اختصاصی/ اصولگریان گیلان کمی صبوری کنند - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
اختصاصی/ اصولگریان گیلان کمی صبوری کنند

اختصاصی احرارگیل،ادامه طرح موضوع غیر بومی بودن نباید ازسوی جبهه های همسوبا اصولگرایی مطرح شود زیرا مسلمان بودن و عمل به دستورات دینی وپیروی از  ولی فقیه مهمتر ازطرح این مباحث بی فایده و زود گذر است.

مشکلات برجامانده از استاندار سابق و عدم تحقق وعده های پی در پی  از وی باری است که بردوش استاندار جدید سنگینی میکند. اگر مدیران استان در کمک کردن به موضوع شانه خالی کنند ای بسا برای استانداران بعدی و حتی دولت های آینده نیز مشکلاتی را ایجاد نماید.

اینکه هنوز استاندار جدیدالورود بر کرسی مسولیت خود استقرار آنچنانی نیافته به منبربرویم و بگوییم استاندار و شهردارباید چنین و چنان کنند و جامعه رادچار التهاب کنیم این نه مفید به حال اصولگرایان است ، نه برخی پایگاههای معنوی و نه مردم ونه جامعه .

هنوز چند روز از حکم شهردار رشت نگذشته، اگر از الان «حیاکن، رها کن»گفته شود  وبا غیر بومی خواندن  دیگران و……؛ آیا این مفید به حال جامعه و راهگشاست؟.

مگر استاندار سابق که اتفاقاً بومی هم بود چه گلی بر سر گیلان زد ؛ جز سیاسی کاری ورشد بی حد وحساب حامیان فتنه و پست دادن به اخراجی ها و نادیده گرفتن توصیه های دستگاههای امنیتی و… که از یک غیر بومی با این فشارها انتظار معجزه داریم؟!

با این سرعت پای به میدان مبارزه گذاشتن و حریف طلبیدن برای کدام هدف؟ چقدراین نصایح را برای سایر جایگاهها و پایگاههای ارشد استان در منابر و تکایا بیان داشته ایم؟ آیا تئوری مدیران و مشاوران «صالح وناصالح» را برای آنها نیزیاد آور شدیم؟ مباد مردم ما فکرشان براین سمت روانه شود که اینگونه بیانات پشت پرده ای دارد و آن پرکردن گسست برخی پایگاههای معنوی گیلان باشد که توصیه ها و فریادتریبونها شان بعضاً به دلایلی برزمین ماند/ فعلاً

 

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true