چهارشنبه،۲۴آبان۱۳۹۶
کد: 158100

کنگره سراسری جمعیت جانبازان روزهای پایانی آبان برگزار می‌شود

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: کنگره سراسری این جمعیت روزهای پایانی آبان برگزار می‌شود و موضوعات داخلی و خارجی و گزارش‌های تشکیلاتی در این نشست مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: کنگره سراسری این جمعیت روزهای پایانی آبان برگزار می‌شود و موضوعات داخلی و خارجی و گزارش‌های تشکیلاتی در این نشست مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

مجتبی‌ شاکری درباره برنامه‌های آتی جمعیت  جانبازان انقلاب اسلامی اظهار کرد: یکشنبه آینده جلسه اعضای این جمعیت در دفتر مرکزی برگزار می‌شود.

وی درباره محور‌های مورد بحث در این نشست بیان کرد: مباحث مربوط به چگونگی برگزاری کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی و موضوعات داخلی و خارجی مورد بحث قرار خواهد گرفت و گزارش‌های تشکیلاتی نیز در این نشست مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.
دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: بنا داریم کنگره سراسری جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی را در یکی از روز‌های باقیمانده آبان ماه برگزار کنیم، ولی یکشنبه درباره زمان قطعی و جزئیات نهایی این کنگره تصمیم‌گیری خواهیم کرد.
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت