جمعه،۲۸مهر۱۳۹۶
کد: 156327
«یادی که در دلهاهرگزنمی میردیادشهیدان است»

جمعه های شهدایی احرار/ شهید رضا ربانی لشکاجانی: ان شاءالله که قطره خون ناچیزم روشنی راهتان گردد

 

خدایا تو خود شاهدی که با تمام بار سنگین گناهان تمامی تلاشم را بکار میبرم تا در جهت رضای تو حرکت کنم حال نیز که به جبهه پا می گذارم فقط به این امید است که با ریختن خون ناچیز خود گناهانم آمرزیده شود و انکه شهادت که یکی از آرزوهای دیرینه خودم بود به ان فیض الهی خودم رسیدم

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، این هفته نگاه دل شما همسفران را به وصیت نامه  شهید رضا ربانی لشکاجانی از شهرستان رودسر جلب می نماید..

وصیت نامه شهید رضا ربانی

بسم الله الرحمن الرحیم

اذا جاء نصر الله والفتح و رایت الناس یدخلون فی دین الله افواجا فسبح بحمد ربک و استغفره انه کان توابا .

پیامبر اکرم : افضل الاعمال الجهاد فی سبیل الله  ، بهترین اعمال پیکار در راه خداست .

براستی که شهادت چه فیض الهی است که پروردگار به انسانها مرحمت فرموده است .

با سلام و درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی و سلام برشهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی ایران و بخصوص شهدای جنگ تحمیلی عراق به ایران آخرین وصیت خودم را که همان وصیت نامه می باشددر یک تکه کاغذ سفید بعرض پدر و مادرو اشنایان گرامی خودم می نویسم . وما نیز به مصداق سوره شریفه فتح به اذن خداوند به دین اسلام تسلیم کردیم .

خدایا تو خود شاهدی که با تمام بار سنگین گناهان تمامی تلاشم را بکار میبرم تا در جهت رضای تو حرکت کنم حال نیز که به جبهه پا می گذارم فقط به این امید است که با ریختن خون ناچیز خود گناهانم آمرزیده شود و انکه شهادت که یکی از آرزوهای دیرینه خودم بود به ان فیض الهی خودم رسیدم ( شهادت ) مرگ دلخواهی است که مجاهد با همه شعور و منطق و آگاهی که درد خود انتخاب می کند .

هنگام غروب وقت نماز است تمام گروه ها به خط مقدم رفته اند و چندی از برادران باقی مانده ایم که مهیای رفتن می شویم بدین لحاظ سخن را باید کوتاه کرد زیرا برای نوشتن وصیت نامه خویش یعنی انجام یک امر واجب بیش از چند لحظه دیگر وقت نیست .

پدر ومادر عزیزم و خواهر و برادر کوچولوم وقتی که من شهید شدم برایم هیچ ناراحت نشوید چون شما باید افتخار کنید که پسر شما مشتاقانه به پیشگاه خداوند شتافته است ، و در موقع تشییع جنازه ام گل و گلاب بپاشید . باز دوباره می گویم که برایم گریه نکنید و اگر گریه کردید فقط برای خوشحالی شما باشد .

و اما پدر و مادر مهربانم و عزیزم و خواهران خوب و برادر کوچولویم از خداوند متعال برای شما صبر مسئلت مینمایم و امیدوارم که الطاف خفیه الهی هر چه بیشتر نصیب شما گردد .

پدر ومادر و خواهرم از شما می خواهم که در شبهای جمعه در مسجد لشکاجان برایم دعا کنید و بار سنگین گناهانم اجازه نمی دهد پیامی برای شما بنویسم .

ان شاءالله که قطره خون ناچیزم روشنی راهتان گردد .

احرارگیل:«یادی که در دلهاهرگزنمی میردیادشهیدان است»

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت