جمعه،۲۱مهر۱۳۹۶
کد: 155865
«یادی که در دلها هرگز نمی میردیادشهیدان است»

جمعه های شهدایی احرار/ …ما مردم کوفه نیستیم/ وصیت نامه پاسدار شهید اسماعیل پاکزاد شهرستان املش

 

شهید پاکزاد: هیچ قطره ای در مقیاس حقیقت در نزد خدا از قطره خونی که در راه خدا ریخته شود بهتر نیست و من می خواهم قطرات خونم به معشوقم برسد (که خداست.) . وصیت می کنم که بعد از شهادتم برایم گریه نکنید.

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، این هفته نگاه دل شما همسفران را به وصیت نامه پاسدار شهید اسماعیل پاکزاد ازشهرستان املش جلب می نماید..

فرازی از وصیت نامه:

می خواهم بگویم امام عزیز!، ما مردم کوفه نیستیم که حسین را تنها بگذاریم. من می روم به جبهه تا ندای پیامبر گون تو را لبیک بگویم و راه سرخ شهیدان را ادامه داده باشم.

شکر خدای را که توفیق یافتم و در راه مبارزه حق علیه باطل شرکت کنم وآنچه را که دارم در طَبَق اخلاص نهاده تقدیم ایزد منان کنم و آن چه حسین (ع) و یارانش و تمام رزمندگان از صدر اسلام پروانه وار دور آن می گشتند من هم آن را باز یابم شهادت در راه خدا.

 من اکنون می روم که با خدایم ملاقات کنم می روم تا آتشی که درونم مشتعل شده را  خاموش کنم.

من هم اکنون به سوی سنگر خالی همرزمم به سوی لانه با صفای جبهه و جنگ پرواز می کنم که دشمن بداند  هیچ موقع سنگر خالی نمی ماند. اما باز از رهبرم امام خمینی بت شکن قدردانی می کنم که مرا از افکار سیاه چالهای طاغوتی و گرداب های  روزگار که به سوی پرتگاهی روانه بودم نجاتم داد و هادی و راهنمایم شد.

هیچ قطره ای در مقیاس حقیقت در نزد خدا از قطره خونی که در راه خدا ریخته شود بهتر نیست و من می خواهم قطرات خونم به معشوقم برسد (که خداست.) . وصیت می کنم که بعد از شهادتم برایم گریه نکنید.

نابود باد دشمنان اسلام و سلام بر امام بزرگوار امام خمینی.

والسلام

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت