×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Thursday, 9 April , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

آخرین خبرها از مکاتبه دانشگاه گیلان با وزارت علوم درخصوص اشتغال همزمان این نماینده در بنیاد شهید و قانونی نبودن استفاده وی از سهمیه مربیان جهت تحصیل در مقطع دکتری و تقاضای تجدید نظر درباره این تخلف حکایت می کند.

پیش از این بنیاد شهید و امور ایثاگران نیز طی نامه ای موافقت خود را برای انتقال ..
گروه سیاسی – در پی تحصیل یکی از نمایندگان مجلس در دانشگاه گیلان بدون داشتن شرایط قانونی، اسناد مربوط به این تحصیل رانتی و غیر قانونی در دسترس برخی مراکز و دستگاههای نظارتی قرار گرفت و رسیدگی به این تخلف آغاز شده است.
به گزارش بولتن نیوز، در دوره مدیریت اجرایی کشور در زمان کارگزاران و اصلاحات بسیاری از سیاسیون و وابستگان دولتی با بهره گیری از رانت و سوء استفاده زمینه تحصیل خود برای دریافت مدرک تحصیلی در داخل و خارج کشور را با پول بیت المال فراهم نمودند و با ابزار مدرک تحصیلی جعلی و رانتی، خود را متمایز از دیگران دانسته و بر مردم و جامعه علمی کشور فخر فروشی کردند.

پس مانده های این تفکر در تمام ادوار در پی روزنه ای بودند تا با سوء استفاده از این مسیر همچنان برای خود مدارک رانتی درست کرده و از این عناوین و پوزیشن های برگرفته از آن استفاده نمایند.
در این میان اقدامات غیرقانونی یکی از نمایندگان فعلی مجلس جالب توجه است. بر اساس این گزارش نماینده مدعی قانونمداری و اعتدال بدون داشتن شرایط قانونی از سهمیه مربیان دانشگاه گیلان جهت بورس تحصیلی در مقطع دکتری استفاده کرده است که خبرهای تکمیلی از اغفال مسوولان دانشگاه در این زمینه حکایت می کند.
در بخشی از گزارش ارسالی به مسوولان و مراکز نظارتی آمده است: آقای (غ. ج) که شاغل در بنیاد شهید و امور ایثار گران بود،با هدف استفاده از بورس تحصیلی دکتری در دانشگاه گیلان،از مسوولان این دانشگاه خواست تا نسبت به انتقالش به دانشگاه مذبورو ایجاد امکان عضویت وی به عنوان هیئت علمی و استفاده از سهمیه مربیان اقدام کنند.
دانشگاه گیلان نیز تقاضای این نماینده مجلس را از طریق وزارت علوم مورد پیگیری قرارداد که مدیر کل نظارت و ارزیابی آموزش عالی این وزارتخانه به طور مشروط با عضویت هیئت علمی نامبرده به عنوان مربی موافقت کرد،اما دانشگاه گیلان بدون رعایت شرایط مذکور، نامبرده را به عضویت هیئت علمی خود درآورد.
وزارت علوم پذیرش عضویت نماینده مذکور به عنوان مربی را، به دانشجوی دکتری نبودن، بورسیه، شاغل و یا متعهد خدمت نبودن به هیچ سازمان و ارگان رسمی مشروط کرده بود، حال آنکه مشارالیه دارای رابطه استخدامی با بنیاد شهید بوده است.
این گزارش در ادامه می افزاید:در پی درخواست دانشگاه گیلان از وزارت علوم برای ثبت نام این نماینده مجلس در مقطع دکتری، مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارتخانه ضمن عودت پرونده مذکور طی نامه ای خطاب به رییس دانشگاه تصریح کرد:ثبت نام متقاضی در فراخوان جذب وجاهت قانونی ندارد.
آخرین خبرها از مکاتبه دانشگاه گیلان با وزارت علوم درخصوص اشتغال همزمان این نماینده مجلس در بنیاد شهید و قانونی نبودن استفاده وی از سهمیه مربیان جهت تحصیل در مقطع دکتری و تقاضای تجدید نظر درباره این تخلف صورت گرفته حکایت می کند.
پیش از این بنیاد شهید و امور ایثاگران نیز طی نامه ای به دانشگاه گیلان موافقت خود را برای انتقال مشارالیه به آن دانشگاه به علت فقدان شرایط قانونی پس گرفته بود.
درباره اقدام دانشگاه گیلان برای جلوگیری از ادامه تحصیل غیر قانونی و رانتی نماینده مذکور خبری در دست نیست./ خبرخون(9 ساعت پیش – ساعت 01:29:44 – منبع: بولتن نیوز )

 1. علی

  اینها همه دستشون تو یه کاسه است رییس دانشگاه غلام حلقه بگوش این نماینده است اگه این نماینده حزب الهی بود حتما اخراجش میکرد چون دست بوس یکی از سران فتنه است به نظرم رییس دانشگاه و وزیر علوم دنبال حل مشکلش باشن

 2. سینا

  از رییس دانشگاه انتظار داریم جلوی سوء استفاده این …. رو بگیره ؛ جای تاسف داره

 3. مجید

  جای تعجب نداره که؛
  از این آقا هر چی بگید برمیاد

 4. هادی

  مال مردم رو خوردن که شاخ و دم نداره
  برای رییس دانشگاه گیلان هم متاسفم که نیومده افتاده به ……..خواری نماینده ها

 5. mahyar

  آخه آدم میتونه چقدر زیاده خواه و ….. باشه
  هم از بنیادشهید حقوق بگیره،هم از دانشگاه و هم از مجلس.
  متاسفم برای اون رییس دانشگاهی که بخاطر میزش تن به چنین زلتی داده

 6. محمد

  واقعا آبروی هر چی رشتی رو برده

 7. سارا

  از خودم شرمم مياد که به همچين آدمي راي دادم
  خدا منو ببخشه 🙁

 8. ناشناس

  بچه های مردم جون میکنند تا دکتری قبول بشن اون وقت نماینده ای که همه چیزشو از مردم داره میره با رانت و بند پ دکتری بخونه!!!
  رییس دانشگاه عجب آدمیه!خوب با نماینده ساخت و پاخت
  کردی.آخه دلت نمیسوزه برا بچه درسخونا؟؟؟

 9. ناشناس

  آخه شما که دم از قانون گرایی میزنید ؛مرغ همسایه غازه!!!

 10. سارا

  چرا رییس دانشگاه چیزی نمیگه نکنه با نماینده دستشون تو یه کاسست؟؟؟!

 11. ناشناس

  آقا خواهشا از سوابق اين آقا از اوايل انقلاب هم كار كنيد به جيزهاي جالبي ميرسيد

 12. ناشناس

  خواهشا از استخدام هاي زمان رياست ايشون در بنياد شهيد هم گزارشي تهيه بشه خواهر خواهر خانم پسر قائم مقام…

 13. سامان

  اگه من جاي اين نماينده بودم با اين همه ادعا كه در خصوص پيگيري دانشگاه گيلان كه من رابينهود هستم و … نگو خودش ريشه تمام خلاف هاست اقاي ج لطفا استعفا بده برو دنبال همون معدن شن و ماسه كوچصفهان و بذار مردم زندگيشون رو بكنن بخدا مردم گرفتارن و شما؟؟؟؟؟ مردم رو ميخوريد به اسم ؟؟؟؟؟ كه كي بايد اون اسناد رو بشه كه شما ؟؟؟؟؟ نبوديد خدا ميدونه

 14. سایه

  این همون نمایندس که به رییس قبلی دانشگاه انگ زد به فلان نماینده رانت داده؟؟ پس حتما بخاطر موافقت نکردن با بورس خودش این بازی رو درآورد تا رییسی بیاد سر کار و اینو بفرسته دکترا وهیات علمیش کنه. . امیدوارم رییس جدید دانشگاه هم جلو زاده خواهی این آدم وایسته . .

 15. مصطفی

  با این عکسی که از دست بوسی خاتمی زدین و با این سرپرست جدید دانشگاه گیلان دکتری این آقا رو تضمین کردید

 16. غ.ج

  ایشون از این کارا زیاد انجام میده

 17. علی

  این نماینده رشت کل مسیر اداری زندگیش با رانت و تخلف پیش رفته تازه میگن پرونده جانبازیش هم تقلبیه

 18. حسین

  واقعا برای این رییس دانشگاه متاسفم اگه با این تخلف برخورد نکنه واین آدم را اخراج نکنه ما دانشجویان و اعضا هیت علمی اعتراضات خودمون را تا اخراج این متخلف دنبال میکنیم

 19. علی

  با سلام اگر این اقا در بنیاد جانبازان جانباز حالت اشتغال باشد چون حالت اشتغال شغل محسوب نمیشود میتواند هیات علمی دانشگاه بشود ولی این قانون اخیر هست این اقا قبل از این قوانین هم از مجلس هم از بنیاد شهید وهم از دانشگاه حقوق رسمی موظفی از بابت کار گرفته باشد تخلف کرده مصداق دوشغله محسوب میشود ولی اگر یک حقوق بابت جانبازی ویک حقوق بات موظفی کار بگیر قانونی هست وهزاران نفر الان این وضعیت را دارن

 20. بهنوش

  بازرسی استان ودیوان عدالت باید سریعا به این پرونده ورود کنن و با برخورد قانونی این متخلف را از دانشگاه بیرون کنن امیدواریم فریاد مظلومیت ما دانشگاهیان به مجریان عدالت برسد

 21. ناشناس

  من یکی از اعضا ستاد این نماینده هستم بخاطر همین سو استفاده هاش و رانت خواریش باهاش قطع ارتباط کردم

 22. مجتبی ح

  من یکی از اقوامش هستم متاسفانه ایشون با این رانت خواری و سوءاستفاده هاش آبروی همه ما ها رو برده و ما باهاش قطع رابطه کردیم

 23. حامیان سید حسن

  این همون نماینده نیست که یک ماه پیش تو سایت خواهرزادش
  در مورد رانت یک نماینده دیگر رشت برای اخذ دکتری مطلب زده بود؟؟
  واقعا که از دکتر رضی که یه شخصیت مثلا علمیه خیلی بعید بود با این همه ادعا…

 24. پیراسته فر

  پای قطع شده اش هم جعلی است!!!
  یکنفرازمنتقدین درسایت شما ورودنمکند”بازدیدنمیکند”که یک جمله برخلاف آنجه خواسته شماست،بنویسد.
  بمن اتهام “طرفداری وهواداری”نزنید،شاید ایشان مرانشناسد ولی همینکه ایشان یک جانبازاست قابل احترام است ونماینده مردم رشت،احترام دیگر وازاینکه درمجلس پیگیر امور جانبازان وخانواده شهداء “ایثارگران است هم قابل تقدیره.
  واینکه یک نماینده به روسای یک اداره ،سازمان ،نهادی ادای احترام کندواحترام متقابل داشته باشد،یک حسن است ،نه عیب،هرروبوسی ومعانقه ومصافحه را ازمنظرمنفی ننگرید.
  هرکس که درخدمت مردم است وزیرسایه رهبری قابل احترام است.

 25. احمد

  ااتفاقا آقای پیراسته فر درست گفتن پای قطع شده اش هم ؟؟؟؟ چون من میتونم به خون همه همرزم های شهیدم قسم بخورم که ایشون ؟؟؟؟ خدایا عاقبت همه رو ختم بخیر بگردان من بعنوان یه رزمنده دوران دفاع مقدس شهادت میدم که ؟؟؟؟؟؟ برای ؟؟؟؟ پرونده سازی کرده

 26. حسن

  راستی میگم چرا این سایت ؟؟؟؟ چرا این خبر را کار نکرده راست میگن که این سایت ؟؟؟؟؟؟ است و فقط خبرهای سفارشی ؟؟؟؟ را کار میکنه ضمنا من شنیدم کل هزینه های این سایت را مدیرکل ؟؟؟؟ که غلام حلقه بگوش ؟؟؟؟ است تامین میکنه

 27. یوسف

  بابا این ریس دانشگاه که دایم میگه من اصول گراهستم و اصلا ؟؟؟؟نبودم خداییش ما که کلا از این همه نفاق گیج شدیم

 28. عاشق

  از سایت ارزشی احرار گیل واقعا تشکر می کنم که با انتشار این ؟؟؟؟به مرم شریف شهرستان ؟؟؟؟آگاهی کامل داد تا در ؟؟؟؟ آینده چشم خود را بشتر باز کنند

 29. ایمان

  برادر شما که برادر خانوم نماینده ای چیزی نگی بهتره آقای نماینده به لرزه افتاده و آوار اون ساختمان تا سالها رو سر شما خراب میشه مثل دور و بری های رمضانپور همه شما رصد میشین

 30. علی

  مشکل کشور حهان سوم وحود ادمهایی است که تهمت و افترا میزنند
  آخه شما شرم ندارید از این حرفها. فراموش کردید این گرانی و بیکاری و بدبختی که مسببش خودتون هستید الان….

 31. عرفان

  د ست مسیو ل ارزشی سایت احرار گیل درد نکند جسن اقا این سایت وامدار شهداست با کسی اخوت نبسته

 32. عبداللهی

  ازاینکه ؟؟؟؟؟؟؟افراد رو بیان میکنید سپاسگزاریم.خدایی این ؟؟؟؟؟دیگه گندشو در اورده.همه ازش متنفر شدن.فقط دنبال مچ گرفتن مدیرانه.که البته خداوند مهربان نیز مچش رو گرفت.ومکروا مکرالله فالله خیرالماکرین

 33. ناشناس

  این نماینده پایبند به هیچ اصول نیست وعملکردش مثل ؟؟؟؟؟؟ های اوایل انقلاب است از همه چیز حرف میزند ولی عمل نمکند

 34. یاسین

  من یه گیلانیم تو تهران ساکنم تو انتخابات تو ستاد جلیلی فعال بودم یه روز یکی گفت این نماینده ؟؟؟؟بچه محلتون دایم دنبال اینه که یه جلسه بیاد پیش جلیلی خیلی تلاش کرد نمیدونم تونست ببیندش یا نه ولی خیلی برام جالبه که آدم چقدر میتونه ؟؟؟؟؟؟ باشه چون تو ایام تبلیغات دیدم طرفدار قالیبافه بعد از انتخابات هم سینه چاک حسن شده واقعا من مو ندم مردم رشت با این همه فرهنگ بالا چطوری یه ؟؟؟؟؟؟؟

 35. سلیمی

  من شنیدم این نماینده گفته هیچ دستگاه نظارتی جرات ورود به پرونده منو نداره

 36. خبرنگار ص

  پس دکتری رو با رانت داره میگیره یه روز در حال مصاحبه بهش گفتم آقای مهندس بهم گفت مهندس چیه! من دکترم منو تو مصاحبه هم دکتر خطاب کن
  تحصیل با تقلب نوبره.

 37. شاهین

  حیف از این سایت احرار گیل که با درج کامنت های سخیف و بی محتوا ارزشش رو پایین میاره.کسانی هم که این حرفها رو پشت سر آقای؟؟؟؟؟ می زنن، یک درصد احتمال بدن که این حرفها صحت نداره.کدوم یکیشون عرضه داشت یک انگشت از دست بده؟ در ضمن این آقای مجتبی.ح که ادعای قوم و خویشی با فلانی رو داره،اگه خیلی غیرتمنده، عکس های مفتضحانه عزیزترین کسش رو از فیس بوک برداره.

 38. جواد

  البته به اطلاع آقا شاهين طرفدار جانباز دكتر ؟؟؟؟؟ برسونم حضرت دكتر در ليسانس و فوق ليسانسش حرف زياده و حمايت هاي يك عضو شورا كه هيات علمي دانشگاه گيلان است در گرفتن فوق ليسانس به صورت تك ماده به ايشان در تمام دانشگاه مطرح بوده آقا شاهين طرفدار جانباز ژر تلاش اگه خبر نداري بدون ، چرا ايشان اعلام نميكند كه در كدام عمليات جانباز شده ؟!از مديريت محترم سايت تقاضا داشته كه اندكي هم در اين قسمت تحقيق نمايد زيرا ايشان عملا در جبه حضور نداشتند و در دوران خدمت آموزشي طي يك صانحه كاملا اتفاقي دچار معلوليت شده و از مابقي خدمت معاف شدند حالا اگه دكتر جان شما جانباز ميشه پس نريمان مژدهي و مهدي مقدم هم شهيد به حساب ميان به نظر من اگه گاف ها و بازي هاي اين دكتر جانباز در كليه مراحل زندگي مورد بررسي قرار گيرد توان ثبت در ؟؟؟؟؟؟ را دارد.
  شاهين جان زود باور نباش

 39. شاهین

  آقا جواد استغفار کن. تو ایشون رو با یکی دیگه اشتباهی گرفتی.ایشون در دوران دانشجویی که از دانشگاه شیراز به عنوان بسیجی و داوطلب به جبهه اعزام شده بود و با اصابت ترکش خمپاره که هنوز هم آن یادگاری را به دوش میکشد مجروح شدند.به قول شهید کربلاٍ: اگر دین نداری لااقل آزاده باش.خداوند از سر تقصیرات شما بگذرد.یاعلی

 40. ریحانه

  سلام آقاجواد
  باحرهات کاملا موافقم وحرفهات کاملا صحت داره مشکل امثال آقاشاهین بزرگواراینه که از روی صداقت وپاکیشان خیلی زودباور میکنند ووتحت تاثیر حرفهای همین عالیجنابان به ظاهر جانبازند .اگرمن هم اینچنین روابط اجتماعی نداشته وبادوستان بنیادشهید در ارتباط نبودم مجبور بودم سادگی کنم وحرفهای آقای نماینده واطرافیان ایشان که بیشتر بخاطر منفعت خود دور نمایندگان هستندرا بپذذیرم.

 41. شاهین

  خانم ریحانه، استغفار کن. اگه یه عکس رادیلوژی یا یه اسکن از کمر ایشون رو ببینی، اگه خدا رو قبول داشته باشی که می دونم داری، هیچوقت خودتو به خاطر این اظهار نظر نمی بخشی.من حدود 25 ساله که این بنده خدا رو می شناسم.خدا همه ما رو ببخشه به چه بهایی این حرف هارو می زنین؟!

 42. نیما

  اقا شاهین کاملا تابلو کردی فامیل مهندس دکتری!!!راستی شنیدم مهندس دکترتون تازگی ها اصلاح طلب شده!!!برو بزرگوار شما تخلفات ایشون چه در ؟؟؟؟؟ چه بعد از برکناری مفتضحانش رو مرور کن ببین به کجاها می رسی؟؟اصلا ایشون چجوری تائید صلاحیت گرفته

 43. خبرنگار

  آقا شاهین نمیدونم شما چه نسبتی با این ؟؟؟؟؟رانتخوار رشت داری و برو سوابق ایشون رامرور کن تا واقعیت های زندگی این آدم برات روشن شه مگه میشه آدم کل زندگیشو با جعل دروغ و سند های ساختگی طی کنه پس وجدان چی میشه خدایا اونهایی که برای دنیای خود با ابزار قرار دادن مقدسات بدنبال منفعت طلبی های دنیوی هستند رسوا بگردان

 44. مه گل

  سلامممممم واقعا برای این سایت و افراد ی که دورغ بر علیه آقای دکترررررررررررررررر میگن متاسفم خداوند گناهتون ببخشه واقعا آقای نیما و حالا خبرنگار

 45. ایمان

  درود بردکتر جعفرزاده امیر کبیر گیلان دوست داریم

 46. دکتر

  زززززززرررررررشششششک یک گیاه وحشی ولی خوشمزه بوده که در تمام جشن ها و عزا ها مورد استفاده قرار میگیرد و امیرکبیر به خواص این گیاه اشاره های زیادی کرده که به اقا ایمان و مه گل میگم برن مطالعه کنن یکی از خواصش ضد توهم بوده

 47. خبرنگار

  برادر ایمان صبح از خواب پا میشی صورتت را خوب با آب خنک بشور تا توهم از سرت بپره بعدا حتما تاریخ بخون تا بدونی که امیر کبیر نه جاعل بوده نه انتخوار و نه نان به نرخ روز خور

 48. ایمان

  خبرنگار و دکتر جان شنیدن واقعیت ها سخته برای امسال مثل شما ها هه هه هه دررررررررررررووووددددد بر امیر کبیر گیلان مهندس جعفرزاده که مثل امیر کبیر در تاریخ بهشون ظلم میشه چشمممممم دشمنان کورررررررررررررر عملکرد مهندس رو ببینید حسودی نکنید !!!!!!

 49. خبرنگار

  این آقا ایمان خوب دوست داره اینجوری نگاه کنه اشکالی نداره تو محل ما هم مش غلام حسن به نوش میگه تو امیر کبیر روستای ما هستی چون که هر وقت دفتر نقاشی تو را من نگاه میکنم میبینم توش مدرسه کشیدی این منو یاد دار الفنون میندازه تو میتونی امیر کبیر بشی آره پسرم تو میتونی آره خوشکلم تو میتونی آره عزیزم دقت کن درساتو خوب بخون تو میتونی فقط یادت باشه با تقلب نری دکتر بشی چون امیر کبیر این یه قلم تو کارش نبود آره عزیزم صبح ها قبل از مدرسه یه لیوان شیر بخور تا خوب مغزت کار کنه که مجبور نشی تقلب کنی آره خوشکلم

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.