پنج شنبه،۶مهر۱۳۹۶
کد: 154895

غوغای شهید حججی درنجف آباد…/ محسن آرام گرفت! + تصاویر

 

نجف آباد، امروز میزبان میلیون‌ها عاشق و دلباخته‌ای بود که از سراسر ایران اسلامی راهی شهر شهیدان شدند تا پیکر فرزند وطن را در آغوش بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،خیل مشتاقان علاقه‌مند به امام و شهدا از ساعات ابتدایی صبح امروز راهی محل برگزاری مراسم شدند. از سایر شهرستان‌ها و استان‌های کشور نیز جمعیت مشتاق راهی نجف آباد شده تا در مراسم تشییع و تدفین حضور داشته‌باشند.

ورودی‌های نجف آباد از سمت اصفهان و تیران شاهد حرکت دسته دسته مشتاقانی بود که هرچه سریع‌تر خود را به میدان بسیج و گلزار شهدا می‌رسانند.

موکب‌های پذیرایی در جای جای شهر نجف آباد برپا شد، نوحه خوانی، پخش زیارت عاشورا و توزیع نذری و سربند در حال انجام است و صحنه‌هایی از همدلی و انسجام ملت انقلابی در این روز دیده می‌شود.

دقایقی قبل پیکر مطهر شهید محسن حججی برای انتقال به محل تدفین از میدان بسیج این شهر بر دستان مردم انقلابی تشییع شد.

در این مراسم که از صبح امروز با اجرای رحمان نظام‌اسلامی در میدان بسیج آغاز شده بود، سید رضا نریمانی به مداحی پرداخت و سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه سخنرانی کرد.

 

آرامگاه شهید حججی در انتظار پیکر بی‌سر

مردم نجف آباد با استقبال با شکوه خود در انتظار تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حجحی بودند. در روزهای قبل یادمان شهدای نجف آباد برای تدفین شهید حججی درنظر گرفته شد و مراحل ایجاد آرامگاهی برای این شهید بزرگوار انجام شد.

مردم نجف آباد پیکر شهید حججی را در آغوش کشیدند 

بعد از ساعات‌ها انتظار مردم نجف آباد و همه مشتاقان شهدا که از سراسر ایران اسلامی راهی این شهر شده بودند پیکر شهید حججی را در آغوش گرفتند. خودروی حامل پیکر این شهید مدافع حرم در میان خیل عظیم جمعیت بارها متوقف شد.

مردم با فریاد یا حسین (ع)، یا زینب(س) پیکر شهید محسن حججی را همراهی کردند. صدای شکستن بغض‌ها به گوش می‌رسید، صدای فریادها، ناله‌هایی که مدت‌ها انتظار کشیده‌اند و اکنون انتظار آنها با دیدار فرزند وطن به پایان رسیده‌است.

————————————————————————————————————————————————–

انتهای پیام

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت