دوشنبه،۱۵آبان۱۳۹۶
کد: 157450
یکی در میان آن همه زشتی و پلیدی ظاهری،"مارایت الا جمیلا" سر میدهد و دیگری ...

خانم مولاوردی! چرا سیب های بدون مشتری باغداران ارومیه را کنار جاده ندیدی؟

 

نگران زباله های زائرین حسین (ع) هم نباشید! اینجا سواحل شمال نیست که زباله ها برای مردمش به یادگار باقی بماند. راهپیمایی میلیونی اربعین خوشبختانه همچنان مردمی است و اگر کثرت افراد و عدم تامین زیرساختها توسط دولت، اجازه تفکیک زباله در مبداء را نمی دهد، در همین روزها عده ای هم داوطلبانه مشغول جمع آوری زباله ها خواهند شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دوستی می گفت برخی اگر در عاشورا هم حضور داشتند به خیمه زدن اهل بیت علیهم السلام در آن بیابان خرده می گرفتند که شاید اکوسیستم جانداران آن ناحیه گرم و خشک دچار اختلال شده است. قیاس مع الفارق است، اما تفاوت را ببینید! یکی در میان آن همه زشتی و پلیدی ظاهری،”مارایت الا جمیلا” سر میدهد و دیگری در میان این همه عشق و زیبایی باطنی، تصویر زباله زائرین را برجسته و نقد می کند.

راستی خانم دستیار حقوق شهروندی! شما که چشمانی تیزبین، روحی بلند و زبانی نقاد دارید چرا تصویر تپه های سیب بی مشتری باغداران ارومیه را در کنار جاده ها ندیدید و از حق و حقوق آنها سخنی به زبان نیاوردید؟ چرا برای حقوق شهروندی سپرده گذاران فرشتگان و کاسپین قلمفرسایی نکردید؟ چرا سرمایه گذاران پدیده تاکنون صدایشان را از حلقوم شما نشنیده اند؟

نگران زباله های زائرین حسین (ع) هم نباشید! اینجا سواحل شمال نیست که زباله ها برای مردمش به یادگار باقی بماند. راهپیمایی میلیونی اربعین خوشبختانه همچنان مردمی است و اگر کثرت افراد و عدم تامین زیرساختها توسط دولت، اجازه تفکیک زباله در مبداء را نمی دهد، در همین روزها عده ای هم داوطلبانه مشغول جمع آوری زباله ها خواهند شد و شما می توانید پس از پایان راهپیمایی، عکس بعدی تان را بگیرید و جبران کنید؛ اگر راست می گویید!

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت