراسیمه دست برد داخل پیاله خورشت قرمه سبزی که به خیال “خام” خود ران مرغ(محلی) است را زودتر ازدیگران به دندان بگیره، ولی چه سود کله «موش» را به دندان گرفت که …

وقتی چشم باز کرد و رخسار حیرت زده ی دیگران رو در برابر خود دید و بخاطر اینکه جلوی بقیه کم نیاره؛ گفت: ان شاءالله که «ران مرغه!!»بابا ! روتو برم!!

مهم/ حالا شده مثال ما احراری ها، داریم طوری پینیک پاره میزنیم که انگار “ران مرغه” !!!!!

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت