دوشنبه،۶آذر۱۳۹۶
کد: 158993
تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد

هشدار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به بشار اسد در رابطه با ایران

 

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با طرح ادعاهایی علیه ایران در پیامی به بشار اسد هشدار داده است که اسرائیل در صورت تاسیس پایگاه نظامی ایران در سوریه، مداخله نظامی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، به نقل از تلویزیون رژیم صهیونیستی، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی به بشار اسد، رئیس جمهور سوریه تهدید کرده اگر دمشق اجازه ادامه حضور نظامی ایران در اراضی خود را بدهد در خطر خواهد بود.

پیام تهدید آمیز اسرائیل توسط یک طرف سوم به اسد ابلاغ شده است.

این شبکه نام طرف سوم را فاش نکرد و تنها اعلام کرد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در این پیام به اسد تاکید کرده که اجازه تمرکز نظامی ایران در سوریه و یا ایجاد پایگاه در این کشور، اسرائیل را به تغییر سیاست‌هایش در عدم مداخله در سوریه و ورود به جنگ داخلی سوریه وا می‌دارد.

آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ اسرائیل نیز پیشتر هشدار داده بود اسرائیل این وضع (حضور نظامی ایران در سوریه) را تحمل نمی‌کند و از خود و منافعش دفاع می‌کند.

گفتنی است، سه کشور ایران، روسیه و ترکیه به عنوان کشورهای ضامن صلح در سوریه در نشست آستانه توافقی را در جهت ایجاد مناطق کاهش تنش در چهار ناحیه سوریه امضا کرده‌اند که در حال اجرا است.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت