یکشنبه،۲۸آبان۱۳۹۶
کد: 158449

خبر شهادت مدافع گیلانی حریم آل الله “علیرضا نظری” تائید شد/ مدافع حرم شهید«بابک نوری» بیست و دومین شهید گیلان

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان خبر شهادت مدافع گیلانی حریم آل الله "علیرضا نظری" را تائید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان خبر شهادت مدافع گیلانی حریم آل الله “علیرضا نظری” را تائید کرد.

سرهنگ پاسدار عباس بایرامی  با تائید خبر شهادت “علیرضا نظری” اظهار داشت: صبح فردا جلسه هماهنگی در مورد تحویل و تشییع و تدفین این شهید عزیز گیلانی مدافع حرم در سپاه گیلان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: شهید علیرضا نظری ۵۷ ساله اهل رودسر از فرماندهان توپخانه و ادوات در تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک نیروی زمینی سپاه در لنگرود بود که  چند سال به افتخار بازنشستگی نائل شد.

بایرامی با اشاره به اینکه این شهید عزیز شب گذشته در عملیات پاکسازی “البوکمال” سوریه در دفاع از حریم آل الله مدال سرخ شهادت بر سینه آویخت افزود: از این شهید یک فرزند پسر و دو فرزند دختر از او به یادگار مانده است./تسنیم

احرارگیل: در عین حال فضای مجازی به انتشار و تصاویر مدافع حرم «بابک نوری هریس» به عنوان بیست و دومین شهید استان گیلان یاد کردند که کانال خبری خبرگزاری فارس دقایقی پیش این خبر را تاییدکرد.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت