پنج شنبه،۳۰شهریور۱۳۹۶
کد: 154558

زن متاهل صیغه مرد دیگری بود/این زن ۳ شوهرش را کشته است

 

در جریان رسیدگی به پرونده همچنین مشخص شد این زن زمانی که با همسر سومش زندگی می‌کرده، صیغه مرد دیگری نیز بوده است. از این‌رو آن مرد هم در دادگاه حاضر شد که او هم به دادرسان دادگاه گفت: این زن من را تهدید کرده بود که اگر صیغه‌نامه‌اش را تمدید نکنم مرا می‌کشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،با تأیید نهایی حکم قصاص و اعدام execution زنی به جرم Crime کشتن Killing و خیانت Cheat به همسر سومش، این جنایتکار در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

رسیدگی به این پرونده از سال قبل و به دنبال کشف جسدی در یک خودروی پژو ۲۰۶ رها شده در حوالی فلکه گلسرخ شیراز آغاز شد.

کارآگاهان با حضور در محل پی بردند جسد متعلق به مرد جوانی است که در جریان جنایت Crime مرموزی کشته شده است. به نظر می‌رسید عامل جنایت، پس از کشتن این مرد، جسد را در خودرو گذاشته و پس از رها کردن آن پا به فرار Escape گذاشته است.

تحقیقات برای شناسایی هویت قربانی و عامل این جنایت شروع شده بود که کارآگاهان در ادامه بررسی‌ها پی بردندقاتل The Murderer ناشناس پس از کشتن این مرد جوان از تلفن همراه او با یکی از آشنایان وی تماس گرفته و خبر داده که جسد مقتول در فلکه گلسرخ در صندوق عقب خودرو است. مأموران با ردیابی‌هایی همسر مقتول را شناسایی کردند. سرانجام این زن در جریان بازجویی‌های تخصصی راز قتل Murder شوهرش را فاش کرد و گفت: همسرم را با تزریق آمپول هوا کشتم.

این زن وقتی در برابر کارآگاهان قرار گرفت، جزئیات جنایت را شرح داد و گفت: از مدت‌ها قبل با همسرم اختلاف داشتم و همیشه با یکدیگر درگیر بودیم. البته این مرد همسر سوم من بود و چند بار می‌خواستم از او طلاق بگیرم اما راضی نمی‌شد. به همین خاطر نقشه قتلش را طراحی کردم و شبانه با تزریق آمپول هوا او را کشتم. بعد جسدش را درون خودرواش در گوشه خیابان رها کردم.

پس ازتحقیقات تکمیلی، این جنایتکار در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان فارس محاکمه شد. در جلسه دادگاه، ابتدا نماینده دادستان به قرائت متن کیفرخواست پرداخت و خواستار اشد مجازات متهم شد. سپس خانواده مقتول هم مجازات اعدام برای عروس جنایتکار خواستند.

در ادامه، زن جوان در دفاع از خود منکر قتل همسرش شد. این در حالی بود که قضات دادگاه از جنایت‌های دیگر او پرده برداشتند و مشخص شد این زن در ۱۷ سالگی به دلیل وضعیت نامناسب خانوادگی به عقد مردی که چند سال از خودش بزرگ‌تر بوده درآمده و چندی بعد وی را به قتل رسانده و مرگ او را طبیعی جلوه داده بود.

مدتی بعد از این جنایت او با مرد دیگری ازدواج کرده و این بار نیز به دلیل اختلافات زیاد زناشویی، شوهر دومش را نیز به قتل رسانده و به دلیل مهارتی که در این کار داشته هیچ ردی بر جای نگذاشته بود. به این ترتیب قتل این مرد را هم مرگ عادی جلوه داده بود تا اینکه با قتل همسر سومش تمام ماجراها فاش شد.

در جریان رسیدگی به پرونده همچنین مشخص شد این زن زمانی که با همسر سومش زندگی می‌کرده، صیغه مرد دیگری نیز بوده است. از این‌رو آن مرد هم در دادگاه حاضر شد که او هم به دادرسان دادگاه گفت: این زن من را تهدید کرده بود که اگر صیغه‌نامه‌اش را تمدید نکنم مرا می‌کشد.

با مطرح شدن این ماجراها قضات دادگاه دستورات لازم را برای تحقیق درباره قتل دو همسر قبلی این زن صادر کردند. پس از آخرین دفاعیات این زن، قضات دادگاه وی را به قصاص و به اتهام زنا به اعدام محکوم کردند. قضات دیوان عالی کشور نیز حکم را تأیید کردند.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

منبع:رکنا

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت